2h
Karina Zamberga
1991
Krists Zambergs
1989
Anda Lukina
1978
Valerija Rakele
1996
Garmin Dream Team
MO2
Dmitrijs Lisicins
1986
Nikolajs Rjabovs
1987
Dmitrijs Kozlovs
1991
Dmitrijs Vladimirovs
1986
Jānis Knets
1988
MO2
Kļūdīties nedrīkst
Artūrs Verza
1986
Andrejs Verza
1983
Bratani
Kristaps Bošs
1991
Mārtiņš Bošs
1986
RIGOBERTO UN AIVARINI
Roberts Eberliņš
1985
Aivars Skridulis
1989
Tad jau redzēs!
Jānis Šnepste
1974
Andris Ludriks
1972
Isostar Reload
Jānis Kūms
1988
Edijs Dzalbs
2000
Rikšotāji
Viesturs Zimackis
1989
Andrejs Kirma
1991
K2A
Kaspars Aksenoks
1972
Kristaps Aksenoks
2002
PRIEKUĻU SUMBRI
Aigars Zumbergs
1989
Jurģis Zumbergs
1996
Wildones
Krisjanis Mezulis
1991
Gatis Vilaks
1989
nevaru salasīt
Jēkabs Ločmelis
2003
Matīss Saulīte
2003
Meridiāns Duo
Kristaps Bruners
1999
Ainārs Drozds
1989
Vecmilgrāvis
Normunds Langins
1965
Raimonds Langins
1995
Los Angelas Lajkers
Niks Špilbergs
1998
Ričards Plakanis
1998
Matīss Adlers
1998
divi megabaiti
Andis Komarovs
1987
Edvīns Vizulis
1988
Rudens stīvais
Ivars Rušmanis
1984
Mārtiņš Levenšteins
1988
2/5
Arnis Andersons
1974
Jēkabs Toms Andersons
2004
Jāgeris un Meistars
Kalvis Kaļva
1998
Ilgvars Caune
1999
The Beginnings
Jānis Zagorskis
1975
Mārtiņš Vētra
1983
WO2
Pumpuriņi
Laima Arāja
1984
Līga Bērziņa
1955
Zāļu sievas
Dace Peiseniece
1973
Ilze Kalve
1973
KIL[L]
Kristīne Tihanova
1980
Laura Griķe
1989
Ieva Ziemele
1992
Elegantās Vāveres
Maija Sedleniece
1984
Agnese Špūle
1986
Resnie Putni
Marita Masule
1989
Antra Rumševica
1986
Drama Queens
Inese Kauķe
1976
Arnita Toka
1979
2 fast 2 furious
Erika Olberkyte
1998
Džeina Riekstiņa
1997
Viņas zina labāk?
Andra Zvejniece
1987
Agate Streipa
1986
Renāte Trapiņa-Jēče
1987
Pārāk sarežģīts jautājums
Daiga Jermaka
1984
Līva Irbe
1990
DOMDARIS
Māra Kāle
1989
Ilze Smilga
1976
BROCĒNU CILPOTĀJAS
LIESMA VICINSKA
1965
Rūta Alma VICINSKA
2004
Mjau mjau
Jolanta Bura
1970
Līga Vībure
1979
Tabačoks un Co
Inta Tabaka
1953
Valda Baroniņa
1955
BAIL
Ilze Bieze
1970
Baiba Āķe
1976
SĒŅOTĀJI!
Inta Streiča
1961
Vaira Platača
1961
Una Lapsiņa
1961
Ivita Peipiņa
1959
Blaumanis un Inženieri
Laura Slaviņa
1985
Inga Oliņa
1980
Ievas sēņo
Ieva Nāgele
1990
Ieva Rukšāne
1991
XO2
Turbogliemeži
Rūta Kalniņa
1991
Kaspars Upenieks
1989
PŪĶI
VALDIS PŪĶIS
1972
Jana Pūķe
1968
Paula Pūķe
1993
SIA Sniegpulksteņu meklētāji
Simona Granta
1999
Artūrs Mucenieks
1999
Ieva Žube
1999
Bruņinieki
Liene Mudrova
1989
Saulis Skabeiķis
1982
Egnārs Gudriķis
1977
Divi kurmji
Mārtiņš Bērziņš
1985
Žanete Bērziņa
1987
Ķemeri
Jānis Ķemers
1986
Zane Ķemere
1985
Āķis uz zaķa
Āris Kundziņš
1975
Indra Kundziņa
1982
Kuksīši
Beate Tumaševska
1973
Inga Ludborža
1977
Rūdis Marcinkevičs
2002
AbiLabi
Ieva Rode
1971
Kārlis Rode
2002
Kaimiņu komūna
Juris Vaidakovs
1972
Gita Stārastniece
1981
Vecāķi
Baiba Ozoliņa
1987
Liene Ozoliņa
1993
Gunta Ozoliņa
1961
Kristofers Ritovs
1986
Lakstīgalnieki
Zane Solovjova
1991
Toms Solovjovs
1991
Riga Adventure Team
Mārtiņš Ozoliņš
1984
Nellija Baliko
1980
Alojas filcs
Aigars Slotiņš
1976
Dace Slotiņa
1976
Luize Jansone
1992
Burbuļi
Baiba Brokere
1991
Normunds Bulis
1988
Teika neirst
Mareks Tumašs
1976
Līva Šteinberga
1987
Es nezinu.....
Ieva Mauliņa
1976
Gustavs Staņa
2004
Ikšķilnieki un Lauriņa
Laura Berķe
2004
Mārtiņš Mežulis
2003
Jānis Zandarts
2004
divi kartupeļi
Rūta Zariņa
1993
Rihards Klaužs
1994
Palidzi.lv
Estere Cīrule
1978
Oskars Cīrulis
1977
Mums kompasu nevajag
Kārlis Vasiļevskis
1984
Katrīna Velme
1993
nordic power
kristaps ziemelis
1982
voldemārs ziemelis
1982
oksana kirilova
1985
Aliņš un suliņa
Rihards Volfs
1984
Agnese Volfa
1984
Micāni
Pēteris Micāns
1984
Zane Micāne
1984
Būsim uz pjedestāla!
