2H
MO2
Putekļu rijēji
Mārtiņš Treijs
1980
Uldis Cīrulis
1987
Bez steigas
Intars Metums
1977
Uldis Metums
1975
Kā viņu tur sauca
Jānis Lagzdkalns
1986
Mārtiņš Jansons
1986
LV Bārdas
Uldis Pormeisters
1987
Gunārs Ozoliņš
1987
Ašie!
Rubens Šulcs
1996
Austris Kalniņš
2003
Mārtiņš Bērziņš
1980
Ķengakrasti
Viesturs Raipulis
1979
Kristers Raipulis
2007
NOTEIKTI LAIKĀ
Kaspars Kaupe
1972
Aigars Šuvcāns
1980
Perimetrs
Kristaps Kudlāns
1990
Kaspars Jurāns
1988
Jānis Geduševs
1991
WO2
Nakts sikspārņi
Dace Kaļķe
1973
Kristīne Ondrupe-Kirilova
1967
Nezaudē smaidu!
Diāna Ceika
1976
Laila Ceika
1952
Piens ir ledusskapī
Ilze Vilciņa
1990
Inese Vilciņa
1988
Skaidiņas
Laima Arāja
1984
Sandra Nonberga
1995
Sallija Rodrigesa
1990
Minkas
Lauma Muceniece
1985
Līga Drusta
1983
Lāsma Midrijāne
1983
Pilsētas žurkas
Anete Dārta Rožkalne
1996
Valentīna Romanova
1987
AJ kvadrātā
Agnese Jaunmuktāne
2004
Anda Jaunmuktāne
2004
Taktiskās stirnas
Līva Skrastiņa
2008
Undīne Skrastiņa
2006
A & J
Anita Apine
1991
Jeļena Kirika
1991
Intrum Lapsas
Zane Alilujeva
1987
Elīna Zepa
1987
Žiperīgie
AIVA TETERE
1968
RUTA VINTERE
1976
XO2
ĀDAŽI CITY
Sniedze Brakovska
1980
Eduards Pāķis
1976
Šurpu-turpu!
Ģirts Magone
1987
Anete Zābere
1985
Roņi
Meldra Baroniņa
1990
Mareks Baroniņš
1987
Ronalds Vaisgerbergs
1992
Morisa banda Džimijs
Kaspars Gailis
1980
Ieva Gaile
1982
RK MĪTAVA
MAREKS BULKOVSKIS
1983
Edgars Rancens
1981
Aija Svikle
1984
Skaidrīte Ziediņa
1983
Begemots un Kaķis
Kalvis Bricis
1963
Lillija Brice
2008
AVIA Team
Alīna Fisenkova
1983
Vitālijs Fisenkovs
1990
Alise Saļuka
2008
Sofja Temirgalijeva
2008
Superblāzma
Elita Locāne
1970
Dainis Locāns
1971
Jūrmalas Rūķīši
Jānis Vaivods
1975
Gustavs Vaivods
2009
Inese Vaivode
1978
Estēti
Jānis Deksnis
1983
Zanda Kokarēviča
1982
Ilze Volfa-Kirilova
1982
Stonkas
Kārlis Stonka
1992
Daina Stonka
1993
TeamAuseklis
Zane Kapteine
1990
Valdis Kapteinis
1985
SHINOBI
Aigars Bogdanovs
1983
Marina Peliha
1982
H2OPZU
Zenonas Saldžiūnas
1961
Rasa Regina Saldžiūnienė
1961
D.A.G.+
Anda Fridrihsone
1987
Daniels Jeļisejevs
1980
Gatis Liepiņš
1981
Prans Brazdausks
1987
Susuri
Melānija Šulberga
2009
Roberts Meiris
