2H
MJ2
Pieteikumu pagaidām nav
WJ2
Pieteikumu pagaidām nav
XJ2
Brīvdiennieki
Valters Pavlovičs
1997
Karlīna Adata
2000
MO2
Policija
Krisjanis Mezulis
1991
Kristaps Zelmenis
1991
Ekstrēmā vegānu sekta
Artūrs Verza
1986
Andrejs Verza
1983
RS 3
Edgars Žukovskis
1988
Kaspars Rubenis
1990
Centurion
Pāvels Grjozs
1984
Kristaps Mežsargs
1992
WO2
AV LATVIETE
Marta Lapiņa
1993
Beāte Lielmane
1993
Dakteres Kvinas
Sigita Hasnere
1988
Zane Kronberga
1988
Skaidiņas
Laima Arāja
1984
Sandra Nonberga
1995
Ance Nonberga
2002
Sallija Rodrigesa
1990
z-13
Agnese Stunda-Zujeva
1983
Aiga Leimonte
1988
XO2
SAULKRASTI SHOWEL RACING TEAM
Eduards Pāķis
1976
Zane Gruberte
1974
Roņi
Meldra Baroniņa
1990
Mareks Baroniņš
1987
JNSC
Krista Strautniece
1993
Aivis Šiliņš
1997
DIVI PLUS DIVI
Edgars Rancāns
1981
Vita Rancāne
1986
Aivars Bergmanis
1975
Liene Grenevica
1986
Spalvas Vējā
Kaspars Lemeševskis
1984
Elīna Kviese
1994
Bez lāča
Lelde Grīnvalde
1989
Māris Grīnvalds
1979
Pūķi
Valdis Pūķis
1972
Jana Pūķe
1968
Kārlis Pūķis
2001
Mārtiņš Pūķis
2002
Tikko no Alūksnes
Inese Plūme
1986
Ieva Laukšteine
1987
Uldis Rūsa
1990
Catfood
Madara Fūrmane
1992
Kārlis Evertovskis
1990
Reinis Ozoliņš
1991
FATE.LV
Toms Rijnieks
1993
Liena Puise-Puiše
1990
Bekons un Olas
Liene Mudrova
1989
Ritvars Paraģis
1990
Jautrie bebri
Jūlija Loginova
1985
Aleksandrs Loginova
1989
PE PEEEK
Agate Kristapsone
1991
Austris Armans
1985
Speak Easy
Jūlija Andropova
1990
Aleksandrs Jačmeņovs
1992
Narvīšu eksperiments
Ilona Gaiduka
1981
Nataļja Arbeitere
1982
Tatjana Volosčuka
1990
Artūrs Arbeiters
2005
Family2
IN OMNIA PARATUS
Māris Sumčenko
1980
Marta Mātere
2008
Reformāti
Inga Martinsone
1983
Antonete Martinsone
2007
Ričards Haļčickis
2005
Superblāzma
Elita Locāne
1970
Dainis Locāns
1971
Toms Locāns
2009
Labi dzīvot Siguldā!
