2H
Guna Roskošanska
1982
Niks Cibulis
2001
Armands Kļaviņš
1995
Narvesen
WO2
Ilona Gaiduka
1978
Oksana Aņisko
1980
Tatjana Vološčuka
1990
Nataļja Arbeitere
1980
MO2
MAHINATORI
Alberts Laksis
2010
Helmuts Laksis
2011
Putekļu rijēji
Uldis Cīrulis
1987
Mārtiņš Treijs
1980
Fun Catchers
Oļegs Nikolajevs
1994
Ilja Kožukovskis
1994
Bez steigas
Intars Metums
1977
Uldis Metums
1975
Ķengakrasti
Viesturs Raipulis
1979
Kristers Raipulis
2007
ČOTKA
Rihards Čaiba
1993
Didzis Liepiņš
1993
LV BĀRDAS
Uldis Pormeisters
1987
Aivars Braučs-Jusupovs
1982
Jūrmalas Rūķīši
Roberts Vaivods
2007
Gustavs Vaivods
2009
Max&Max
Maksim Berjoza
1981
Maksim Klimov
1986
Viņas Aproksimācija
Harijs Kārkliņš
1991
Artis Kondratjevs
1992
WO2
Taktiskās stirnas
Līva Skrastiņa
2008
Undīne Skrastiņa
2006
Skaidiņas
Laima Arāja
1984
Sandra Nonberga
1995
Sallija Rodrigesa
1990
Pilsētas žurkas
Anete Dārta Rožkalne
1996
Valentīna Romanova
1987
Piens ir ledusskapī
Ilze Vilciņa
1990
Inese Vilciņa
1988
Ūdensrozes
Signe Tomsone
1970
Neila Sietniece
1969
Iveta Vilcāne
1970
Skabarga aiz naga
Anita Apine
1991
Rūta Putniņa
1993
Vistu gani
Adriana Renē Borovska
2010
Matilde Bernšteina
2010
BAs Walk and Rock
Ineta Būcena
1980
Jekaterina Zilinska
1991
Inna Novosada
1990
Natālija Finogejeva
1986
BAs Run and Rock
Ksenija Lace
1984
Yauheniya Karol
1989
Madina Daščinica
1990
Fun Catchers Young
Milana Loginova
2007
Jekaterina Litvinenko
2009
XO2
Stonkas
Kārlis Stonka
1992
Daina Stonka
1993
RK MĪTAVA
MAREKS BULKOVSKIS
1983
Aija Svikle
1982
Edgars Rancāns
1982
Ampēriņš
Madara Apsalone
1985
Jānis Kalniņš
1988
Begemots un Kaķis
Kalvis Bricis
1963
Lillija Brice
2008
SMG
Mārtiņš Galvanovskis
1981
Sofija Sveta Galvanovska
2009
Viesulis un Blondīne
Anete Danelsone
1984
Pēteris Stepiņš
1981
Susliki
Alise Čurkste
1992
Gustavs Venters
1991
Jūrmalas Rūķi
Jānis Vaivods
1975
Inese Vaivode
1978
Ašie
Reinis Ozoliņš
1991
Iveta Ragoviča
1986
Family2
2 pipari un pipariņš
Rita Pastare
1986
Pēteris Pastars
1989
Alise Pastare
2020
Zvejnieki
Andris Zvejnieks
1986
Andra Zvejniece
1987
Gustavs Zvejnieks
2011
Alise Zvejniece
2016
Dzērvju iela
Nauris Kozuliņš
1982
Krista Kozuliņa
2017
Pitagora slapjās bikses
Dace Zumberga
1977
Ance Zumberga
2021
KV kvadrātā
Karīna Vanaga
1981
Kristiāns Vanags
2010
Divi gliemeži
Andrejs Vanags
1980
Markuss Vanags
2013
Mana labākā komanda
Iveta Eglija
1988
Mārtiņš Eglijs
1985
Kristaps Eglijs
2020
Heavy metal āpši
Māris Bērziņš
1980
Linda Bērziņa
1980
Arnolds Bērziņš
2022
Labas Lapsas
Karlis Kotāns
2009
Pēteris Kotāns
2014
Zane Kotāne
1977
Vadītājs ar puķi rokās
Jasmīne Vanaga
2013
Melisa Vanaga
2015
Nellija Vanaga
1981
Jānis Vanagas
1981
4H
Solvita Skrastiņa
1987
Niklāvs Skrastiņš
1990
Vivek Singh
1986
Geetinder Geetinder
1988
Sevim Alpaydin
1987
Romāns Logins
1991
Raimonds Tidriķis
1993
Māris Mucenieks
1988
MO4
Bez sponsora
Ģirts Rautenbergs
1984
Lauris Svars
1991
Rs bebri
Aivars Rudzītis
1956
Aigars Putnis
1977
TIMMMMA
Uldis Trokšs
1984
Ingus Barkans
1984
BEZ VARIANTIEM!