2009
Rinalds Duļbinskis
2009
Roberts Šulbergs
2011
UZ JAUNO KRASTU
Ginta Vilcāne
1986
Aleksis Riguns
1988
Labas Lapsas
Karlis Kotans
2009
Zane Kotane
1977
Iļģuciema velni
Jānis Sīpols
1985
Līga Rusiņa
1989
Edijs Tropiņš
1994
Tomāti
Niks Kristens Špilbergs
1998
Laura Klezberga
2000
Ganību dambja tulznas
Erika Olberkyte
1998
Ričards Kanders
1994
Family2
Trijatā Rīgas mežos
Armīns Gasjūns
1978
Sandra Viekale - Gasjūne
1978
Toms Viekals - Gasjūns
2010
Elīza Viekale - Gasjūne
2003
Beciņas
Juris Borovikovs
1970
Daiga Borovikova
1981
Edgars Borovikovs
2017
Liedagi-35
Fadejs Precinieks
1979
Everts Precinieks
2010
Pedāļu minēji
Dzintars Harkins
1975
Artis Harkins
2010
Pitagora slapjās bikses
Miķelis Zumbergs
1982
Dace Zumberga
1977
Ance Zumberga
2021
Ūdensrozes
Signe Tomsone
1970
Neila Sietniece
1969
Iveta Vilcāne
1970
Ērika Abigaila Kumpiņa
2010
Zvejnieki
Andris Zvejnieks
1986
Andra Zvejniece
1987
Gustavs Zvejnieks
2011
Alise Zvejniece
2016
apPasaulīši
Mārtiņš Sils
1969
Anna Sila
2006
Rūdolfs Sils
2014
Viss bumbās!
Aigars Čeksters
1981
Tomass Čeksters
2011
4H
MO4
Resnie putni
Madars Bandenovičs
1988
Sondars Bandenovičs
1992
Jauzkapj kalna
Mārtiņš Pikšens
1981
Miks Lukstiņs
1983
Mēs Pa Taisno
Jānis Sapats
1993
Mārtiņš Sapats
1988
Skaņka un divas džidiškas
Kaspars Kalnbērzs
1981
Sergejs Ļeta
1985
Uldis Lamsteris
1987
Saštukos uz četriem
Kaspars Pudists
1983
Reinis Roga
1982
Matīss Eikerts
1983
Edgars Astašovs
1981
Mēs mākam skriet
Gustavs Millers
2009
Valters Jonikāns
2009
Pilnīgs kosmoss
Edgars Zariņš
1987
Gļebs Fiļipovs
1987
Artis Puķītis
1990
Bez sponsora
Ģirts Rautenbergs
1984
Lauris Svars
1991
WALKING DEAD TEAM
Oļegs Tocs
1983
Konstantīns Kiseļovs
1984
Romans Rusakovs
1982
Minhenes Inter
Gatis Taurenis
1981
Sergejs Ronis
1983
Roberts Samtiņš
1984
AB&RB
Ainārs Bērziņš
1984
Roberts Brikmanis
1998
Auces aeroklubs
Raimonds Kaže
1983
Roberts Brūveris
1988
Toms Bergmanis
1988
MAHINATORI
Alberts Laksis
2010
Helmuts Laksis
2011
Lēni un bez žēlastības
Arnis Mālbergs
1981
Andris Kotāns
1980
Baigie veči
Andrejs Movļaiko
1984
Armands Krastenbergs
1987
Komanda v2
Ivo Krupenkovs
1986
Jānis Čečis
1994
Ko Te Notiek?
