2h
MO2
Bratani
Kristaps Bošs
1991
Mārtiņš Bošs
1986
RIGOBERTO UN AIVARINI
Roberts Eberliņš
1985
Aivars Skridulis
1989
Tad jau redzēs!
Jānis Šnepste
1974
Andris Ludriks
1972
WO2
Pumpuriņi
Laima Arāja
1984
Līga Bērziņa
1955
Zāļu sievas
Dace Peiseniece
1973
Ilze Kalve
1973
KIL[L]
Kristīne Tihanova
1980
Laura Griķe
1989
Ieva Ziemele
1992
Elegantās Vāveres
Maija Sedleniece
1984
Agnese Špūle
1986
XO2
Turbogliemeži
Rūta Kalniņa
1991
Kaspars Upenieks
1989
Kļūdīties nedrīkst
Artūrs Verza
1986
Ātra Skrējēja
1980
PŪĶI
VALDIS PŪĶIS
1972
Jana Pūķe
1968
Paula Pūķe
1993
SIA Sniegpulksteņu meklētāji
Simona Granta
1999
Artūrs Mucenieks
1999
Ieva Žube
1999
Isostar Reload
Jānis Kūms
1988
Zane Tilta - Kūma
1989
Bruņinieki
Liene Mudrova
1989
Saulis Skabeiķis
1982
Family2
Superbanda
Sandra Viekale - Gasjūne
1978
Armīns Gasjūns
1978
Elīza Viekale - Gasjūne
2003
Toms Viekals - Gasjūns
2010
Saulkrasti Showel Racing Team
Eduards Pāķis
1976
Lelde Pāķe
2006
Viesturs Raipulis
1979
Vienkārši Pūces
Anita Millere
1984
Arturs Vertijs
2007
Kulichki
Olga Lisovskaya
1982
Maxim Abrosimov
2005
Špociņi
Lolita Kauķe
1979
Jānis Bižāns
2008
2M
Māris Klimavičius
1979
Marta Klimavičiusa
2007
Jansonu čaļi
Edgars Jansons
1982
Roberts Jansons
2013
Jansonu meičas
Ieva Jansone
1985
Amanda Jansone
2007
Maija Jansone
2009
Spridzeklīši
Ilze Kreptoviča
1988
Rogonda Pašile
1987
Reičela Pašile
2010
Dastins Pašilis
2011
Mukie meklētāji
Iveta Sondore
1980
Edvards Robins Straume
2009
A kur ir ziemeļi?
Andris Zvejnieks
1986
Gustavs Zvejnieks
2011
walk
Spēcīgie+
Laura Gudena
2014
TOMASS
Tomass Tihanovs
2007
ALBERTS@HELMUTS
Alberts Laksis
2010
Helmuts Laksis
2011
4h
MO4
Kaspara Komanda #1
Kaspars Vīksne
1989
Kārlis Vīksne
1989
NG & KG
Normunds Grava
1975
Kristers Grava
1999
Divi vienā
Normunds Prazņicāns
1979
Kaspars Abuls
1981
ELEVATION
Mārtiņš Galvanovskis
1981
Atis Caune
1981
Anrijs Tērauds
1977
Derēs jebkas!
Kārlis Jurševics
1986
Mārtiņš Sergejevs
1991
KoBalts
Ivo Lūkins
1984
Martiņš Kaķītis
1987
Kristaps Zaļkalns
1987
Relax
Kaspars Lukačovs
1982
Vladislavs Mironovs
1984
Zemgus Eglītis
1989
Very difficult situation
Jānis Stašāns
1980
Oskars Majevskis
1980
RE - TO
Tomass Reinis Tīss
2000
Tomass Neuss-Lucs
1999
The Beginners
Mārtiņš Sapats
1988
Jānis Meldrājs
1974
Minhenes Inter
Gatis Taurenis
1981
Kārlis Babulis
1983
Saaristo
Jānis Kukks
1979
Dāvis Lūsa
1990
Dalbes bruņinieki
Andris Pastors
1967
Kārlis Pastors
2004
WO4
Trakās Vāveres
Agnese Meikšāne
1980
Sintija Auguste
1989
Zaļš nav Zils
Jana Smelēna
1992
Zane Vanaga
1987
Bites citronos
Inguna Eglīte
1964
Inga Vaļska
1972
Lēnām pār tiltu
Annija Kalniņa
2004
Inese Kalniņa
1968
Stirnu austiņas
Zane Vitenberga
1989
Kristīna Bojāre
1991
Zelta vistiņas
Agnese Caune
1979
Māra Viška
1982
Vidzemnieces
Nora Baranovska
1976
Marta Golubova
1981
VAĻĻU MEITENES
Marta Valle
1985
Lelde Valle
1978
Asnate Grēve
1977
Bujaka (all night long)
Ineta Briede
1985
Inese Keiša
1978
Pajautā sev
Liene Brūvele
1986
Laura Savicka
1997
Jana Marta Ivanovska
1998
Absolut Lavash
Agnese Kundziņa
1989
Evija Čaupale
1988
Divplākšņi Avenēs
Gunda Kleinberga Karsa
1974
Santa Roze
1968
Lāsma Āboliņa
1970
Noķer vēju
Zane Rūtena
1984
Evija Krēmere
1982
Mans telefons 2922....
