2H
MO2
Gold Miners
Kristaps  Gādmanis
1990
Jānis  Dūka
1989
Bez steigas
Intars  Metums
1977
Uldis  Metums
1975
Ritvars  Podziņš
1991
Fun Catchers
Ilja  Kožukovskis
1994
Oļegs  Nikolaevs
1994
L2H
Edijs  Hemmelis
1978
Aivars  Hemmelis
1983
Māris  Liepiņš
1987
LV BĀRDAS
Uldis  Pormeisters
1987
Gunārs  Ozoliņš
1987
WO2
Lauktozītes
Ilze  Roķe
1976
Māra  Ozola
1967
Ūdensrozes
Signe  Tomsone
1970
Neila  Sietniece
1969
Iveta  Vilcāne
1970
Žubītes
Zane  Kapteine
1990
Laura  Anševica
1987
Minkas
Lāsma  Midrijāne
1983
Līga  Drusta
1983
XO2
Mežciema pingvīni
Elīna  Čurkste-Vītoliņa
1994
Sandis  Klemperis
1992
LOGO
Lāsma  Ozola
1989
Gatis  Osvalds
1977
dj
Jānis  Mednis
1981
Dina  Vīgante
1985
Ā KOMANDA
Kārlis  Stonka
1992
Daina  Stonka
1993
Ķengakrasti
Viesturs  Raipulis
1979
Roberts  Ivanovs
1977
Kristīne  Kalniņa
1987
Begemots un Kaķis
Kalvis  Bricis
1963
Lillija  Brice
2008
GIM2
Kapteinis Bremze
Elizabete  Neimiševa
1980
Aleksandrs  Bodiļevs
1983
Filips  Bodiļevs
2015
Hotentoti
Kārlis  Nalivaiko
1983
Gunta  Nalivaiko
1985
Pēteris  Prulis
2014
Krišjānis  Prulis
2015
MITo
Ilze  Stonka
1991
Daumants  Stonka
2016
Ķepu patruļa
Daiga  Krēsliņa
1965
Kārlis  Krēsliņš
2017
4H
MO4
Saņēmušies
Artūrs  Hirkovskis
1989
Mārtiņš  Kaļva
1989
Rs meža pīļi
Zigmārs  Pujats
1975
Edgars  Andreļūns
1992
Resnie putni
Madars  Bandenovičs
1988
Sondars  Bandenovičs
1992
Diletanti
Lauris  Linužs
1995
Vadims  Indričāns
1993
Bez sponsora
Girts  Rautenbergs
1984
Lauris  Svars
1991
Edgars  Neilands
1984
FCK PTN
Uldis  Trokšs
1984
Dainars  Albužis
1984
Ingus  Barkans
1984
Ko Te Notiek?
Uldis  Kleinbergs
1987
Jānis  Pelšs
1983
BEZ VARIANTIEM!
Normunds  Darznieks
1978
Einārs Aleksandrs  Dārznieks
2002
WO4
KaZa
Kate  Dūdele
1990
Zane  Grīnšteina
1990
Rs odziņas
Sigita  Rišķe
1985
Audrone  Stanka
1981
Piens ir ledusskapī
Ilze  Vilciņa
1990
Inese  Vilciņa
1988
SKRĒJIENS PĒC MILJONA
Marta  Sarksņa
2002
Guna  Sarksņa
1975
Citā virzienā
Marta  Katana
1985
Ilze  Caune
1990
FC Duo
Milana  Loginova
2007
Viktorija  Dangele
1996
Mākoņgājējas
Ludmila  Kozačenko
1990
Dace  Ahiļčenoka
1990
Pūces
Kristīne  Vuškārniece
1978
Sintija  Harju
1980
Lapsas
Mārīte  Eversone
1990
Dana  Traskovska
1986
Veronika  Jermakova
1995
BR3
Ieva  Godiņa
1976
Aiga  Kalniņa
1974
Ķepas mežā
Irita  Goldberga
1978
Ilze  Putriņa
1978
XO4
Ādaži City
Sniedze  Brakovska
1980
Eduards  Pāķis
1976
DO
Oskars  Zids
1948
Daina  Celma-Zida
1950
Četras stundas uz kartes
Ģirts  Vītols
1977
Ieva  Vītola
1977
Kļūdu kaskāde
Sandis  Zukulis
1981
Elīna  Petrovska
1986
RS-mazbānītis
Elita  Jurjāne
1964
Ralfs  Jurjāns
1963
Old Spice
Valters  Šķilvalts
1986
Anda  Šķilvalte