Normunds Dārznieks
1978
Einārs Aleksandrs Dārznieks
2002
Resnie putni
Madars Bandenovics
1988
Sondars Bandenovics
1992
Riga Adventure Team
Mārtiņš Ozoliņš
1984
Jānis Ķemers
1986
Mēs no Dalbes
Juris Paiders
1963
Gustavs Paiders
2006
Spalvainās pēdas
Mārtiņš Salnājs
1977
Jānis Bārda
1977
Dos amigos
Igors Geletko
1973
Sergejs Ivanutenko
1975
IMO
Oleg Koshik
1985
Hendrik Vija
2002
Andres Aleksander Tammer
2000
Necūko mežā
Valters Veiss
1985
Mārtiņš Sijāts
1986
Resnie buki
Māris Zamovskis
1990
Ivars Ziemelis
1989
Sportisti 96
Ojārs Leja
1996
Rūdolfs Ērkšķis
1996
Vienā laivā
Kristaps Kļaviņš
1986
Ingus Pērkons
1991
IMO
Oleg Koshik
1985
Hendrik Vija
2002
WO4
TEVIS DĒĻ
Raimonda Mūrmane
1982
Liene Kaminska
1984
I M WALKING HERE
Marta Lapiņa
1993
Beāte Lielmane
1993
B3/Bez kompasa
Ieva Godiņa
1976
Aiga Kalniņa
1974
Veiksmes pogas
Ilze Tropa
1975
Aija Feldmane
1975
Pastaiga
Aija Krūze
1996
Sandra Krūze
1962
Ilze Dreling
1981
KaZa
Zane Grīnšteina
1990
Kate Dūdele
1990
Skrējiens pēc miljona
Guna Sarksņa
1975
Ieva Sarksņa
2001
Mākoņgājējas
Ludmila Kozačenko
1990
Linda Stanga
1991
BŪT VAI NEBŪT
Sintija Stiģe
1977
Evija Voitkāne
1969
Kaut kad jāsāk...
Daina Arāja
1965
Līva Balode
1991
NAV TIK TRAKI
LAIMA ZVILNA
1973
ILZE ZOSĀRE
1975
ApPasaule O-Team
Sigita Cimermane
1983
Evita Gause
1984
Ligita Liepiņa
1983
RogViLa
Vija Elstiņa
1983
Laura Bušunova
1981
Veldze
Eva Dzene
1983
Viola Blicsone
1978
WIVI
Kristīne Mamontova
1987
Vivita Morusa
1987
Inta Rozenberga
1987
Nagliņu banda
Ilze Bieze
1970
Zane Spilve
1983
Ilze Punka
1972
Bet vai vajag?
Džaneta Suta
1964
Kristīne Suta
1993
Linda Jansone
1990
Trakie tarakāni
Elīna Kabaļina
1991
Kristīne Kabaļina
2001
XO4
Velpiņi
Uldis Velps
1971
Marta Velpe
1996
Zeltneši
Vladimirs Ļevčenko
1984
Māra Ļevčenko
1987
ĀDAŽI CITY
Sniedze Brakovska
1980
Eduards Pāķis
1976
Duo
Alvis Tauriņs
1994
Undīne Tauriņa
1994
Saderam
Alvis Tauriņš
1994
Undīne Tauriņa
1994
rumpainīši
Elīna Masteiko
1984
Jānis Krastiņš
1979
Rs meža pīles
Sigita Rišķe
1985
Zigmārs Pujats
1975
Edgars Andreļūns
1992
RS-mazbānītis
Elita Jurjāne
1964
Ralfs Jurjāns
1963
Rogaininga pavēlnieki
Agita Kudlāne
1990
Nauris Spalviņš
1989
Nebūs!