Uldis Kleinbergs
1987
Jānis Bošs
1989
INTERVALS.lv
Viktors Saveļjevs
1984
Dainis Limanāns
1983
Andris Ronimoiss
1984
Riga Adventure Team
Valdis Čunka
1982
Mārtiņš Ozoliņš
1984
Spalvainās pēdas
Mārtiņš Salnājs
1977
Jānis Bārda
1977
TIMMMMA
Uldis Trokšs
1984
Dainars Albužis
1984
Rihards Meikšāns
1985
Vienā laivā
Kristaps Kļaviņš
1986
Jingzhi Fan
1995
Necūko mežā (un pilsētā arī ne
Valters Veiss
1985
Kristers Veiss
1998
Dumbrājs un Liekņa
Sergejs Briedis
1982
Aivars Hemmelis
1983
BOLDNET
Jurijs Dorofejevs
1977
Deniss Galiņš
1979
WO4
B3/Bez kompasa
Ieva Godiņa
1976
Aiga Kalniņa
1974
BAIL
ILZE BIEZE
1970
BAIBA ĀĶE
1976
Zāļu sievas
Dace Peiseniece
1973
Ilze Kalve
1973
DIVPLĀKŠŅI AVENĒS
Lāsma Āboliņa
1970
Santa Roze
1968
Finišs ir mīts
Agita Kudlāne
1990
Karīna Puķīte
1992
PASTAIGA
Aija Krūze
1996
Sandra Krūze
1962
Ilze Drelinga
1981
SPAMMA
Lidija Luņeva
1983
Ludmila Strazdiņa
1981
ApPasaule O-Team
Sigita Cimermane
1980
Evita Gause
1984
Ligita Liepiņa
1983
Agnese Sila
1984
RogViLa
Vija Elstiņa
1983
Laura Bušunova
1981
Raganu klubiņš
Anda Ozoliņa
1976
Ita Eglīte
1980
Laura Zariņa
1980
Velta Holcmane
1956
Čemurs & Čiekurs
Līga Meļķerte
1989
Anete Meļķerte
1992
Būt vai nebūt
Sintija Stiģe
1977
Evija Voitkāne
1969
Buldozers
Liāna Aldiņa
1990
Madara Aldiņa
1983
Matrjoški
Olga Djatčina
1973
Jūlija Andropova
1990
Olga Rokityanskaya
1989
Matrjoški
Diāna Ostreiko
1986
Brigita Krauja
1990
Ilze
Monta Beķere
1990
Agija Saukuma
1990
Pastaiga
Marta Sarksņa
2002
Guna Sarksņa
1975
De Niro un Baltais zalktis
Vita Skuja
1978
Baiba Kaškina
1976
Mītava
Solveiga Luguza
1981
Ilva Rudusa
1975
MEDUS
Anete Glušņeva
1988
Zane Ārmane
1986
Ilze Birzniece - Stundiņa
1986
NAV TIK TRAKI
Inga Lagzdiņa
1972
Laima Zvilna
1973
DZIĻI MEŽĀ
Evija Grāvīte
1994
Inga Sniķere
1995
Bet vai vajag?
Džaneta Suta
1964
Ilze Komasa
1986
Linda Jansone
1990
Veiksmes pogas
ILZE TROPA
1975
AIJA FELDMANE
1975
Uzvarētājas
Inga Priede
1978
Kristīne Goldmane
1972
Mākoņgājējas
Ludmila Kozačenko
1990
Linda Stanga
1991
VILMILZE
Ilze Roķe
1976
Vilhelmīne Bērzupe
1948
Vējš matos
Evija Dzvinko
1986
Evija Birzniece
1984
Ko&T
Kristiana Trenko
1987
Elizabete Ābelīte
2006
Pazudušais azimuts
Madara Pāvele
1988
Madara Štorha
1986
Gerda Rozīte-Pupkeviča
1985
XO4
Biznesa Ezītis
Edgars Treiguts
1990
Kristīne Marija Trepša
1994
TDK Sānsolītis
Kristaps Tamužs
1981
Polīna Tamuža
1984
Čiko
Gints Jubelis
1984
Agnese Jubele
1992
Koksinels
Agita Sprude
1986
Andris Pirtnieks
1986
Edgars Briedis
1984
rumpainīši
Elīna Masteiko
1984
Jānis Krastiņš
1979
LAIKA ZĪMES
Kristaps Kanna
1992
Sabīne Auziņa
1992
Roberts Auziņš
1985
Tērauda divplākšņi
Kārlis Kalniņš-Vīndedzkalns
1962
Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna
