2H
MJ2
Pieteikumu pagaidām nav
WJ2
A.J. kvadrātā
Agnese Jaunmuktāne
2004
Anda Jaunmuktāne
2004
XJ2
Pieteikumu pagaidām nav
MO2
BB
Toms Biders
1991
Edgars Bričonoks
1991
WO2
Grūtās minkas
Lauma Muceniece
1985
Lāsma Midrijāne
1983
Līga Drusta
1983
ETA
Elīna Irmeja
1983
Anna Šmite
1992
Zāļu sievas
Dace Peiseniece
1973
Ilze Kalve
1973
AV LATVIETE
Marta Lapiņa
1993
Beāte Lielmane
1993
Viņas zin labāk?
Arita Trimalniece
1985
Andra Zvejniece
1987
Agate Streipa
1986
Renāte Trapiņa-Jēče
1987
XO2
Roņi
Meldra Baroniņa
1990
Mareks Baroniņš
1987
FATE.LV
Toms Rijnieks
1993
Liena Puise-Puiše
1990
Dāvis Valters Immurs
1991
SAULKRASTI SHOWEL RACING TEAM
Zane Gruberte
1974
Eduards Pāķis
1976
9.11 Rogainings
Matīss Priedīts
1991
Ieva Kurpniece
1989
Atis Verdenhofs
1985
Plūmes
Inese Plūme
1986
Andris Plūme
1985
MĒS NEBŪSIM PIRMIE!
Ieva Sproģe
1994
Artis Sproģis
1993
Medaļas būs?
Aigars Eglājs
1990
Inga Zalāne
1993
Reformāti
Inga Martinsone
1983
Anna Haļčicka
1988
Antonete Martinsone
2006
Ričards Haļčickis
2005
Jautrie Bebri
Jūlija Loginova
1985
Aleksandrs Loginovs
1989
Komanda 4V
Karīna Vanaga
1981
Andrejs Vanags
1980
SL
Uldis Zīle
1963
Ilze Zīle
1983
Ansoni
Jānis Ansons
1986
Ieva Ansone
1987
PaVidu
Tomas Jaunzems
1990
Inese Jaunzeme
1989
Bez lāča
Lelde Grīnvalde
1989
Māris Grīnvalds
1979
DIVI PLUS DIVI
Edgars Rancāns
1981
Vita Rancāne
1986
Aivars Bergmanis
1975
Vecmilgrāvis
Normunds Langins
1965
Paula Langina
1994
BRĪNUMJAUKADIENA
Rolands Auziņš
1970
Dārta Auziņa
2004
Rumgainings
Ernests Važa
1990
Linda Peciņa
1991
Mežmalisti
Daina Stonka
1993
Kārlis Stonka
1992
Stonkas
Kārlis Stonka
1992
Daina Stonka
1993
Family2
Tiepšīgie Čiekuri
Līga Koloda
1990
Mārcis Koloda
1990
Anna Emīlija Koloda
2017
Squishy OK
Mārtiņš Galvanovskis
1981
Sofija Sveta Galvanovska
2009
IN OMNIA PARATUS
Māris Sumčenko
1980
Marta Mātere
2008
Nakts Lāči
Alberts Lācis
1970
Emīls Lācis
2007
Zibens patruļa
Laura Bunte
2009
Roberts Bunte
2013
Viktorija Bunte
2009
Dzintra Bunte
2014
Apnika sēņotāji
Elīna Masteiko
1984
Gustavs Millers
2009
Špociņi
Lolita Kauķe
1979
Jānis Bižāns
2008
Zibeņrukši
Andris Leitāns
1979
Klāvs Bižāns
2011
Lielais cālis un mazais cālis
Linda Fedotova
1985
Līva Jākobsone
2017
Baranciņi
Iveta Lange
1986
Armands Lange
1986
Jēkabs Lange
2017
wAlts
Artis Mednis
1974
Teodors Mednis
2013
Labi dzīvot Siguldā!
Aldis Voitenko
1978
Gustavs Voitenko
2009
Surikati
Nora Austriņa
1985
Atis Vrubļevskis
2012
Piepes
Indulis Brauners
1975
Francis Brauners
2010
Daiga Braunere
1974
Sausiņi
Irēna Gedroviča
1981
Kaspars Gedrovičs
1976
Katrīna Gedroviča
2010
Kārlis Gedrovičs
2011
Kevini
Aiga Švalbe
1981
Kevins Švalbe
2007
4H
MJ4
Pieteikumu pagaidām nav
WJ4
Pieteikumu pagaidām nav
XJ4
Maķītis
Austris Kalniņš
2003
Tīna Deina Kukurīte
2003
Sīkie
Māris Heinols
2001
Leonarda Baltiņa
2004
MO4
Vadātājs
Krisjanis Mezulis
1991
Kristaps Zelmenis
1991
BEZ VARIANTIEM!