Aldis Voitenko
1978
Sandra Voitenko
1978
Lauma Voitenko
2012
Gustavs Voitenko
2009
Jūrmalas rūķīši
Jānis Vaivods
1975
Gustavs Vaivods
2009
Roberts Vaivods
2007
Inese Vaivode
1978
Apnika sēņotāji
Elīna Masteiko
1984
Gustavs Millers
2009
Vanagu sporta vakars
Karīna Vanaga
1981
Andrejs Vanags
1980
ZIBENS PATRUĻA
Laura Bunte
2009
Roberts Bunte
2013
Viktorija Bunte
2009
Dzintra Bunte
2014
ZVK Nr.2
Henriks Rikters
2007
Jēkabs Rikters
2014
Nakts Lāči
Alberts Lācis
1970
Emīls Lācis
2007
Saulgožu vēji
JEĻENA STŪRIŠKA
1983
ILMĀRS STŪRIŠKA
1982
KRISTIĀNA STŪRIŠKA
2006
Laura Stūriška
2013
Lidojošie Pūliņi
Kristaps Pūliņš
1981
Kārlis Pūliņš
2007
Tors bez āmura
Pēteris Spuriņš
1980
Kārlis Spuriņš
2008
Ruta Vanaga
1980
Biķeru Ziķeri
JĀNIS KALNIŅŠ
1970
Evita Keršteine
1972
Alise Kalniņa
2007
Ķirsīši
Gatis Višņevskis
1976
Jekaterina Kotello
1981
Gustavs Višņevskis
2013
Anna Višņevska
2012
4H
MJ4
Pieteikumu pagaidām nav
WJ4
Pieteikumu pagaidām nav
XJ4
VaSiTiŠa
Valdemārs Timofejevs
1997
Sintija Šaitere
1997
MO4
3ASI
Aleksejs Loskutovs
1962
Ivars Spalis
1976
SPAMMA OK
Raitis Birznieks
1983
Kaspars Vītols
1983
Bez sponsora
Ģirts Rautenbergs
1984
Lauris Svars
1991
VVAL
Valters Veiss
1985
Atis Lešinskis
1989
Pretīgās Cūkas
Gļebs Fiļipovs
1987
Dmitrijs Borščevskis
1992
TAD JAU REDZĒS
Rihards Čaiba
1993
Rihards Grinaško
2002
asdf?
Aivars Burtnieks
1975
Ēriks Burtnieks
1996
FIXMAN
Miks Lukstiņš
1983
Gustavs Lukstiņš
1998
WO4
Uzvarētājas
Inga Priede
1978
Kristīne Goldmane
1972
Sārtes ielas Raķetes
Sigita Cimermane
1980
Evita Gause
1984
Ligita Liepiņa
1983
TEVIS DĒĻ
Raimonda Dreimane
1982
Liene Kaminska
1984
VISION EXPRESS OPTIMISTES
Baiba Bauze
1993
Nataļja Karpušina
1979
Marija Magarama
1982
Madara Lapsele
1991
OC VISION STIRNAS
Inga Šakare
1973
Jana Šakare
1970
Sandra Pereca
1979
Sandra Segliņa
1981
Finišs ir mīts
Agita Kudlāne
1990
Karīna Puķīte
1992
Ilze
Agija Saukuma
1990
Monta Beķere
1990
Bon voyage
Linda Rožkalna
1967
Nataļja Korņejeva
1972
Visurgājējas
Andra Melbārde
1957
Antonija Rimša
2001
yo yo yo
Elīna Jokuma
1991
Indra Austriņa
1967
Kelmeri III
Agita Melbārde-Kelmere
1979
Samanta Kelmere
2006
Divas Lāpstas
Tatjana Ļebedeva
1992
Jeļena Ļebedeva
1990
XO4
Mēs no Munameģa
Edgars Būmanis
1990
Anete Jerumane
1991
Pliks un Nabadziņš
Inta Cīmure
1984
Jānis Cīmurs
1986
Nebūs!
Dagnija Tērauda
1996
Jānis Sapats
1993
Mazie
Ainārs Šiliņš
1968
Gundega Šiliņa
1977
Noname
Arita Trimalniece
1985
Oļegs Lapšins
1983
SUBARU AD REM Auto
Modris Klints
1970
Antra Klints
1978
Līva Stafecka
1978
Maša i medvedi
Romans Šroms
1989
Aleksandrs Suhanovs
1986
Kristaps Narnickis
1993
Justīne Kalniņa
1992
99
Viktoras Saldžiūnas
1984
Margarita Kulnis
1990
Mākoņgājēji
Jānis Amsters
1988
Dace Ahiļčenoka
1990
Gliemeži
Katrīna Ulberte
1992
Aigars Ivaņenko
1993
Liepa Actiņa
1989
Dāvis Actiņš
1995
Mēs to varam
Oskars Lapiņš
1973
Velta Holcmane
1955
K&M
Kārlis Vilciņš
1984
Māra Vilciņa
1983
JEAN
ANDREJS HOROŠAVINS
1984
JEKATERĪNA HOROŠAVINA
1984
Maldugunij pa pēdām
Edgars Zaķis
1988
Natālija Treulande
1988
Kopā sanāks
Ģirts Salmiņš
1969
Arnis Salmiņš
1992
Jūlija Salmiņa
1992
Medaļas būs?