1972
Slow and curious
Diana Ļisicinska
1986
Aleksandrs Žurikovs
1983
I&A
Ilze Hirkovska
1990
Artūrs Hirkovskis
1989
EŽI
Ilga Elksnīte
1953
Andris Elksnītis
1952
Rs 2
Sigita Rišķe
1985
Zigmārs Pujats
1975
Edgars Andreļūns
1992
Filcs
Aigars Slotiņš
1976
Dace Slotiņa
1976
Čību draugi
Viesturs Puriņš
1966
Lita Dzelme
1969
PROJEKTS NR.1
Uldis Velps
1971
Marta Velpe
1996
Purva ņuksis
Anete Geduševa-Bērziņa
1993
Artūrs Bērziņš
1994
mazbānītis
Elita Jurjāne
1964
Ralfs Jurjāns
1963
Burkānciems & Co
Edgars Kokorevičs
1987
Inese Kokoreviča
1984
Skābenes
Māris Videmanis
1979
Māris Zundāns
1985
Didzis Videmanis
1985
Evija Abiļeva
1985
Piču-Paču
Kristīne Brunere
2002
Aleksandrs Artūrs Ļūļe
2002
Viegli nebūs
Inga Rītere
1995
Dace Velberga
1995
Kārlis Vecziediņš
1995
EG
Ģirts Bogdanovs
1979
Eva Dzene
1983
Komanda v1
Zane Ķemere
1985
Andris Bižāns
1993
Jānis Ancveris
1990
K.A.S.
Ainārs Drozds
1989
Santa Bērziņa
1990
Kristaps Ceriņš
1989
NT TEAM
Uldis Neimanis
1983
Kristīne Tihanova
1980
A KUR JĀSKRIEN?
Ruben Martinez
1985
Viviana Kirilova
1976
Iñigo Torre
1988
Jāpadomā
Ingus Vuškārnieks
1979
Kristīne Vuškārniece
1978
ELLE
Līga Blumfelde
1979
Ēriks Ozols
1982
Pārdaugavas ķenguri
Mārtiņš Liekniņš
1977
Ilva Liekniņa
1974
N.B.P.S.
Pēteris Spuriņš
1980
Nellija Baliko
1980
2DBL
Maksims Mogilins
1974
Vlada Buharova
1986
Avokado gurķis
Liene Gasiņa
1980
Jānis Kļimenkovs
1984
Jānis Zaļums
1982
Kalendārs
Jānis Jurgelevičs
1988
xxx xxx
1988
Strangers
Pavel Demeshchik
1975
Tatiana Antokhina
1982
TRAHHHTORS
Ģirts Radčenko
1986
Aleksandrs Serovs
1979
Monta Vikštrema
1983
Kalvis Zuļģis
1989
Mārupītes bebri
Sandis Sproģis
1975
Anete Bruževica
1973
M40
Ivars Žagars
1971
Astra Šauere
1975
Roberts Deičs
2009
Family4
Vadītājs ar puķi rokās
Nellija Baliko
1980
Melisa Vanaga
2015
Jasmīne Vanaga
2013
SUNSHINE ADVENTURE TEAM
Artūrs Kļaviņš
1986
Paula Kļaviņa
2013
fillmore
Arnis Veiders
1976
Laura Veidere
1986
Vilhelms Veiders
2016
Marta sniegpulksteņi
Una Vanaga
1977
Ginta Šenfelde
1976
Rihards Šenfelds
2011
Gaiļi
Solvita Gaile
1980
Juris Gailis
1980
Reinis Gailis
2007
Ritvars Gailis
2010
Paipusu Parks
Edgars Bole
1984
Alise Bole
2010
Starneši
Guntis Jēkabsons
1982
Kristers Jēkabsons
2010
Resnis un Slieka pērkonnegaisā
Juris Vaidakovs
1972
Matīss Vaidakovs
2015
Mazie Ķemeri
Jānis Ķemers
1986
Laura Ķemere
2014
Jēkabs Ķemers
2016
Apiņi
Artis Apinis
1981
Lauma Apine
2008
Vaira Apine
2017
Inese Apine
1983
6H
MJ6
Spēks ir bumbās
Krišjānis Krēmers
2005
Ričards Krēmers
2012
Banāni
Ansis Emīls Zīvers
2002
Teodors Ernests Zīvers
2009
WJ6
Pieteikumu pagaidām nav
XJ6
Tipinātāji
Annija Kalniņa
2004
Kaspars Golovins
2002
SALA
Mikus Nenišķis
2006
Daniela Krasovska
2005
MO6
Es neatceros!
