2h
MO2
ISOSTAR High Energy
Andžejs Stenclavs
1974
Latvija
Valters Freidenfelds
1969
Latvija
Rīga 49
Kristaps Aksenoks
2002
Latvija
Jēkabs Nīmanis
2002
Latvija
Lost
Aivar Tihane
1978
Igaunija
Toms Straume
1998
Latvija
BIBLIOTĒKAS SAPLĀKSNIS
Uģis Ozols
1967
LATVIA
Gundars Silavs
1974
LATVIA
Sandijs Madrevics
1980
LATVIA
The Meard and The Bustache
Malcolm "Moustache" Hamilton
1975
Latvija
Pēteris Gaiķis
1992
Latvija
Opus Capitans 2
Aldis Šalučka
1989
Latvija
Mārtiņš Bērziņš
1987
Latvija
Jānis Bērziņš
1969
Latvija
Makss & Morics
Matīss Saulīte
2003
Latvija
Jēkabs Ločmelis
2003
Latvija
2 Emīli
Emīls Lazdāns
2004
Latvija
Emīls Saulīte
2005
Latvija
Nav
Mārtiņš Puriņš
1988
Latvija
Mikus Puriņš
1994
Latvija
WO2
Zāļu sievas
Dace Peiseniece
1973
Latvija
Ilze Kalve
1973
Latvija
Trakās Vāveres Bamby team
Agnese Meikšāne
1980
Anda Lūciņa
1987
RANGO DRAUGI
LĪGA BUĻA
1969
LATVIJA
ILZE LOBA
1969
LATVIJA
SĒŅOTĀJI
INESE STREIČA
1961
LV
UNA LAPSIŅA
1961
LV
IVITA PEIPIŅA
1959
LV
INTA STREIČA
1961
LV
Mežāži 9
Zane Ķemere
1985
Latvija
Ilze Šēnberga
1983
Latvija
VoronNest
Jeļena Voronova
1984
Latvija
Svetlana Nesterova
1985
Latvija
Tūristi
Zane Saudorga
1985
Latvija
Inese Bāriņa
1976
Latvija
XO2
Ka.Si.
Kaspars Ofkants
1986
Latvija
Sintija Apse
1986
Latvija
Ozons
Līga Čalpa
1985
Latvia
Raimonds Pāne-Sermulis
1983
Latvia
Ozons & Kukaramba
Kaspars Zvirgzdiņš
1977
Latvija
Ieva Mauliņa
1976
Latvija
Vladimirs Ļašs
1980
Latvija
GrST Team
Normunds Kārkliņš
1969
Latvija
Dace Kārkliņa
1968
Latvija
Baiba Rugina
1990
Latvija
Signe Rugina
1988
Latvija
Vienmēr uz Viļņa
Valērija Fedotova
1981
Latvija
Vladimirs Isajevs
1972
Latvija
Micānīši
Pēteris Micāns
1984
Latvija
Zane Micāne
1984
Latvija
ČikČik
Tomass Fedotovs
1988
Latvija
Rolands Dakstins
1988
Latvija
Linda Fedotova
1984
Latvija
Anete Danelsone
1984
Latvija
ZAJEC
Zane Dzirkale
1983
Latvija
Juris Kļaviņš
1966
Latvija
E&K
Edgars Peilāns
1983
Latvija
Kristīne Peilāne
1983
Latvija
Sniegbaltīte un 2 Rūķīši
Karīna Helmane-Soročenkova
1989
Latvija
Uldis Briedis
1985
Latvija
Dainis Stepe
1984
Latvija
Kurmis / Bērziņi
Mārtiņš Bērziņš
1985
Latvija
Žanete Bērziņa
1987
Latvija
Riga Adventure Team - OzoliņSaulīši
Mārtiņš Ozoliņš
1984
Latvija
Rita Saulīte
1977
Latvija
ČIEKURI
Dāvis Alksnis
1995
Latvija
Marta Bāgante
1997
Latvija
"Metrum"
Agnese Vēze
1988
Latvija
Eduards Pāķis
1976
Latvija
Veniamins Travko
1988
Latvija
Opus Capitans 1
Baiba Zīberga
1988
Latvija
Ēriks Sarguns
1979
Latvija
Kaspars Līcis
1981
Latvija
Buen camino
GITA LUKAŠEVIČA
1982
Latvija
IRINA KUTUZOVA
1972
Latvija
VALERIJA KUTUZOVA
1994
Latvija
Edgars Makšāns
1988
Latvija
KOBALTS
Rūdolfs Krese
1986
Latvija
Sabīne Eigmina
1987
Latvija
M.O.E.
Oskars Cimermanis
1985
Latvija
Edgars Cimermanis
1988
Latvija
Māra Bērziņa
1988
Latvija
Family2
Jā&Ne
Nellija Baliko
1980
Latvija
Jasmīne Vanaga
2013
Latvija
3Z
Andris Žagata
1959
Latvija
Andra Zēmele
1993
Latvija
Karlīna Zēmele
2014
Latvija
Zibens bultas
Intars Metums
1977
Latvija
Kristofers Metums
2008
Latvija
Edgars Lazdiņš
2006
Latvija
Evija Lazdiņa
2008
Latvija
Oskars Metums
2011
Latvija
Saulainie
Ilona Heinrihsone
1975
Latvija
Ilze Zvirbule
1975
Latvija
Anna Heinrihsone
2008
Latvija
Krista Heinrihsone
2004
Latvija
Ozons 1
Alise Zēģele
2007
Latvija
Ingrīda Ivbule
1978
Latvija
Ozons 2
Jegors Sčedrovs
2007
Latvija
Aleksandra Sčedrova
1982
Latvija
Ozons 3
Tomass Sčadro
2007
Latvija
Dace Sčadro
1980
Latvija
Čiekurs
Māris Bisenieks
1971
Latvija
Ričards Bisenieks
2005
Latvija
ASAP II
Rolands Vorkals
1977
Latvija
Alise Vorkale
2003
Latvija
AMAKATANAV
Raivis Kalniņš
1974
Latvija
Austris Kalniņš
2003
Latvija
Trīs Bižāni un mamma
Lolita Kauķe
1979
Latvija
Sergejs Bižāns
1983
Latvija
Jānis Bižāns
2008
Latvija
Klāvs Bižāns
2011
Latvija
Celmu ģimene II
Agija Celma
1972
Latvija
Ance Celma
2005
Latvija
Markuss Celms
2009
Latvija
AIKE
Aiga Švalbe
1981
Latvija
Kevins Švalbe
2007
Latvija
Divi sivēntiņi un vilks
Artūrs Žogla
1981
Latvija
Krists Mīlenbergs
2004
Latvija
Alise Mīlenberga
2007
Latvija
Potsataja
Tõnis Piirisild
1973
Estonia
Olev Piirisild
2004
Estonia
Dubļi līdz acīm!