Ansis Ailis
1983
Normunds Dārznieks
1978
Bez sponsora
Ģirts Rautenbergs
1984
Lauris Svars
1991
Vyrapuks
Aigars Strods
1986
Rihards Dziedātājs
1989
Brāļi iesācēji
Jānis Vidzis
1987
Jurģis Vidzis
1985
SERGATIS
Gatis Kaušs
1983
Sergejs Poļsanskis
1982
ALUS
Viesturs Zimackis
1989
Elmārs Āboltiņš
1989
Ainārs Brālītis
1989
Vāveres kosmosā
Andris Bērziņš
1977
Juris Kārkliņš
1978
Māris Bērziņš
1975
Pa vējam
Ivars Eglītis
1976
Artis Stahovskis
1979
Smirdīgie sieriņi
Matīss Kauliņš
1992
Normunds Skrebelis
1992
Pilnīgs kosmoss
Edgars Zariņš
1987
Edgars Sproģis
1987
Venta Laiks
Pēteris Spuriņš
1980
Edmunds Vanags
1974
Relaksētie Viesuļi
Pēteris Stepiņš
1981
Gatis Pūcītis
1981
Sestdienas skrējēji
Kaspars Vīksniņš
1986
Mārtiņš Seimuškins
1985
WO4
Raganu klubiņš
Laura Zariņa
1980
Ita Eglīte
1980
Anda Ozoliņa
1976
Izanda Puncule
1984
Pazudušais azimuts
Madara Pāvele
1988
Madara Štorha
1986
Rāmi lēnām
Zane Miļūna
1974
Laura Turlaja
1983
Čemurs & Čiekurs
Līga Meļķerte
1989
Anete Meļķerte
1992
Z-13
Agnese Stunda-Zujeva
1983
Aiga Leimonte
1988
Būt vai nebūt...
Sintija Stiģe
1977
Evija Voitkāne
1969
Melnais siers
Agnese Martina
1993
Sintija Segleniece
1992
TEVIS DĒĻ
Raimonda Mūrmane
1982
Liene Kaminska
1984
Zefīrs un Safīrs
Laura Ansone
1991
Aleksandra Kļaveniece
2005
HotFix
Zane Vanaga
1987
Jana Smelēna
1992
Divmāsiņas
Inga Jansone
1982
Iveta Pazare
1979
Absolut Lavash
Agnese Kundziņa
1989
Evija Čaupale
1988
Finišs ir mīts
Agita Kudlāne
1990
Monta Peciņa
1993
XO4
Nebūs!
Jānis Sapats
1993
Dagnija Tērauda
1996
Rudzi kviešos
Jānis Rudzītis
1986
Renāte Kviese
1982
3ASI
Aleksejs Loskutovs
1962
Sandra Šimkus
1979
Ivars Spalis
1976
Pliks un Nabadziņš
Inta Cīmure
1984
Jānis Cīmurs
1986
Ašās kājas ZID
Dāniels Ziemelis
2004
Inese Zepa
1984
Edvards Eglītis
1985
Brīvprātīgie
Viktors Saulītis
1984
Oksana Kirilova
1985
Saulstariņi
Ļuba Tihomirova
1990
Miķelis Vindavs
1989
Bikšopi
Renārs Krīgers
1986
Arita Krīgers
1985
99
Viktoras Saldžiūnas
1984
Margarita Kulnis
1990
Spalvas jūrā
Dace Tītmane
1972
Ivars Brauns
1978
Karstie Ziemeļu Pooli
Sandis Zukulis
1981
Maruta Rancāne
1981
Didzis Liepiņš
1993
JNSC
Gerda Sirmā
1965
Jānis Bergmanis
1981
Catfood
Kārlis Evertovskis
1990
Aija Freiberga
1989
VEČUKI
Andris Kalniņš
1938
Maija Jansone
1944
Mazie
Ainārs Šiliņš
1968
Gundega Šiliņa
1977
French Toast Mafia
Edgars Kokorevičs
1987
Inese Kokoreviča
1984
Vanadziņi
Žanna Vanaga
1972
Kaspars Vanags
1971
Gustavs Vanags
2004
KriLau
Kristaps Ceriņš
1982
Lauma Briska
1983
Pilnīgi vienalga
Evita Kļaviņa
1980
Arturs Ģēģeris
1986
Mana labākā komanda
Mārtiņš Eglijs
1985
Iveta Eglija
1988
Zumm...
Normunds Šneps
1987
Mārīte Šnepe
1987
Z
Alvis Tauriņš
1994
Undīne Gudina
1994
KĀ BŪS ŠOREIZ?