Dagnija Tērauda
1996
Jānis Sapats
1993
Magnetrona kambaris
Matīss Vaivods
1992
Ieva Vaivode
1989
Stay calm
Edgars Ozerskis
1993
Jolanta Maštakova
1996
L&L Valmiera
Lūkass Svensons
2000
Linda Ceplīte
2000
Harijs P
Eduards Priednieks
1981
Ļubova Priedniece
1982
Koksinels
Agita Sprūde
1986
Andris Pirtnieks
1986
Edgars Briedis
1984
MURIS
RITVARS BIKŠIS
1985
LIENE BIKŠE
1981
Pieklīdušie pensionāri
Uldis Katlaps
1993
Agnese Katlapa
1991
RESTO-65
Mairita Buklagina
1991
Rūdolfs Melnis
1988
Jāpadomā
Ingus Vuškārnieks
1979
Kristīne Vuškārniece
1978
Filcs
Aigars Slotiņš
1976
Dace Slotiņa
1976
Čību draugi
Viesturs Puriņš
1966
Lita Dzelme
1969
Šodien būs!
Rihards Volfs
1984
Ilze Volfa-Kirilova
1982
Saldējumu meklējot
Linda Rožkalna
1967
Miks Kārlis Rožkalns
2008
Runcis
Inese Upīte-Apine
1992
Agnis Apinis
1993
Schwerpunkt
Maksims Leščinskis
1977
Ilze Leščinska
1978
Aktīvie sliņķi
Anta Stepka
1992
Mārtiņš Kļava
1990
Spārnotās peles
Anna Emīlija Suta
2002
Kristers Šabansks
2000
MaKrElE
Mārtiņš Salnājs
1977
Kristīne Salnāja
1981
Komanda Ze Komanda
Zane Kļava
1981
Kaspars Mucenieks
1981
Family4
Resnis un Slieka pērkonnegaisā
Juris Vaidakovs
1972
Matīss Vaidakovs
2015
Nezobs
Aigars Gertners
1962
Santa Gertnere
1970
Matīss Gertners
2014
Paula Gertnere
2015
Punktu meklētāji
Andrejs Movļaiko
1984
Anastasija Movļaiko
1991
Arina Movļaiko
2015
Klejojošās vimbas
Dita Seržāne
1976
Emma Alksne
2013
Ritvars Alksnis
1979
ORIENTĒTIS UN PĀRIS BĒRNI
Kristaps Dzvinko
1981
Daina Dzvinko
2014
Zintis Dzvinko
2012
Okay puiši
Edgars Zaķis
1988
Valters Kenedijs
2013
Apiņi
Artis Apinis
1981
Vaira Apine
2017
Kalvis Apinis
2010
Lauma Apine
2008
Kas Kur Kad
Gints Ikaunieks
1975
Leonards Leimanis
2011
Inga Dembovska
1976
ApPasaule Family Team
Kaspars Cimermanis
1979
Edvards Cimermanis
2011
6H
Līga Jermolova
1993
Artūrs Jermolovs
1989
MJ6
Drīm tīm
Justs Miķelis Zīvers
2008
Krišjānis Rozenkofs
2008
Mēs mākam skriet
Gustavs Millers
2009
Valters Jonikāns
2009
WJ6
Kā pa mākoņiem...
Marta Vaļģe
2009
Sandija Rumba
2007
Gabriela Grase
2008
XJ6
4 mazi dārznieciņi
Sintija Ozola
2000
Roberts Kārkliņš
2000
Alise Anna Stīpniece-Jekimova
2000
Aleksejs Jekimovs
2000
Sēnes
Elīza Madsena
2004
Raimonds Druvaskalns
2004
Mērce
Roberts Martins Klauģis
2003
Leonarda Baltiņa
2004
MO6
Very difficult situation
Jānis Stašāns
1980
Ilmārs Gaidelis
1987
WeNOM
Andris Bāliņš
1981
Mārtiņš Plaudis
1993
Brunavieši
Rihards Žilinskis
2008
Andris Ozols
1992
ASTes
Jurģis Suts
1992
Dzintars Suts
1965
Rotorna
Jānis Paiders
1990
Dāvids Alksnis
1990
Es neatceros!
