Home
Information
Autumn rogaining (05.09)
Spring rogaining (05.09)
Summer rogaining (20.06)
How to complete a distance
Olaine (05.06)
Rīga (24.07)
Valmiera (07.08)
Ķekava (25.09)
Rīga (26.03.22)
Valmiera (16.07.22)
Ogre (17.09.22)
I
Arhīvs
Rules
Teams
Results
Gallery
FAQ
Register here!
lv
01.04.2024
Spilve
info
20.04.2024
Liepāja
info
18.05.2024
Baloži
info
13.07.2024
Mazsalaca
info
07.09.2024
Mežgarciems
info
02.11.2024
Rīga
info
▪
Information
Autumn rogaining (05.09)
Spring rogaining (05.09)
Summer rogaining (20.06)
How to complete a distance
Olaine (05.06)
Rīga (24.07)
Valmiera (07.08)
Ķekava (25.09)
Rīga (26.03.22)
Valmiera (16.07.22)
Ogre (17.09.22)
I
Arhīvs
▪
Rules
▪
Teams
▪
Results
▪
Gallery
▪
FAQ
Register here!
en
lv
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Spilve 01.04
Liepāja 20.04
Baloži 18.05
Mazsalaca 13.07
Mežgarciems 07.09
Rīga 02.11
2H
MO2
Gold Miners
Kristaps Gādmanis
1990
Jānis Dūka
1989
Bez steigas
Intars Metums
1977
Uldis Metums
1975
Ritvars Podziņš
1991
Fun Catchers
Ilja Kožukovskis
1994
Oļegs Nikolaevs
1994
PV
Viktors Buivids
1992
Pavels Grigorjevs
1992
LV BĀRDAS
Uldis Pormeisters
1987
Gunārs Ozoliņš
1987
WO2
Lauktozītes
Ilze Roķe
1976
Māra Ozola
1967
Ūdensrozes
Signe Tomsone
1970
Neila Sietniece
1969
Iveta Vilcāne
1970
Minkas
Lāsma Midrijāne
1983
Līga Drusta
1983
Māsas
Iveta Kukule
1990
Dace Kukule
1983
Aliens & co
Ilze Birzniece
1985
Dace Sloka
1985
XO2
Mežciema pingvīni
Elīna Čurkste-Vītoliņa
1994
Vilmārs Vītoliņš
1992
LOGO
Lāsma Ozola
1989
Gatis Osvalds
1977
Roņi
Mareks Baroniņš
1987
Meldra Baroniņa
1990
A KOMANDA
Kārlis Stonka
1992
Daina Stonka
1993
999
Viktoras Saldžiūnas
1984
Justina Saldžiūnaitė
1987
GIM2
Dunduriņi
Eva Dzene
1983
Kristers Dzenis
2012
Viesturs Dzenis
2016
SUNSHINE ADVENTURE TEAM
Artūrs Kļaviņš
1986
Paula Kļaviņa
2013
Emīlija Kļaviņa
2015
MITo
Ilze Stonka
1991
Māra Stonka
2014
VĒL NAV, BET BŪS
Ruslans Samuševs
1980
Etjēns Samuševs
2014
Vālodzes
Lāsma Poļikeviča
1989
Leo Poļikevičs
2016
Zane Zommere
2015
Edvarts Zommers
2015
4H
MO4
Saņēmušies
Artūrs Hirkovskis
1989
Mārtiņš Kaļva
1989
Rs meža pīļi
Zigmārs Pujats
1975
Edgars Andreļūns
1992
Resnie putni
Madars Bandenovičs
1988
Sondars Bandenovičs
1992
Diletanti
Lauris Linužs
1995
Vadims Indričāns
1993
Bez sponsora
Girts Rautenbergs
1984
Lauris Svars
1991
Putekļu rijēji
Mārtiņš Treijs
1980
Uldis Cīrulis
1987
BOLDNET
Jurijs Dorofejevs
1977
Deniss Galiņš
1979
Čččemodāns
Uģis Ģērmanis
1986
Mikus Ulmanis
1987
Retrīts Mežā
Aivars Hemmelis
1983
Sergejs Briedis
1982
WO4
KaZa
Kate Dūdele
1990
Zane Grīnšteina
1990
Rs odziņas
Sigita Rišķe
1985
Audrone Stanka
1981
Piens ir ledusskapī
Ilze Vilciņa
1990
Inese Vilciņa
1988
SKRĒJIENS PĒC MILJONA
Marta Sarksņa
2002
Guna Sarksņa
1975
Citā virzienā
Marta Katana
1985
Ilze Caune
1990
FC Duo
Milana Loginova
2007
Viktorija Dangele
1996
2 Fast 2 Furious
Kristīne Mamontova
1987
Ilze Matīsa
1990
Nakts sikspārņi
Dace Kaļķe
1973
Kristīne Ondrupe-Kirilova
1967
Divatā
Madara Dārziņa
1994
Zane Bērziņa
1996
Mežaterapija
Baiba Auzina
1973
Jana Fronta
1971
Arvien labāk! 1
Ilze Zvīdriņa
1983
Ineta Vjakse
1977
Mākoņgājējas
Ludmila Kozačenko
1990
Dace Ahiļčenoka
1990
BuTe
Ilze Burtniece
1975