Dita Seržāne
1976
Ritvars Alksnis
1979
AIR
Inese Rudavina
1982
Aleksandrs Rudavins
1983
Kedaiņi
Agnese Kalēja
1994
Ģirts Pēčs
1993
Family4
Pa lapsu taku
Līga Gaigule
1981
Gunta Šlosberga
1974
Leo Ivanovs
2009
Gvido Ivanovs
2011
Šurpu turpu
Dainis Rimšāns
1975
Ruta Rimšāne
1979
Katrīna Rimšāne
2007
Ieva Lesnicenoka
1991
Beciņas
Juris Borovikovs
1970
Daiga Borovikova
1981
Kristīne Borovikova
2008
Loud House
Sanita Putniņa
1978
Loreta Putniņa
2009
4K
Kaspars Aksenoks
1972
Karīna Aksenoka
1974
Kristaps Aksenoks
2002
Kristofers Aksenoks
2013
SAAGE
Ainārs Stalīdzāns
1961
Agnese Ozols
1973
Gustavs Stalīdzāns
2008
Eduards Stalīdzāns
2008
6H
MJ6
Latvju dēli
Tomass Reinis Tīss
2000
Tomass Neuss-Lucs
1999
WJ6
Pieteikumu pagaidām nav
XJ6
Hercoga mazbērni
Ieva Ivbule
1998
Rūdis Lapiņš
1999
MO6
Krūšu inspekcija
Miķelis Zumbergs
1982
Guntis Šmaukstelis
1985
Bekonātors
Uldis Tučs
1982
Raitis Bērziņš
1986
Jānis Sedlenieks
1981
NAIDS
Edgars Jurjāns
1987
Mārtiņš Krūze
1987
Staying alive
Arnis Mālbergs
1981
Mārtiņš Ozoliņš
1981
ne pirmo reizi ar alus kausu!
Kalvis Silgals
1986
Artūrs Topecs
1987
WeNOM
Andris Bāliņš
1981
Mārtiņš Plaudis
1993
Zirga galva
Haralds Ulmanis
1998
Ervīns Jansons
1996
Ģirts Siliņš
1994
Otto Pēteris Pirtnieks
1996
Portugāles vēstniecība
Andris Rēders
1979
Māris Videmanis
1979
Didzis Videmanis
1985
Vaidava 2000
Aris Peics
1989
Davis Salduksnis
1991
WO6
Vējš matos
Evija Birzniece
1984
Evija Dzvinko
1986
Lēnās Latvijas Lapsiņas
Madara Šneidere
1992
Baiba Zīberga
1988
I kvadrātā + J
Ilze Zvīdriņa
1983
Ineta Vjakse
1977
Jolanta Geduša
1978
Taylor-Hawke
Emma Taylor
1988
Kay Hawke
1983
Dzintars matos
Kristīne Kadaša
1980
Gunta Brazauska
1980
MEŽA OGAS
Sintija Alaine
1969
Gunita Dravniece
1984
Vizbulīte Celmiņa
1976
Duo-denum
Džeina Mežale
1990
Ilze Fridrihsone
1991
Trojas zirgs
Aiga Dzenža
1992
Ginta Viļuma
1989
Santa Viļuma
1991
Pīlādži
Anda Daine
1983
Inta Eškina
1961
TrusīTIS
Tatjana Ļebedeva
1992
Ilze Buša
1986
Sandra Busa-Kleusena
1985
XO6
Ampēriņš
Madara Apsalone
1985
Jānis Kalniņš
1988
Unicorns are real
Mikus Bērziņš
1989
Vita Rusiņa
1990
Čop Čop Čop
Gunita Sprūde
1990
Mārtiņš Lukstaraups
1986
Pa skuju taku
Ineta Briede
1985
Inese Keiša
1978
Tomass Delle
1985
Siers un Pīrāgs
Andžejs Stepančuks
1992
Evija Taurene
1992
Magnētiskais kamoliņš
Matīss Vaivods
1992
Ieva Kalere
1989
PB
Sandis Pētersons
1981
Ieva Biedrīte
1982
Breathing Space
Ieva Grauduma
1992
Jevgenijs Solosics
1987
JNSC
Krista Strautniece
1993
Aivis Šiliņš
1997
Kur mans kompass, vecīt?