Aiga Kalniņa
1974
Kristīne Veita
1974
Neverending story
Zane Grava
1975
Regīna Siksna
1973
Pipars
Helēna Etmane
1996
Indra Kiršteine
1983
XO4
Ašās kājas ZID
Inese Zepa
1984
Dāniels Ziemelis
2004
Devyni
Zenonas Saldžiūnas
1961
Rasa Saldžiūnienė
1961
99
Viktoras Saldžiūnas
1984
Margarita Kulnis
1990
Nebūs!
Jānis Sapats
1993
Dagnija Tērauda
1996
Parasti neskrienu
Pāvels Nikolajevs
1982
Agita Kudlāne
1990
I&A
Ilze Cahrausa
1990
Artūrs Hirkovskis
1989
Celms & Čemurs
Andris Meļķerts
1965
Līga Meļķerte
1989
Večuki
Andris Kalniņš
1938
Maija Jansone
1944
Krones iela
Linda Rožkalna
1967
Inese Purmale
1968
Aivars Rožkalns
1967
Kristaps Rožkalns
1992
Stenētāji
Jānis Ansons
1988
Ance Ansone
1985
Stepanov team
Anton Stepanov
1991
Ekaterina Stepanova
1990
Fillmore
Laura Veidere
1986
Arnis Veiders
1976
Mēs nebūsim pirmie!
Artis Sproģis
1993
Ieva Sproģe
1994
3ASI
Ivars Spalis
1976
Aleksejs Loskutovs
1962
Sandra Šimkus
1979
Treknie putni
Balvis Gulbis
1959
Līga Gulbe
1966
Elza Gulbe
1998
Marta Gulbe
2004
Zefīrs
Inese Bļodniece
1968
Reinis Bļodnieks
1997
Viesulis un bezvējš
Vita Boša
1964
Uldis Bošs
1964
Riga Adventure Team Līgas D&G
Līga Berķe
1981
Daniels Jeļisejevs
1980
Gatis Kaušs
1983
AE
Armands Lunts
1969
Elīna Lunte
1999
VISNEIEDOMĀJAMĀKIE ŠĶĪBŠĶAUTŅI
Jānis Grāmatnieks
1987
Guna Grāmatniece
1981
KMLV
Māris Sprūdžs
1997
Katrīna Lagzdiņa
1999
Cilpo taisni
Liene Gasiņa
1980
Jānis Kļimenkovs
1984
Jānis Zaļums
1982
Vienradži
Virgīnija Vītola
1990
Kristiāns Križmanis
2000
Aleksejs Jekimovs
2000
be-with
Kārlis Andersons
1982
Anna Andersone
1981
Family4
Latvijas Finieris Mežs
Agris Meilerts
1974
Kristīne Meilerte
1972
Heinrihs Meilerts
2002
Keta Meilerte
2005
Joprojām smaidam!
Aija Konrāde
1986
Katrīna Laura Terentjeva
2007
Mežonīgās bizamžurkas
Mārtiņš Norberts
1979
Evita Gorbunova
1987
Nikola Gorbunova
2009
Eduards Gorbunovs
2011
Treneris un viņa komanda
Uģis Viļums
1979
Hedija Viļuma
1980
Evelīna Patrīcija Viļuma
2005
Kārlis Viļums
2009
Pa lapsu taku
Līga Gaigule
1981
Gunta Šlosberga
1974
Leo Ivanovs
2009
Rūdolfa mantojums
Inga Braunere-Beke
1979
Rūdolfs Beks
2016
6h
MJ6
Pieteikumu pagaidām nav
WJ6
Pieteikumu pagaidām nav
XJ6
Džiāgandžazīmgandžas Bobs
Valts Ulmanis
1996
Ilvija Jakāne
1996
Haralds Ulmanis
1998
Anna Freimane
1997
MO6
Apakšgrāvja adipināts.