Kaspars Kiesners
1983
Baiba Niparte
1988
ZAJEC
Juris Kļaviņš
1966
Zane Dzirkale
1983
SkandiMotors
Irina Tatarinova
1989
Igors Tatarinovs
2000
Jātnieki
Baiba Jātniece
1988
Jānis Jātnieks
1988
Zīļuki
Uldis Orups
1987
Renāte Ribakova
1989
L&D
Didzis Šapkus
1984
Linda Rone
1984
Jana un Iļja
Jana Smirnova
1980
Iļja Potapovs
1980
Family2
Superbanda
Sandra Viekale - Gasjūne
1978
Armīns Gasjūns
1978
Elīza Viekale - Gasjūne
2003
Toms Viekals - Gasjūns
2010
Saulkrasti Showel Racing Team
Eduards Pāķis
1976
Lelde Pāķe
2006
Viesturs Raipulis
1979
Vienkārši Pūces
Anita Millere
1984
Arturs Vertijs
2007
Kulichki
Olga Lisovskaya
1982
Maxim Abrosimov
2005
Špociņi
Lolita Kauķe
1979
Jānis Bižāns
2008
2M
Māris Klimavičius
1979
Marta Klimavičiusa
2007
Jansonu čaļi
Edgars Jansons
1982
Roberts Jansons
2013
Jansonu meičas
Ieva Jansone
1985
Amanda Jansone
2007
Maija Jansone
2009
Spridzeklīši
Ilze Kreptoviča
1988
Rogonda Pašile
1987
Reičela Pašile
2010
Dastins Pašilis
2011
Mukie meklētāji
Iveta Sondore
1980
Edvards Robins Straume
2009
A kur ir ziemeļi?
Andris Zvejnieks
1986
Gustavs Zvejnieks
2011
Lūšu ģimene
Renārs Lūsis
1978
Gabriela Lūse
2004
Rafaels Lūsis
2007
Daniels Lūsis
2009
Lielie gulētāji
Laura Šīrante
1982
Paula Vītola
2010
Pēdējās vietas pavēlnieki
Gunta Neija
1985
Ernests Neijs
2017
Krišjānis Neijs
1981
Z-Tīm
Paula Zandersone
2007
Andris Zandersons
1970
Jenoti
armands greiškāns
1968
Valts Greiškāns
2004
Anrijs Greiškāns
2009
-=LaZy HedgeHogs=-
Dmitrijs Jefremovs
1980
Artjoms Jefremovs
2012
ZIBENS BULTAS
OSKARS METUMS
2011
KRISTOFERS METUMS
2008
EDGARS LAZDIŅŠ
2006
EVIJA LAZDIŅA
2008
Esam jau klāt?
Aiga Švalbe
1981
Modris Švalbe
1982
Kevins Švalbe
2007
Lauvas
Benita Prauliņa
1982
Ralfs Prauliņš
2008
Mēs un suņi
Anita Saulīte
1976
Emīls Saulīte
2005
Čiekurs
Māris Bisenieks
1971
Ričards Bisenieks
2005
Lebedoku mazā mafija
Eriks Lebedoks
1985
Olivers Lebedoks
2012
Visi kopā, roku rokā
Mārtiņš Martinsons
1985
Sigita Bebre
1991
Odrija Martinsone
2013
Aktīvie dīvānā sēdētāji
Inga Ozola
1983
Mārtiņš Kalniņš
1974
Edgars Kalniņš
2005
Bebri
Marta Grīnberga
2005
Ksenija Petrušenkova
2005
Līna Jermolajeva
2005
Dhanu mates
Kaspars Cers
1975
Oto Cers
2007
LD
Aigars Lipčiks
1980
Daniela Lipčika
1999
Lote Lipčika
2009
ERGOLIETAS.LV un RUNNING.LV
Ansis Kuplis
1973
Gustavs Kuplis
2012
Gedroici
Aigars Gedroics
1984
Amēlija Gedroica
2010
Arnis Gedroics
2012
Izturība/Isostar96
Intars Opolais
1979
Miks Jānis Opolais
2006
B3 puikas
Gustavs Godiņš
2005
Alberts Sarkans
2005
Roberts Levins
2005
B3 meitenes
Anna Godiņa
2009
Baiba Līkane
1995
Jautrie skrējēji!
Olafs Smiltnieks
1974
Odeta Smiltniece
2007
Līna Grasmane
2007
TNNK
Timurs Jefimovs
2005
Kirills Zaharkins
2005
Anastasija Stepanova
2005
Anastasija Kaļagina
2005
ZumZum
Madara Berga
1982
Undīne Berga
2008
EVER AFTER BETMENS
Lāsma Kļaviņa
1981
Kalīna Kļaviņa
2007
Pitonieši
Ilze Birzniece
1985
Mārtiņš Birznieks
1984
Alberts Birznieks
2013
Iesācēji LGG
Gita Priede - Pileniece
1979
Gustavs Pilenieks
2010
Lote Kauliņš
2010
Strela
ANDREJS Jakovlevs
1979
Sorina Jakovleva
1980
Arturs Jakovlevs
2007
Bez Arnolda
Kaspars Kumpiņš
1981
Bruno Kumpiņš
2008
Silvestrs Kumpiņš
2003
De-de-debitanti
Juta Pastore
1966
Indra Ķešāne
1967
Sandis Ķešāns
2004
2Z
Andris Žagata
1959
Kārlis Zēmelis
2016
Divi&skrien
Ilmārs Jermaks
1961
Dāvis Sedols
2005
RAT CHILL
Kārlis Kostjukovs
1980
Haralds Kostjukovs
2007
Anete Danelsone
1984
IEĒD picu!
Ivars Sprogis
1984
Danija Barone
2007
Elīza Lipšāne
2008
Emīls Lipšāns
2009
Pa taisno!