Aija Konrāde
1986
Latvija
Katrīna Laura Terentjeva
2007
Latvija
2 kaķi
Juta Pastore
1966
Latvija
Kārlis Pastors
2004
Latvija
Sumbri
Solvita Umbraško
1976
Latvija
Ričards Umbraško
2002
Latvija
Vienkārši pūces
Anita Millere
1984
Latvija
Arturs Vertijs
2007
Latvija
Rodrigo Millers
2013
Latvija
Юшеньки
Aļona Purvlīce
1980
Latvija
Ulla Purvlīce
2007
Latvija
Anna Burilova
2004
Latvija
Čika un Banijs
Kaspars Laizāns
1979
Latvija
Agnese Laizāne
1981
Latvija
Jēkabs Laizāns
2006
Latvija
Stikliņi
Aivis Stikāns
1970
Latvijas
Sigita Atvara
1973
Latvijas
Linda Stikāne
1998
Latvijas
Aleksis Stikāns
2006
Latvijas
walk
Lāči
Mārīte Zizlāne
1986
Latvia
Markuss Zizlāns
2011
Latvia
Mareks Zizlāns
2015
Latvia
Mirklis
Agris Zaharovs
2005
Latvija
Laura Zaharova
2007
Latvija
Marija Zaharova
2009
Latvija
Ieva Zaharova
2012
Latvija
Ruta Zaharova
1980
Latvija
Vilki
Toms Sedlenieks
2010
Latvija
Inese Orlova
1981
Latvija
Bērnu pastaiga
Māris Lūciņš
2005
Latvija
Pilsētas Zaķi
Ansis Eglājs
2008
Latvija
Atis Eglājs
2011
Latvija
Laachi
Eduards Ceļmals
2004
Latvija
Ilze Ceļmale
1972
Latvija
3K
Edite Kalnina
1974
Latvija
Luize Kalnina
2008
Latvija
Pauls Teodors Kivlenieks
2011
Latvija
SURIKĀTI
Agris Kirilins
1978
Latvija
Kristaps Kirilins
2009
Latvija
Markuss Stalbergs
2009
Latvija
Pūces
Dace Kiršteina
1970
Latvija
Aldis Grauze
1963
Latvija
Marta Grauze
2010
Latvija
Miks Grauze
2010
Latvija
Alberts&Helmuts
Ainārs Laksis
1971
Latvija
Alberts Laksis
2010
Latvija
Helmuts Laksis
2011
Latvija
Teiss
Edgars Teiss
1988
Latvija
Liga Zaltane
1984
Latvija
Arturs Teiss
2010
Latvija
Mazie laupītāji
Nikola Gorbunova
2009
Latvija
Jautrie razbainieki
Evelīna Patrīcija Viļuma
2005
Latvija
Kārlis Viļums
2009
Latvija
Nikola Gorbunova
2009
Latvija
Eduards Gorbunovs
2011
Latvija
Marta Paula Kluša
2007
Latvija
ZAJEC junior
Elīna Dzirkale
2008
Latvija
Kur ir mana komanda?
Ēriks Bobrovs
2006
Latvija
Supermeitenes
Karīna Mellace
2005
Latvija
Čivauvitas
Karīna Mellace
2005
Latvija
Elīza Anna Valtere
2006
Latvija
NEPAZĪSTAMIE
Ralfs Stieģelis
2004
Latvija
Beāte Buceniece
2003
Latvija
Alens Salmiņš
2003
Latvija
Normens Atvase
2004
Latvija
AŠIE BURUNDUKI
Andris Klagišs
2009
Latvija
Anna Klagiša
2011
Dainis Klagišs
1981
Lāsma Klagiša
1981
Reinis Rolands
Reinis Rolands Auce
2007
Latvija
BUZI BAZI - KUZI KAZI
Letīcija Ignace
2012
Latvija
Debora Ignace
2014
Latvija
Hugo
Hugo Pooks
2005
Latvija
Lost with kids
Pauls Olafs Straume
2006
Latvija
Lenarts Straume
2010
Latvija
Ildze Straume
1974
Latvija
Annmari
Annmari Madlinska
2006
Latvija
Mana skola
Estere Rasščevska
2008
Latvija
Madara Rasščevska
1981
Latvija
Zīles
Emīls Zīle
2013
Latvija
Oskars Zīle
1986
Latvija
Dace Avotiņa
1982
Latvija
LūzerX-Kids
Henriete Priedīte
2010
Latvija
Eleonora Priedīte
2008
Latvija
Felicita Priedīte
2014
Latvija
Trakie putni 1
AIVARS KRŪMIŅŠ
1969
Latvija
MIĶELIS KRŪMIŅŠ
2009
Latvija
EMĪLIJA KRŪMIŅA
2007
Latvija
JĒKABS KRŪMIŅŠ
2002
Latvija
Trakie putni 2
VELGA KRŪMIŅA
1971
Latvija
KRISTIĀNS KRŪMIŅŠ
2009
Latvija
ANTRA KRŪMIŅA
1974
Latvija
JĀNIS KRŪMIŅŠ
2013
Latvija
Z-kalns
Kārlis Inka
2011
Latvija
Kaķēns pastaigā
Karlīna Kalve
2010
Latvija
4h
MO4
Atea Global Services
Aivars Skridulis
1989
Latvija
Roberts Eberliņš
1985
Latvija
mežā galvenais
Māris Freimanis
1982
Latvija
Renārs Pūce
1982
Latvija
Rikmaņtēvi un meitas
Gatis Kaušs
1983
Latvia
Daniels Jeļisejevs
1980
Latvia
Pretīgās cūkas
Edgars Sproģis
1987
Latvija
Gļebs Fiļipovs
1987
Latvija
Edgars Zariņš
1987
Latvija
PerPenDiKuls
Didzis Raits
1990
Latvija
Ernests Važa
1990
Latvija
French Toast Mafia
Edgars Kokorevičs
1987
Latvija
Rolands Rudītis
1987
Latvija
Kristaps Ceriņš
1982
Latvija
Pigori
Jānis Eimuss
1967
Latvija
Guntars Žilinskis
1980
Latvija
Alvis Eimuss
1997
Latvija
Didzis neskries.