Didzis Raits
1990
Mārcis Smalkais
1991
Latvju dēli
Tomass Neuss-Lucs
1999
Tomass Reinis Tīss
2000
Vaidava 2000
Aris Peics
1989
Davis Salduksnis
1991
Biezpienmaizes
Jānis Sedlenieks
1981
Raitis Bērziņš
1986
Kubls Kublauskis
Valts Ulmanis
1996
Haralds Ulmanis
1998
O skar
Jānis Balodis
1987
Gustavs Straupmanis
1988
ne pirmo reizi ar alus kausu!
Kalvis Silgals
1986
Artūrs Topecs
1987
WeNOM
Andris Bāliņš
1981
Mārtiņš Plaudis
1993
mjau mjau
Guntis Šmaukstelis
1985
Kārlis Evertovskis
1990
ASTes
Dzintars Suts
1965
Jurģis Suts
1992
Naids
Mārtiņš Krūze
1987
Edgars Jurjāns
1987
Very difficult situation
Jānis Stašāns
1980
Ilmārs Gaidelis
1987
WO6
Čiepiņas
Zane Elksne
1991
Madara Rozentāle
1991
Trojas zirgs
Aiga Dzenža
1992
Santa Viļuma
1991
Ginta Viļuma
1989
Neaizmirstulītes
Terēze Rocēna
1991
Ilze Irbe
1969
Ilva Saukuma
1984
Zane Dreimane
1984
Mēs ar putniem
Gunta Blūzma
1978
Indra Aužele
1984
Evija Prauliņa
1974
Murkšķi
Aleksandra Fjodorova
1989
Annija Grebeža
1992
Ķirši matos
Annija Jenča
1985
Anete Jenča
1988
Serotonīna deva
Laine Rupeika-Ruža
1986
Irina Novosjolova
1986
Pīlādži
Anda Daine
1983
Inta Eškina
1961
Turbopūces
Anta Bojane
1985
Aira Semjonova
1978
Sanda Bojane
1979
Raibie zaķi
Sandra Buša-Kleusena
1985
Tatjana Lebedeva
1992
XO6
Magnētiskais kamoliņš
Matīss Vaivods
1992
Ieva Kalere
1989
Dzegužkalna alpīnisti
Elīza Actiņa
1998
Jānis Actiņš
1972
VASARA NAV BEIGUSIES
BRUNO EDUARDS KRĒSLIŅŠ
1999
SOFIJA GŽIBOVSKA
2003
Naze un Ūsiņš
Jurģis Stukuls
1990
Zane Timma
1988
Zemenu eklēriņi
Denis Aļeksejevs
1988
Marina Bulkina
1976
Čop Čop Čop
Gunita Sprūde
1990
Mārtiņš Lukstaraups
1986
L5
Gunta Nalivaiko
1985
Pēteris Nalivaiko
1992
Čubīši
Edgars Prulis-Munda
1984
Inga Prule-Munda
1985
Stārķēni
Maija Miruškina
1983
Māris Miruškins
1985
Vijolīšu grava
Klāvs Svilpe
1985
Māra Pucena
1988
Trīklīnie kāpuri
Agris Bērziņš
1986
Kristīne Krūkle-Bērziņa
1986
WeStandWithUkraine
MĀRIS ZIRNIS
1979
Aija Freiberga
1991
Sintija Langenfelde
1981
ZIN ZIN
Renārs Roķis
1999
Zanda Ozola
1997
Sun Finance
Arturs Graube
1983
Roberts Vucins
1991
Renāte Vanaga
1989
Ieva Vītola
1992
Maldugunij pa pēdām
Edgars Zaķis
1988
Natālija Treulande
1988
Traumētie gliemeži
Ivo Smiltnieks
1973
Dace Zvaniņa
1991
Riga Swings Back
Viesturs Aleksīns
1987
Aiva Kukule
1986
MV6
ALUSALA
Arvis Zvanītājs
1969
Austris Lepiksons
1967
KARVAJALADS