Aira Semjonova
1978
Valters Semjonovs
2001
Justīne Semjonova
2005
Ašās
Elīna Andersone
1974
Līva Elīza Andersone
2006
Piepes
Indulis Brauners
1975
Rūdolfs Brauners
2004
Francis Brauners
2010
Daiga Braunere
1974
2K 2R
Ilva Veidemane
1982
Artūrs Veidemanis
1983
Emma Veidemane
2014
Katrīna Veidemane
2016
ČikČik
Tomass Fedotovs
1988
Kristīne Fedotova
1989
Marta Fedotova
2016
Vēsā mierā
Mareks Hauks
1973
Matīss Hauks
2008
Iesācēji
Ilvars Jēčs
1970
Daniels Jēčs
2010
IDIOTI
Agnese Sila
1984
Mārtiņš Sils
1969
Anna Sila
2006
Nikola Nagureviča
2006
BabĪtes žiglie
Roberts Bombins
1970
Krišjānis Bombins
2005
Markuss Jēkabsons
2004
Spice komanda
Sigita Cimermane
1980
Kaspars Cimermanis
1979
Beatrise Cimermane
2007
Edvards Cimermanis
2011
Po
Mārtiņš Popelis
1981
Miks Popelis
2009
Jautrās pleznas
Ivo Ivanovs
1972
Gvido Ivanovs
2011
Bruno Ivanovs
2013
OS Veikals
Juris Dzenītis
1900
Ilze Vanaga
1900
Zane Dzenīte
1900
walk
Spēcīgie+
Laura Gudena
2014
TOMASS
Tomass Tihanovs
2007
ALBERTS@HELMUTS
Alberts Laksis
2010
Helmuts Laksis
2011
Rakari
Emīls Krūmiņš
2006
Kārlis Krūmiņš
2009
Aigars Latkovskis
2009
Adamsi
Beatrise Anna Abelkalna
2006
Krisan
Annmari Madlinska
2006
Kristers Sarkans
2012
Peciņa
Monta Kārkliņa
2011
Vilki
Toms Sedlenieks
2010
Inese Orlova
1981
Māsiņas krāsiņas
Sandra Miķelsone-Slava
1982
Keita Slava
2008
Katrīna Pakalne
2015
Ziemeļi
Ilze Gradkovska
1983
Arturs Kalnins
2007
Liva Kalnina
2010
Uzvaretaji
Darta Breice
2007
Madara Breice
2007
Saules bērni
Jasmīne Vanaga
2013
Melisa Vanaga
2015
Aigars Nazarovs
2013
Melānija Brensone
2013
Saules bērni +
Ernests Apšs
2013
Māra Saule
2013
3Z
Andra Zēmele
1993
Karlīna Zēmele
2014
Lauris Zēmelis
2017
ZAJEC junior
ElĪna Dzirkale
2008
Jautrie putni
Kristians Krūmiņš
2009
Jānis Krūmiņš
2008
Miķelis Krūmiņš
2009
Emīlija Krūmiņa
2007
Pārdaugavas patrioti
Līga Lase
1977
Līva Kalpiša
2006
Klāvs Austriņš
2008
AMMM
Miķelis Grodskis
2011
Agnese Straume
1977
4h
Līva Mīlenberga
1990
Jeļena Stūriška
1983
Agnese Aleksejeva
1992
Diāna Gricuka
1984
Marija Magarama
1982
Svetlana Astašova
1984
Natalija Karpušina
1979
Baiba Bauze
1993
Daiga Gulbe
1963
Margarita Kozuņa
1961
Andrejs Macuks
1968
Katrīna Ulberte
1992
Kristīne Muižniece
1992
Amanda Paula Alde
1999
Agnese Varlamova
1993
Renda Forstmane
1993
Linda Zalkovska
1995
Inga Jurčinska
1993
GATIS BĒRZIŅŠ
1987
IEVA BĒRZIŅA
1977
UNA BĒRZIŅA
2007
LĪGA BĒRZIŅA
2012
Astra Motors
MO4
Ints Marcinkevičs
1973
Miķelis Bērziņš
1983
Artūrs Krīvēns
1992
Aleksandrs Sniedzāns
1976
Elīna Cerņuka
1989
Madara Verdenfela
1989
Kristaps Zaicevs
1989
Laimonis Garančs
1970
Kitija Zandberga
1995
Dana Jēgere
1995
MO4
Kaspara Komanda #1
Kaspars Vīksne
1989
Kārlis Vīksne
1989
NG & KG
Normunds Grava
1975
Kristers Grava
1999
Divi vienā
Normunds Prazņicāns
1979
Kaspars Abuls
1981
ELEVATION
Mārtiņš Galvanovskis
1981
Atis Caune
1981
Anrijs Tērauds
1977
Derēs jebkas!
Kārlis Jurševics
1986
Mārtiņš Sergejevs
1991
KoBalts
Ivo Lūkins
1984
Martiņš Kaķītis
1987
Kristaps Zaļkalns
1987
Krūšu inspekcija
Miķelis Zumbergs
1982
Guntis Šmaukstelis
1985
Relax
Kaspars Lukačovs
1982
Vladislavs Mironovs
1984
Zemgus Eglītis
1989
Very difficult situation
Jānis Stašāns
1980
Oskars Majevskis
1980
RE - TO
Tomass Reinis Tīss
2000
Tomass Neuss-Lucs
1999
The Beginners
Mārtiņš Sapats
1988
Jānis Meldrājs
1974
Minhenes Inter
Gatis Taurenis
1981
Kārlis Babulis
1983
Dalbes bruņinieki
Andris Pastors
1967
Kārlis Pastors
2004
Saaristo
Jānis Kukks
1979
Dāvis Lūsa
1990
Pretīgās cūkas
Edgars Zariņš
1987
Gļebs Fiļipovs
1987
Rūdolfs Rutkovskis
1987
Spiceži
Vilnis Bičevskis
1979
Andris Strapcāns
1973
Siguldas maratona klubs
Daniels Kārkliņš
1994
Kaspars Kārkliņš
1972
Foršais Briksnis
Edijs Šmits
1979
Kārlis Prauliņš
1980
Ilvalde
Ilvars Mizniks
1971
Valdemārs Plociņš
1983
Neliels treniņš
Andris Gailis
1992
Zigmārs Gailis
1990
Krasnaja tapočka
Nikita Martovs
1992
Siarhei Pryvalau
1979
BEZ VARIANTIEM!