Kaspars Vīksne
1989
Latvija
Kārlis Vīksne
1989
Latvija
NeTurbo
Normunds Grava
1975
Latvija
Valdis Sirsniņš
1959
Latvija
Kailie brieži
Toms Duboviks
1989
Latvija
Mārtiņš Duboviks
1988
Latvija
Niklāvs Biernis
1989
Latvija
Ozons Miles
Mārtiņš Skujenieks
1985
Latvija
Jānis Skujenieks
1986
Latvija
ELEVATION
Mārtiņš Galvanovskis
1981
Latvija
Anrijs Tērauds
1977
Latvija
Atis Caune
1981
Latvija
V & K & J
Kristaps Dzvinko
1981
Latvija
Jānis Birznieks
1984
Latvija
Varis Liepiņš
1988
Latvija
Tīrumlāči
Mārcis Tīrums
1977
Latvija
Kristaps Lācis
1999
Latvija
Andris Tīrums
2000
Latvija
Pa vienam
Aigars Eglājs
1990
Latvija
Edgars Būmanis
1990
Latvija
Vyrapuks
Aigars Strods
1986
Latvija
Jānis Melderis
1988
Latvija
Evolution 2P team
Edghars Peics
1977
Āris Peičs
1990
Arča/Kaža
Artūrs Hirkovskis
1989
Latvia
Kārlis Jurševics
1986
Latvia
BEZ STRESA
VIESTURS ŠLOSBERGS
1977
Latvija
JĀNIS VALERTS
1977
Latvija
K2
Kaspars Aksenoks
1972
Latvija
Kristaps Poddubnijs
1991
Latvija
Divi Vīri
Egils Zarakovskis
1975
Latvija
Ilgvars Ebels
1976
Latvija
Gentlemen's Club
Kristaps Pilskalns
1984
Latvija
Viktors Saveļjevs
1984
Latvija
Beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
Ivo Krupenkovs
1986
Latvija
Roberts Eglītis
1986
Latvija
Etiķis no Ventas
Dmitrijs Žarovs
1995
Latvija
Igors Timofeičuks
1987
Latvija
Dmitrijs Skripačevs
1986
Latvija
Bračkas
Pēteris Pētersons
1978
Latvia
Didzis Pētersons
1966
Latvia
Tik uz priekšu
Uldis Germans
1980
Latvija
Edgars Bērziņš
1980
Latvija
Celmu ģimene I
Edgars Celms
1971
Latvija
Rinalds Celms
2002
Relax
Kaspars Lukacovs
1982
Latvija
Vladislavs Mironovs
1984
Latvija
SPAMMA
Kaspars Vītols
1983
Latvija
Raitis Birznieks
1983
Latvija
Ilvalde
Ilvars Mizniks
1971
Latvija
Valdemārs Plociņš
1983
Latvija
4H pastaiga
Aigars Kokins
1977
Latvija
Uģis Holsts
1975
Latvija
Mārtiņš Auziņš
1977
Latvija
Rolands Kutsars
1983
Latvija
84 rullē!
Didzis Šapkus
1984
Latvija
Artūrs Vaselis
1984
Latvija
Ātrāk!
Agris Stūris
1984
Latvija
Atis Rešķis
1985
Latvija
Tishe jedesh - dal'she budesh :-)
Dmitrijs Minajevs
1988
Latvija
Vitlaijs Silvestrovs
1988
Latvija
Aleksandrs Oksenuks
1988
Latvija
Rokam nost!
Lauris Stanke
1999
Latvija
Justin Mitman
1991
USA
Neliels treniņš
Andris Gailis
1992
Latvija
Zigmārs Gailis
1990
Latvija
Star FM
Lauris Lizbovskis
1973
Latvija
Juris Varess
1973
Latvija
AZAP
Andris Zandersons
1970
Latvija
Andris Pastors
1967
Latvija
Sigulda (uz)var
Kristaps Bruners
1999
Latvija
Rūdolfs Murāns
1999
Latvija
Rīdzinieki
Ilmārs Jermaks
1961
Latvija
Jānis Zariņš
1949
Latvija
SPAMMA FOREVER
Jānis Strazdiņš
1983
Latvija
Mārcis Dobrājs
1983
Latvija
Džangu lāči
Jānis Taurenis
1982
Latvija
Kārlis Babulis
1983
Latvija
Gatis Taurenis
1981
Latvija
Raitis Armanis
1983
Latvija
Komandas nosaukums
Uldis Matīss
1982
Latvija
Edmunds Dremakovs
1980
Latvija
Ģirts Upītis
1980
Latvija
WO4
Kalnu kazas
Ērika Sauja
1983
Latvija
Liene Kaminska
1984
Latvija
Inga Kaminska
1984
Latvija
Silabrieži
Gunda Kleinberga-Karsa
1974
Latvija
Ilona Kilupa
1977
Latvija
Imanta Babīte nepietur
Baiba Puriņa
1961
Latvija
Brigita Tamuža
1962
Latvija
Ozons Teikā
Inguna Kupča
1969
Latvija
Zane Kojaloviča
1973
Latvija
OZONA TWIX
Inese Bļodniece
1968
LV
Ginta Nažinska
1968
LV
Pilnīgs Ozons
Antra Skujeniece
1986
Latvija
Arta Linde
1989
Latvija
Divplākšņi 4
Santa Roze
1968
Latvija
Inga Braunere
1979
Latvija
Ilga Žeibe
1967
Latvija
Antra Lukševica
1981
Latvija
Kārklu muiža
Inese Kauķe
1976
Latvija
Arnita Toka
1979
Latvija
Migla
Aija Orniņa
1964
Latvija
Marita Šalta
1970
Latvija
LUKA, we're your sisters!
Laura Ūdre
1988
Latvija
Agnese Kundziņa
1989
Latvija
Pitstopa komanda
Laura Galeja
1985
Latvija
Linda Cekule
1985
Latvija
MEDUS
Ilze Stundiņa
1986
Latvija
Anete Glušņeva
1988
Latvija
Ella Valtmane
1984
Latvija
Zane Ārmane
1986
Latvija
Zebiekstes riekstos
Ilze Putriņa
1978
Latvija
Zane Kārkliņa
1984
Latvija
Ai-Sa
Sandija Stanke
1971
Latvija
Aiga Priedniece
1970
Latvija
Double Nasty, OK STIGA
Anastasija Smoļakova
1992
Latvija
Anastasija Isajeva
1994
Latvija
Zelta vistiņas
Māra Viška
1982
Latvija
Agnese Caune
1979
Latvija
Baiba Veļika
1982
Latvija
KaZa
Kate Dūdele
1990
Latvija
Zane Grīnšteina
1990
Latvija
LIDO
Anete Grīnhofa
1991
Latvija
Saiva Lauva
1985
Latvija
80B85F
Sandra Pereca
1979
Latvija
Sandra Segliņa
1981
Latvija
Pāri tiltam uz kalnu.
