Jau 23.martā tiks dots starts populārākajām rogaininga sacensībām Baltijā - Rīgas pavasara rogainings 2019

2019.gada marts nebūs izņēmums tam, lai pavasari sveiktu ar vienu aizraujošu un sportisku piedzīvojumu pie jūras. Pareizi, Jūs nepārklausījāties – šajā pavasarī, Baltijas mērogā, populārākās rogaininga sacensības jeb Rīgas pavasara rogainings, sniegsies vēl tālāk, pāri lielpilsētas pakalniem un robežām, lai satiktos ar bangojošo jūru, tālākajā ziemeļu punktā – Ziemeļblāzmas apkārtnē, jau 23.martā!

Šo sestdien - 10.novembrī - Lucavsalā Rīgas rudens rogainings

Šo sestdien, 10.novembrī, Lucavsalā mūsu valsts simtgades svētku ietvaros un skaistos rudenīgos laika apstākļos norisināsies popularitāti ieguvušais un piekto sezonu notiekošais Rīgas rudens rogainings, kas vedīs pāri četriem Daugavas tiltiem un pa trim Latvijas lielākās upes salām, tajā pašā laikā arī viesojoties Vecrīgā.

Rīgas rudens rogainings norisināsies 10.novembrī Lucavsalā

Nedēļu pirms Latvijas simtās Dzimšanas dienas, 10.novembrī, Lucavsalā mūsu valsts simtgades svētku ietvaros norisināsies popularitāti ieguvušais un piekto sezonu notiekošais Rīgas rudens rogainings, kas vedīs pāri četriem Daugavas tiltiem un pa trim Latvijas lielākās upes salām, tajā pašā laikā arī viesojoties Vecrīgā.

Aizvadīts Rīgas pavasara rogainings pie t/p Alfa

Saulainos un tajā pašā laikā nedaudz ziemīgos laika apstākļos pagājušo sestdien pie tirdzniecības parka „Alfa” un tā apkaimē tika aizvadīts tradicionālais un tautā iecienītais Rīgas pavasara rogainings, kas bija arī viens no diviem valsts simtgades rogainingiem. Šīs orientēšanās sacensības pilsētas apvidū kā allaž pulcēja lielu interesentu skaitu – vairāk kā 500 komandu un pāri par 1300 dalībnieku no vairākām valstīm. 

Astotais Rīgas rogainings 24.martā pie t/p “Alfa”

Mēnesi pēc Olimpiskajām spēlēm Phjončhanā un nedēļu pirms Lieldienām tiks atklāta tautā iecienītā un arvien lielāku popularitāti iegūstošā Rīgas rogaininga jaunā sacensību sezona. 24.martā pie tirdzniecības parka ”Alfa” norisināsies astotais Rīgas rogainings, kurā pilsētas apvidū orientēsies skrējēji un kontrolpunktu meklētāji gan no Latvijas, gan citām valstīm.

Reģistrācija Rīgas pavasara rogainingam 2018 ir sākusies!

Laiks skrien ātri, un arī ziema, kas vēl tikai tuvojas, paskries nemanot! Kā jau ierasts, nepaspēsim pat attapties, kad ar pirmajiem saules stariem un ziedu asniem jau tiksimies Rīgas pavasara rogainingā - 24.martā! Tāpēc jau tagad sūtām jums priecīgo ziņu - reģistrācija Rīgas pavasara rogainingam ir atklāta! Līdz pat gada beigām ikviens var pieteikties sacensībām par visizdevīgāko dalības maksu.

Rīgas rudens rogainings svētku noskaņās piepilda Pārdaugavu

Sestdien, 18.novembrī, pie tirdzniecības centra “Spice Home” norisinājās tradicionālais Rīgas rudens rogainings, kas katru gadu pulcē kuplu skaitu pašmāju un ārzemju komandas. Šoreiz vairāk kā 500 komandu devās izpētīt Pārdaugavas rajonus, meklējot kontrolpunktus no Āgenskalna un lidostas “Rīga” līdz pat Imantai un Spilves lidlaukam. Garākajā distancē, kur dalībnieki sacentās 6 stundu kontrollaikā, pie uzvaras tika Igaunijas rogaininga speciālistu komanda ar Sander Mirme un Ain Fjodorov sastāvā, kas pašmāju “Laid mums tur laimē diet” komandai priekšā tika ar viena punkta pārsvaru un savāca 183 no 200 punktiem.