2H
Ilona Gaiduka
1978
Nataļja Arbeitere
1980
Tatjana Vološčuka
1990
Oksana Aņisko
1980
MO2
MAHINATORI
Alberts Laksis
2010
Helmuts Laksis
2011
Ķengakrasti
viesturs Raipulis
1979
Kristers Raipulis
2007
Putekļu rijēji
Uldis Cīrulis
1987
Mārtiņš Treijs
1980
Bez steigas
Intars Metums
1977
Uldis Metums
1975
LV Bārdas
Uldis Pormeisters
1987
Gunārs Ozoliņš
1987
Roņi
Mareks Baroniņš
1987
Ronalds Vaisgerbergs
1992
Pērkons
Armands Ozoliņš
1984
Raitis Ozoliņš
1989
Čotka
Didzis Liepins
1993
Rihards Čaiba
1993
WO2
Minkas
Lauma Muceniece
1985
Līga Drusta
1983
Taktiskās stirnas
Līva Skrastiņa
2008
Undīne Skrastiņa
2006
Piens ir ledusskapī
Ilze Vilciņa
1990
Inese Vilciņa
1988
TITURGAS IESPĒJU PARKS
Daiga Gulbe
1963
Anete Veipāne
1987
Skaidiņas
Laima Arāja
1984
Sandra Nonberga
1995
Sallija Rodrigesa
1990
Ance Nonberga
2002
Duo
Daniela Izotenko
1993
Eva Seļezņeva
1993
Pilsētas žurkas
Anete Dārta Rožkalne
1996
Valentīna Romanova
1987
Žiperīgie
AIVA TETERE
1968
RUTA VINTERE
1976
Ūdensrozes
Signe Tomsone
1970
Neila Sietniece
1969
Iveta Vilcāne
1970
Mežonīgie kāmji
Ksenija Rusakova
2010
Sofja Rusakova
2012
Beatrise Lo Bello
2011
XO2
Špociņi
Lolita Kauķe
1979
Jānis Bižāns
2008
ĀDAŽI CITY
Sniedze Brakovska
1980
Eduards Pāķis
1976
RK MĪTAVA
Edgars Rancāns
1981
Aija Svikle
1984
Skaidrīte Ziediņa
1983
AVIA Team
Alīna Fisenkova
1983
Vitālijs Fisenkovs
1990
SHINOBI
Aigars Bogdanovs
1983
Marina Peliha
1982
Stonkas
Kārlis Stonka
1992
Daina Stonka
1993
Ampēriņš
Madara Apsalone
1985
Jānis Kalniņš
1988
Ķeltu klejotāji
Helen Barker
1960
Hugo Barker
1961
Jūrmalas Rūķīši
Jānis Vaivods
1975
Gustavs Vaivods
2009
Inese Vaivode
1978
Morisa banda Džimijs
Kaspars Gailis
1980
Ieva Gaile
1982
Begemots un Kaķis
Kalvis Bricis
1963
Lillija Brice
2008
Labas Lapsas
Karlis Kotans
2009
Zane Kotane
1977
SIGULDAS TAKAS
Agate Kristapsone
1991
Austris Armans
1985
Make Mickey Mouse Great Again
Maksims Leščinskis
1977
Andrejs Varčenko
1978
Aleksejs Belokopitovs
1980
Anita Gavare
1988
Where^s The Finish?
Guntars Mankus
1969
Irita Puķīte
1974
Nu nez
Kristaps Priede
1988
Helga Lukševica
1992
PŪĶI
Valdis Pūķis
1972
Jana Pūķe
1968
Minkāni
Egija Sprukule
1989
Jānis Sprukulis
1987
Family2
Trijatā Rīgas mežos
Armīns Gasjūns
1978
Sandra Viekale - Gasjūne
1978
Elīza Viekale - Gasjūne
2003
Toms Viekals - Gasjūns
2010
Pitagora slapjās bikses
Dace Zumberga
1977
Ance Zumberga
2021
Pūkaiņi
Valentīns Dmitrijevs
1988
Nora Aleksīna
1989
Daira Aleksīna
2020
Viss bumbās!
