2H
MJ2
Pieteikumu pagaidām nav
WJ2
Pieteikumu pagaidām nav
XJ2
Pieteikumu pagaidām nav
MO2
Vecmilgrāvis
Normunds Langins
1965
Raimonds Langins
1995
Norautie auni
Kristaps Bošs
1991
Mārtiņš Bošs
1986
More Beer Team
Roberts Mišurovs
1986
Ivo Krupenkovs
1986
Roberts Eglītis
1986
Perimetrs
Kristaps Kudlāns
1990
Kaspars Jurāns
1988
Ļošas koki
Krišjānis Mežulis
1991
Mārtiņš Mežulis
1992
Rikšotāji
Viesturs Zimackis
1989
Andrejs Kirma
1991
Latvijai 100
Uģis Ozols
1967
Aldis Sjucillo
1975
ISOSTAR ENERGY SHOT
Valters Freidenfelds
1969
Einārs Šillers
1973
Vēja Gari
Edgars Sprūds
1991
Aigars Oļševskis
1977
Alojas Filcs
Aigars Slotiņš
1976
Ingus Āboltiņš
1975
Labdien
Niksons Špilbergs
1998
Ričards Plakanis
1998
Kristaps Martinsons
1998
Valters Pavlovičs
1997
Biksēs pavasaris
Ivars Rušmanis
1984
Mārtiņš Levenšteins
1988
Ainārs Elksnis
1982
Asoni
Jēkabs Toms Andersons
2004
Arnis Andersons
1974
Sexeri
Jānis Mūrnieks
1990
Deivids Cjukša
1993
Maksims Kuhto
1998
Resnie Putni
Andris Akmentiņš
1986
Jānis Upenieks
1988
Runcis un Akis
Jānis Runcis
1991
Guntis Āķis
1969
Krūkļi
Rūdolfs Krūklis
1991
Mārtiņš Krūklis
1991
WO2
Četras Riepas
Monta Logina
1988
Kristīne Bērze
1975
Līva Cimure
1986
Gerda Logina
1984
Grūtās Minkas
Lauma Muceniece
1985
Līga Drusta
1983
Fridas iedvesmotas
Ilze Grinberga
1975
Andra Vanaga
1969
Kaķu Tantes
Liene Mudrova
1989
Ieva Ozoliņa
1992
sPOžās acis
Ņina Riļejeva-Piskura
1981
Marina Ribaka
1983
Kristīne Šmiukše
1994
Anna Valaine
1995
Noķer vēju
Zane Rūtena
1984
Evija Krēmere
1982
Veiklās vāveres
Dagnija Lejiņa
1979
Ineta Blauduma
1980
Svetlana Gause
1961
Inese Pētersone
1973
IQ
Kristīne Tihanova
1980
Ieva Ziemele
1992
Zāļu sievas
Dace Peiseniece
1973
Ilze Kalve
1973
Rebel mamas
Zanda Šadre
1982
Polina Tamuža
1984
Vāveres bez riekstiem
Zane Kojaloviča
1973
Odeta Rimšele
1993
Kaktuss
Dace Slotiņa
1976
Luīze Jansone
1992
Trojas zirgs
Aiga Dzenža
1992
Ginta Viļuma
1989
Santa Viļuma
1991
Mēs necepsim, Mēs nevārīsim
Marita Masule
1989
Antra Rumševica
1986
Ieva Ziediņa
1979
Sēņotāji!
Ivita Peipiņa
1959
Una Lapsiņa
1961
XO2
Divi Roziņi
Madara Roziņa
1990
Rihards Roziņš
1988
MAAN
Matīss Litvins
1989
Ance Celmiņa
1992
DEAF FOX
Iveta Kraze
1980
Kristofers Kraze
2003
Bubuči
Kalvis Brūns
1986
Ilze Brūna
1991
PŪĶI
VALDIS PŪĶIS
1972
PAULA PŪĶE
1993
JANA PŪĶE
1968
Ansoni
Jānis Ansons
1986
Ieva Ansone
1987
Bez lāča
Lelde Grīnvalde
1989
Māris Grīnvalds
1979
Run for life
Rūfdolfs Brauners
2004
Elīza Zvīgule
2002
Germans Dravants
2004
SNIEGPULKSTEŅU MEKLĒTĀJI
Artūrs Mucenieks
1999
Simona Granta
1999
Ieva Žube
1999
Kuksīši
Beate Tumaševska
1973
Rūdis Marcinkevičs
2002
Inga Ludborža
1977
Čau, foršie!