Inta Tiltiņa
1960
Latvija
Ingrīda Kleinberga
1961
Latvija
007 DELEGATION
Elvita Alksne
1999
Latvija
Ance Eva Ragaine
2000
Latvija
Nelegālie pieminekļi
Kristīne Suta
1993
Latvija
Luīze Bicāne
1993
Latvija
Laura Balode
1996
Latvija
ZINTAS
ILVA PUTNIŅA
1986
LATVIJA
LĪGA DZĒRVE
1985
LATVIJA
INESE AISPURIETE
1978
LATVIJA
ILZE LADUSA
1986
LATVIJA
GINTA ZARIŅA
1988
LATVIJA
Kustību telpa
Kristīne Sekace
1980
Latvija
Inguna Folberga Strazda
1965
Latvija
Team Tamāra
Agnese Rudzīte
1997
Latvija
Laura Leiboma
1996
Latvija
Zelma Lapiņa
1998
Latvija
Naskās skrējējas
Anda Auce
1974
Latvija
Sarmīte Mūze
1975
Latvia
2 Lilitiņas
Inga Ludzeniece
1979
LV
Rasa Lazdiņa
1983
LV
RAMA
Marga Jekabsone
1939
Latvija
Raisa Mazzarina
1933
Latvija
Lēmuma karalienes
Tīna Kate Spektore
2003
Latvija
Laura Berķe
2004
Latvija
Mammī un Jušukiņš
Indra Murziņa
1967
Latvija
Juta Murziņa
1995
Latvija
INNA & ULLA
Ulrika Plotniece
1979
Latvija
Inna Bērziņa
1967
Latvija
EKOVIETES
Sanita Pavāre
1981
LV
Svetlana Konovalova
1975
LV
Zive Taigā
Elizabete Vimba
2001
Latvija
Taiga Lazdāne
2002
Latvija
XO4
Stiprie putni
Rūta Putniņa
1993
Latvija
Klāvs Stiprais
1995
Latvija
ROGBAND
Karīna Krūmiņliepa
1986
Latvija
Gints Eglītis
1973
Latvija
Normunds Tukišs
1973
Latvija
Blondie Bridēji
Dita Seržāne
1976
Latvija
Kristaps Cipkaitis
2002
Latvija
Mō&Co
Andris Kursītis
1988
Latvija
Monta Sprede
1989
Latvija
Viesturs Kursītis
1988
Latvija
Pa lapsu taku
Gints Ģērmanis
1973
Latvija
Gunta Šlosberga
1974
Latvija
ČIKO
Gints Jubelis
1984
Latvia
Agnese Dadzīte
1992
Latvia
Celms & Čemurs
Andris Meļķerts
1965
Latvija
Līga Meļķerte
1989
Latvija
42km.lv
Mārtiņš Godiņš
1983
Latvija
Ieva Godiņa
1976
Latvija
Mareks Skujiņš
1977
Latvija
RuuZa
Vija Saltone
1980
Latvija
Haralds Saltons
1979
Latvija
OZONS PRĀTĪGIE
Uvis Soika
1971
LV
Inga Krima
1973
LV
Ozonā Miers Nemirs
Normunds Leiņa
1981
Latvija
Evija Līviņa
1983
Latvija
Parasti neskrienu
Mareks Ruskuls
1984
Latvija
Agita Kudlāne
1990
Latvija
Steidzies lēnām
Uldis Apsalons
1951
Latvija
Normunds Limba
1960
Latvija
Anita Pastare
1964
Latvija
Andžella Lūkina
1969
Latvija
Artūrs Paparde
1987
Latvija
2.K.
JURIS KAČOREKS
1972
LATVIJA
GERDA KAČOREKA
1999
LATVIJA
Brondo
Einārs Jaunzems
1987
Latvija
Arta Kazaka
1987
Latvija
DARBA RŪĶI
Renārs Lūsis
1978
Latvija
Imants Lipskis
1974
Latvija
Aiga Rakēviča
1983
Latvija
Skaidas pa gaisu
Ģirts Bulāns
1984
Latvija
Zane Bulāne
1988
Latvija
A&D
Dairis Ellers
1986
Latvija
Anda Ellere
1986
Latvija
Andersoni
Kārlis Andersons
1982
Latvija
Anna Andersone
1981
Latvija
Devyni
Zenonas Saldžiūnas
1961
Lietuva
Rasa Regina Saldžiūnienė
1961
Lietuva
Empower
Viktoras Saldžiūnas
1984
Lietuva
Margarita Kulnis
1991
Lietuva
30draugi.lv
Sandis Zuzāns
1980
Latvija
Inārs Utkins
1983
Latvija
Gita Vilensone
1983
Latvija
NetRat's
Vladimirs Tarasovs
1978
Latvia
Nadežda Tarasova
1982
Latvia
Dabas vērotāji
Māris Kilups
1970
Latvija
Baiba Gulbe
1989
Latvija
Montana
Juris Ducens
1969
Latvija
Elīna Gediņa - Ducena
1976
Latvija
Mežakuilis M
Matīss Melecis
1977
Latvija
Ieva Melece
1977
Latvija
Iveta Veidemane
1977
Latvija
Deivis Ķelderis
1969
Latvija
Ezītis miglā
Gints Kalniņš
1972
Latvija
Alda Smoļenska
1975
Latvija
Četri suņi un Tankists
Laura Lasmane
1987
Latvija
Aija Freiberga
1989
Latvija
Laura Freiberga
1994
Latvija
Kaspars Eglītis
1983
Latvija
Klāvs Eglītis
1988
Latvija
22 Dzintara minūtes
Inese Jaunzeme
1986
Latvija
Dzintars Rērihs
1984
Latvija
"Nekāda steiga"
Pēteris Strazdiņš
1962
LV
Miks Vilsons
1969
LV
Andris Sprūds
1982
Latvija
Ilze Urbāne
1969
Latvija
ASAP IV
Nauris Salnājs
1991
Latvija
Laura Zeibote
1990
Latvija
Čāpotāji
Aija Lorence
1986
Latvija
Jānis Lorencs
1960
Latvija
Shadow of the Wind
Indra Lange
1973
Latvija
Andis Neļķe
1973
Latvija
Orientēšanās zieds
Mikus Voss
1990
Latvija
Arta Kudlāne
1988
Latvija
Miera Buši
Miervaldis Bušs
1952
Latvija
Liene Buša
1953
Latvija
Walkers
Mare Kitsnik
1962
Estonia
Tiia Laul
1963
Estonia
Aarne Laul
1964
Estonia
Susaņina Sindroms
Dace Vegnere
1963
Latvija
Māra Jēgere
1990
Latvija
Kristaps Vegners
1989
Latvija
Krones iela
Linda Rožkalna
1967
Latvija
Aivars Rožkalns
1967
Latvija
Kristaps Rožkalns
1992
Latvija
Komanda
Toms Ukstiņš
1988
Latvija
Gundega Stepanova
1987
Latvija
Mobils Maisiņš
Pēteris Tamužs
1984
Ieva Spule - Kluša
1984
Kārlis Klušs
1984
Hedija Viļuma
1984
Uģis Viļums
1984
ISOSTAR ENERGY SHOT
Jānis Kūms
1988
Latvija
Zane Tilta
1989
Latvija
N2O
Mārcis Gāzējs
1990
Latvija
Laura Manuša
1990
Latvija
Pelmenīši
Denis Aļeksejevs
1988
Latvija
Marina Bulkina
1976
Latvija
Kājas pār pleciem
Artūrs Blūmiņš
1983
Latvija
Gunta Blūmiņa
1989
Latvija
Lehme kodu magama
Gunda Zviedre
1990
Latvia
Alise Antenna
1983
Latvia
Andis Zviedris