Aigars Čeksters
1981
Tomass Čeksters
2011
Klīvelnēni
Jānis Klīve
1977
Emīlija Klīve
2006
Klāvs Klīve
2013
Es no lāča nebaidos 1
Arvis Meldrājs
1992
Dārta Meldrāja
2013
Gundars Meldrājs
1967
Zvejnieki
Andris Zvejnieks
1986
Gustavs Zvejnieks
2011
Alise Zvejniece
2016
Cukurzirņi
Ieva Liepiņa
1982
Ieva Biedrīte
2012
Pēteris Biedrītis
2013
4H
MO4
Resnie putni
Madars Bandenovičs
1988
Sondars Bandenovičs
1992
Bez sponsora
Ģirts Rautenbergs
1984
Lauris Svars
1991
Sētnieki
Dāvis Valters Immurs
1991
Mareks Kilups
1977
Divi vīri
Egils ZARAKOVSKIS
1975
Ilgvars Ebels
1976
Pilnīgs Kosmoss
Edgars Zariņš
1987
Gļebs Fiļipovs
1987
TIMMMMA
Uldis Trokšs
1984
Dainars Albužis
1984
Spalvainās pēdas
Jānis Bārda
1977
Lauris Labanovskis
1980
Mārtiņš Salnājs
1977
Riga Adventure Team
Mārtiņš Ozoliņš
1984
Jānis Šneiders
1985
WALKING DEAD TEAM
Konstantīns Kiseļovs
1984
Romāns Rusakovs
1982
Staņislavs Baranovskis
1984
Romāns Paeglītis
1984
BOLDNET
Jurijs Dorofejevs
1977
Deniss Galiņš
1979
Auces aeroklubs
Toms Bergmanis
1988
Roberts Brūveris
1988
Intrum Dzinēji
Jānis Amsters
1988
Kārlis Cinis
1984
Kristaps Skujiņš
1986
Necūko mežā
Valters Veiss
1985
Arvis Skrējāns
1986
Hop Hop
Ints Marcinkevičs
1973
Dāvis Pavlovičs
2006
WO4
DIVPLĀKŠŅI AVENĒS
Lāsma Āboliņa
1970
Santa Roze
1968
ApPasaule O-Team
Sigita Cimermane
1980
Ligita Liepiņa
1983
Agnese Sila
1984
Evita Gause
1984
Skrējiens pēc miljona
Guna Sarksņa
1975
Marta Sarksņa
2002
Lai labs garstāvoklis
Santa Beļkus
1993
Inese Upīte-Apine
1992
Mākoņgājējas
Ludmila Kozačenko
1990
Linda Stanga
1991
Dace Ahiļčenoka
1990
BAIL
Ilze Bieze
1970
Baiba Āķe
1976
Pastaiga
Aija Krūze
1996
Ilze Drelinga
1981
I&K
Kristīne Rozīte
1972
Inese Volodina
1977
Marta sniegpulksteņi & co
Una Vanaga
1977
Ginta Šenfelde
1976
Arta Krūze
1977
Nakts sikspārņi
Dace Kaļķe
1973
Kristīne Ondrupe-Kirilova
1967
Veiksmes pogas
ILZE TROPA
1975
AIJA FELDMANE
1975
RogViLa
Vija Elstiņa
1983
Laura Bušunova
1981
Bet vai vajag?
Džaneta Suta
1964
Ilze Komasa
1986
Linda Jansone
1990
Ilze
Monta Beķere
1990
Agija Saukuma
1990
Dziļi mežā
Evija Grāvīte
1994
Inga Sniķere
1995
Buldozers
Liāna Aldiņa
1990
Madara Aldiņa
1983
B3/Bez kompasa
Ieva Godiņa
1976
Aiga Kalniņa
1974
NAV TIK TRAKI
Inga Lagzdiņa
1972
Laima Zvilna
1973
MEDUS
Anete Glušņeva
1988
Zane Ārmane
1987
Intrum Lapsas
Zane Alilujeva
1987
Elīna Zepa
1987
Es no lāča nebaidos
Zanda Meldrāja
1988
Raimonda Meldrāja
1971
dots
Līga Pundure
1992
Linda Beldava
1980
Nezaudē smaidu!