Krista Ķelpa
1998
Elviss Jokšs
1996
Džiāgandžazīmgandžas Bobs
Valts Ulmanis
1996
Ilvija Ulmane
1996
Arnis Siliņš
1996
Gunta Raituma
1994
Kazas mafija
Aiga Tora
1985
Jānis Ozols
1991
KM BUILDING
Gatis Čirka
1977
Agnese Čirka
1985
Ivars Brauns
1986
Ģimenes bizness
Kaspars Lācis
1981
Anda Lāce
1984
Rukola brīvsolī
Madara Lece
1995
Liene Vītola
1994
Vizma Boļše
1994
Toms Deimonds Barvidis
1994
MV6
Divi Vīri
Egils Zarakovskis
1975
Ilgvars Ebels
1976
BEZ STRESA
Viesturs Šlosbergs
1977
Zintis Brasavs Muižnieks
1972
Kedu patruļa
Vilnis Frišfelds
1974
Uģis Inka
1976
NoskrienZiemu.lv
Roberts Treijs
1979
Ritvars Klapars
1976
KARVAJALADS
Reigo Lehtla
1970
Pärtel Piirimäe
1972
Divu vasarnīcu sporta klubs
Edmunds Gergelevičs
1975
Gints Ērmanis
1975
Visurgājēji
Mārtiņš Ēķis
1979
Jānis Eimuss
1967
XLINE
Valdis Raitums
1971
Sandis Pužulis
1978
WV6
Latvietes
Santa Blūma
1971
Lāsma Šlosberga
1971
Piedzīvojumu meklējot
Vita Žukovska
1970
Jana Adata
1972
Purva dzērvenes
Ilze Heinola
1974
Inese Ozola
1969
Vidzemes Ekspresis
Iveta Zāģere
1965
Inese Bērziņa
1969
Blondīņu duets
Inta Luksa
1972
Sigita Upeniece
1973
Piedzīvojumu meklējot
Vita Žukovska
1970
Jana Adata
1972
XV6
Kreisā un Alnis brīvsolī
Ilmārs Dukulis
1964
Inta Poriķe
1963
Vivere
Jānis Andersons
1966
Dace Linde
1977
Vējiem līdzi...
Andris Āboliņš
1963
Inga Vīksna
1966
Have a good time!
Anžela Šapovalova
1978
Arnis Grasis
1970
Skudrulāči
Anita Paidere
1967
Juris Paiders
1963
Pepijas velomānija
Zane Grava
1975
Normunds Grava
1975
MSV6
ASIE PIPARI
ILMĀRS KAULAKANS
1955
GUNTIS VĪTOLNIEKS
1963
AmataDurbe
Viesturs Ziedins
1955
Māris Penkulis
1957
JP
Pēteris Strazdiņš
1962
Jānis Zemturis
1958
WSV6
KĀ2
SARMĪTE VLODARE
1958
DACE SAULĪTE
1959
Udensvērsis
Inta Brūna
1957
Anita Lauva
1958
MATRIX
Rota ŠŅUKA
1963
Anda Lejasblusa
1963
Kur Durbe, tur Kurmis
Gunta Lebedoka
1954
Silvija Penkule
1960
Velmara
Màra Bolšteina
1943
Velta Zjatkova
1939
XSV6
BEBRI SOĻO
Imants Daugulis
1957
Ilze Vabole
1958
Āpši
Juris Drunka
1952
Marija Drunka
1960
Ežu taka
Ilze Laure
1960
Jānis Eglītis
1954
DO
Oskars Zids
1948
Daina Celma-Zida
1950
Malači
Uldis Pekuss
1958
Velga Buša
1957
O! Sigulda
Andra Jansone
1959
Aldis Zavickis
1954
Family6
NEEJ
Naula Dannenberga
1987
Jānis Upenieks
1984
Estere Naudiņa
2010
Emīls Groms
2011
Skudru daudz
Renārs Skudra
1977
Katrīna Skudra
2004
Valters Skudra
2007
Letīcija Skudra
2007
O-Run
V
Aleksandrs Voino
1973
Antons Pronausks
2008
Iļja Potapovs
2008
Kristaps Gādmanis
1990
Mārtiņš Voino
2008
Raivo Pienis
1979
Vilmārs Mangalis
1982
janis dille
1978
S
Anete Grandāne
1993
Antra Voino
1975
Antra Freiberga
1981
Daiga Krēsliņa
1965
Diāna Ceika
1976
Zane Dille
1977
walk
Latkovski
Aigars Latkovskis
2009
Jānis Latkovskis
2012
Sevda Latkovsa
1986
Ātrie ķenguri
Daiga Cepliša
2010
Dāvids Ceplišs
2014
Jolanta Cepliša
1982
Zvaigznes
Eva Vilumsone
2007
Stella Vilumsone
2010
zvaigznes
Eva Vilumsone
2007
Stella Vilumsone
2010
Ilja
Iļja Potapovs
2008
Jana Smirnova
1976
Juglas pingvīni
Karlīna Kalve
2010
Selga Straupe
2010
Bērni 4V
Kristiāns Vanags
2010
Markuss Vanags
2012
Krūzītes
Nataļja Krūzīte
1978
Laura Krūzīte
2012
Linda Krūzīte
2012
Trīs fiksie
Sandra Voitenko
1978
Lauma Voitenko
2012
Kārlis Voitenko
2016
Baltie pūkainie
Vladimirs Daņilovskis
2013
Sigita Daņilovska
1972
Polina Zdanovska
2013
Semjons Blagonadezdins
2013