1962
Latvia
Raimo Rander
1983
Latvia
Ināra Puķe
1970
Latvia
JuDžo
Juris Lebedoks
1989
Latvija
Džoanna Miteniece
1992
Latvija
Ugunīgās Dālijas
Elizabete Ločmele
2000
Latvija
Kristers Komarovs
1997
Latvija
TC Motors
Edgars Puriņš
1969
Latvija
Dana Rudēvica
1982
Latvija
Arena
Igors Jamčuks
1962
Latvija
Astrīda Celmiņa
1966
Latvija
Dejotāji
Ivars Purviņš
1974
Latvija
Sarma Novicāne-Lazdāne
1974
Latvija
Jānis Lazdāns
1969
Latvija
Ta Vienalga
Nikolajs Lucāns
1965
Latvija
Iveta Rozenfelde
1969
Latvija
Muderator
Andres Talver
1960
Estonia
Aari Talver
1965
Estonia
3ASI
Ivars Spalis
1976
Latvija
Aleksejs Loskutovs
1962
Latvija
Sandra Šimkus
1979
Latvija
Pāri ielai
Ralfs Jumiķis
1994
Latvija
Henrijs Šmits
1981
Latvija
Ilva Kārkliņa
1972
Latvija
MELNAIS KAKIS
Riina Laev
1963
Eesti
Urmas Laev
1962
Eesti
No pusvārda
Raivis Grīviņš
1981
Latvija
Anda Saliņa
1971
Latvija
5 Avoti
Agris Auce
1966
Latvija
Zanda Auce
1969
Latvija
Burkānciems
Anita Saulīte
1976
Latvija
Jānis Melbārdis
1978
Latvija
PEM
Roberts Mišurovs
1986
Latvija
Gundega Namniece
1992
Latvija
RD ĪD - ACT OR ACCEPT!
Artūrs Pankrats
1988
Latvia
Katrīna Briede
1985
Latvia
Silvija Sjakste
1988
Latvia
Marta Valle
1985
Latvia
Implenia
Janeta Turka
1987
Zviedrija
Kaspars Kalējs
1991
Latvija
Aliņš un suliņa
Rihards Volfs
1984
Latvija
Agnese Volfa
1984
Latvija
Susliki-čāpotāji
Viktorija Kigitoviča
1987
Latvija
Andrejs Vihrovs
1986
Latvija
Rīga Adventure Team win-win
Juris Ritums
1983
LV
Jana Kaļagina
1984
LV
Family4
BrīnumJaukaDiena
Dārta Auziņa
2004
Latvija
Normunds Baķis
1971
Latvija
Rolands Auziņš
1970
Latvija
Treknie putni
Līga Gulbe
1966
Latvija
Marta Gulbe
2004
Latvija
Balvis Gulbis
1959
Latvija
Tigers family
Roberts Pivkins
1976
Latvia
Evita Kalmane-PIvkina
1979
Marija Pivkina
2003
Jānis Pivkins
2005
Mežoņi
Ivars Inkins
1983
Latvija
Gustavs Inkins
2011
Latvija
Kristīne Šeļepova
1973
Latvija
Agnija Seļezņova
1984
Latvija
Pāvels Seļezņovs
1986
Latvija
Rodeeni
Ieva Rode
1971
Latvija
Kārlis Rode
2002
Latvija
Ričards Kārkliņš
2004
Latvija
Zebra un Bebris
Kaspars Cers
1975
Latvija
Līva Cera
2003
Latvija
SEL team
Zanda Abzalone
1974
Latvija
Kristīne Brunere
2002
Latvija
Run 4 Sun
Mareks Gaļinovskis
1976
Latvija
Markuss Gaļinovskis
2005
Latvija
C7
Jānis Čaune
1969
Latvija
Mārtiņš Čaune
2004
Latvija
Emīls Saulītis
1998
Latvija
JĒKABA CEĻOJUMI
ILZE ALKSNE
1979
Latvia
JĀNIS ZANDARTS
2004
Latvia
6h
MJ6
GULBENES JAUNATNE
Renārs Kokorevičs
1999
Latvija
Uvis Ronis
2001
Latvija
Necaurejams purvs
Arvis Zeibots
1999
Latvija
Kristers Kalniņš
1999
Latvija
Jānis Serovs
2001
Latvija
Ērgļi
Ralfs Vasels
2000
Latvija
Artis Jansons
1998
Latvija
Niks Grīnbergs
1999
Latvija
Jaukie džeki
Edijs Dzalbs
2000
Latvia
Valters Reneslācis
1998
Latvia
Mitrelis
Rihards Gailis
2001
Latvija
Pauls Verners Johansens
2001
Latvija
Kārlis Stradiņš
2002
Latvija
Renārs Fraktnieks
2001
Latvija
Knock Knock
Fricis Spektors
2000
Latvija
Davis Solmanis
2001
Latvija
Dream team
Endijs Titomers
1997
Latvija
Edgars Ustinovs
1998
Latvija
WJ6
Meitēni no Ausekļa
Elīna Krēmere
2000
Latvija
Laura Lapiņa
2000
Latvija
Jaunās zebiekstes
Elīza Madsena
2004
Latvija
Marija Rapa
2002
Latvija
Ērgļu jaunsargu zeltenes
Lilita Saulīte
2000
Latvija
Anete Podjava
1999
Latvija
Evita Rone
1999
Latvija
Linda Jansone
2001
Latvija
Monta Purviņa
2001
Latvija
Ērgļu jaunsargu meitenes
Sindija Kurmēna
2000
Latvija
Viktorija Vīgube
2000
Latvija
Elīza Hermane
2000
Latvija
Kitija Ratniece
2000
Latvija
lamuziemeļvaļubriežutārpuputnubebri
Signe Sirmā
2000
Latvija
Elīza Ozola`
2000
Latvija
Paula Alksne
2000
Latvija
Kristīne Berķe
2002
Latvija
Mazcenas Mobilais
Tabita Tīna Lūka
2002
Latvija
Laine Odzileviča
2003
Latvija
Agate Šicāne
2003
Latvija
4,20% Auseklis
Selīna Paula Sproģe
1999
Latvija
Emīlija Anna Staģe
2001
Latvija
XJ6
Bandarseribegavanas arahnofobiķu - paraskevidekatriafobiķu elektorāts
Ilvija Jakāne
1996
Latvija
Anna Freimane
1997
Latvija
Valts Ulmanis
1996
Latvija
Haralds Ulmanis
1998
Latvija
Elza Gulbe
1998
Latvija
Piektais Virziens
Ieva Ivbule
1998
Latvija
Aivars Lucijanovs
1999
Latvija
JNSC
Krista Strautniece
1993
Latvija
Aivis Šiliņš
1997
Latvija
SK Dzērvene
Līga Linuža
1993
Latvija
Ivans Oļeičenko
1995
Latvija
Edgars Bobrovs
1994
Latvija
Tikai uz priekšu
Anastasija Muraško
1998
Latvija
Renārs Lucijanovs
2001
Latvija
MO6
OK Kurmis
Emīls Endele
1986
Latvija
Matīss Vīksne
1986
Latvija
Mežsusuri
Didzis Videmanis
1985
Latvija
Māris Videmanis
1979
Latvija
Mežonīgā kartīte
Uģis Inka
1976
Latvija
Gatis Višņevskis
1976
Latvija
Čiņčidriļčiks
Juris Pētersons
1979
Latvija
Jānis Lecinskis
1981
Latvija
Galma Āpši
Jānis Bidiņš
1985
Latvija
Genādijs Airijancs
1991
Latvija
Īsāk sakot, būs grūti!