Diāna Ceika
1976
Kristīne Rozenberga
1976
XO4
Tērauda Divplākšņi
Kārlis Kalniņš-Vīndedzkalns
1962
Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna
1972
Rogaininga pavēlnieki
Agita Kudlāne
1990
Ernests Važa
1990
Jāpadomā
Ingus Vuškārnieks
1979
Kristīne Vuškārniece
1978
Līga Vinšipa
1987
Kompass un visums
Arnis Mālbergs
1981
Līva Medne
1988
rumpainīši
Elīna Masteiko
1984
Jānis Krastiņš
1979
TRAHHHTORS
Ģirts Radčenko
1986
Monta Vikštrema
1983
Kalvis Zuļģis
1989
Aleksandrs Serovs
1979
EG
Eva Dzene
1983
Ģirts Bogdanovs
1979
AGRIE PUTNI
Jānis Siliņš
1981
Ieva Siliņā
1975
Kaspars Dreiblats
1980
Jolanta Dreiblate
1982
EŽI
Ilga Elksnīte
1953
Andris Elksnītis
1952
Varētu
Kristīne Eglīte
1991
Agris Lietaunieks
1992
Klejojošie kāpēji
Oļegs Tocs
1983
Santa Akmentiņa
1988
Anna Kalvane
1981
RS-mazbānītis
Elita Jurjāne
1964
Ralfs Jurjāns
1963
Rs 3
Sigita Rišķe
1985
Zigmārs Pujats
1975
Edgars Andreļūns
1992
ZAJEC
Zane Dzirkale
1983
Juris Kļaviņš
1966
Freibergi
Ivars Freibergs
1986
Santa Freiberga
1986
Liedagi-35
Fadejs Precinieks
1979
Zelma Preciniece
1982
Zaķīši un begemoti
Gunta Lediņa
1983
Pēteris Lediņš
1982
Māra Viška
1982
Gatis Špats
1979
Romanichi
Romāns Koškins
1975
Ilva Koškina
1974
Jānis Koškins-Diks
1991
MĒS VISI ABI TRĪS
RINALDS ZELTINS
1975
Dace Podkalne
1980
dots.
Liene Buldere
1978
Santa Milbrete
1992
Baiba Indrāne-Ābola
1987
Arnis Ermušs
1990
Family4
Zeltneši
Vladimirs Ļevčenko
1984
Māra Ļeevčenko
1987
Vladimirs Ļevčenko
2011
SUNSHINE ADVENTURE TEAM
Artūrs Kļaviņš
1986
Paula Kļaviņa
2013
Katrīna Kļaviņa
1985
Mazie Ķemeri
Zane Ķemere
1985
Laura Ķemere
2014
Jēkabs Ķemers
2016
ApPasaule Family Team
Kaspars Cimermanis
1979
Edvards Cimermanis
2011
LIELISKAIS ČETRINIEKS!
Lita Meistere
1974
Gabriela Grase
2008
Samanta Zeibarte
2009
Melisa Pētersone
2010
Nezobs
Aigars Gertners
1962
Santa Gertnere
1970
Matīss Gertners
2014
Paula Gertnere
2015
Resnis un Slieka pērkonnegaisā
Juris Vaidakovs
1972
Matīss Vaidakovs
2015
Vāveres kosmosā
Juris Kārkliņš
1978
Paula Kārkliņa
2010
Pupuķi
Elīza Koškina
2010
Ance Koškina
2002
Endijs Koškins
1998
6H
MJ6
NAV RISKA!
REINIS LAPIŅŠ
2004
NAURIS BRIKMANIS
2006
Banāni
Ansis Emīls Zīvers
2002
Teodors Ernests Zīvers
2009
Drīm Tīm
Justs Miķelis Zīvers
2008
Krišjānis Rozenkofs
2008
WJ6
Pieteikumu pagaidām nav
XJ6
Sēnes
Elīza Madsena
2004
Raimonds Druvaskalns
2004
ES NEZINU!
Aivija Jeršova
2002
Rodrigo Grasis
2006
Jāņogupe
Lauma Simsone
2004
Ričards Krēmers
2012
Svežino
Zanda Stabiņa
2001
Andris Svilāns
2002
MO6
O skar
Jānis Balodis
1987
Gustavs Straupmanis
1988
WeNOM
Andris Bāliņš
1981
Mārtiņš Plaudis
1993
Neatceros
Mārcis Smalkais
1991
Didzis Raits
1990
ne pirmo reizi ar alus kausu!