Renāte Trapiņa-Jēče
1987
Ģirts Jēčis
1985
Agate Streipa
1986
VIENMĒR UZ VIĻŅA
Vladimirs Isajevs
1972
Valērija Fedotova
1981
FATELV
Toms Rijnieks
1993
Liena Puise-Puiše
1990
Prieciņš IR !
Agnese Meikšāne
1980
Sintija Auguste
1989
Gunārs Ozoliņš
1987
Isostar Reload
Jānis Kūms
1988
Zane Tilta-Kūma
1989
VaSiTiŠa
Valdemārs Timofejevs
1997
Sintija Šaitere
1997
Ašie burkāniņi 2
Jānis Lesničenoks
1988
Ieva Lesničenoka
1990
O-team
Uldis Orups
1987
Renāte Ribakova
1989
Cilpo taisni
Liene Gasiņa
1980
Jānis Zaļums
1982
Jānis Klimenkovs
1984
NYASHKI
Diana Ļisicinska
1986
Sergejs Gromovs
1987
Pamēģināt jau var
Andris Ingiļāvičus
1993
Elizabete Tērauda
1993
Lustīgie leduslāči
Sigita Cimermane
1980
Ligita Liepiņa
1983
Zanda Baure
1992
Jānis Lejiņš
1973
Zibenīgie zuši
Evita Gause
1984
Sanita Slaktere
1979
Nils Rets Slakteris
2004
Ričards Nagurevičs
2002
Rozenbergi
Kārlis Rozenbergs
1991
Kristīne Rozenberga
1991
MUSE
Didzis Glušņevs
1991
Sintija Birģele
1997
Tēraudjātniekkalni
Baiba Jātniece
1988
Jānis Jātnieks
1988
Madara Tēraudkalna
1988
Uldis Tēraudkalns
1988
2 kaķi
Juta Pastore
1966
Kārlis Pastors
2004
Pilnīgi vienalga
Arturs Ģēģeris
1986
Evita Kļaviņa
1980
Kas šis par pasākumu?
Ildze Auna
1988
Gatis Ilgažs
1986
Lakstīgalnieki
Toms Solovjovs
1991
Zane Solovjova
1991
Viesulis un Blondīne
Pēteris Stepiņš
1981
Anete Danelsone
1984
MN2B
Nauris Biezais-Brantevics
1989
Māra Biezā-Brantevica
1990
3 riepas
Laura Cepurīte
1988
Kristaps Čeksters
1985
Elvis Švecs
1993
Archaeopteryx
Toms Miks
1981
Anna Lanka
1991
Karsts
Laura Pundure
1994
Kārlis Linde
1993
Būsim uz pjedestāla!
Kaspars Kiesners
1983
Baiba Niparte
1988
Kaimiņu komūna
Juris Vaidakovs
1972
Gita Stārastniece
1981
Miermīlīgie zvēriņi
Zane Zvirbule
1986
Evija Collenkopfa
1986
Krista Evelīna Liepiņa
2000
Viesturs Zariņš
1999
Rīgas Nami 2
Jānis Bērziņš
1981
Egita Kairiša
1976
Inga Smirnova
1973
Warmfox
Dmitrijs Ļisicins
1986
Viktorija Ļisicina
1986
Wunder Latvia
Miķelis Zaļais
1983
Zanda Strunga
1984
Artūrs Vilkājs
1991
Priekā!