1984
Resnie lāči
Anita  Zagorska
1991
Māris  Vanags
1988
Rumgainings
Ernests  Važa
1990
Monta  Peciņa
1993
FC NiNa Petrovna
Anastasija  Kožukovska
1996
Nikita  Bortnikovs
1996
Isostar Energy Boost
Jānis  Kūms
1988
Zane  Tilta - Kūma
1989
Rocket Team
Linda  Ceplīte
2000
Lūkass  Svensons
2000
Ampēriņš X
Linda  Lutere
1989
Aleksis  Riguns
1988
Mārupītes bebri
Sandis  Sproģis
1975
Anete  Bruževica
1973
GIM4
Husky friends
Anita  Millere
1984
Rodrigo  Millers
2013
6H
Ziķeri
XO6
Rūdolfs  Grūbe
1994
Andris  Vorslovs
1990
Georgs  Beils
2003
Līga  Beila
1971
MJ6
No applications yet
WJ6
Dubultie aģenti
Annija  Kalniņa
2004
Elīza  Marta Braunberga
2005
XJ6
Saldējuma sautējums
Elīza  Madsena
2004
Raimonds  Druvaskalns
2004
MO6
Ibīts un teips
Mikus  Bērziņš
1989
Mārtiņš  Bērziņš
1985
INK&T
Ingus  Tonnis
1985
Nauris  Kozuliņš
1982
Very Difficult Situation
Jānis  Stašāns
1980
Ilmārs  Gaidelis
1987
Trailinity
Pēteris  Grīviņš
1985
Alvis  Danovskis
1991
Laid mums tur laimē diet
Zigmunds  Bībers
1985
Alberts  Jasāns
1986
WO6
Vējš matos
Evija  Dzvinko
1986
Evija  Dzvinko
1986
Ampēriņš
Madara  Apsalone
1985
Aleksandra  Fjodorova
1989
Fiksi mežā
Sandra  Balode
1979
Ieva  Vītola
1991
Surikati
Nora  Austriņa
1985
Ieva  Upmace-Grīviņa
1984
Fox-Pace
Dace  Veipa
1979
Daiga  Kalniņa
1988
XO6
Tēraudiņš
Ramona  Zeltiņa
1992
Mārtiņš  Peisenieks
1984
Lielie dibeni
Didzis  Šapkus
1984
Signe  Vilcāne
1985
Maldugunij pa pēdām
Edgars  Zaķis
1988
Māra  Braslava
1992
Jaunie lauku dukši
Aigars  Ķūrēns
1989
Tatjana  Ķūrēna
1988
SK Lejas Lībieši
Inga  Sudāre-Špune
1984
Jānis  Rieba
1992
Dzegužkalna alpīnisti
Elīza  Actiņa
1998
Jānis  Actiņš
1972
MV6
Gandrīz dvīņi
Valdis  Stupāns
1954
 
1970
ExValcēnieši!
Māris  Heinols
1973
Armands  Broks
1982
DIVI PLUS DIVI
Edgars  Rancāns
1981
Mareks  Bulkovskis
1983
Citādie
Gatis  Čirka
1977
Arnis  Grasis
1970
Crazy bees
Deniss  Galiņš
1979
Jurijs  Dorofeevs
1979
WV6
Dižā meža eži
Inga  Jansone
1982
Ilvija  Madsena
1977
Blondīņu duets
Inta  Lepste
1972
Sigita  Upeniece
1973
Piedzīvojumu meklējot
Vita  Žukovska
1970
Jana  Adata
1972
Nu!
Maija  Rumka
1973
Sanda  Rapasa
1975
Mēs ar putniem
Gunta  Blūzma
1978
Laura  Mazmača
1976
Kopā jautrāk!
Signe  Rozenšteina
1981
Anita  Strazdiņa
1961
Meitenes, daba mūs sauc!
Dace  Liepiņa
1977
Dace  Kapture
1975
Gunda  Plūmane
1976
Dzintars matos
Kristīne  Kadaša
1980
Gunta  Brazauska
1980
Punktiņam pa pēdām
Ilze  Tropa
1975
Aija  Feldmane
1975
Medokas Crazy avenes skaidrā
Lāsma  Āboliņa
1970
Santa  Roze
1968
XV6
Rs vanagi
Sandis  Sokolovs
1976
Saiva  Sokolova
1973
Meklējam Mežam galu
Zane  Blumberga
1969
Ģirts6  Strujevičs
1972
Bebri nesnauž!