Kalvis Silgals
1986
Artūrs Topecs
1987
astes
Jurģis Suts
1992
Dzintars Suts
1965
BALTŲ LOKYS
Audrius Rudys
1983
Tomas Jasinevičius
1981
RESNIE RUNČI
RITVARS BIKŠIS
1985
MĀRIS VIDEMANIS
1979
Very difficult situation
Jānis Stašāns
1980
Ilmārs Gaidelis
1987
Naids
Mārtiņš Krūze
1987
Edgars Jurjāns
1987
Vaidava 2000
Aris Peics
1989
Davis Salduksnis
1991
Riga Trail Runners
Edijs Tropiņš
1994
Guntars Žilinskis
1980
koka kājas
Valters Alliks
1996
Ilmārs Jānis Blūzmanis
1996
WO6
MURKŠĶI
Aleksandra Fjodorova
1989
Viktorija Izotova
1998
Ķirši matos
Anete Jenča
1988
Annija Jenča
1985
Aija Lorence
1986
Meža ogas
Sintija Alaine
1969
Gunita Dravniece
1984
Evija Grīnmane
1982
Trojas zirgs
Aiga Dzenža
1992
Ginta Viļuma
1989
Santa Viļuma
1991
Serotonīna deva
Laine Rupeika-Ruža
1986
Irina Novosjolova
1986
Turbopūces
Anta Bojane
1985
Aira Semjonova
1978
Sanda Bojane
1979
XO6
Vijolīšu grava
Klāvs Svilpe
1985
Māra Pucena
1988
Arvien labāk
Ilze Zvīdriņa
1983
Ineta Vjakse
1977
Jolanta Geduša
1978
Imants Lipskis
1974
Čubīši
Edgars Prulis-Munda
1984
Inga Prule-Munda
1985
Naze un Ūsiņš
Jurģis Stukuls
1990
Zane Timma
1988
Bez Māriem
Didzis Videmanis
1985
Evija Abiļeva
1985
Riga Swings Back
Viesturs Aleksīns
1987
Anita Zagorska
1991
Dzintars Smans
1987
WeStandWithUkraine
Māris Zirnis
1979
Aija Freiberga
1989
Agnese Meikšāne
1980
Bērziņas kundze
Mikus Bērziņš
1989
Vita Bērziņa
1990
Mārtiņš Bērziņš
1987
Triklīnie kāpuri
Agris Bērziņš
1986
Kristīne Krūkle-Bērziņa
1986
Staigātāji
Santa Krauja
1991
Inta Krauja
1968
Gints Zariņš
1993
ZIN ZIN
Renārs Roķis
1999
Zanda Ozola
1997
MV6
DAD WILL FIX IT
Arvīds Ozoliņš
1974
Edgars Peičs
1977
BEZ STRESA
Viesturs Šlosbergs
1977
Renārs Skudra
1977
ALUSALA
Arvis Zvanītājs
1969
Austris Lepiksons
1967
Laid mums tur laimē diet
ZIGMUNDS BĪBERS
1981
ALBERTS JASĀNS
1982
Tā pat vien
Armands Teteris
1973
Vilnis Frišfelds
1974
Pūpēži
Leons Mednis
1978
Raimonds Bricis
1981
FAT BIRDS
Edgars Rumba
1972
Edgars Puķītis
1977
WV6
Vidzemnieces
Nora Baranovska
1976
Marta Liepiņa
1981
MĀSAS KRĀSAS
INGŪNA NAIKA
1971
EVIJA ŠVECA
1971
Vidzemes Ekspresis Plus
Iveta Zāģere
1965
Inese Bērziņa
1969
Dina Alksne
1976
Dzintars matos
Kristīne Kadaša
1980
Gunta Brazauska
1980
Latvietes
Lāsma Šlosberga
1971
Santa Blūma
1971
Dzintarlapsas
Ilze Krēmere
1976
Ieva Simsone
1975
Hiperbolas
Agnese Zaķe
1979
Līga Sproģe
1980
Maldugunis
Natālija Joničenko
1968
Raivita Birkentāla
1971
Purva dzērvenes
Ilze Heinola
1974
Inese Ozola
1972
XV6
Septītie
Modris Šariņš
1979
Anete Smilga
1969
Vera
Dace Peiseniece
1973
Valdis Peisenieks
1967
Meklējot Mežam galu.
Ģirts Strujevičs
1972
Zane Blumberga
1969
Kreisais Krasts
Uģis Inka
1976
Zane Gruberte
1974
Valdis Rozentāls
1969
Resnais Susurs
Māris Avotiņš
1972
Linda Sīle
1977
Lapsu mednieki
Līga Neilande
1980
Andrejs Smuļko
1980
Alise Lūse
1977
TallRo
Toms Ķikusts
1979
Anete Ķikuste
1981
MĒS
Raivo Kužums
1974
Ilze Roķe
1976
Tieši uz dienvidiem
Ainārs Šiliņš
1968
Inta Poriķe
1963
MSV6
Gandrīz dvīņi
Valdis Stupāns
1954
Valdis Sirsniņš
1959
KALNIEŠI
Miervaldis Bušs
1952
Arvīds Teteris
1940
ASIE PIPARI
Ilmārs Kaulakans
1955
Aivars Druvenieks
1956
Jūs jau zinat kas mēs esam
Vairis Krauklis
1953
Jānis Biezais
1950
Turkuciems 1
Varis Peisenieks
1957
Jānis Turks
1955
WSV6
KĀ2
SARMĪTE VLODARE
1958
DACE SAULĪTE
1959
Kā lai šonakt...
