Reģistrācija Rīgas pavasara rogainingam 2018 ir sākusies!

Laiks skrien ātri, un arī ziema, kas vēl tikai tuvojas, paskries nemanot! Kā jau ierasts, nepaspēsim pat attapties, kad ar pirmajiem saules stariem un ziedu asniem jau tiksimies Rīgas pavasara rogainingā - 24.martā! Tāpēc jau tagad sūtām jums priecīgo ziņu - reģistrācija Rīgas pavasara rogainingam ir atklāta! Līdz pat gada beigām ikviens var pieteikties sacensībām par visizdevīgāko dalības maksu.

Simtgades rogainingi mums atkal atklās gan sen neredzētas, gan jaunas vietas Rīgas nomalēs un pašā centrā. Pavasara rogainings notiks 24.martā un distancē iekļaus vēl nebijušus apvidus pie Ķīšezera, Baltezera un Juglas ezera, bet pilsētas daļā iekļaus Juglas, Mežciema, Teikas un citus blakus rajonus. Esi gatavs izaicinājumam? Piesakies tagad visizdevīgāk un tiekamies pavasarī! 

Vai Tev jau ir rogaininga medaļu kolāža? Šo lielisko piemiņu no 5 aizvadītajiem Rīgas rogainingiem vari iegūt arī Tu! Piesakies, rakstot uz xrace@xrace.lv un iegūsti savā īpašumā neaizmirstamām atmiņām pilnu aksesuāru savām mājām (rāmja cena no 14-16 EUR - atkarīga no interesentu skaita). Varbūt Tev iztrūkst kāda no medaļām un vēlies to iegādāties? Noteikti raksti mums! Atceries, ka pieteikšanās medaļām un rāmjiem ir tikai līdz 4.decembrim!