Reigo Lehtla
1970
Pärtel Piirimäe
1972
Laid mums tur laimē diet
Zigmunds Bībers
1981
Alberts Jasāns
1982
DAD WILL FIX IT
Arvīds Ozoliņš
1974
Edgars Peičs
1977
Visurgājēji
Mārtiņš Ēķis
1979
Jānis Eimuss
1967
Rikas Draugi
Raimonds Bricis
1981
Sandis Pužulis
1978
Tā pat vien
Armands Teteris
1973
Vilnis Frišfelds
1974
BEZ STRESA
Viesturs Šlosbergs
1977
Renārs Skudra
1977
Onkuļi
Einārs Masteiko
1972
Jānis Viškers
1976
Fat Birds
Edgars Rumba
1972
Edgars Puķītis
1977
Vladimirs Tarasovs
1978
WV6
Vidzemnieces
Nora Baranovska
1976
Marta Liepiņa
1981
Šampanieti brokastīs!
Baiba Beatrise Sleže
1976
Sintija Morica
1978
Inga Sniega
1977
Lelde Bergmane
1978
Skrējējpīles
Inese Bērziņa
1969
Dina Alksne
1976
Maldugunis
Natālija Joničenko
1968
Raivita Birkentāla
1971
Piedzīvojumu meklējot
Vita Žukovska
1970
Jana Adata
1972
Svētās govis
Baiba Grišule
1973
Inga Veļķere
1973
Dzintarlapsas
llze Krēmere
1976
Ieva Simsone
1975
Blondīņu duets
Inta Lepste
1972
Sigita Upeniece
1973
Slaidi gurni purvā negrimst
Līga Neilande
1980
Alise Lūse
1977
Purva dzērvenes
Ilze Heinola
1974
Inese Ozola
1972
Resnie kažokzvēri
Inga Kāpiņa
1973
Dace Veipa
1979
Dzintars matos
Kristīne Kadaša
1980
Gunta Brazauska
1980
Hiperbolas
Agnese Zaķe
1979
Līga Sproģe
1980
Latvietes
Santa Blūma
1971
Lāsma Šlosberga
1971
MIGLA
Aija Orniņa
1964
Marita Šalta
1970
Kasieris pie lodziņa
Baiba Birzniece
1979
Ineta Popēna
1978
XV6
RaguLopi
Jānis Upītis-Upenieks
1979
Inga Upīte-Upeniece
1977
PL
Sandis Pētersons
1981
Ieva Liepiņa
1982
Arvien labāk!
Jolanta Geduša
1978
Ineta Vjakse
1977
Imants Lipskis
1974
Septītie
Modris Šariņš
1979
Anete Smilga
1969
Resnais Susurs
Māris Avotiņš
1972
Linda Sīle
1977
O+
Tõnis Piirisild
1973
Pille Vinne
1980
Hakuna matata
Ints Bruņenieks
1976
Gundega Bruņeniece
1981
TallRo
Toms Ķikusts
1979
Anete Ķikuste
1981
Bi & Bu
Ingus Grasis
1972
Signe Grase
1974
Kreisais Krasts
Uģis Inka
1976
Zane Gruberte
1974
Nešpricētie
Guntars Žilinskis
1980
Iveta Suvorova
1978
MSV6
ASIE PIPARI
Ilmārs Kaulakans
1955
Aivars Druvenieks
1956
Gandrīz dvīņi
Valdis Stupāns
1954
Valdis Sirsniņš
1959
Kalnieši
Miervaldis Bušs
1952
Arvīds Teteris
1940
Turkuciems 1
Varis Peisenieks
1957
Jānis Turks
1955
WSV6
KĀ2
SARMĪTE VLODARE
1958
DACE SAULĪTE
1959
Ūdensvērsis
Inta Brūna
1957
Anita Lauva
1958
VELMĀRA
Māra Bolšteina
1943
Velta Zjatkova
1939
Kā lai šonakt...