Aiva Tetere
1968
Ķepas Mežā
Irita Goldberga
1978
Ilze Putriņa
1978
BAIL
Ilze Bieze
1970
Baiba Āķe
1976
Nav tik traki
Inga Lagzdiņa
1972
Laima Dreimane-Zvilna
1973
Uzvarētājas
Inga Priede
1978
Kristīne Goldmane
1972
BR 3
Ieva Godiņa
1976
Aiga Kalniņa
1974
XO4
Ādaži City
Sniedze Brakovska
1980
Eduards Pāķis
1976
DO
Oskars Zids
1948
Daina Celma-Zida
1950
Četras stundas uz kartes
Ģirts Vītols
1977
Ieva Vītola
1977
Kļūdu kaskāde
Sandis Zukulis
1981
Elīna Petrovska
1986
RS-mazbānītis
Elita Jurjāne
1964
Ralfs Jurjāns
1963
Old Spice
Valters Šķilvalts
1986
Anda Šķilvalte
1984
Resnie lāči
Anita Zagorska
1991
Māris Vanags
1988
Rumgainings
Ernests Važa
1990
Monta Peciņa
1993
FC NiNa Petrovna
Anastasija Kožukovska
1996
Nikita Bortnikovs
1996
Halapenjo kož divreiz
Gundega Jēkabsone
1984
Ansis Jēkabsone
1984
Mārupītes bebri
Sandis Sproģis
1975
Anete Bruževica
1973
Arvien labāk! 2
Ineta Tāre
1973
Jolanta Geduša
1978
Imants Lipskis
1974
rumpainīši
Elīna Masteiko
1984
Jānis Krastiņš
1979
Komēta nāk!
Laura Vitola
1988
1970
1970
Komēta nāk!
Laura Vītola
1988
1970
1970
GIM4
Husky friends
Anita Millere
1984
Rodrigo Millers
2013
Putnēni
Gunta Blūzma
1978
Sandis Miruškins
2017
KOMPOC BOBS
Linda Krastiņa
1982
Aurora Kuršāne
2017
Beciņas
Juris Borovikovs
1970
Daiga Borovikova
1981
Edgars Borovikovs
2017
6H
MJ6
No applications yet
WJ6
Dubultie aģenti
Annija Kalniņa
2004
Elīza Marta Braunberga
2006
Ādažu meitenes
Alise Brakovska
2010
Madara Pāķe
2009
XJ6
Saldējuma sautējums
Elīza Madsena
2004
Raimonds Druvaskalns
2004
MO6
Ibīts un teips
Mikus Bērziņš
1989
Mārtiņš Bērziņš
1985
INK&T
Ingus Tonnis
1985
Nauris Kozuliņš
1982
Very Difficult Situation
Jānis Stašāns
1980
Ilmārs Gaidelis
1987
Riga Adventure Team
Jānis Ķemers
1986
Valdis Čunka
1982
ĀRPUS KARTES
Andris Bāliņš
1981
Mārtiņš Plaudis
1993
UGUNĪGĀ LĀČU BRIGĀDE
Valdis Pēteris Otaņķis
1999
1970
1970
Brunavieši
Guntars Žilinskis
1980
Rihards Žilinskis
2008
WO6
Ampēriņš
Madara Apsalone
1985
Aleksandra Fjodorova
1989
Skolioze ceļos
Elīza Katlapa
1998
Andra Aleksandra Krūmiņa
1998
Ku Ku
Nora Bsranovska
1976
Tīna Sonora Baranovska
2004
XO6
Vējš matos
Evija Dzvinko
1986
1970
Stārķēni
Maija Miruškina
1983
Māris Miruškins
1985
SK Lejas Lībieši
Inga Sudāre-Špune
1984
Jānis Rieba
1992
Jaunie lauku dukši
Aigars Ķūrēns
1989
Tatjana Ķūrēna
1988
Tēraudiņš
Martins Peisenieks
1984
Ramona Zeltiņa
1992
Vesjoliji chelovechki
Olga Paramonova
1988
Igors Paramonovs
1984
Julija Grigorenko
1988
Cīsiņš un sardelīte
Denis Aļeksejevs
1988
Aleksandra Kuļne
1987
Mežabrāļi
Karina Grigorenko
1993
Denis Barmins
1982
Igors Vasicevs
1979
Liga Andrejeva
1991
Rs Foršie
Juris Šlesers
1971
Una Šlesere
1999
Vijolīšu grava
Klāvs Svilpe
1985
Māra Pucena
1988
ProMed1
Mairita Buklagina
1991
Ansis Šķibusts
1988
ProMed2
Alma Vītola
1992
Kitija Nulle
1994
Mārtiņš Pulveris
1986
MV6
Gandrīz dvīņi
Valdis Stupāns
1954
1970
DIVI PLUS DIVI
Edgars Rancāns
1981
Mareks Bulkovskis
1983
Citādie
Gatis Čirka
1977
Arnis Grasis
1970
Veči iesācēji
Andis Jaunķierpis
1973
Valdis Rozentāls
1969
WV6
Dižā meža eži
Inga Jansone
1982
Ilvija Madsena
1977
Blondīņu duets
Inta Lepste
1972
Sigita Upeniece
1973
Piedzīvojumu meklējot
Vita Žukovska
1970
Jana Adata
1972
Nu!