Normunds Darznieks
1978
Ansis Ailis
1983
LTT
Jānis Bērziņš
1969
Valters Veiss
1985
Gentlemen's Club
Kristaps Pilskalns
1984
Viktors Saveļjevs
1984
Vēl laiks kā jūra
Agris Bērziņš
1986
Toms Kalniņš
1989
Brīvprātīgie
Viktors Saulītis
1984
Gatis Kveders
1981
NEVER 2KND
NORMUNDS KRONBERGS
1990
DAINIS KRONBERGS
1976
Izturība/Isostar 69
Valdis Kulpe
1975
Uldis Kirtovskis
1962
Zibenszeļļi
Kaspars Vīksniņš
1986
Kristaps Vīksniņš
1990
Tarass Počtarenko
1979
www.kopaa.eu
Endijs Melecis
1990
Rūdolfs Vimba
2000
Jānis Vimba
1969
Kopā sanāks
Ģirts Salmiņš
1969
Arnis Salmiņš
1992
Alpha males
Zemgus Žagata
1989
Arturs Puļķis
1987
Dāvis Grundmanis
1989
Pīlēm grūti
Nikolajs Lucāns
1965
Nils Lucāns
2002
1/2 relaksētie viesuļi
Pēteris Stepiņš
1981
Gatis Pūcītis
1981
Bolderājas boldriki
Ivo Zemturis
1980
Jānis Zemturis
1958
Raven
Aleksis Lielnors
2004
Janis Kaneps
2003
WO4
Zaļš nav Zils
Jana Smelēna
1992
Zane Vanaga
1987
Bites citronos
Inguna Eglīte
1964
Inga Vaļska
1972
Čemurs & Čiekurs
Anete Meļķerte
1992
Līga Meļķerte
1989
Lēnām pār tiltu
Annija Kalniņa
2004
Inese Kalniņa
1968
Stirnu austiņas
Zane Vitenberga
1989
Kristīna Bojāre
1991
Zelta vistiņas
Agnese Caune
1979
Māra Viška
1982
Vidzemnieces
Nora Baranovska
1976
Marta Golubova
1981
VAĻĻU MEITENES
Marta Valle
1985
Lelde Valle
1978
Asnate Grēve
1977
Bujaka (all night long)
Ineta Briede
1985
Inese Keiša
1978
Pajautā sev
Liene Brūvele
1986
Laura Savicka
1997
Jana Marta Ivanovska
1998
Absolut Lavash
Agnese Kundziņa
1989
Evija Čaupale
1988
Divplākšņi Avenēs
Gunda Kleinberga Karsa
1974
Santa Roze
1968
Lāsma Āboliņa
1970
Noķer vēju
Zane Rūtena
1984
Evija Krēmere
1982
Mans telefons 2922....
Aiga Kalniņa
1974
Kristīne Veita
1974
Pipars
Helēna Etmane
1996
Indra Kiršteine
1983
Neverending story
Zane Grava
1975
Regīna Siksna
1973
Brasas
Laura Vārtukapteine
1981
Maija Kristiņa
1981
chanterelles
Annija Jenča
1985
Anete Jenča
1988
Meridiāna mazās
Kristīne Brunere
2002
Dina Palsa
2003
Dubultuzvārdi rullē!
Kristīne Krūkle-Bērziņa
1986
Elīna Sēja-Birzaka
1983
ZINTAS
GINTA ZARIŅA
1988
NATĀLIJA BAIDA
1989
ILVA PUTNIŅA
1986
Perfekts noziegums
Emīlija Radzeviča
1999
Ieva Stoldere
1999
Domuzīme
Aiga Priedniece
1970
Sanita Feldmane
1970
Naskās skrējējas
Anda Auce
1974
Sarmīte Mūze
1975
Starwatchers
Mare Kitsnik Kitsnik
1962
Terje Villemi
1963
Uzvarētājas
Inga Priede
1978
Kristīne Goldmane
1972
Bumbierīši
Ilze Zvīdriņa
1983
Iveta Zvīdriņa
1986
Divmāsiņas
Inga Jansone
1982
Inita Jansone
1992
Topogrāfiskie neprašas
Liene Glāzniece
1992
Elīna Ansaberga
1990
South Team
Ellen Lembra
1964
Ingrid Ranna
1963
Meža Testudines
Anna Emīlija Suta
2002
Aija Denija Trēziņa
2002
KaZa
Kate Dūdele
1990
Zane Grīnšteina
1990
Kasieris pie lodziņa
Ineta Popēna
1978
Baiba Birzniece
1979
Jaunais kasieris pie lodziņa
Aiga Irbe Blūma
2003
Alise Zagorska
2002
Ti-Ru
Ruta Kukka
1950
Tīna Kukka
1975
XO4
NLP
Gints Poris
1981
Dace Rozenberga
1985
Ašās kājas ZID
Inese Zepa
1984
Dāniels Ziemelis
2004
Devyni
Zenonas Saldžiūnas
1961
Rasa Saldžiūnienė
1961
99
Viktoras Saldžiūnas
1984
Margarita Kulnis
1990
Nebūs!
Jānis Sapats
1993
Dagnija Tērauda
1996
Parasti neskrienu
Pāvels Nikolajevs
1982
Agita Kudlāne
1990
Trakās Vāveres
Agnese Meikšāne
1980
Sintija Auguste
1989
Māris Zirnis
1979
I&A
Ilze Cahrausa
1990
Artūrs Hirkovskis
1989
Večuki
Andris Kalniņš
1938
Maija Jansone
1944
Krones iela
Linda Rožkalna
1967
Inese Purmale
1968
Aivars Rožkalns
1967
Kristaps Rožkalns
1992
Stenētāji
Jānis Ansons
1988
Ance Ansone
1985
Stepanov team
Anton Stepanov
1991
Ekaterina Stepanova
1990
Fillmore
Laura Veidere
1986
Arnis Veiders
1976
Mēs nebūsim pirmie!