Dace Ikšele
1967
Līga Ābelniece
1964
Skudras
Daiga Krēsliņa
1965
Ilze Boldāne
1966
XSV6
Kreisā un Alnis brīvsolī
Ilmārs Dukulis
1964
Inta Poriķe
1963
BEBRI SOĻO
Imants Daugulis
1957
Ilze Vabole
1958
Persiki
Juris Šinke
1957
Ārija Šinke
1957
DO
Oskars Zids
1948
Daina Celma-Zida
1950
O!Sigulda
Andra Jansone
1959
Aldis Zavickis
1954
Skudrulāči
Anita Paidere
1967
Juris Paiders
1963
Āpši
Juris Drunka
1952
Marija Drunka
1960
Turkuciems 2
Juris Švirksts
1959
Gundega Jurāne
1959
Mona-X
Pēteris Zariņš
1961
Baiba Ozola
1964
Family6
24h MTB
Sanita Bitko
1983
Elīza Tipuka
1999
Šarlote Bitko
2010
Boriss Bitko
2013
Purva bridēji
Mārtiņš Čablis
2010
Baiba Nummure
1976
Nauris Čablis
1973
Rs 1
Juris Šlesers
1971
Daiga Šlesere
1971
Elīza Šlesere
2010
3mtb
VMTB
Aivis Zetmanis
1979
Alberts Lauders
2014
Aldis Sarksņa
1976
Aldis Strožs
1969
Alens Jukšinskis
1984
Andris Pumpurs
1972
Arnis Mežeriņš
1980
Artis Stieciņš
1979
Artjoms Tukums
1979
Artūrs Verza
1986
Arvīds Ondrups
1996
Atis Kalniņš
1974
Atis Sporāns
1991
Didzis Čākurs
1963
Edijs Čākurs
2005
Egons Šolmanis
1969
Ernests Krēsliņš
2003
Ernests Nīmanis
2007
GINTS SKRIBĀNS
1973
Igors Jamčuks
1962
Ivars Jurbergs
1981
Janis Gramatnieks
1987
Johansen Džohansen
1976
Jānis Zvirbulis
1989
Kaspars Aksenoks
1972
Kaspars Lipskis
1971
Kristaps Aksenoks
2002
Kristers Stieciņš
2012
Kristofers Aksenoks
2013
Kārlis Lauders
1988
Maksims Berežnojs
2009
Marks Stieciņš
2010
Matīss Melecis
1977
Māris Siliņš
1973
Mārtiņš Godiņš
1974
Normunds Orlovs
1976
Normunds Bremze
1967
Oskars Ozols
1980
Oskars Krēsliņš
1977
Oskars Pļavnieks
1983
Raitis Muižnieks
1968
Raivis Mednis
1990
Raivis Reinsons
1969
Reinis Nīmanis
1971
Rihards Šneiders
1992
Rinolds Skirjus
1976
Roberts Nīmanis
2003
Uldis Pekuss
1958
Valdis Kokoriss
1964
Verners Vuļs
1967
Vladimirs Bereznojs
1963
SMTB
Dace Jaševiča
1981
Inese Kauķe
1976
Inese Kantore
1976
Kristīne Veita
1974
Lāsma Zebuliņa
1974
Līga Celiņa
1987
Marija Baranovska
1991
O-Run
VRUN
Aldis Razgaila
1967
Aleksandrs Bodiļevs
1983
Artūrs Kančs
1978
Artūrs Jermolovs
1989
Gints Poris
1981
Helmuts Lukačovs
1950
Helmuts Lukačovs
1950
Ilmārs Jermaks
1961
Intars Abražuns
1980
Jānis Kalniņš
1988
Jānis Dūka
1989
Kristaps Gādmanis
1990
