VietaNrNosaukumsDalībniekiLaiksPunktiSodsRezultātsVieta grupāmin/kmpti/kmmin/ptikm
1248IsostarGuntars Mankus
Irita Puķīte
01:57:0170070XO2:100:10:376.3500:01:4011.0
2216SAULKRASTI SHOWEL RACING TEAMEduards Pāķis
Sniedze Brakovska
01:55:0662062XO2:200:10:525.8500:01:5110.6
3231Begemots un kaķisKalvis Bricis
Lillija Brice
01:58:4758058FAM2:100:10:535.3100:02:0310.9
4228Bez steigasIntars Metums
Uldis Metums
01:59:3958058MO2:100:11:395.6500:02:0410.3
5239AmpēriņšMadara Apsalone
Jānis Kalniņš
02:05:0955-649XO2:300:11:445.1600:02:1710.7
6233Piens ir ledusskapīIlze Vilciņa
Inese Vilciņa
01:57:5347047WO2:100:12:495.1100:02:309.2
7246Rikas DraugiMārtiņš Puzulis
Sandis Pužulis
01:59:1744044FAM2:200:12:524.7500:02:439.3
8224ŠpociņiLolita Kauķe
Jānis Bižāns
Klāvs Bižāns
02:01:0742-240FAM2:300:15:425.4500:02:537.7
9204Dzelzs mērnieksArvīds Ondrups
Santa Beļkus
01:57:0038038XO2:400:15:164.9600:03:057.7
10235Pilsētas žurkasAnete Dārta Rožkalne
Gunita Daldere
02:04:2240-535WO2:200:13:144.2500:03:079.4
11227Nakts sikspārņiDace Kaļķe
Kristīne Ondrupe-Kirilova
01:54:3434034WO2:300:15:424.6600:03:227.3
12249RoņiMeldra Baroniņa
Mareks Baroniņš
Daniela Reihenbaha
01:49:4133033XO2:500:14:364.3900:03:197.5
13247Jūrmalas RūķīšiJānis Vaivods
Gustavs Vaivods
Roberts Vaivods
Inese Vaivods
02:13:3946-1432FAM2:400:15:135.2400:02:548.8
14244KreņķisĢirts Salmiņš
Agnese Rekēviča
Artūrs Vīksne
01:48:5731031XO2:600:18:375.3000:03:315.9
15215Finišs ir mītsAgita Kudlāne
Monta Peciņa
01:51:2531031WO2:400:14:063.9200:03:367.9
16230UltraSuperHDDuoILZE TROPA
AIJA FELDMANE
01:56:5031031WO2:500:16:014.2500:03:467.3
17245Grūtās minkasLauma Muceniece
Gatis Midrijānis
01:54:2326026XO2:700:16:523.8300:04:246.8
18237Durbe varIveta Eglija
Mārtiņš Eglijs
Kristaps Eglijs
01:56:2925025FAM2:500:16:183.5000:04:407.1
19238FrančiĢertrūde Silauniece
Francis Kozlovs
01:51:3324024FAM2:600:19:364.2200:04:395.7
20218Saštukos uz trijiemKaspars Pudists
Reinis Roga
Edgars Astašovs
01:59:4222022MO2:200:15:092.7800:05:267.9
21250Resnis un Slieka pērkonnegaisāJuris Vaidakovs
Matīss Vaidakovs
01:53:4221021FAM2:700:20:353.8000:05:255.5
22236dxdtKirils Surovovs
Viktorija Leimane
01:52:1113013XO2:800:24:562.8900:08:384.5
23243Kā būs tā būsKristofers Metums
Emija Metuma
01:48:32808XO2:900:30:172.2300:13:343.6
24242MAHINATORIAlberts Laksis
Helmuts Laksis
01:49:29606MO2:300:47:152.5900:18:152.3
25241Šurpu-turpu!Reinis Zābers
Ģirts Magone
02:23:4530-246MO2:400:11:482.4600:04:4712.2
26240Pastniece PannaGatis Kauss
Paula Kauša
Anna Kauša
00:57:04404FAM2:800:42:362.9900:14:161.3