Aigars Eglājs
1990
Inga Zalāne
1993
Filcs
Aigars Slotiņš
1976
Dace Slotiņa
1976
Trakie vecāki
Aldis Pecka
1985
Dace Teseļska
1985
Tāpēc, Saulīte!
Eriks Nuķis
1982
Ksenija Lāce
1984
Denis Čugunovs
1998
M&M
Māris Šteinerts
1984
Madara Savicka
1991
BEETTER4U
Katrīna Pīlēna
1986
Dinārs Icaks
1986
Family4
Beciņas
Juris Borovikovs
1970
Daiga Borovikova
1981
Kristīne Borovikova
2008
Nakts sikspārņi
Dace Kaļķe
1973
Kristīne Ondrupe-Kirilova
1967
Sandra Kirilova
2007
Ilze Kalve
1973
Team telefonini
Ritvars Krēmers
1976
Ričards Krēmers
2012
OK
Kaspars Cers
1975
Oto Cers
2007
Kelmeri
Ilmārs Kelmers
1982
Simona Kelmere
2009
6H
MJ6
Latvju dēli
Tomass Reinis Tīss
2000
Tomass Neuss-Lucs
1999
Ar riteni var ?
Ivo Siliņš
2002
Markuss Vilkaušs
2004
Matīss Pūdāns
2001
WJ6
Pieteikumu pagaidām nav
XJ6
KRĀSAS nav TOŅI
Sintija Ozola
2000
Roberts Kārkliņš
2000
not Fast, just Furious
Elīza Madsena
2004
Markuss Artems Babins
2003
MO6
Noskrienziemu.lv
Roberts Treijs
1979
Ritvars Klapars
1976
Visurgājēji
Mārtiņš Ēķis
1979
Jānis Eimuss
1967
Dāvana vientuļai sievietei 2
Andris Rēders
1979
Didzis Videmanis
1985
Ritvars Bikšis
1985
Māris Videmanis
1979
Galma Āpši
Jānis Bidiņš
1985
Linards Kopmanis
1987
Naids
Edgars Jurjāns
1987
Mārtiņš Krūze
1987
Baltu lokys
Audrius Rudys
1983
Tomas Jasinevičius
1981
Paskriesim
Edgars Treigūts
1990
Arvis Taurenis
1994
Jānis Vītoliņš
1990
Brāļi
Mārtiņš Platacis
1982
Jānis Platacis
1980
A KOMANDA
Edgars Rumba
1972
Reinis Līviņš
1990
Uz priekšu
Aleksandrs Tambovcevs
1976
Agris Drozdovs
1989
Laid mums tur laimē diet
ALBERTS JASĀNS
1982
ZIGMUNDS BĪBERS
1981
WO6
Meža ogas
Sintija Alaine
1969
Gunita Dravniece
1984
Vizbulīte Celmiņa
1976
Ingrīda Nuksa
1978
Trojas zirgs
Aiga Dzenža
1992
Ginta Viļuma
1989
Santa Viļuma
1991
Turbopūces
Anta Bojane
1985
Aira Semjonova
1978
Vecpuikas
Jūlija Bille Vecpuise
2001
Kristīna Vecpuise
1971
Balto Zalkšu dāmas
Baiba Kaškina
1976
Iveta Skujiņa
1981
Baiba Krustiņa
1985
Zane Mače
1985
Jaunie roņi
Elīna Konstantinova
1980
Līga Brūniņa
1980
The best
Olga Mežale
1983
Adriāna Posredņikova
2005
Anastasija Moškeviča
1984
Kristīne un Laura
Kristīne Kadaša
1980
