Vasaras rogainingā uzvar komanda "Laid mums tur laimē diet"

Sestdien, 6.jūlijā pie Latvijas etnogrāfiskā muzeja tika aizvadīts Lielais Rīgas xRace piedzīvojums. Dalībniekiem orientējoties bija jāapmeklē pēc iespējas vairāk kontrolpunkti dažādās distancēs – 6h Garmin, 4h – Isostar vai 2h – Laima Better4U distancē. Šoreiz apvidus bija nedaudz mežaināks, kā ierasts, jo sacensību centrs atradās pie Rīgas robežas ar Berģiem un Garkalni.

Rīgas nakts rogainings jau šajā sestdienā

Jau šajā sestdienā, Rīga norisināsies lielisks, aizraujošs un sportisks nakts piedzīvojums – Lielais Rīgas xRace piedzīvojums un nakts rogainings. Šis ir viens no aizraujošākajiem piedzīvojumiem, ko izbaudīt tepat pilsētas teritorijā, jo sacensību kontrolpunkti ir izvietoti teritorijā ap Latvijas etnogrāfisko brīvdabas muzeju, līdz ar to dalībniekiem ir iespēja orientēties pilsētas vidē, kā arī meklēt piedzīvojumus meža apvidos. Jāatzīmē, ka sacensības ik gadu pulcē arvien vairāk orientēšanās un aktīvā dzīvesveida piekritējus. Tas ir lielisks veids kā pavadīt brīvdienu kopā ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem.

Pulcējot kuplu dalībnieku skaitu, veiksmīgi aizvadītas 10. Rīgas rogaininga sacensības

Pavasarīgos laika apstākļos, sestdien, Ziemeļblāzmas apkārtnē tika aizvadīts tradicionālais un tautā iecienītais Rīgas pavasara rogainings. Jāatzīmē, ka šīs bija 10. Rīgas rogaininga sacensības, kas norisinājušās kopš 2014.gada. Kā allaž uz starta līnijas pulcējās liels interesentu un orientēties gribētāju skaits – ap 1400 dalībnieku no Latvijas un kaimiņvalstīm.

Jau 23.martā tiks dots starts populārākajām rogaininga sacensībām Baltijā - Rīgas pavasara rogainings 2019

2019.gada marts nebūs izņēmums tam, lai pavasari sveiktu ar vienu aizraujošu un sportisku piedzīvojumu pie jūras. Pareizi, Jūs nepārklausījāties – šajā pavasarī, Baltijas mērogā, populārākās rogaininga sacensības jeb Rīgas pavasara rogainings, sniegsies vēl tālāk, pāri lielpilsētas pakalniem un robežām, lai satiktos ar bangojošo jūru, tālākajā ziemeļu punktā – Ziemeļblāzmas apkārtnē, jau 23.martā!

Šo sestdien - 10.novembrī - Lucavsalā Rīgas rudens rogainings

Šo sestdien, 10.novembrī, Lucavsalā mūsu valsts simtgades svētku ietvaros un skaistos rudenīgos laika apstākļos norisināsies popularitāti ieguvušais un piekto sezonu notiekošais Rīgas rudens rogainings, kas vedīs pāri četriem Daugavas tiltiem un pa trim Latvijas lielākās upes salām, tajā pašā laikā arī viesojoties Vecrīgā.

Rīgas rudens rogainings norisināsies 10.novembrī Lucavsalā

Nedēļu pirms Latvijas simtās Dzimšanas dienas, 10.novembrī, Lucavsalā mūsu valsts simtgades svētku ietvaros norisināsies popularitāti ieguvušais un piekto sezonu notiekošais Rīgas rudens rogainings, kas vedīs pāri četriem Daugavas tiltiem un pa trim Latvijas lielākās upes salām, tajā pašā laikā arī viesojoties Vecrīgā.

Aizvadīts Rīgas pavasara rogainings pie t/p Alfa

Saulainos un tajā pašā laikā nedaudz ziemīgos laika apstākļos pagājušo sestdien pie tirdzniecības parka „Alfa” un tā apkaimē tika aizvadīts tradicionālais un tautā iecienītais Rīgas pavasara rogainings, kas bija arī viens no diviem valsts simtgades rogainingiem. Šīs orientēšanās sacensības pilsētas apvidū kā allaž pulcēja lielu interesentu skaitu – vairāk kā 500 komandu un pāri par 1300 dalībnieku no vairākām valstīm.