Artis Sproģis
1993
Ieva Sproģe
1994
3ASI
Ivars Spalis
1976
Aleksejs Loskutovs
1962
Sandra Šimkus
1979
Treknie putni
Balvis Gulbis
1959
Līga Gulbe
1966
Elza Gulbe
1998
Marta Gulbe
2004
Zefīrs
Inese Bļodniece
1968
Reinis Bļodnieks
1997
Viesulis un bezvējš
Vita Boša
1964
Uldis Bošs
1964
AE
Armands Lunts
1969
Elīna Lunte
1999
VISNEIEDOMĀJAMĀKIE ŠĶĪBŠĶAUTŅI
Jānis Grāmatnieks
1987
Guna Grāmatniece
1981
KMLV
Māris Sprūdžs
1997
Katrīna Lagzdiņa
1999
Cilpo taisni
Liene Gasiņa
1980
Jānis Kļimenkovs
1984
Jānis Zaļums
1982
Vienradži
Virgīnija Vītola
1990
Kristiāns Križmanis
2000
Aleksejs Jekimovs
2000
be-with
Kārlis Andersons
1982
Anna Andersone
1981
Čipsis un Dullais
Juta Guļkeviča
1991
Ingus Meimers
1991
RuZa
Vija Saltone
1980
Haralds Saltons
1979
Sīka vienība
Nauris Spalviņš
1989
Līva Medne
1988
IDE JA
Eduards Priednieks
1981
Ļubova Priedniece
1982
Irina Salova
1976
Mazie
Ainārs Šiliņš
1968
Gundega Šiliņa
1977
Susāņina sindroms
Mārtiņš Jēgers
1989
Māra Jēgere
1990
Dace Vegnere
1963
ViMi
Mindaugas Strazinskas
1984
Violeta Labzentyte
1986
Divplākšņu lieliskais 4nieks
Zanda Taupmana
1970
Antra Lukševica
1981
Madara Kārkliņa
1990
Andis Ozoliņš
1980
Bēdīgi slavenie mērgļi
Baiba Bardovska
1983
Mārtiņš Bardovskis
1977
Gints Jubelis
1984
Tava mamma
Justins Gailevics
1989
Helena Subaca
1992
Ātram jābūt vēl ātrākam!
Anžela Šapovalova
1978
Edmunds Dremakovs
1980
Pazuduši tulkojumā
Krists Andersons
1981
Rūta Andersone
1984
Gatis Eglītis
1988
Ieva Gulbe
1993
buberts
Kaspars Anckalniņš
1981
Inese Anckalniņa
1981
Kur tilti?
Edgars Zaķis
1988
Jana Puze
1987
4 VĒJI
Aivis Gusts
1969
Jana Fronta
1971
Zane Meldera
1971
Uģis Melders
1976
AVIA Team
Alīna Fisenkova
1983
Vitālijs Fisenkovs
1990
Kapteinis Bremze
Elizabete Neimiševa
1980
Aleksandrs Bodiļevs
1983
Baltie Zalkši
Baiba Kaškina
1976
Ivars Krenklis
1971
4H pastaiga
Aigars Kokins
1977
Uģis Holsts
1975
Mārtiņš Auziņš
1977
Kristīne Bertuka
1985
Mākoņgājēji
Ludmila Kozačenko
1990
Jānis Amsters
1988
Pa vējam
Artis Stahovskis
1979
Ivars Eglītis
1976
Sanita Balode
1981
Vizbulīte Celmiņa
1976
Čipši-puķīši
Karīna Trence
1992
Artis Puķītis
1990
Andris Artjuhs
1990
Savādi gan..
Anita Užule
1983
Aldis Razgaila
1967
Sēņotāji
Kaspars Kalejs
1991
Sabīne Auziņa
1992
Laura Runce
1992
French Toast Mafia
Edgars Kokorevičs
1987
Rolands Rudītis
1987
Inese Kokoreviča
1984
Dry Riders
Solvita Jegorova
1987
Niklāvs Skrastiņš
1990
Runčuk, nemūžam!!!
Kaspars Kārkliņš
1975
Dace Podkalne
1980
Ko Te Notiek?
Uldis Kleinbergs
1987
Gita Vilensone
1983
B3
Mārtiņš Godiņš
1974
Ieva Godiņa
1976
Divana karaļi
Vitālijs Siļvestrovs
1988
Dmitrijs Minajevs
1988
Kate Rudzite
1990
Blitz (skorostj bez granic)
IGORS GELETKO
1973
LĪGA BUĻA
1969
ZUMM...
Normunds Šneps
1987
Mārīte Šnepe
1987
Avokado rendžeri
Andis Seilis
1981
Panagiotis Dimas
1985
Baiba Rosicka
1989
Smirdīgie sieriņi
Normunds Skrebelis
1992
Kristīne Skuja
1999
Matīss Kauliņš
1992
Bonijs un Klaida
Oļesja Baikova
1985
Pāvels Baikovs
1986
Zaļenieki
Māris Sauka
1977
Pārsla Sauka
1975
AR SKAIDRU MĒRĶI
Ritvars Mūrnieks
1985
Margarita Peteļina
1977
Naze un Ūsiņš
Jurģis Stukuls
1990
Zane Timma
1988
Lieliski skriet kopā
Harijs Meiers
1974
Ieva Meiere
1976
MVDD
Dzintars Dūdiņš
1970
Marija Vasiļjeva
1987
No pusvārda
Raivis Grīviņš
1981
Anda Saliņa
1971
Ģima un meitenes
Artūrs Freimanis
2002
Elizabete Vimba
2001
Emīlija Staģe
2001
Surikati
Oskars Seilis
1986
Simona Seile
1987
Dusmīgs jenots
Līva Rudzīte
1990
Jānis Celmiņš
1987
PATRIOTISKIE NESPRUKTEŅI
Lana Biezā
1980
Evija Sporģe
1980
Kaspars Karolis
1980
Reinis Eglītis
1980
Family4
Latvijas Finieris Mežs
Agris Meilerts
1974
Kristīne Meilerte
1972
Heinrihs Meilerts
2002
Keta Meilerte
2005
Joprojām smaidam!