Mārcis Smalkais
1991
Ritvars Dombrovskis
1992
WO6
Mēs ar putniem
Gunta Blūzma
1978
Laura Mazmača
1976
Maija Miruškina
1983
Serotonīna deva
Laine Rupeika-Ruža
1986
Irina Novosjolova
1986
Liene Pļaviņa
1987
Saliedētās
Daina Mežecka
1972
Elīna Dimante
1983
Trojas zirgs
Aiga Dzenža
1992
Ginta Viļuma
1989
Santa Viļuma
1991
Vējš Matos
Evija Birzniece
1984
Evija Dzvinko
1986
Meklējam kļavu ar skudrām
Evita Kļaviņa
1980
Sabīne Skudra
1987
Bonbongas
Ilze Putriņa
1978
Zane Jekimova
1984
Pilsētnieces
Ieva Siliņa
1975
Ilze Bergmane
1983
TURBOPŪCES
Anta Bojane
1985
Aira Semjonova
1978
Sanda Bojane
1979
Skolioze ceļos
Eliza Katlapa
1998
Andra Aleksandra Krūmiņa
1998
Zied Ievas Siguldā
Anete Jenča
1988
Annija Jenča
1985
Lil burkāns
Elīna Plūme
1991
Māra Brūne
1990
XO6
Miers
Evija Abiļeva
1985
Didzis Videmanis
1985
Vijolīšu grava
Klāvs Svilpe
1985
Māra Pucena
1988
Zemenu eklēriņi
Denis Aļeksejevs
1988
Marina Bulkina
1976
Aleksandra Kuļne
1987
Čubīši
Edgars Prulis-Munda
1984
Inga Prule-Munda
1985
Dzegužkalna alpīnisti
Jānis Actiņš
1972
Elīza Actiņa
1998
Man ir grūti
Ansis Emīls Zīvers
2002
Lauma Sarma
1994
Arvien labāk!
Ineta Vjakse
1977
Ilze Zvīdriņa
1983
Jolanta Geduša
1978
Imants Lipskis
1974
ČETRAS STUNDAS PAR DAUDZ
DĀVIS VALTERS IMMURS
1991
ELĪNA DEKSNE
1993
Riga Swings Back
Viesturs Aleksīns
1987
Inga Kurciša
1986
Lapsu mednieki
Līga Neilande
1980
Viktors Rūsa
1994
Naze un Ūsiņš
Jurģis Stukuls
1990
Zane Timma
1988
ZIN ZIN
Renārs Roķis
1999
Zanda Ozola
1997
MV6
Tā pat vien
Armands Teteris
1973
Vilnis Frišfelds
1974
LAID MUMS TUR LAIMĒ DIET
ZIGMUNDS BĪBERS
1981
ALBERTS JASĀNS
1982
Divi gulbji
Kaspars Dreiblats
1980
Jānis Siliņš
1981
WV6
Dzintars matos
Kristīne Kadaša
1980
Gunta Brazauska
1980
Kažokzvēri
Inga Kāpiņa
1973
Dace Veipa
1979
Piedzīvojumu meklējot
Vita Žukovska
1970
Jana Adata
1972
Purva dzērvenes
Ilze Heinola
1974
Inese Ozola
1972
DILAILA
Diāna Ceika
1976
Laila Ceika
1952
Vidzemnieces
Nora Baranovska
1976
Marta Liepiņa
1981
māsas krāsas
Evija Šveca
1971
Ingūna Naika
1971
Hiperbolas
Agnese Zaķe
1979
Līga Sproģe
1980
Gailenes pilsētā
Inga Jansone
1982
Ilvija Madsena
1977
XV6
ALUSALA
Arvis Zvanītājs
1969
Sigita Upeniece
1973
Kreisais Krasts
Valdis Rozentāls
1969
Zane Gruberte
1974
Septītie
Modris Šariņš
1979
Anete Smilga
1969
Mazie
Ainārs Šiliņš
1968
Gundega Šiliņa
1977
LAND
Laura Šīrante
1982
Andris Spricis
1978
O+
Tõnis Piirisild
1973
Pille Vinne
1980
Resnais Susurs
Linda Sīle
1977
Viesturs Sīlis
1980
PL
Sandis Pētersons
1981
Ieva Liepiņa
1982
Vera
Dace Peiseniece
1973
Valdis Peisenieks
1967
Bi & Bu
Ingus Grasis
1972
Signe Grase
1974
Klinšu ērgļi
Ilze Slaide
1977
Edgars Klints
1972
MSV6
ASIE PIPARI
ILMĀRS KAULAKANS
1955
AIVARS DRUVENIEKS
1956
Gandrīz dvīņi
Valdis Stupāns
1954
Valdis Sirsniņš
1959
Kalnieši
Miervalds Bušs
1952
Arvīds Teteris
1940
WSV6
KĀ2
SARMĪTE VLODARE
1958
DACE SAULĪTE
1959
Kā lai šonakt...