Līva Šteinberga
1987
Edgars Dūviņš
1989
Labs nosaukums
Erika Olberkyte
1998
Dāvis Bergholds
1999
Narvīšu eksperiments
Krīvs Lode
1990
Raivis Mednis
1990
Nataļja Arbeitere
1990
Ilona Gaiduka
1990
Family2
V3G4
Armīns Gasjūns
1978
Sandra Viekale - Gasjūne
1978
Elīza Viekale - Gasjūne
2003
Toms Viekals - Gasjūns
2010
wAlts
Artis Mednis
1974
Teodors Mednis
2013
Saulkrasti Showel Racing Team
Eduards Pāķis
1976
Lelde Pāķe
2006
Turbo Gliemeži
Tomass Bleidels
2011
Terēze Bleidele
2009
Vestards Krapāns
2010
Baranciņi
Iveta Lange
1986
Jēkabs Lange
2017
Krunkainie
Rolands Vorkals
1977
Alise Vorkale
2003
Ella Vorkale
2010
Čiekurs
Māris Bisenieks
1971
Ričards Bisenieks
2005
Elīna Biseniece
2008
LaZy HedgeHogs
Dmitry Efremov
1980
Valentina Efremova
1981
Artyom Efremov
2012
Jenoti
Armands Greiškāns
1968
Valtins Greiškāns
2004
Sofija Greiškāne
2007
Anrijs Greiškāns
2009
Pūliņu ģimene
Kristaps Pūliņš
1981
Baiba Pūliņa
1980
Kārlis Pūliņš
2009
Dārta Pūliņa
2009
KriGu
Gundega Andersone
1973
Kristaps Andersons
2008
DEJUS TEAM
EDGARS DEJUS
1982
RAIENS DEJUS
2007
Nē Tu
Brigita Actiņa
1977
Edgars Actiņš
1978
Katrīna Actiņa
2005
Lote Actiņa
2011
Nesteidzīgie
Gatis Graubiņš
1976
Inga Jaunošāne
1979
Daiga Braunere
1974
Francis Brauners
2010
Z-TĪM
Paula Zandersone
2007
Andris Zandersons
1970
Una Medne-Zandersone
1968
ChubChik
Linda Fedotova
1985
Līva Jākobsone
2017
Kevini
Aiga Švalbe
1981
Modris Švalbe
1982
Kevins Švalbe
2007
Špociņi
Lolita Kauķe
1979
Klāvs Bižāns
2011
Gaidēni
Elīna Sēja-Birzaka
1983
Jānis Birzaks
1982
Nataša Kājina
1974
Paula Kājina
2008
Ašie burkāniņi 1
Dainis Rimšāns
1975
Katrīna Rimšāne
2007
Ruta Rimšāne
1979
Lūšu ģimene
Renārs Lūsis
1978
Gabriela Lūse
2004
Rafaels Lūsis
2007
Daniels Lūsis
2009
Vārnu ielas republika
Diāna Bebriša
1982
Paula Feifere
2009
ZIBENS BULTAS
Kristofers METUMS
2008
Oskars METUMS
2011
Emija METUMA
2007
OC VISION IT &Co1
Mārtiņš Baika
1990
Liene Baika
1987
Roberts Baika
2014
Jānis Baika
2018
OC VISION IT &Co2
Margarita Kozuņa
1961
Liāna Kozuņa
2011
Operatīvie cāļi I
Agnese Tupureina
1973
Daniels Tupureins
2008
Helvijs Tupureins
2008
Operatīvie cāļi II
Svetlana Astašova
1984
Viktorija Astašova
2008
Tērauda Divplākšņi
Kārlis Kalniņš - Vīndedzkalns
1962
Daiga Kalniņa - Vīndedzkalna
1973
