2H
MO2
Gold Miners
Kristaps  Gādmanis
1990
Jānis  Dūka
1989
Bez steigas
Intars  Metums
1977
Uldis  Metums
1975
Ritvars  Podziņš
1991
Fun Catchers
Ilja  Kožukovskis
1994
Oļegs  Nikolaevs
1994
WO2
Lauktozītes
Ilze  Roķe
1976
Māra  Ozola
1967
Ūdensrozes
Signe  Tomsone
1970
Neila  Sietniece
1969
Iveta  Vilcāne
1970
XO2
Mežciema pingvīni
Elīna  Čurkste-Vītoliņa
1994
Sandis  Klemperis
1984
LOGO
Lāsma  Ozola
1989
Gatis  Osvalds
1977
GIM2
Pieteikumu pagaidām nav
4H
MO4
Saņēmušies
Artūrs  Hirkovskis
1989
Mārtiņš  Kaļva
1989
Rs meža pīļi
Zigmārs  Pujats
1975
Edgars  Andreļūns
1992
Resnie putni
Madars  Bandenovičs
1988
Sondars  Bandenovičs
1992
Diletanti
Lauris  Linužs
1995
Vadims  Indričāns
1993
Bez sponsora
Girts  Rautenbergs
1984
Lauris  Svars
1991
FCK PTN
Uldis  Trokšs
1984
Dainars  Albužis
1984
Ingus  Barkans
1984
WO4
KaZa
Kate  Dūdele
1990
Zane  Grīnšteina
1990
Rs odziņas
Sigita  Rišķe
1985
Audrone  Stanka
1981
Piens ir ledusskapī
Ilze  Vilciņa
1990
Inese  Vilciņa
1988
SKRĒJIENS PĒC MILJONA
Marta  Sarksņa
2002
Guna  Sarksņa
1975
Citā virzienā
Marta  Katana
1985
Ilze  Caune
1990
FC Duo
Milana  Loginova
2007
Viktorija  Dangele
1996
PAPARDĪTES
JUSTINE  MISJUNA
1992
ALĪNA  TAMBORA
1993
XO4
Ādaži City
Sniedze  Brakovska
1980
Eduards  Pāķis
1976
Rūķis un Pūķis
Kristīna  Tamuža
1982
 
1970
DO
Oskars  Zids
1948
Daina  Celma-Zida
1950
Četras stundas uz kartes
Ģirts  Vītols
1977
Ieva  Vītola
1977
Kļūdu kaskāde
Sandis  Zukulis
1981
Elīna  Petrovska
1986
RS-mazbānītis
Elita  Jurjāne
1964
Ralfs  Jurjāns
1963
Old Spice
Valters  Šķilvalts
1986
Anda  Šķilvalte
1984
Resnie lāči
Anita  Zagorska
1991
Māris  Vanags
1988
Rumgainings
Ernests  Važa
1990
Monta  Peciņa
1993
FC NiNa Petrovna
Anastasija  Kožukovska
1996
Nikita  Bortnikovs
1996
GIM4
Pieteikumu pagaidām nav
6H
MJ6
Pieteikumu pagaidām nav
WJ6
Dubultie aģenti
Annija  Kalniņa
2004
Elīza  Marta Braunberga
2006
XJ6
Saldējuma sautējums
Elīza  Madsena
2004
Raimonds  Druvaskalns
2004
MO6
Ibīts un teips
Mikus  Bērziņš
1989
Mārtiņš  Bērziņš
1985
INK&T
Ingus  Tonnis
1985
Nauris  Kozuliņš
1982
Very Difficult Situation
Jānis  Stašāns
1980
Ilmārs  Gaidelis
1987
WO6
Ampēriņš
Madara  Apsalone
1985
Aleksandra  Fjodorova
1989
XO6
Vējš matos
Evija  Dzvinko
1986
 
1970
MV6
Gandrīz dvīņi
Valdis  Stupāns
1954
 
1970
DIVI PLUS DIVI
Edgars  Rancāns
1981
Mareks  Bulkovskis
1983
Citādie
Gatis  Čirka
1977
Arnis  Grasis
1970
WV6
Dižā meža eži
Inga  Jansone
1982
Ilvija  Madsena
1977
Blondīņu duets
Inta  Lepste
1972
Sigita  Upeniece
1973
Piedzīvojumu meklējot
Vita  Žukovska
1970
Jana  Adata
1972
Nu!
Maija  Rumka
1973
Sanda  Rapasa
1975
XV6
Rs vanagi
Sandis  Sokolovs
1976
Saiva  Sokolova
1973
Meklējam Mežam galu
Zane  Blumberga
1969
Ģirts6  Strujevičs
1972
Bebri nesnauž!
Sandis  Pētersons
1981
Zane  Gruberte
1974
MSV6
ALUSALA
Arvis  Zvanītājs
1969
Austris  Lepiksons
1967
WSV6
Pieteikumu pagaidām nav
XSV6
BukaTaka
Jānis  Pētersons
1969
Līga  Virbule
1969
GIM6
Pieteikumu pagaidām nav
3mtb
VV
Aldis  Sarksņa
1976
Alvis  Bergs
1983
Alēns  Jukšinskis
1984
Arnis  Mežeriņš
1980
Artūrs  Verza
1986
Eduards  Rēns
1980
Eduards  Priednieks
1981
Guntars  Levics
1981
Ilmārs  Skādulis
1972
Jānis  Kalniņš
1988
Matīss  Melecis
1977
Mr  Oluvasogo
1976
Māris  Siliņš
1973
Normunds  Bremze
1967
Normunds  Bremze
1967
Normunds  Bremze
1967
Pēteris  Kļaviņš
1955
Raitis  Muižnieks
1968
Vytautas  Kisielius
1983
SV
Aiga  Strazdina
1978
Elīna  Dimante
1983
Inese  Kauķe
1976
Inese  Kantore
1976
Inga  Krastiņa
1983
Renata  Paulauskienė
1977
Pārg.
hike
Shmitu ģimene
Inga  Šmite
1985
Shmitu ģimene
Rihards  Šmits
1983
Shmitu ģimene
Samanta  Šmite
2021
O-Run
VS
Aldis  Razgaila
1967
Andris  Jonāns
1973
Austris  Armans
1985
Gints  Poris
1981
Guntis  Zvilna
1975
Gustavs  Venters
1991
RINALDS  ZELTIŅŠ
1975
SS
Anete Dārta  Rožkalne
1996
Anžela  Šapovalova
1978