Rīgas rogainings piedāvā: Vasaras saulainākajam Olaines rogainingam atklāta reģistrācija

image

Svētdien, 30.jūlijā, Olaines Mežaparka estrādē pirmo reizi norisināsies populārās komandu orientēšanās sacensības Olaines rogainings. Dalībniekiem tiek piedāvātas dažādu kontrollaiku distances – 2, 4 un 6 stundas, kā arī 3 stundu MTB distance, ko individuāli dalībnieki varēs veikt ar velosipēdiem, un 8 kilometru taku skrējiens iesācējiem pa Olaines apkārtni ar nelieliem orientēšanās elementiem. Reģistrācija iespējama mājas lapā www.olainesrogainings.lv

 

Sacensību starts tiks dots Olaines Mežaparkā pie estrādes, bet rogaininga apvidus stiepsies visapkārt Olainei – austrumu pusē no Apšukalniem līdz Pēterniekiem, bet uz rietumu pusi sacensību karte aizvedīs līdz Mārupes un Babītes novadu robežām Cenas tīrelī, ko visvairāk izbaudīs garāko distanču dalībnieki.
 

Pašiem mazākajiem dalībniekiem – bērniem līdz 12 gadu vecumam - tiks piedāvāta iespēja piedalīties rogaininga pastaigā kopā ar instruktoriem, kas ilgs nepilnas 2 stundas. Dalībai pastaigā jāreģistrējas sacensību mājas lapā, kur dalības maksa līdz pat sacensību nedēļai ir 1 EUR. Katrs dalībnieks finišā saņems piemiņas medaļu no Olaines rogaininga.
 

Sacensības būs viena no pēdējām iespējām uzlabot un atjaunot rogaininga prasmes dalībniekiem, kas plāno piedalīties Pasaules rogaininga čempionātā, kas augusta vidū norisināsies Latgalē – Rāznas ezera apkaimē. Olaines rogainings īpaši aicina iesācējus un dalībniekus, kas nepārzina rogainingu, pamēģināt un iepazīties ar sporta veidu kādā no īsākajām distancēm.
 

Olaines rogainings ir komandu orientēšanās sporta veids, kur dalība notiek komandās no 2 līdz 4 dalībniekiem. Komandā var apvienoties draugi, ģimenes, uzņēmumu kolektīvi bez dzimuma un vecuma ierobežojuma. Reģistrācija sacensībām pieejama mājas lapā www.olainesrogainings.lv. Sacensības piedāvā Olaines novada dome.