Laura Salmiņa
1987
XO6
Skispirit
Siim Saidla
1981
Heidi Toome
1986
Pilnīgi vienalga
Raitis Maurāns
1980
Māra Maurāne
1985
Ser Guning
Gunta Blūzma
1978
Ingrīda Nuķe
1982
Sergejs Brusovs
1989
Ampēriņš
Madara Apsalone
1985
Jānis Kalniņš
1988
Unicorns are real
Mikus Bērziņš
1989
Vita Rusiņa
1990
Jugla-Ziepniekkalns
Aiga Tora
1985
Krišjānis Mincenbergs
1985
Lielie Kaķi
Madara Strauta
1991
Frenks Rozentāls
1991
Kapteinis Bremze
Aleksandrs Bodiļevs
1983
Elizabete Neimiševa
1980
Duo-denum
Džeina Mežale
1990
Ilze Fridrihsone
1991
Arvīds Jakovļevs
1987
Pusnakts nav nakts
Mārcis Laganovskis
1982
Inese Rudavina
1982
ALBAU TEAM
IEVA VĪKSNA
1991
GATIS PETROVS
1982
ARTIS INDA
1985
Mirosław Bartaszewicz
1980
ORBSPORTS
ROBERTS ĶELPIS
1985
ILZE ALKSNE
1979
GunGuJā
Jānis Brižs
1988
Guna Briža
1989
Gunda Ģēģere
1991
Klaida latvietes
Agnese Zaķe
1979
Inese Vjakse
1980
Klaids Cīrulis
1971
Iveta Jēgere
1980
Liedagi-35
Fadejs Precinieks
1979
Zelma Preciniece
1982
Priekšpēdejā vieta
Janis Paiders
1990
Elīna Plūme
1991
Love is...
Aleksejs Jevsejevs
1979
Diāna Ostreiko
1986
Krēmeri
Ilze Krēmere
1976
Krišjānis Krēmers
2005
Better4U
Zanda Doļģe
1988
Arvis Meldrājs
1992
Murkšķu brīvdienas
Brigita Krauja
1990
Aleksandrs Kruglovs
1987
Līva Laizāne
1994
MV6
Kedu patruļa
Vilnis Frišfelds
1974
Uģis Inka
1976
Divi Vīri
Egils Zarakovskis
1975
Ilgvars Ebels
1976
ALUSALA
Arvis Zvanītājs
1969
Austris Lepiksons
1967
Vivere
Jānis Andersons
1966
Normunds Laipnieks
1972
KESET LOOJANGUT
Raul Kangur
1970
Heno Ivanov
1976
Balto Zalkšu kungi
Ivars Krenklis
1971
Edgars Celms
1971
Sandris Greilihs
1970
Onkuļi
Einārs Masteiko
1972
Ingus Portnajs
1972
Jānis Viškers
1976
X LINE
Valdis Raitums
1971
Sandis Pužulis
1978
WV6
Piedzīvojumu meklējot
Vita Žukovska
1970
Jana Adata
1972
Žiperīgās lapsas
Iveta Krieva
1976
Marina Bulkina
1976
Apesciems
Līga Vabulniece
1969
Daiga Krēsliņa
1965
Blondīņu duets
Inta Luksa
1972
Sigita Upeniece
1973
Purva dzērvenes
Ilze Heinola
1974
Inese Ozola
1972
MIGLA
Aija Orniņa
1964
Marita Šalta
1970
NAKTS-TAURENES
Anita Liepiņa
1967
Ieva Riteniece
1976
XV6
Skudrulāči
Anita Paidere
1967
Juris Paiders
1963
Have a good time!
