Jauns gads, jaunas lietas! Atklāta reģistrācija.

Vēl Vecgada priekšvakarā, vēlējāmies padalīties ar 2020. gada sezonas jaunumiem, bet, pirms tos izklāstām, vēlamies pateikties visiem mūsu uzticamajiem dalībniekiem par šī gada piedzīvojumiem, stratēģijām, izaicinājumiem un smaidīgajām sejām finišā. Tas dod mums spēku turpināt un palikt pašiem kļūt labākiem un piedāvāt jums arvien jaunas un interesantas distances un iespējas veidot stratēģijas.

Jauns gads, jaunas lietas!

Mūsu distanču plānotājs Reinis nupat ir atgriezies no Amerikas Apalaču takas 1000km pārgājiena... jā, jā - ar kājām un tagad ir mierīgs un arī iedvesmas pilns plānot interesantas kartes un salikt kontrolpunktus tā, lai galvā pareizā stratēģija uzreiz rokās tā pat vien nenāktu. 

Varam atklāt ka pavasara Rīgas rogainings (pirmais jaunā rogaininga seriāla "Pilsētas leģendas" posms - skaties zemāk) notiks pie t/c Spice un tā teritorija vedīs uz vēl uz nebijušām vietām. Tāpēc tiem, kas domā ka visa Rīga jau izskrieta, būs jāskrien vēl. Skriesim no Torņkalna līdz Tīrainei. No Dzintariem (tiem, kas Mārupē) līdz Stūnīšiem. Pa vidu tam izpētīsim, kur tad sākas Mārupīte un paskatīsimies kas aug Akmensdārzā. Ja kādam būs līdzi maizītes, varēs ieturēt maltīti skatoties kā nosēžas vai paceļas lidmašīnas.

Rīgas rogainingam reģistrācija ir atklāta, un līdz 5.janvārim variet izmantot samazināto dalības maksu.

Un vissvarīgākais - mēs Jums un jūsu tuviniekiem vēlam mierīgus un saticīgus Ziemassvētkus un jaunus panākumus Jaunajā gadā!

Jauns rogaininga seriāls Pilsētas leģendas

Par rogainingos piedzīvoto jau šodien stāsta leģendas, kas ar katru gadu apaug vēl fantastiskākas un laikam drīz kļūs par folkloru līdzās tā sauktajām "PILSĒTAS LEĢENDĀM" (angliski: "URBAN LEGENDS"). Laiks rādīs, kurai pilsētas leģendai noticēsim vairāk - vai milzu samam Daugavā, kas rijis peldētājus, vai Iļģuciema 3-metrīgajam Iļģuciema velnam-vadātājam, vai tam, ka kādā Olaines grāvī vietējie attīstījuši fotofilmiņas (it sevišķi pēc ERAF attīrīšanas projekta), vai pazemes ejai, kas savienojusi Valmieras pili ar Kaugurmuižu, vai tomēr diviem pārgalvīgiem rogaineriem, kas uz ledus gabala pārpeldējuši Juglas upi. Bet varbūt nākamajā gadā tieši Tavs piedzīvojums kļūs par nākamo PILSĒTAS LEĢENDU.

Tā kā 2019. gadā rīkojām vairākus atsevišķus rogainigus, tad likās tikai loģiski, ka mums tie ir jāapvieno un jāļauj dalībniekiem domāt savu stratēģiju visas sezonas garumā un pacīnīties par kopvērtējumu. 

Rogaininga seriālā būs 6 posmi dažādās pilsētās un arī apvidos, kas veidos sacensību kopvērtējumu. Dažos no posmiem būs arī 3h MTB distance tiem, kam vairāk patīk braukt ar velo, nekā skriet. Viens no posmiem būs vakara/nakts posms, un varam pačukstēt, ka tas būs pašā Rīgas centrā. Mūsu distanču plānotājam Reinim ir idejas arī par speciālajiem posmiem, kuros ir iespējams iegūt papildu punktus. Līdzīgi kā "kalnu karaļa posms" skriešanas sacensībās. Par visiem šiem un citiem jaunumiem sīkāk iepazīstināsim jau janvāra beigās.

Mūsējā Reiņa 1000+ km pārgājiens