GPS maršruti (pastaigas dalībniekiem un pārējiem interesentiem ar MapRun6 aplikāciju)
Augšuplādē arī savu GPX maršruta failu šeit (meklējot "Event", izmanto atslēgvārdu "Bullupes")

Live GPS sekošana komandām

Sacensību karte

 
VietaNrNosaukumsDalībniekiLaiksPunktiSodsRezultātsVieta grupāmin/kmpti/kmmin/ptikm
1226Ašie!Rubens Šulcs
Austris Kalniņš
Mārtiņš Bērziņš
01:55:1577077MO2:100:06:344.3900:01:3017.5
2223LV BārdasUldis Pormeisters
Kaspars Adijāns
02:00:1669-168MO2:200:07:314.3100:01:4516.0
3218Kā viņu tur saucaJānis Lagzdkalns
Mārtiņš Jansons
01:58:0167067MO2:300:07:414.3700:01:4615.3
4221Begemots un KaķisKalvis Bricis
Zanda Abzalone
01:58:4759059XO2:100:08:364.2700:02:0113.8
5214Putekļu rijējiMārtiņš Treijs
Uldis Cīrulis
01:59:3257057MO2:400:08:444.1700:02:0613.7
6201ĀDAŽI CITYSniedze Brakovska
Eduards Pāķis
01:52:3053053XO2:200:08:253.9700:02:0713.4
7234Liedagi-35Fadejs Precinieks
Everts Precinieks
01:57:4351051FAM2:100:09:394.1800:02:1812.2
8243StonkasKārlis Stonka
Daina Stonka
01:59:3451051XO2:300:09:284.0400:02:2112.6
9219RK MĪTAVAMAREKS BULKOVSKIS
Edgars Rancens
Aija Svikle
Skaidrīte Ziediņa
01:59:4951051XO2:400:09:203.9700:02:2112.8
10238NOTEIKTI LAIKĀKaspars Kaupe
Aigars Šuvcāns
02:00:1152-151MO2:500:08:473.8000:02:1913.7
11239Pilsētas žurkasAnete Dārta Rožkalne
Valentīna Romanova
01:56:0348048WO2:100:09:283.9100:02:2512.3
12258UZ JAUNO KRASTUGinta Vilcāne
Aleksis Riguns
01:56:1146046XO2:500:10:094.0200:02:3211.4
13231Trijatā Rīgas mežosArmīns Gasjūns
Sandra Viekale - Gasjūne
Toms Viekals - Gasjūns
Elīza Viekale - Gasjūne
01:57:5145045FAM2:200:10:193.9400:02:3711.4
14202Bez steigasIntars Metums
Uldis Metums
01:55:2644044MO2:600:09:393.6800:02:3712.0
15230ĶengakrastiViesturs Raipulis
Kristers Raipulis
01:58:0944044MO2:700:11:024.1100:02:4110.7
16261Iļģuciema velniJānis Sīpols
Līga Rusiņa
Edijs Tropiņš
02:06:4251-744XO2:600:09:153.7200:02:2913.7
17259Viss bumbās!Aigars Čeksters
Tomass Čeksters
01:52:5643043FAM2:300:11:154.2800:02:3810.0
18227Piens ir ledusskapīIlze Vilciņa
Inese Vilciņa
01:55:1043043WO2:200:10:373.9600:02:4110.9
19241EstētiJānis Deksnis
Zanda Kokarēviča
Ilze Volfa-Kirilova
01:55:5043043XO2:700:10:403.9600:02:4210.9
20240AJ kvadrātāAgnese Jaunmuktāne
Anda Jaunmuktāne
01:59:3142042WO2:300:09:043.1900:02:5113.2
21250PerimetrsKristaps Kudlāns
Kaspars Jurāns
Jānis Geduševs
01:56:5940040MO2:800:11:193.8700:02:5510.3
22236Pitagora slapjās biksesMiķelis Zumbergs
Dace Zumberga
Ance Zumberga
01:52:0739039FAM2:400:12:404.4100:02:528.8