Zigmunds Bībers
1981
Latvija
Andris Ronimoiss
1984
Latvija
ZIBŠŅI
Guntis Jēkabsons
1982
Latvija
Linards Bartuševics
1985
Latvija
Apakšgrāvja Adipināts
Mārtiņš Krūze
1987
Latvija
Edgars Jurjāns
1987
Latvija
Slapjie pumpuri
Aigars Čeksters
1981
Latvija
Vilnis Frišfelds
1974
Latvija
Ozons Surströmming
Jānis Zaharans
1989
Latvija
Jēkabs Dzenis
1989
Lavija
Riga Adventure Team AJJS
Uldis Žimants
1981
Latvija
Alberts Jasāns
1982
Latvija
Tautas deju kolektīvs "Ozons"
Kristaps Tamužs
1981
Latvija
Edgars Šadris
1981
Latvija
Kreisais zvēru un putnu dārzs
Jēkabs Balodis
1992
Latvija
Rūdolfs Balodis
1992
Latvija
Jānis Balodis
1987
Latvija
Viesturs Balodis
1991
Latvija
Vilhelms Balodis
1993
Latvija
Mežakuilis OK
Reinis Dzenis
1983
Latvija
Rihards Ošiņš
1984
Latvija
Riga Adventure Team XXX
Ivo Lūkins
1984
Latvija
Edgars Briedis
1984
Latvija
Granīta puiši
Aleksandrs Bodiļevs
1983
Latvija
Haralds Krievs
1975
Latvija
Kaifarix Team
Arvis Meldrājs
1992
Latvia
Svens Markss
1991
Latvia
Pret vēju
Ivars Eglītis
1976
Latvija
Artis Stahovskis
1979
Latvija
Ēriks Melkurts
1963
Latvija
Viss ir galvās
Viesturs Tamužs
1962
Latvija
Arnis Grišāns
1978
Latvija
3Rstudija
Uģis Ģērmanis
1986
Latvija
Aigars Pilenieks
1983
Latvija
Spararats
Mareks Tumašs
1976
Latvija
Kristaps Skujiņš
1986
Latvija
Jony and Gunča show
Guntis Maliņš
1984
Latvija
Kaspars Kalnbērzs
1981
Latvija
Vivace
Nauris Priedītis
1984
Latvija
Edgars Čakars
1986
Latvija
ASTes
Jurģis Suts
1992
Latvija
Dzintars Suts
1965
Latvija
Puujalad
Marek Zahkna
1980
Estonia
Mehis Muru
1989
Estonia
Andris un Jānis
Andris Malahovskis
1977
Latvija
Jānis Deksnis
1983
Latvija
kikuti99
Jurgis Eberhards
1971
latvija
Renars Eberhards
2002
latvija
Rudolfs Eberhards
2002
latvija
EK priedēs
Kaspars Adijāns
1987
Latvija
Jēkabs Krūziņš
1992
Latvija
TITURGAS IESPĒJU PARKS
Aigars Putnis
1977
Latvija
Sandis Rudzītis
1976
Latvija
Andrejs Macuks
1968
Latvija
Veselības labad
Reinis Oliņš
1986
Latvija
Mikus Opelts
1989
Latvija
Brīvie ūdeņi
Atis Bērziņš
1977
Latvija
Artūrs Vikmanis
1979
Latvija
BOSS
Ēriks Lebedoks
1985
Latvija
Artūrs Brants
1986
Latvija
Krūšu inspekcija
Mārtiņš Sandars
1988
Latvija
Guntis Šmaukstelis
1986
Latvija
Zobratu tējkanna
Jānis Kavieris
1984
Latvija
Jānis Tirzītis
1984
Latvija
KOMPOC
Edgars Andersons
1983
Latvija
Jānis Znotiņš
1983
Latvija
Krītiņbanda
Vladimirs Seļms
1982
Latvija
Agnis Ābols
1991
Latvija
BOO
Hugo Jakobi
1979
LV
Mārtiņš Allers
1976
LV
Ivars Lukaševičs
1981
LV
SILVA
Helmuts Lukačovs
1950
Latvija
Agnis Lukačovs
1992
Latvija
LAMA
Maksims Petrovs
1986
Latvija
Jānis Umurs
1984
Latvija
AD2
Aleksandrs Tambovcevs
1976
Latvija
meklērs meklēts
1975
Latvija
Ai Ai
Aivars Neimanis
1977
Latvija
Aivis Benefelds
1990
Latvija
Burkānciems - EthicSport
Artis Ločmelis
1971
Latvija
Uģis Voiceščuks
1971
Latvija
Mārtiņš Vabulis
1984
Latvija
WO6
Mēs ar putniem
Gunta Blūzma
1978
Latvija
Evija Prauliņa
1974
Latvija
Ieva Beitāne
1980
Latvija
VSK Noskrien Meitenes
Dina Alksne
1976
Latvija
Evija Stračinska
1970
Latvija
Zebiekstes
Maija Rumaka
1973
Latvija
Ilvija Madsena
1977
Latvija
Kur ir Ziemeļi?