Dace Ikšele
1967
Līga Ābelniece
1964
Skudras
Daiga Krēsliņa
1965
Ilze Boldāne
1966
I&D
Iveta Zāģere
1965
Agrita Pilābere
1961
Ūdensvērsis
Inta Brūna
1957
Anita Lauva
1958
XSV6
Kreisā un Alnis brīvsolī
Ilmārs Dukulis
1964
Inta Poriķe
1963
Mona-V
Jānis Nāgelis
1960
Baiba Ozola
1964
DO
Oskars Zids
1948
Daina Celma-Zida
1950
Lynx-Lynx
Tõnu Ilves
1963
Elin Ilves
1965
MaSka
Skaidrīte Otaņķe
1960
Māris Ota'ņķis
1956
DURBES BIZOŅI
Sillvija Penkule
1960
Māris Penkulis
1957
Family6
Rs kukainīši
Juris Šlesers
1971
Elīza Šlesere
2010
Talvepoisid
Taivo Tali
1966
Joosep Tali
2011
NEKAD NEPADODIES !
Helmuts Lukačovs
1950
Marks Kovars
2014
3mtb
VMTB
ALEKS TAM
1976
Aivis Zetmanis
1979
Alberts Lauders
2014
Aldis Sarksņa
1976
Aldis Strožs
1969
Arnis Mežeriņš
1980
Artis Stieciņš
1979
Artūrs Verza
1986
Atis Kalnins
1974
Deivis Ķelderis
1969
Didzis Čākurs
1963
Duncan Barker
2003
Edijs Čākurs
2005
Eduards Rēns
1980
GINTS SKRIBĀNS
1973
Hugo Barker
1961
Ivars Jurbergs
1981
Jānis Pipars
1978
Jānis Klūga
1982
Jēkabs Ķemers
2016
Kaspars Beitāns
1969
Kaspars Aksenoks
1972
Kristaps Aksenoks
2002
Kristers Stieciņš
2012
Kristofers Aksenoks
2013
Kārlis Lauders
1988
Marks Stieciņš
2010
Matīss Melecis
1977
Mārtiņš Linde
1985
Mārtiņš Godiņš
1974
Normunds Orlovs
1976
Oskars Ozols
1980
Raitis Muižnieks
1968
Raivis Reinsons
1969
Valdis Kokorišs
1964
Vladimirs Isajevs
1972
SMTB
Anda Ozoliņa
1976
Annija Krūma
1995
Arita Stieciņa
1982
Helen Barker
1960
Ieva Garanča
1976
Inese Kauķe
1976
Laura Ķemere
2014
Liene Mudrova
1989
Valērija Isajeva
1981
Zanda Ozoliņa
1989
Zane Ķemere
1985
O-Run
VRUN
Aivar Kaljusaar
1964
Andrejs Grigoļunovičs
1981
Argo Paavel
1991
Ervīns Veics
1973
GUNTIS ZVILNA
1975
Gints Poris
1981
Jevgenijs Kārkliņš
1985
Jānis Dūka
1989
Jānis Kopmanis
1976
Kalvis Silgals
1986
Kristaps Gādmanis
1990
Kristaps Čehovičs
1987
Kārlis Evertovskis
1990
Miķelis Zumbergs
1982
Ronalds Sprukulis
1986
Valters Alliks
1996
SRUN
Elīna Petrovska
1986
Evita Ābele
1985
Lauma Muceniece
1985
Lauma Čerņevska
1985
Maija Jansone
1944
Nora Austriņa
1985
walk
Zaķīšu komanda
Adrians Kauliņš
2014
Estere Kauliņa
2018
Valters Freidenfelds
1969
Fun Catchers Kids
Anastasija Kožukovska
1996
Anna Kožukovska
2016
Emma Kožukovska
2018
Surikati
Atis Vrubļevskis
2012
Among Us Team
Filips Šadrins
2016
Zane Šadrina
1984
Dinozauru pētnieki
Gusts Kauķis
2013
Arnita Toka
1979
Fast Leg
Julia Donchenko
1986
Jaroslava Donchenko
2013
Kateruna Pervukhina
1986
Dinosaurs
Kirills Carenko
2015
Ņikita Carenko
2008
Gaļina Matrosova
1985
Pļupas
Mārcis Mucenieks
2018
Ilze Muceniece
1982
Medņi
Namejs Mednis
2016
Violeta Medne
1978
G-Man
Paul Ganzelynskyi
1984
Karina Hanzelynska
1984
Misha Hanzelynskyi
2014
Nike
Polina Zdanovska
2013
Cinīši
Santa Cine
1988
Matīss Cinis
2018
Reinis Cinis
2021
treasure hunters
Vitalii Milovanov
1986
Kateryna Atanasova
1989
Margo Milovanova
2014
Miron Milovanov
2017
VEDMar
Vlad Duboviks
1987
Marina Duboviks
1982
David Duboviks
2016