Dace Ikšele
1967
Līga Ābelniece
1964
XSV6
Persiki
Juris Sinke
1957
Ārija Šinke
1957
Kreisā un Alnis brīvsolī
Ilmārs Dukulis
1964
Daiga Krēsliņa
1965
DO
Oskars Zids
1948
Daina Celma-Zida
1950
Skudrulāči
Anita Paidere
1967
Juris Paiders
1963
BEBRI SOĻO
Imants Daugulis
1957
Ilze Vabole
1958
Āpši
Juris Drunka
1952
Marija Drunka
1960
Turkuciems 2
Gundega Jurāne
1959
Juris Švirksts
1959
MasKa
Skaidrīte Otaņķe
1960
Māris Otaņķis
1956
Krones iela
Linda Rožkalna
1967
Aivars Rožkalns
1967
Durbes bizoņi
Silvija Penkule
1960
Māris Penkulis
1957
Family6
Rs 100
Juris Šlesers
1971
Elīza Šlesere
2010
Purva bridēji
Mārtiņš Čablis
2010
Baiba Nummure
1976
3mtb
VMTB
Aivis Zetmanis
1979
Alberts Lauders
2014
Aldis Sarksņa
1976
Alēns Jukšinskis
1984
Arnis Mežeriņš
1980
Artjoms Tukums
1979
Artūrs Verza
1986
Arvīds Ondrups
1996
Atis Kalniņš
1974
Dainis Bērziņš
1971
Eduards Rēns
1980
Ernests Krēsliņš
2003
GINTS SKRIBĀNS
1973
Girts Jankovskis
1970
Igors Jamčuks
1962
Ingus Grasis
1972
Ivars Jurbergs
1981
Jānis Garisons
1972
Kārlis Lauders
1988
Kārlis Dzalbs
1972
Kārlis Aleksandrs Puriņš
2011
Lukass Pencis
2014
Markuss Pencis
2014
Matīss Melecis
1977
Māris Andersons
1986
Mārtiņš Linde
1985
Mārtiņš Godiņš
1974
Normunds Bremze
1967
Normunds Orlovs
1976
Oskars Krēsliņs
1977
Oskars Ozols
1980
Patriks Garisons
2009
Raitis Bēmers
1980
Raitis Muižnieks
1968
Raivis Mednis
1990
Raivis Reinsons
1969
Rihards Šneiders
1992
Valdis Kokoriss
1964
Verners Vuļs
1967
Viesturs Puriņš
1966
Zigmārs Brunavs
1965
linards zaķis
1971
rinolds skirjus
1976
Ēriks Voroņins
1979
SMTB
Annija Krūma
1995
Inese Kauķe
1976
Marija Baranovska
1991
Marta Trūpa
2011
Terēze Rocēna
1991
O-Run
VRUN
Aldis Razgaila
1967
Andres Viira
1967
Artis Lūsis
1990
Gints Poris
1981
Guntis Zvilna
1975
Helmuts Lukačovs
1950
ILMĀRS JERMAKS
1961
Intars Abražuns
1980
Jānis Dūka
1989
Kristaps Gādmanis
1990
Miķelis Zumbergs
1982
Mārtiņš Rikšis
1965
Nauris Kozuliņš
1982
Pēteris Grīviņš
1985
Pēteris Apinis
1958
Romans Danilovs
1992
Uldis Kleinbergs
1987
SRUN
Aiga Kārkliņa
1988
Anita Užule
1983
Elīna Petrovska
1986
Emīlija Vahere-Abražune
2007
Evita Ābele
1985
INESE CĪRULE
1981
Iveta Baļčūne
1983
Liene Belova
1986
Madara Šneidere
1989
Maret Viira
1967
Sigita Upeniece
1973
Valērija Isajeva
1981
Velta Zjatkova
1939
Zane Karpenko
1984
walk
Augustam 7
Augusts Klīve
2015
Dāvis Jakovels
2014
Alma Klīve
2013
Mārcis Jakovels
2014
Dinozauru pētnieki
Gusts Kauķis
2013
Arnita Toka
1979
Dunduriņi
Kristers Dzenis
2012
Viesturs Dzenis
2016
Viola Blicsone
1978
Ogres Lūši
Marta Lūse
2016
Artis Lūsis
1990
Anete Lūse
1992
Medņi
Namejs Mednis
2016
Violeta Medne
1978
Krūzītes
Nataļja Krūzīte
1978
Laura Krūzīte
2012
Linda Krūzīte
2012
Supermeni
Olivers Kuzņecovs
2017
Liene Kuzņecova
1987
Baltie pūkainie
Vladimirs Danilovskis
2013
Sigita Daņilovska
1972
Ieva Vecvagare
2013
Deivids Barzdainis
2013