Inga Kāpiņa
1973
Latvija
Dace Veipa
1979
Latvija
Cēsu smaidiņi
Sintija Grišule
1985
Latvija
Iveta Zeļenkova
1985
Latvija
Zāļains Kleperis
Aiva Klepere
1985
Latvija
Baiba Zāle
1985
Latvija
Lizuma dāmas
Madara Stapāne
1989
Latvija
Mairita Buklagina
1991
Latvija
Smiltenes meitenes
Liene Brūvele
1986
Latvija
Iveta Kazaine
1980
Latvija
ASAP VI
Ilze Buša
1986
Latvija
Tatjana Ļebedeva
1992
Latvija
Sandra Buša-Kleusena
1985
Latvija
Pa vējam
Vizbulīte Celmiņa
1976
Latvija
Inese Eglīte
1981
Latvija
Sanita Balode
1981
Latvija
LūzerX
Sandra Priedīte
1980
Latvija
Ulvija Brīvlauka
1975
Latvija
Upes Līdaka
Kristīne Līdaka
1986
Latvija
Elīna Upīte
1986
Latvija
Purva dzērvenes vaivariņā
Sintija Ozola
2000
Latvija
Inese Ozola
1972
Latvija
Ilze Heinola
1974
Latvija
Siauliai
Dainora Samcenkienė
1965
Lietuva
Danute Kulikauskiene
1978
Lietuva
Dalia Vaicenaite
1974
Lietuva
Raimonda Stasiulyte
1980
Lietuva
Pīlādži
Anda Daine
1983
Inta Eškina
1961
XO6
OGAS
Gatis Ozoliņš
1985
Latvija
Alīna Sokaļska
1991
Latvija
Mana mīļākā komanda
Līga Rukšāne
1986
Latvija
Oskars Geide
1991
Latvija
Jaunais ceļš
Normunds Orlovs
1976
Latvija
Luīze Čikone
1983
Latvija
NLP
Gints Poris
1981
Latvija
Dace Rozenberga
1985
Latvija
Laimaskoks
Ance Aumeistere
1986
Latvija
Anete Skrastiņa
1988
Latvija
Ieva Pauļuka
1981
Latvija
Liene Lelle
1988
Latvija
Kārlis Pabērzs
1988
Latvija
Tērauds
Mārtiņš Peisenieks
1984
Latvija
Ramona Zeltiņa
1992
Latvija
Biezpienmaize 3
Raitis Bērziņš
1986
Latvija
Maija Sedleniece
1984
Latvija
Jānis Sedlenieks
1981
Latvija
PIENA ZOBI
Edmunds Fadiņš
1981
Latvija
Kartīna Poliščuka
1980
Latvija
Valdis Šteinhards
1984
Latvija
Āpši
Juris Drunka
1952
Latvia
Laura Drunka
1998
Latvia
Marija Drunka
1960
Latvia
SUSLIKI
MAREKS MEŅŠIKOVS
1977
LATVIJA
RASA LIEPIŅA
1971
LATVIJA
Divplākšņi 6
Lāsma Āboliņa
1970
Latvija
Jolanta Romanova
1967
Latvija
Ēriks Dovnarovičs
1991
Latvija
Rīga 13
Ints Bruņenieks
1976
Latvia
Andris Kosmočevs
1955
Latvia
Katrīna Kosmačeva
1993
Latvia
Sääsehirm
Tarvo Joeste
1970
Estonia
Merle Lilleoru
1977
Estonia
OK ZD
Dzintars Šuriņš
1962
Latvija
Sanita Šuriņa
1978
Latvija
Siilihunt
Sander Schmidt
1980
Estonia
Tiia Toming
1985
Estonia
Ampēriņš
Madara Apsalone
1985
Latvija
Aleksandrs Riguns
1988
Latvija
AA
Andris Saldūksnis
1985
Latvija
Agita Marena
1970
Latvija
Piedzīvojumu meklētāji
Ģirts Goško
1982
Latvija
Linda Freidenfelde
1980
Latvija
VELUX/MYSPORT
Māris Sumčenko
1980
Latvija
Baiba Močāne
1979
Latvija
Concorde
Einārs Masteiko
1972
Latvija
Elīna Millere
1984
Latvija
Milzu puķes
Aigars Gedroics
1984
Latvija
Linda Beldava
1980
Latvija
Gatis Kveders
1981
Latvija
PFFT
Sandis Pētersons
1981
Latvija
Kristīne Jansone
1975
Latvija
ZĪĻUKS
Andris Ažēns
1982
Latvija
Elīna Ažēna
1985
Latvija
MTRunning
Vieda Lūsa
1989
Latvija
Roberts Jumiķis
1991
Latvija
Kauliņi
Baiba Kauliņa
1983
Latvija
Dzintars Kauliņš
1984
Latvija
Raimonds Kauliņš
1982
Latvija
Liedagi-35
Fadejs Precinieks
1979
Zelma Preciniece
1982
Vai, neķer krenķi!
Artūrs Putniņš
1988
Latvija
Valdis Bārs
1987
Latvija
Ieva Kalka
1991
Latvija
MAYBE
Anneken Lemberg
1977
Estonia
Ain Fjodorov
1972
Estonia
Serotonins
Toms Kalniņš
1989
Latvija
Mārtiņš Zeidaks
1989
Latvija
Luize Raga
1989
Latvija
Suprema Adventure Team
Anu Poopuu
1978
Estonia
Rene Käsik
1973
Estonia
Lai tā būda rūc!