Aija Konrāde
1986
Katrīna Laura Terentjeva
2007
Mežonīgās bizamžurkas
Mārtiņš Norberts
1979
Evita Gorbunova
1987
Nikola Gorbunova
2009
Eduards Gorbunovs
2011
Treneris un viņa komanda
Uģis Viļums
1979
Hedija Viļuma
1980
Evelīna Patrīcija Viļuma
2005
Kārlis Viļums
2009
Pa lapsu taku
Līga Gaigule
1981
Gunta Šlosberga
1974
Leo Ivanovs
2009
Rūdolfa mantojums
Inga Braunere-Beke
1979
Rūdolfs Beks
2016
Carnikavas vēji
Aija Peršēvica
1984
Edmunds Vanags
1974
Toms Vanags
2012
Papa Karlo un meitiņas
Ivars Brolītis
1977
Līva Brolīte
2003
Paula Brolīte
2005
85 m v.j.l.
Aija Andersone
1974
Katrīna Andersone
2007
KOMANDA
Dace Linde
1977
Arturs Liepiņš
1976
Elza Liepiņa
2008
Miķeļa ielas ģimene
Juris Ščerbickis
1971
Ieva Ščerbicka
1974
Anna Ščerbicka
2006
Agate Ščerbicka
2014
4 zirņi
Alvis Tauriņš
1994
Undīne Gudina
1994
Ieva Gudina
1990
Anna Meldera
2004
Panda un citi zvēri
Anda Sproģe
1983
Justīne Brutāne
2007
Jauna ēra
Aivars Belis
1977
Roberts Belis
2008
Augsim Latvijai !
Austris Kalniņš
2003
Kristers Lārmanis
2005
Bērziņi ar globusu
Lauris Bērziņš
1982
Inita Bērziņa
1977
Lizete Bērziņa
2010
GuDiGu
Didzis Andersons
1974
Gundega Andersone
1973
Gustavs Andersons
2006
Ātrie susuri
Andris Klagiss
2009
Anna Klagisa
2011
Lāsma Klagisa
1977
Sīkais
Uvis Sproģis
2005
Sandis Sproģis
1992
Iesim apkārt
Ilze Mīlenberga
1982
Alise Mīlenberga
2007
Negativus adventure
Mārcis Gediņš
1979
Ieva Nora Gediņa
1982
Jēkabs Gediņš
2006
Georgs Gediņš
2007
Nejaukais Mēs
Māris Cīrulis
1975
Mārtiņš Cīrulis
2008
Viens Divi- Aiziet!
Laine Rupeika-Ruža
1986
Elizabete Beāte Ruža
2006
Ābelītes
Kristiana Ābelīte
1987
Elizabete Ābelīte
2006
Apogu Žirafes
Linda Bebriša
1980
Andžejs Stenclavs
1974
Rems Stenclavs
2012
Osājitrophy
Anita Plotniece Baranovska
1900
Akvelīna Baranovska
1900
Regimants Baranovskis
1900
Iesācēji.
Jānis Vilhelms
1900
Katrīna Ducena
1900
Reinis Vilmanis
1900
6h
MJ6
pulchritudinous
Atis Heinols
1996
Māris Heinols
2001
#Aļni2017
Vits Ādams Olte
2002
Ilgvars Ratnieks
2002
Alens Kārlis Kārkliņš
2001
#Bruņurupuči2017
Leonards Kaspars
1999
Rimants Stankevičs
1999
Edijs Pēteris Putniņš
1999
Jānis Kalniņš
2001
Bezfilma
Alvis Reinsons
1995
Matīss Slīkšjānis
1998
Tove
Dāvis Šolmanis
2001
Fricis Spektors
2000
Timmy & Jimmy
Gunārs Gaumigs
1999
Renārs Berķis
1998
Re&To
Tomass Reinis-Tīss
2000
Tomass Neuss-Lucs
1999
WJ6
BENEDIKTĪNS
Elvita Alksne
1999
Arta Renāte Rulle
2000
#Stirnas2017
Sanda Leimane
2002
Kristiāna Savicka
2002
Anda Katrīna Reine
2003
Šķībie kompasi
Māra Krūmiņa
2005
Līva Ločmele
2006
ALNES (Jaunsardze)
Signe Sirmā
2000
Arleta Apsīte
2002
Elza Ķuze
2002
Divas aitiņas
Laura Nikola Pinne
2002
Daniela Krasovska
2005
Maša Cool
Tabita Tīna Lūka
2002
Laine Odzileviča
2003
Agate Šicāne
2003
mīlules
Taiga Lazdāne
2002
Kristīne Berķe
2002
XJ6
Džiāgandžazīmgandžas Bobs
Valts Ulmanis
1996
Ilvija Jakāne
1996
Haralds Ulmanis
1998
Anna Freimane
1997
Pankūciņi
Vilma Alberinga
1999
Rihards Krūmiņš
2000
#Hashhariki2017
Viktorija Vīgube
2000
Linda Jansone
2001
Kristaps Gūts
2002
#DzelzsCacas
Nemo Eduards Olte
2004
Līva Grēta Tirzmale
2004
Anete Bukovska
2004
#Bembiji2017
Jana Gulbe
2004
Mikus Štils
2004
Samanta Bringule
2004
Kristiāna Renckulberga
2004
Dzintarzemes klaiņotāji
Ieva Ivbule
1998
Renārs Lucijanovs
2001
Mārtiņš Frīdis Lūks
2000
Rozā junicorni
Aivars Lucijanovs
1999
Kitija Elksne
2004
MO6
Apakšgrāvja adipināts.
Mārtiņš Krūze
1987
Edgars Jurjāns
1987
Visurgājēji
Mārtiņš Ēķis
1979
Jānis Eimuss
1967
Staying alive
Arnis Mālbergs
1981
Ivans Petrovs
1980
Laid mums tur laimē diet
Zigmunds Bībers
1981
Kristaps Broks
1988
Trīs Garšļaukas
Andris Rēders
1979
Māris Videmanis
1979
Didzis Videmanis
1985
Galma Āpši
Jānis Bidiņš
1985
Linards Kopmanis
1987
Biezpienmaizes 2
Jānis Sedlenieks
1981
Raitis Bērziņš
1986
Kobalts&Surikats
Pēteris Grīviņš
1985
Andis Grandāns
1987
Azimuts miglā
Raitis Smirnovs
1989
Armands Lange
1986
Mana labākā komanda
Māris Penkulis
1957
Mārtiņš Eglijs
1985
Jokers - Santa Monica Networks
Algimantas Janusauskas
1974
Audrius Rudys
1983
Slapjie pumpuri
Aigars Čeksters
1981
Viesturs Kriškalns
1981
TDK Sānsolītis
Edgars Šadris
1981
Kristaps Tamužs
1981
Õnnevalem
Sander Mirme
1981
Ain Fjodorov
1972
Blomes Trio bez viena
Jurģis Eberhards
1971
Renārs Eberhards
2002
Zāģis un Zebiekste
Gints Ģērmanis
1973
Uģis Ģērmanis
1986
Taku Skrējējs
Juris Dzenis
1980
Jānis Viškers
1976
Zingbāri
Kristaps Saulītis
1986
Gatis Bērziņš
1984
ne pirmo reizi ar alus kausu!