Ieva Kalniņa - Vīndedzkalna
2006
Bižāni
Sergejs Bižāns
1983
Jānis Bižāns
2008
EEE Rīga
Edgars Lazdiņš
2006
Evija Lazdiņa
2008
Elīza Oša
2009
Nakts Lāči
Alberts Lācis
1970
Emīls Lācis
2007
Dhanu team
Kaspars Cers
1975
Oto Cers
2007
PONČIKS & CO
Evija Soročina
1970
Laura Soročina
1993
Kristofers Soročins
2007
LAPSAS
Māris Staris
1975
Ilze Stare
1985
Sofija Stare
2011
Jānis Anspoks
1953
A un L
Aigars Lipčiks
1980
Lote Lipčika
2009
Enerģiskie eži
Kaspars Cimermanis
1979
Edvards Cimermanis
2011
Uvis Slakteris
1980
Ardis Slakteris
2009
Jautrie jenoti
Reinis Pētersons
1976
Jānis Emīls Pētersons
2012
Raimonds Liepiņš
1980
Nellija Liepiņa
2010
Spriganie susuri
Aivars Gausis
1960
Beatrise Cimermane
2007
Nikola Nagureviča
2006
Ričards Jānis Liepiņš
2006
Murīši
Tomas Jaunzems
1990
Inese Jaunzeme
1989
Leila Elizabete Ozola
2008
Iesācēji
Ilvars Jēčs
1970
Daniels Jēčs
2010
Jaksoni
Egils Jaksons
1984
Asja Jaksone
1983
Renārs Jaksons
2008
Brālēni
Uvis Sproģis
2005
Kristers Lārmanis
2005
Trakie putni
Kristiāns Krūmiņš
2009
Emīlija Krūmiņa
2007
Miķelis Krūmiņš
2009
Biķeru Ziķeri
Jānis Kalniņš
1970
Alise Kalniņa
2007
Gustavs Kalniņš
2011
Nakts sikspārņi
Kristīne Ondrupe-Kirilova
1967
Dace Kaļķe
1973
Sandra Kirilova
2007
JAUTRĀS PLEZNAS
Ivo Ivanovs
1972
Gvido Ivanovs
2011
Bruno Ivanovs
2013
2M
Māris Klimavičius
1979
Marta Klimavičiusa
2007
Eksperti
Ieva Kilevica
1975
Baiba Trule
2005
AlexSandras
Sandra Šimkus
1979
Aleksandra Loskutova
2007
Ašās
Elīna Andersone
1976
Līva Elīza Andersone
2006
Mūsu cilvēki
Ilze Birzniece
1985
Alberts Birznieks
2013
PUNDURBRUŅURUPUČI
Lauris Lizbovskis
1973
Anna Līva Lizbovska
2007
Čammas
Elīna Bērziņa
1974
Miks Ceihners
2003
Mārtiņš Bērziņš
2008
Turpinājums
Ilze Vanaga
1976
Zane Dzenīte
2008
Ever After Betmens
Lāsma Kļaviņa
1981
Karlīna Kļaviņa
2007
Kāmiša Nadziņa noslēpums
Mareks Hauks
1973
Matīss Hauks
2008
Toms Hauks
2010
4H
MJ4
Pieteikumu pagaidām nav
WJ4
Pieteikumu pagaidām nav
XJ4
Pieteikumu pagaidām nav
MO4
3ASI
Aleksejs Loskutovs
1962
Ivars Spalis
1976
Brīvprātīgie
Viktors Saulītis
1984
Gatis Kveders
1981
Kaspara Komanda #1
Kaspars Vīksne
1989
Kristaps Magone
1992
Relax
Kaspars Lukačovs
1982
Vladislavs Mironovs
1984
Zemgus Eglītis
1989
2 brāļi
Jānis Linītis
1990
Arnolds Linītis
1986
Kaut kā tikam galā!