23262TomātiNiks Kristens Špilbergs
Laura Klezberga
01:59:0836036XO2:800:12:553.9000:03:199.2
24235Pedāļu minējiDzintars Harkins
Artis Harkins
01:51:5635035FAM2:500:12:233.8700:03:129.0
25237Jūrmalas RūķīšiJānis Vaivods
Gustavs Vaivods
Inese Vaivode
01:47:2634034XO2:900:11:503.7500:03:109.1
26217Morisa banda DžimijsKaspars Gailis
Ieva Gaile
01:56:0732032XO2:1000:12:113.3600:03:389.5
27216RoņiMeldra Baroniņa
Mareks Baroniņš
Ronalds Vaisgerbergs
01:45:4731031XO2:1100:12:563.7900:03:258.2
28247SHINOBIAigars Bogdanovs
Marina Peliha
01:48:5931031XO2:1200:12:593.6900:03:318.4
29228SkaidiņasLaima Arāja
Sandra Nonberga
Sallija Rodrigesa
01:54:1031031WO2:400:13:583.7900:03:418.2
30252A & JAnita Apine
Jeļena Kirika
01:48:0329029WO2:500:12:053.2400:03:448.9
31220Nakts sikspārņiDace Kaļķe
Kristīne Ondrupe-Kirilova
01:49:0229029WO2:600:13:123.5100:03:468.3
32233BeciņasJuris Borovikovs
Daiga Borovikova
Edgars Borovikovs
01:42:0127027FAM2:600:13:363.6000:03:477.5
33257Labas LapsasKarlis Kotans
Zane Kotane
01:48:2127027XO2:1300:14:283.6100:04:017.5
34232MinkasLauma Muceniece
Līga Drusta
Lāsma Midrijāne
01:55:3527027WO2:700:15:063.5300:04:177.7
35251D.A.G.+Anda Fridrihsone
Daniels Jeļisejevs
Gatis Liepiņš
Prans Brazdausks
02:12:3540-1327XO2:1400:11:323.4800:03:1911.5
36248H2OPZUZenonas Saldžiūnas
Rasa Regina Saldžiūnienė
01:53:1726026XO2:1500:13:573.2000:04:218.1
37244TeamAuseklisZane Kapteine
Valdis Kapteinis
02:02:4328-325XO2:1600:12:522.9400:04:239.5
38222Nezaudē smaidu!Diāna Ceika
Laila Ceika
01:53:4324024WO2:800:15:453.3200:04:447.2
39246ŪdensrozesSigne Tomsone
Neila Sietniece
Iveta Vilcāne
Ērika Abigaila Kumpiņa
01:41:0623023FAM2:700:17:093.9000:04:245.9
40253ZvejniekiAndris Zvejnieks
Gustavs Zvejnieks
Alise Zvejniece
02:01:0925-223FAM2:800:17:493.6800:04:516.8
41229SuperblāzmaElita Locāne
Dainis Locāns
01:45:5322022XO2:1700:14:583.1100:04:497.1
42256ŽiperīgieAIVA TETERE
RUTA VINTERE
01:53:3922022WO2:900:18:483.6400:05:106.0
43225AVIA TeamAlīna Fisenkova
Vitālijs Fisenkovs
Alise Saļuka
Sofja Temirgalijeva
01:57:3618018XO2:1800:19:012.9100:06:326.2
44260Intrum LapsasZane Alilujeva
Elīna Zepa
01:52:2817017WO2:1000:22:153.3600:06:375.1
45245Taktiskās stirnasLīva Skrastiņa
Undīne Skrastiņa
01:48:0611011WO2:1100:22:112.2600:09:504.9
46255SusuriMelānija Šulberga
Roberts Meiris
Rinalds Duļbinskis
Roberts Šulbergs
02:10:0011-101XO2:1900:27:492.3500:11:494.7
-270Ganību dambja tulznasErika Olberkyte
Ričards Kanders
0000.0
-215Šurpu-turpu!Ģirts Magone
Anete Zābere
0000.0