Sandis  Pētersons
1981
Zane  Gruberte
1974
Septītie
Modris  Šariņš
1979
Anete  Smilga
1979
Ku Ku
Nora  Baranovska
1976
Māris  Razminovičs
1973
LAND
Laura  Šīrante
1982
Andris  Spricis
1978
4 ausis un 2 ļipas
Dace  Peiseniece
1973
Valdis  Peisenieks
1967
Bi & Bu
Signe  Grase
1974
Ingus  Grasis
1972
MSV6
ALUSALA
Arvis  Zvanītājs
1969
Austris  Lepiksons
1967
ASIE PIPARI
ILMĀRS  KAULAKANS
1955
AIVARS  DRUVENIEKS
1956
WSV6
MATRIX
Rota  Šņuka
1963
Anda  Lejasblusa
1963
Beibe
Inguna  Plūme
1961
Brigita  Tamuža
1962
Elita  Pirktiņa
1961
Baiba  Puriņa
1961
Vidzemes ekspresis
Inese  Bērziņa
1969
Iveta  Zāģere
1965
Kā lai šonakt...
Dace  Ikšele
1967
Līga  Ābelniece
1964
XSV6
BukaTaka
Jānis  Pētersons
1969
Līga  Virbule
1969
FONONS
Juris  Zvirgzds
1942
Andra  Melbārde
1957
Lēnam un nesteidzoties
Janis  Lagzdkalns
1958
Līga  Lagzdkalne
1962
Persiki
Juris  Šinke
1957
Ārija  Šinke
1957
Mitau elk
Ilmārs  Dukulis
1964
Inta  Poriķe
1963
GIM6
No applications yet
3mtb
VV
Aldis  Sarksņa
1976
Alvis  Mats
1971
Alvis  Bergs
1983
Alēns  Jukšinskis
1984
Andris  Zelčs
1976
Arnis  Mežeriņš
1980
Artūrs  Verza
1986
Didzis  Čākurs
1963
Edijs  Čākurs
2005
Eduards  Rēns
1980
Eduards  Priednieks
1981
Guntars  Levics
1981
Ilmārs  Skādulis
1972
Jānis  Pipars
1978
Jānis  Kalniņš
1988
Matīss  Melecis
1977
Mr  Oluvasogo
1976
Māris  Siliņš
1973
Normunds  Bremze
1967
Pēteris  Kļaviņš
1955
Raitis  Muižnieks
1968
Raivis  Reinsons
1969
Rinalds  Šimens
1991
Roberts  Rudītis
2013
Rolands  Rudītis
1987
Valdis  Freimanis
1972
Valdis  Kokorišs
1964
Vladimirs  Isajevs
1972
Vytautas  Kisielius
1983
SV
Aiga  Strazdina
1978
Anda  Ozoliņa
1976
Elīna  Dimante
1983
Inese  Kauķe
1976
Inese  Kantore
1976
Inga  Krastiņa
1983
Renata  Paulauskienė
1977
Valērija  Isajeva
1981
Hike
hike
Cukurzirņi
Kintija  Krūmiņa
1992
Cukurzirņi
Laura  Veinberga
1991
Pusgadsimts nav šķērslis 1
Ilva  Koškina
1974
Pusgadsimts nav šķērslis 1
Romāns  Koškins
1975
Pusgadsimts nav šķērslis 1
Elīza  Koškina
2010
Pusgadsimts nav šķērslis 1
Ance  Koškina
2002
Pusgadsimts nav šķērslis 2
Līga  Koškina-Dika
1994
Pusgadsimts nav šķērslis 2
Endijs  Koškins
1998
Pusgadsimts nav šķērslis 2
Ieva  Apine-Kurmiņa
1976
Pusgadsimts nav šķērslis 2
Kaspars  Kurmiņš
1976
Pusgadsimts nav šķērslis 3
Dace  Birzmale
1972
Pusgadsimts nav šķērslis 3
Arnis  Birzmalis
1972
Pusgadsimts nav šķērslis 3
Māris  Grāvītis
1974
Pusgadsimts nav šķērslis 3
Ilze  Grāvīte
1974
Pusgadsimts nav šķērslis 4
Līga  Griķe
1976
Pusgadsimts nav šķērslis 4
Jānis  Griķis
1975
Pusgadsimts nav šķērslis 5
Vents  Bomis
1974
Pusgadsimts nav šķērslis 5
Daiga  Bome
1977
Pusgadsimts nav šķērslis 5
Emīls  Bomis
2011
O-Run
VS
Aldis  Razgaila
1967
Andris  Jonāns
1973
Gints  Poris
1981
Guntis  Zvilna
1975
Gustavs  Venters
1991
Kaspars  Beriņš
1979
Miķelis  Zumbergs
1982
Mārcis  Magone
2000
RINALDS  ZELTIŅŠ
1975
Viktoras  Saldžiūnas
1984
kaspars  kaupe
1972
SS
Anete  Liepiņa
1998
Anete Dārta  Rožkalne
1996
Lauma  Muceniece
1985