Maija Rumka
1973
Sanda Rapasa
1975
RogViLa
Vija Elstiņa
1983
Laura Bušunova
1981
Bruta lakstīgalas
Ilze Irbe
1969
Daiga Vilkaste
1971
Punktiņam pa pēdām
Ilze Tropa
1975
Aija Feldmane
1975
Dzintars matos
Kristīne Kadaša
1980
Gunta Brazauska
1980
Māsas Krāsas
Evija Šveca
1971
Ingūna Naika
1971
Hiperbolas
Agnese Zaķe
1979
Līga Sproģe
1980
XV6
Rs vanagi
Sandis Sokolovs
1976
Saiva Sokolova
1973
Meklējam Mežam galu
Zane Blumberga
1969
Ģirts6 Strujevičs
1972
Bebri nesnauž!
Sandis Pētersons
1981
Zane Gruberte
1974
Čāpotāji
Verners Vuļs
1967
Maija Vuļa
1970
LAND
Laura Šīrante
1982
Andris Spricis
1978
Bi & Bu
Ingus Grasis
1972
Signe Grase
1974
Klaida Latvietes
Iveta Jēgere
1980
Līga
1970
1970
MSV6
ALUSALA
Arvis Zvanītājs
1969
Austris Lepiksons
1967
Asie pipari
Ilmārs Kaulakans
1955
Guntis Vītolnieks
1963
Eksperiments
Juris Drunka
1952
Jānis Eglītis
1954
WSV6
No applications yet
XSV6
BukaTaka
Jānis Pētersons
1969
Līga Virbule
1969
Persiki
Juris Šinke
1957
Ārija Šinke
1957
Mitau elk
Ilmārs Dukulis
1964
Inta Poriķe
1963
GIM6
Eshkere
Tatjana Birjukova
1983
Anna Ivaņuka
2012
Viss bumbās!
Aigars Čeksters
1981
Tomass Čeksters
2011
3mtb
VV
Aldis Sarksņa
1976
Alvis Bergs
1983
Alēns Jukšinskis
1984
Andris Zelčs
1976
Armands Teteris
1973
Arnis Mežeriņš
1980
Artūrs Verza
1986
Bruno Eduards Krēsliņš
1999
Edgars Bričonoks
1991
Edgars Andersons
1983
Eduardas Kamarevcevas
1988
Eduards Priednieks
1981
Eduards Rēns
1980
Egons Šolmanis
1969
Gints Jubelis
1984
Guntars Levics
1981
Ilmārs Skādulis
1972
Ints Marcinkevičs
1973
Jānis Kalniņš
1988
Jānis Lācis
1985
Jānis Pipars
1978
Kārlis Piģēns
1988
Matīss Melecis
1977
Mr Oluvasogo
1976
Māris Siliņš
1973
Mārtiņš Godiņš
1974
Pēteris Kļaviņš
1955
Raitis Muižnieks
1968
Valdis Kokorišs
1964
Vytautas Kisielius
1983
Zigmārs Kuršāns
1983
SV
Aiga Strazdina
1978
Anda Ozoliņa
1976
Dina Zobena
1975
Elza Dzene
2016
Elīna Dimante
1983
Inese Kauķe
1976
Inese Kantore
1976
Inga Krastiņa
1983
Lāsma Dzene
2016
Madara Dzene
2011
Renata Paulauskienė
1977
SANDRA Krūze
1962
Pārg.
hike
Māsiņas Krāsiņas
Liene Mudrova
1989
Māsiņas Krāsiņas
Zane Dubriniece
1990
Slapjā pēda
Nils Milbrets
1991
Slapjā pēda
Santa Milbrete
1992
O-Run
VS
Aldis Razgaila
1967
Andris Jonāns
1973
Gints Poris
1981
Guntis Zvilna
1975
Gustavs Venters
1991
Mārcis Magone
2000
RINALDS ZELTIŅŠ
1975
Romans Danilovs
1992
Uldis Kleinbergs
1987
kaspars kaupe
1972
SS
Anete Dārta Rožkalne
1996
Anita Užule
1983
Anžela Šapovalova
1978
Giedrė Kamarevceva
1989
walk
KP
Dace Rozenberga-Pore
1985
Kārlis Poris
2020
SK Lejas Lībieši
Ernests Mārtiņš Špuns
2018
Raivo Špuns
1990