Mārtiņš Krūze
1987
Edgars Jurjāns
1987
Visurgājēji
Mārtiņš Ēķis
1979
Jānis Eimuss
1967
Staying alive
Arnis Mālbergs
1981
Mārtiņš Ozoliņš
1981
Laid mums tur laimē diet
Zigmunds Bībers
1981
Andris Ronimoiss
1984
Trīs Garšļaukas
Andris Rēders
1979
Māris Videmanis
1979
Didzis Videmanis
1985
Galma Āpši
Jānis Bidiņš
1985
Alvis Mazkalns
1985
Biezpienmaizes 2
Jānis Sedlenieks
1981
Raitis Bērziņš
1986
Azimuts miglā
Raitis Smirnovs
1989
Armands Lange
1986
Mana labākā komanda
Māris Penkulis
1957
Mārtiņš Eglijs
1985
Krūšu inspekcija
Miķelis Zumbergs
1982
Guntis Šmaukstelis
1985
Jokers - Santa Monica Networks
Algimantas Janusauskas
1974
Audrius Rudys
1983
Bez steigas
Jurijs Narels
1968
Pēteris Krastiņš
1991
WO6
SK Sigulda meitenes
Aiga Rozenberga
1980
Linda Līce
1987
Meža skaistules
Monika Gotcaityte
1991
Neringa Zemaityte
1985
KO ES BEZ TEVIS !!!
Dace Ikšele
1967
Liene Ikšele
1987
Iesaceji
Ilze Talmane
1977
Laura Talmane
1989
Trusītis SIT
Ilze Buša
1986
Sandra Buša - Klausena
1985
Tatjana Lebedeva
1992
Taylor-Hawke
Emma Taylor
1988
Kay Hawke
1983
Vienā ritmā!
Mairita Buklagina
1991
Laura Igaviņa
1994
XO6
NLP
Gints Poris
1981
Dace Rozenberga
1985
Apmaldījušies mežā
Kārlis Piģēns
1988
Agnese Svilpe
1984
NEKO Runners
Antanas Steponavicius
1978
Asta Buteikyte
1989
Ampēriņš
Madara Apsalone
1985
Aleksandrs Riguns
1988
ZANE UN DRAUGS
Valdis Linde
1992
Zane Meldere
1992
SK Sigulda
Andris Rozenbergs
1977
Elīna Masteiko
1984
Ņeržaveika
Jānis Kalniņš
1988
Ieva Grauduma
1992
JNSC3990
Krista Strautniece
1993
Aivis Šiliņš
1997
čop čop čop
Mārtiņš Lukstaraups
1986
Gunita Sprūde
1990
Tērauds
Mārtiņš Peisenieks
1984
Ramona Zeltiņa
1992
Čāpotāji
Jānis Lorencs
1960
Aija Lorence
1986
Ols, pīns i koč kas garšeigs!
Guntis Rasims
1984
Viola Lapa
1997
Zemeņu eklēriņi
Denis Aļeksejevs
1988
Marina Bulkina
1976
Alise Aļeksejeva
1996
BUT WHO CARES ANYWAY
Vizma Kigitoviča
1985
Artūrs Graube
1983
Jānis Pizičs
1985
MV6
BE44
Ivars Eškins
1962
Aivis Gailītis
1969
BEZ STRESA
Viesturs Šlosbergs
1977
Renārs Skudra
1977
Alnis brīvsolī
Ilmārs Dukulis
1964
Arne Lūsis
1966
OKZK MV
Aigars Vārna
1970
Ainārs Skrubis
1968
5:59
Raitis Muižnieks
1968
Pēteris Druķis
1971
LTU trail
Arunas Maciulevicius
1974
Julius Tomasevicius
1974
WV6
Piedzīvojumu meklējot
Vita Zukovska
1970
Jana Adata
1972
Restarts
Līga Gutnika
1974
Marika Cabija
1973
Alnis@Pūznis
Gerda Sirmā
1965
Zane Blumberga
1969
Apesciems
Līga Vabulniece
1969
Daiga Krēsliņa
1965
XV6
Skudrulāči
Anita Paidere
1967
Juris Paiders
1963
Vējiem līdzi...
Andris Āboliņš
1963
Inga Vīksna
1966
SUSLIKI
MAREKS MEŅŠIKOVS
1977
RASA LIEPIŅA
1971
Mona V
Jānis Nāgelis
1960
Baiba Ozola
1964
MSV6
Rīdzinieki
Ilmārs Jermaks
1961
Jānis Zariņš
1949
WSV6
KĀ2
SARMĪTE VLODARE
1958
DACE SAULĪTE
1959
Velmara
Māra Bolšteina
1943
Velta Zjatkova
1939
XSV6
DO
Daina Zida-Celma
1950
Oskars Zids
1948
Amatciems
Viesturs Ziediņš
1955
Inta Tabaka
1953
Malači
Uldis Pekuss
1958
Velga Buša
1957
Family6
Dzintarlapsas
Ilze Krēmere
1976
Ieva Simsone
1975
Krišjānis Krēmers
2005
Pētersoni
Kaspars Pētersons
1981
Laura Pētersone
1982
Marta Luize Pētersone
2007
7km
V
Adrians Šulcs
2012
Andris Ģeģeris
2000
Normunds Gudens
1974
Romans Danilovs
1992
S
Agita Grizāne
1978
Eva Liškovska
1989
Ilona Pupause
1972
Jūlija Šulce
1984