Anžela Šapovalova
1978
Arnis Grasis
1970
SUSLIKI
RASA LIEPINA
1971
MAREKS MEŅŠIKOVS
1977
RS 2
Juris Šlesers
1971
Dace Andersone
1977
Juris Vaidakovs
1972
Nu pagaidi!
Sanda Rapa
1975
Jānis Rapa
1974
MSV6
ASIE PIPARI
ILMĀRS KAULAKANS
1955
AIVARS DRUVENIEKS
1956
VIESTURS ZIEDIŅŠ
1955
WSV6
KĀ2
Sarmīte Vlodare
1958
Dace Saulīte
1959
XSV6
Āpši
Juris Drunka
1952
Marija Drunka
1960
DO
Oskars Zids
1948
Daina Celma-Zida
1950
Bebri soļo
Imants Daugulis
1957
Ilze Vabole
1958
Family6
Erdmanīši
Emīls Erdmanis
2008
Evelīna Erdmane
1995
Čiņčidriļčiks
Jēkabs Pētersons
2008
Juris Pētersons
1979
RADINIEKI
Linda Upeniece
1994
Justs Zīvers
2008
Teodors Zīvers
2009
Ansis Zīvers
2002
RS 4
Daiga Šlesere
1971
Elīza Šlesere
2010
Hmm
Maija Rumka
1973
Marija Rapa
2002
Dāvis Artūrs Rapa
2009
O-Run
V
Ainārs Skrubis
1968
Aldis Strožs
1969
Aleksandrs Voino
1973
Andrejs Movļaiko
1984
Andrejs Grigoļunovičs
1981
Antons Pronausks
2008
Helmuts Lukačovs
1950
Iļja Potapovs
2008
Mārtiņš Voino
2008
Normunds Grava
1975
Raivo Pienis
1979
Romans Danilovs
1992
Uldis Zīle
1963
S
Agnese Ādamsone
1980
Antra Voino
1975
Antra Lukševica
1981
Dace Tītmane
1972
Evita Ābele
1985
Ingrīda Zaķe
1990
walk
MAHINATORI
Alberts Laksis
2010
Helmuts Laksis
2011
Ainārs Laksis
1971
Bernu pastaiga
Arvids Alksnis
2008
Ātrie ķenguri
Daiga Cepliša
2010
Dāvids Ceplišs
2014
Jolanta Cepliša
1982
DandiBro&Oliva
Daniils Luns
2009
Olivia Krivenko
2014
Jelena Krivenko
1990
Miklāvi
Dita Miklāva
2013
Nadīna Miklāva
1976
Zvaigznes
Eva Vilumsone
2007
Stella Vilumsone
2010
Ārprāc ar mani
Grieta Tuča
2009
Uldis Tučs
1982
Zane Tuča
1984
Super Stars
Iļja Potapovs
2008
Jana Smirnova
1976
RITEŅVASARA
LAUMA LANGE
2009
LOTE LANGE
2011
Dana Alksne
1979
L&L
Laura Anckalniņa
2012
Laima Anckalniņa
2016
Inese Anckalniņa
1981
4M
Lote Malkause
2010
Hugo Malkausis
2012
Didzis Malkausis
1976
Elina Malkause
1987
Miklāvi
Miks Miklāvs
2009
Krūzītes
Nataļja Krūzīte
1978
Laura Krūzīte
2012
Linda Krūzīe
2012
RIR
Regīna Kārkliņa
1989
Ivo Kārkliņš
2010
Raivo Kārkliņš
2014
Mēs varam!
Roberts Emins Jurtsevers
2011
Gustavs Vīgners
2010
Spoki
Vlada Dobroserdova
2011
Vjaceslavs Dobroserdovs
1980
MJC Praktiskās Estētikas Skola
Vladimirs Daņilovskis
2013
Sigita Daņilovska
1972
Mjc praktiskās estētikas skola
Vladimirs Daņilovskis
2013
Deivids Barzdainis
1998
sigita Daņilovska
1972
Semjons Blagonadeždins
2013