Normunds Grava
1975
Valdis Sirsniņš
1959
Mežakuilis OK
Juris Bogdanovs
1985
Reinis Dzenis
1983
SPAMMA
Kaspars Vitols
1983
Raitis Birznieks
1983
AB3D
Pēteris Spuriņš
1980
Uldis Tučs
1982
Stirnubuks 13
Mārtiņš Gūtmanis
1979
Signis Vāvere
1977
Vyrapuks
Aigars Strods
1986
Rihards Dziedātājs
1989
Very difficult situation
Jānis Stašāns
1980
Oskars Majevskis
1980
Born in 84
Didzis Šapkus
1984
Artūrs Vaselis
1984
TRUE STORY
Elmārs Ābotliņš
1989
Andis Laveiķis
1989
LOST
gatis pūcītis
1981
kaspars sausais
1986
NEVER 2KND
NORMUNDS KRONBERGS
1990
DAINIS KRONBERGS
1976
Hop Hop
Ints Marcinkevičs
1973
Kaspars Lauris
1981
ROGBAND
Gints Eglītis
1973
Mārtiņš Krievāns
1978
LĒNS UN VĒL LĒNĀKS
Jānis Riža
1978
Raivis Grīviņš
1981
KalMār
Mārtiņš Sapats
1988
Kalvis Kažoks
1993
K2
Kaspars Aksenoks
1972
Kristaps Poddubnijs
1991
BEZ VARIANTIEM!
Normunds Darznieks
1978
Ansis Ailis
1983
Brašie puikas
Dmitrijs Minajevs
1988
Aleksejs Jevdokimovs
1986
Aleksandrs Okseņuks
1988
Neliels treniņš
Zigmārs Gailis
1990
Andris Gailis
1992
Lēns ozols
Aris Peics
1989
Kristaps Ozols
1988
Zeļļi
Helmuts Knopkens
1977
Haralds Knopkens
2001
KP
Kalvis Upītis
1989
Andis Komarovs
1987
Spiceži
Vilnis Bicevskis
1979
Andris Strapcāns
1973
Minhenes Inter
Gatis Taurenis
1981
Jānis Taurenis
1982
Raitis Armanis
1983
Sergejs Ronis
1983
FOKUSAI
Valerijus Cvetkovas
1970
Mantas Mendelevičius
1980
Mores
Alvis Lepiksons
1971
Valdis Lepiksons
1971
Doner Kebab
Ritvars Mūrnieks
1985
Jānis Jekševics
1984
Armands Andersons
1980
4H PASTAIGA
Uģis Holsts
1975
Viesturs Puriņš
1966
PAŅEMSIM AR ŠARMU
Aleksandrs Serovs
1979
Ģirts Radčenko
1986
Ilvalde
Ilvars Mizniks
1971
Valdemārs Plociņš
1983
Tonuss
Jevgeņijs Bondins
1979
Aleksandrs Kņazevs
1979
Tontoni
Ivo Zemturis
1980
Jānis Zemturis
1958
Divi krasti
Viesturs Kriškalns
1981
Dans Hodanonoks
1979
www.lmp.lv
Guntars Mankus
1969
Mārtiņš Miķelsons
1977
Smirdīgie sieriņi
Matīss Kauliņš
1992
Normunds Skrebelis
1992
Gentlemens Cub
Roberts Sukonovs
1984
Viktors Saveļjevs
1984
Bračkas
Pēteris Pētersons
1978
Didzis Pētersons
1966
Bez sponsora
Ģirts Rautenbergs
1984
Lauris Svars
1991
2 steevi
ivo Smiltnieks
1973
Andris Balodis
1975
Kopā sanāks
Ģirts Salmiņš
1969
Arnis Salmiņš
1992
The Elite Class of 2005
Ēriks Lebedoks
1985
Mārtiņš Linde
1985
D8 Spēks
Igors Geletko
1973
Alvis Bērziņš
1977
Very, very bad legs
Ģirts Puķe
1989
Kristaps Saulītis
1986
Gudrs un Ātrs
Gvido Mušperts
1977
Guntis Vijgriezis
1971
WO4
Plinti krūmos nemetam
Iveta Sondore
1980
Gunita Barisa