Kalvis Silgals
1986
Artūrs Topecs
1987
Vichy
Kaspars Adijāns
1987
Valdis Čunka
1982
DimDim
Dmitrijs Žarovs
1995
Dmitrijs Skripačevs
1986
duncan.ee
Partel Piirimae
1972
Andreas Kraas
1978
drop table results
Aivars Burtnieks
1975
Ēriks Burtnieks
1996
Lizums-BBteam
Gunārs Bumburs
1988
Ingars Bumburs
1986
ASTes
Dzintars Suts
1965
Jurģis Suts
1992
WO6
SK Sigulda meitenes
Aiga Rozenberga
1980
Linda Līce
1987
Meža skaistules
Monika Gotcaityte
1991
Neringa Zemaityte
1985
Trusītis SIT
Ilze Buša
1986
Sandra Buša - Klausena
1985
Tatjana Lebedeva
1992
Taylor-Hawke
Emma Taylor
1988
Kay Hawke
1983
Vienā ritmā!
Mairita Buklagina
1991
Laura Igaviņa
1994
Ritrālie bioģeogrāfi
Jolanta Jēkabsone
1989
Agnija Skuja
1980
#CrossfitFamily
Kristīne Puziņa
1990
Marta Simona Štila
2002
Lilita Saulīte
2000
Pīlādži
Anda Daine
1983
Inta Eškina
1961
EviVi
Evija Grinmane
1982
Vija Vintiša
1982
BET VAI VAJAG?
Džaneta Suta
1964
Kristīne Suta
1993
seiklusporr
Eleri Hirv
1988
Kadri Limberg
1982
XO6
Apmaldījušies mežā
Kārlis Piģēns
1988
Agnese Svilpe
1984
NEKO Runners
Antanas Steponavicius
1978
Asta Buteikyte
1989
Ampēriņš
Madara Apsalone
1985
Aleksandrs Riguns
1988
ZANE UN DRAUGS
Valdis Linde
1992
Zane Meldere
1992
Klāvs Linde
1996
Zanda Ozoliņa
1995
SK Sigulda
Andris Rozenbergs
1977
Elīna Masteiko
1984
Ņeržaveika
Jānis Kalniņš
1988
Ieva Grauduma
1992
JNSC3990
Krista Strautniece
1993
Aivis Šiliņš
1997
Riga Adventure Team Līgas D&G
Līga Berķe
1981
Sergejs Poļanskis
1982
Gatis Kaušs
1983
čop čop čop
Mārtiņš Lukstaraups
1986
Gunita Sprūde
1990
Tērauds
Mārtiņš Peisenieks
1984
Ramona Zeltiņa
1992
Madara Paraga
1988
Čāpotāji
Jānis Lorencs
1960
Aija Lorence
1986
Ols, pīns i koč kas garšeigs!
Guntis Rasims
1984
Viola Lapa
1997
Zemeņu eklēriņi
Denis Aļeksejevs
1988
Marina Bulkina
1976
Alise Aļeksejeva
1996
BUT WHO CARES ANYWAY
Vizma Kigitoviča
1985
Artūrs Graube
1983
Jānis Pizičs
1985
Siilihunt
Sander Schmidt
1980
Tiia Toming
1985
Skaidas pa gaisu
Ainārs Gudēvics
1983
Ģirts Bulāns
1984
Zane Bulāne
1988
Šņukuriņi
Intars Vēberis
1979
Linda Laurena
1985
Burkānciems MIX
Elizabete Ločmele
2000
Andis Ločmelis
1980
3BANANAS
Ilze Roķe
1976
Ģirts Roķis
1971
Kristaps Roķis
2003
Lieliskie Engures Sportam
Ainārs Grīnvalds
1975
Rimants Liepiņš
1973
Ance Ziediņa
1980
Beidzot brīvdiena!
Edgars Bobrovs
1994
Patricija Bīlande
1994
STK
Jānis Priedītis
1986
Elīna Aģe
1990
jaunie profesionāļi
Agnese Jeņina
1990
Arnolds Timofejevs
1991
Draiskā kloķvārpsta
Kristīne Krista Lejniece
1994
Deivs Georgijs Predibailo
1994
Marks Bondarenko
1994
Mežā dzīvo Oļegs
Jānis Rukšāns
1985
Līga Rukšāne
1986
Liedagi-35
Fadejs Precinieks
1979
Zelma Preciniece
1982
ROGBAND
Karīna Krūmiņliepa
1986
Gints Eglītis
1973
L5
Gunta Nalivaiko
1985
Pēteris Nalivaiko
1992
Ātrās ļipas
Uldis Pormeisters
1987
Eva Matīsa
1989
Biedrs Karacupa
Mārcis Laganovskis
1982
Aiga Tora
1986
Pirmie soļi
Ralfs Jumiķis
1994
Ilva Kārkliņa
1972
MV6
BE44
Ivars Eškins
1962
Aivis Gailītis
1969
BEZ STRESA
Viesturs Šlosbergs
1977
Renārs Skudra
1977
Alnis brīvsolī
Ilmārs Dukulis
1964
Arne Lūsis
1966
OKZK MV
Aigars Vārna
1970
Ainārs Skrubis
1968
5:59
Raitis Muižnieks
1968
Pēteris Druķis
1971
LTU trail
Arunas Maciulevicius
1974
Julius Tomasevicius
1974
Bez steigas
Jurijs Narels
1968
Pēteris Krastiņš
1971
KARVAJALAD
Armo Hiie
1968
Reigo Lehtla
1970
Kedu patruļa
Vilnis Frišfelds
1974
Uģis Inka
1976
RaKu ArĶi
Raivo Kužums
1974
Arnis Ķiberis
1967
Burkānciema fāterīši
Artis Ločmelis
1971
Gints Trēziņš
1975
Titurgas iespēju parks
Aigars Putnis
1977
Aleksandrs Tambovcevs
1976
AT2
Armands Teteris
1973
Arvīds Teteris
1940
Autostarts.lv
Aivars Lapa
1969
Mārtiņš Buršs
1975
Ātri un bez žēlastības
Jānis Miezers
1974
Sandis Svarinskis
1973
Keset Loojangut
Heno Ivanov
1976
Raul Kangur
1970
WV6
Piedzīvojumu meklējot
Vita Zukovska
1970
Jana Adata
1972
Restarts
Līga Gutnika
1974
Marika Cabija
1973
Alnis@Pūznis
Gerda Sirmā
1965
Zane Blumberga
1969
KO ES BEZ TEVIS !!!