Kristaps Čehovičs
1987
Kristaps Priede
1988
Lauris Mežiņš
1994
Mārtiņš Veseris
1987
Mārtiņš Rikšis
1965
Nauris Kozuliņš
1982
Normunds Langins
1965
Pēteris Grīviņš
1985
Pēteris Apinis
1958
Raivis Kalniņš
1974
Raivo Kužums
1974
Romans Danilovs
1992
Viktoras Saldžiūnas
1984
SRUN
Anita Užule
1983
Elīna Petrovska
1986
Evita Ābele
1985
INGRĪDA ZAĶE
1990
Lauma Čerņevska
1985
Līga Jermolova
1993
Madara Apsalone
1985
Madara Šneidere
1989
Marta Kalniņa
2007
Māra Ozola
1967
Rita Siniväli
1966
Valērija Isajeva
1981
Velga Buša
1957
Zane Karpenko
1984
walk
Taktisko stirnu līdzzinātāji
Austra Lāce
2018
Indra Lāce
1978
Valts Lācis
1980
Mazais lācis
Austra Ulmane
2021
Ilvija Ulmane
1996
Cīruļmājas iemītnieki
Dārta Sedleniece
2013
Grieta Sedleniece
2017
Maija Sedleniece
1984
Skultes family
Dāvis Skulte
1983
Luīze Skulte
2013
Marta Skulte
2016
Kosmos
Erika Jemeljanova
1982
Aleksandrs Jemeljanovs
2015
Dinozavriki
Galina Matrosova
1985
Ņikita Carenko
2008
Kirills Carenko
2015
Dinozauru pētnieki
Gusts Kauķis
2013
Arnita Toka
1979
Bonbongas
Ilze Putriņa
1978
Zane Brikmane
2013
Haralds Brikmanis
2015
Unicorns
Ingre Dižā
1990
Jorens Dižais
2018
Lorete Dižā
2015
Aušīgie jenotsuņi
Iļja Aļijevs
2019
Anna Aļijeva
1987
Ruslans Aļijevs
1986
Jeļena un Marija
Jeļena Tukuma
1979
Marija Tukuma
2015
Ievas un Kārļa komanda
Jānis Zlidnis
1989
Una Zlidne
1992
Ieva Zlidne
2017
Kārlis Zlidnis
2021
BWCA Kids
Jānis Pizičs
1985
Henrijs Armanis
2016
Paula Armane
2014
Kristians & co
Kristiāns Vanags
2010
Markuss Vanags
2013
Roberts
Kristīne ANČA
1988
Roberts Ančs
2017
Niksa Lapsa
Kristīne Šulberga Šulberga
1980
Nikola Šulberga Šulberga
2020
Roberts Šulbergs
2011
Mārtiņš Bergmanis
2011
Graudiņi
Miķelis Graudiņš
2014
Krūzītes
Nataļja Krūzīte
1978
Laura Krūzīte
2012
Linda Krūzīte
2012
Kalnciema Ķieģeļu Kombināts
Olīvija BLUZMA
2015
Dace Lakse
1973
Ainārs Laksis
1971
Nike
Polina Zdanovska
2013
Opitops
Reinis Lūkins
2018
Ivo Lūkins
1984
Divi vilki vilku vilka
Toms Sedlenieks
2010
Justs Sedlenieks
2018
Inese Orlova
1981
Super kaķi
Viktorija Bļinova
1984
Aleksejs Bļinovs
1979
Jeļizaveta Bļinova
2014
Simona Bļinova
2005
Baltie pūkainie
Vladimirs Danilovskis
2013
Sigita Daņilovska
1972
Ieva Vecvagare
2013
Deivids Barzdainis
2013