Guna Meistere
1981
Latvija
Ivars Vertuls
1981
Latvija
Book People
Guntars Logins
1992
Latvija
Ildze Markova
1993
Latvija
Paula Boroduško
1994
Latvija
Resnais Susurs
Māris Avotiņš
1972
Latvija
Ieva Balode
1982
Latvija
Ainārs Cīrulis
1958
Latvija
Spēkakoks
Raivis Zeltīts
1992
Latvija
Inese Laure
1988
Latvija
Nora Grēniņa
1987
Latvija
Laura Vilka
1981
Latvija
Apmaldījušies mežā
AGNESE Svilpe
1984
Latvija
Oskars Svilpe
1979
Latvija
MV6
TAKA
PĒTERIS ĪVĀNS
1967
Latvija
RAINERS MEIERS
1961
Latvija
Green Power Shoes
Raitis Muižnieks
1968
Latvija
Guntis Vijgriezis
1971
Latvija
Hakuna matata
Aigars Beks
1970
Latvija
Andris Drešmanis
1972
Latvija
VAI VAI
Viesturs Otomers
1970
Latvija
Andis Goldbergs
1970
Latvija
J2KL
JĀNIS Lagzdkalns
1958
Latvija
Jevgeņijs Kaupužs
1960
Latvija
Alnis brīvsolī
Ilmārs Dukulis
1964
Latvija
Arne Lūsis
1966
Latvija
AUTOSTARTS.LV
Mārtiņš Buršs
1975
Latvija
Normunds Freimanis
1970
Latvija
AUTOSTARTS PREMIO EXPRESS
AINĀRS NEULĀNS
1969
LATVIJA
JURIS GOLUBEVS
1971
LATVIJA
Turbo Gliemeži
Jurijs Narels
1968
Latvija
Pēteris Krastiņš
1971
Latvija
OKZK MV
Aigars Vārna
1970
Latvija
Ainārs Skrubis
1968
Latvija
GANDRĪZ TRIO
Juris Naglis
1962
Latvija
Ainārs Šiliņš
1968
Latvija
Atri Apdare
Toomas Laur
1964
Estonia
Priit Evardi
1973
Estonia
Bebri
Māris Heinols
1973
Latvija
Uģis Ozols
1974
Latvija
KARVAJALAD
ARMO HIIE
1968
ESTONIA
REIGO LEHTLA
1970
ESTONIA
AAT - TAKA
Armands Teteris
1973
Latvija
Arvīds Teteris
1940
Latvija
WV6
PAULĪNES
Mudīte Šteina
1963
Latvija
Skaidrīte Otaņķe
1960
Latvija
Silvija Penkule
1960
Latvija
Gulbene
Daiga Krēsliņa
1965
Latvija
Līga Vabulniece
1969
Latvija
Cerība mirst pēdējā
Zane Blumberga
1969
Latvija
Indra Segliņa
1970
Latvija
Piedzīvojumu meklējot
Vita Žukovska
1970
Latvija
Jana Adata
1972
Latvija
Crazy Sisters
Gunta Lebedoka
1954
Latvija
Iveta Zāģere
1965
Latvija
eSKā Vāvers
Inga Ziediņa
1971
Latvija
Ingrīda Greivule
1969
Latvija
Divas Alnes
Māra Buša
1962
Latvija
Inta Poriķe
1963
Latvija
Princesīte Tipu Tapu
Ilze LAURE
1960
Latvija
Antra Gaumiga
1963
Latvija
XV6
VĒTRAS
DACE LESIŅA
1974
LATVIJA
ARTIS SVITIŅŠ
1951
LATVIJA
Betons
Juris Līpacis
1970
Latvija
Guntra Purmale
1975
Latvija
Nu pagaidi!
Sanda Rapa
1975
Latvija
Jānis Rapa
1974
Latvija
Vējiem līdzi...
Andris Āboliņš
1963
Latvija
Inga Vīksna
1966
Latvija
Paleju Buki
Andris Mireckis
1973
Latvija
Alvita Mirecka
1971
Latvija
Isostar Long Distance Energy
Guntars Mankus
1969
Latvija
Irita Puķīte
1974
Latvija
Buras
Eduards Bura
1967
Latvija
Jolanta Bura
1970
LATVIJA
GoldTeam
Andrei Zolotykh
1972
Russia
Ekaterina Zolotykh
1972
Russia
Skudrulāči
Anita Paidere
1967
Latvija
Juris Paiders
1963
Latvija
Marmotes
Guntars Vība
1968
Latvija
Inese Rudzīte
1973
Latvija
Serious&Intent
Aigars Actiņš
1969
Latvija
Ilze Lapiņa
1968
Latvija
Mona V
Jānis Nāgelis
1960
LV
Baiba Ozola
1964
LV
Rakvere Baseilo-Husqvarna team
Pritsik Aleksander
1962
Estonia
Sild Heidi
1973
Estonia
Tõttajad
Imbi Soome
1969
Estonia
Heigo Põld
1968
Estonia
Princesītes korsā- un forsā-ža
Andrejs Gaumigs
1963
Latvija
Rota Šņuka
1963
Latvija
Mona-XA
Pēteris Zariņš
1961
Latvija
Alīda Ābola
1955
Latvija
MSV6
JAKS 2015
Arnolds Kučinskis
1949
Latvija
Jānis Skrūzmanis
1948
Latvija
Petersburg-SV
Aleksandr Kopelevich
1956
Russia
Igor Komin
1959
Russia
Asie pipari
Ilmārs Kaulakans
1955
Latvija
Harijs Lācars
1958
Latvija
Privātbūve-Kocēni
Vairis Krauklis
1953
Latvija
Jānis Dainis
1956
Latvija
LatLat 5
Varis Peisenieks
1957
Latvia
Jānis Turks
1955
Latvija
Novadnieki
Lērme Raitis
1942
Latvija
Aldis Priedītis
1938
Latvija
WSV6
KĀ2
Sarmīte Vlodare
1958
Latvija
Dace Saulīte
1959
Latvija
HO-HO
Izolde Jumare
1956
Latvija
Andra Melbārde
1957
Latvija
Bebres
Inese Purgaile
1956
Latvija
Ilze Vabole
1958
Latvija
Jakobīnes
Tamāra Kosmačeva
1956
Latvija
Joanna Buboviča
1958
Latvija
MARVELA
Māra Bolšteina
1943
Latvija
Velta Zjatkova
1939
Latvija
Polārlapsas
Dace Cebule
1959
Latvija
Ilze Tāse
1959
Latvija
XSV6
Mazvaitiņi
Uldis Brūns
1954
LV
Inta Brūna
1957
LV
Malači
Uldis Pekuss
1958
LV
Velga Buša
1957
LV
DO
DAINA CELMA-ZIDA
1950
LATVIJA
Oskars Zids
1948
LATVIJA
KĀPA LR
Rolands Laveiķis
1956
Latvija
Ligita Grunde
1954
Latvija
KĀPA VR
Volli Kukk
1949
Latvija
Ruta Kukka
1950
Latvija
Sēlijas mežs
Aivars Druvenieks
1956
Latvija
Gundega Jurāne
1959
Latvija
Jēkaba Aģentūra
Uldis Alksnis
1946
Latvija
Mudīte Alksne
1950
Latvija
Family6
RUPIE
Emīls Rupais
1977
Latvija
Ilze Rupā
1974
Latvija
Gustavs Ēriks Rupais
2008
Latvija
Dzintarlapsas
Ilze Krēmere
1976
Latvija
Krišjānis Krēmers
2005
Latvija
Jūrmalas Vilciņi
Māra Vilciņa
1983
Latvija
Alise Vilciņa
2003
Latvija
Emīls Lecinskis
2005
Latvija
Dejojošie kači
Jānis Kalniņš
1988
Latvija
Annija Kalniņa
2004
Latvija
Dusmīgie kurmji
Jānis Miezers
1974
Latvija
Gvido Miezers
2003
Latvija
Adamsu ģimene
Jānis Bethers
1982
LV
Klāvs Bethers
2003
LV