Dace Ikšele
1967
Antra Zariņa
1966
Apesciems
Līga Vabulniece
1969
Daiga Krēsliņa
1965
Pas de stress
Dina Zobena
1975
Ilze Krišlauka
1972
XV6
Skudrulāči
Anita Paidere
1967
Juris Paiders
1963
Vējiem līdzi...
Andris Āboliņš
1963
Inga Vīksna
1966
SUSLIKI
MAREKS MEŅŠIKOVS
1977
RASA LIEPIŅA
1971
Mona V
Jānis Nāgelis
1960
Baiba Ozola
1964
B2
agris aa
1966
Zanda aa
1969
Gandrīx Trio
Juris Naglis
1962
Ginta Bērziņa
1968
Hooponuponu
Jānis Pelēķis
1961
Ilze Pelēķe
1971
Andis Miķelsons
1971
AI-DA
Ainārs Cīrulis
1958
Dace Kalniņa
1967
Ekipējuma pārbaude
Toms Puravs
1971
Svetlana Kuļčihina
1975
Mārtiņš Allers
1976
Burkānciems
Aldis Leitlands
1970
Ieva Leitlande
1975
Viņš un Viņa
Ģirts Strujevičs
1972
Jolanta Galzone
1968
Bukaušu expresis
Jānis Virbulis
1966
Līga Virbule
1969
MSV6
Rīdzinieki
Ilmārs Jermaks
1961
Jānis Zariņš
1949
PIRMO REIZI
Raimondas Kondrotas
1962
Gintaras Mikolavičius
1961
PIPAROTIE KOCĒNI
ILMĀRS KAULAKANS
1955
JĀNIS DAINIS
1956
Privātbūve
Vairis Krauklis
1953
Valdis Tilts
1962
VAI VARI
Aivars Teikmanis
1941
Arno Līcis
1939
WSV6
KĀ2
SARMĪTE VLODARE
1958
DACE SAULĪTE
1959
Velmara
Māra Bolšteina
1943
Velta Zjatkova
1939
Ūdensvērsis
Inta Brūna
1957
Anita Lauva
1958
Durbe & Kurmis
Gunta Lebedoka
1954
Silvija Penkule
1960
SaVi
Vilhelmīne Bērzupe
1948
Sarma Sīka
1946
Polārlapsas
Dace Cebule
1959
Ilze Tāse
1959
XSV6
DO
Daina Zida-Celma
1950
Oskars Zids
1948
Amatciems
Viesturs Ziediņš
1955
Ināra Gipsle
1952
Malači
Uldis Pekuss
1958
Velga Buša
1957
Rolling Snails
Ilze Laure
1960
Jānis Eglītis
1954
Āpši
Juris Drunka
1952
Marija Drunka
1960
Mona-XA
Pēteris Zariņš
1961
Alīda Ābola
1954
KĀPA LR
Rolands Laveiķis
1956
Ligita Grunde
1954
Family6
Dzintarlapsas
Ilze Krēmere
1976
Ieva Simsone
1975
Krišjānis Krēmers
2005
Pētersoni
Kaspars Pētersons
1981
Laura Pētersone
1982
Marta Luize Pētersone
2007
Pēteris un Vilnis
Vilnis Gailis
1972
Pēteris Gailis
2005
4 Brieži
Ineses Breide
1984
Raimonds Breide
1983
Reinis Breide
2005
Jēkabs Breide
2010
RIEKSTKOŽI
MARTA EMĪLIJA REINIKA
2005
GUNDEGA GUNA REINIKA
2005
MĀRTIŅŠ REINIKS
1974
INESE PĒTERSONE
1973
7km
V
Adrians Kronis
2001
Adrians Šulcs
2012
Agris Baltmanis
1979
Aleksandrs Fedjunins
1988
Andrejs Movļaiko
1984
Andris Ģeģeris
2000
Bruno Solovjovs
2007
Dāvids Mednis
2004
Emīls Antons
2000
Jānis Blaževičs
1978
Kristiāns Indārs
2000
Kristiāns Krūmiņš
2009
Kārlis Ķuzis
1998
Mārtiņš Šteinalts
1989
Mārtiņš Vilčuks
2003
Niko Deivs Blaževičs
2003
Normunds Gudens
1974
Radivils Maskoļuns
2010
Raivis Štarks
2001
Rihards Roziņš
1988
Romans Danilovs
1992
Tomass Jākobsons
2009
Vladimir Tarasov
1978
S
Agita Grizāne
1978
Agnese Vēze
1988
Alma Anspaka
2001
Baiba Maskoļuna
1978
Emīlija Krūmiņa
2008
Eva Liškovska
1989
Evelīna Paula Beržinska
2005
Ilona Pupause
1972
Jūlija Šulce
1984
Liene Solovjova
2002
Līva Cera
2003
Madara Roziņa
1990
Mareta Maskoļuna
2006
Marta Kalniņa
2007
Natālija Lesiņa
1987
Tatjana Dragunova
1982
Anatolijs Ropotovs
1900