1979
Ķirši matos
Annija Jenča
1985
Anete Jenča
1988
Aija Lorence
1986
Vaļļu meitenes
Marta Valle
1985
Lelde Valle
1978
Asnate Grēve
1977
Čemurs & Čiekurs
Anete Meļķerte
1992
Līga Meļķerte
1989
Pazudušais azimuts
Madara Elksne
1988
Madara Štorha
1986
Gerda Rozīte-Pupkeviča
1985
Smiltis birst
Sandra Pereca
1979
Sandra Segliņa
1981
Inga Šakare
1973
Noķersim ASTes
Džaneta Suta
1964
Linda Jansone
1990
EKOVIETES
Sanita Leimane
1981
Svetlana Konovalova
1975
Mīļmāsiņas
Inese Bajāre
1976
Egita Rozniece
1975
Kā-Sis
Katrīna Grundšteine
1989
Dagmāra Krūmiņa
1993
Domuzīme
Aiga Priedniece
1970
Sanita Feldmane
1970
Pļavu Tilbītes
Anete Segliņa
1989
Sanita Ivanova
1990
Bites citronos
Inguna Eglīte
1964
Inga Vaļska
1972
DOMU-ZĪME
Maruta Jurjāne
1985
Jolanta Seņkāne
1990
Baiba Šinberga
1989
B3
Ildze Straume
1974
Ieva Godiņa
1976
Taterņiki
Beāte Spalva
1989
Inese Pučeka
1990
Jopcik!
Zane Simsone
1988
Sandra Pumpure
1989
Sanita Pumpure
1985
Raganu klubiņš
Velta Holcmane
1955
Laura Zariņa
1980
Ita Eglīte
1980
Izanda Puncule
1984
Naskās skrējējas
Anda Auce
1974
Sarmīte Mūze
1975
ZIBENS
Žastīne Skrebele
1992
Līva Romanova
1989
Dievišķā pilnība.
Inta Tiltiņa
1960
Ingrīda Kleinberga
1961
Afrodītes
Jana Znaidjonova
1987
Elīza Avotiņa
1994
Kintija Circe
1991
Siguldas Ozons
Linda Katlapa
1976
Kristīne Veita
1974
ohne dich ist alles doof
Aleksandra Fjodorova
1989
Alise Birnbauma
1989
Upes Līdaka (-s)
Kristīne Līdaka
1986
Elīna Upīte
1986
Absolut Lavash
Agnese Kundziņa
1989
Evija Čaupale
1988
Lazdu laipa
Ita Bērziņa
1984
Zane Lazda
1974
Girl Power
Ilze Kreptoviča
1988
Rigonda Pašile
1987
Bujaka (all night)
Ineta Briede
1985
Inese Keiša
1978
ZINTAS
ILVA PUTNIŅA
1986
NATĀLIJA BAIDA
1989
Divmāsiņas
Inga Jansone
1982
Inita Jansone
1992
VE nāk!
Līva Mīlenberga
1990
Jeļena Stūriška
1983
Agnese Aleksejeva
1992
Jūlija Rjazanova
1996
OC beibes
Renda Forstmane
1993
Inga Jurčinska
1993
OC klubiņš
Marija Magarama
1982
Natalja Karpušina
1979
Baiba Bauze
1993
Madara Dūmiņa
1991
HotFix
Zane Vanaga
1987
Jana Smelēna
1992
DRAMA Queens
Maruta Rancāne
1981
Ingrīda Sorokina
1985
BAIL
Ilze Bieze
1970
Baiba Āķe
1976
Ups, sajuka!
Līva Laizāne
1994
Brigita Krauja
1990
ČETRAS SANTAS UN ELITA
Elita Peresoļaka
1986
Dita Blūma
1988
Brīvdienu refleksija
Zane Kālberga
1991
Inese Vilciņa
1989
Pūks un Sivēns
Emīlija Radzeviča
1999
Anna Marija Radzeviča
1996
Murzenes
Juta Murziņa
1995
Elza Murziņa
1991
Indra Murziņa
1967
Kasieris pie lodziņa
Baiba Birzniece
1979
Ineta Popēna
1978
Spicās mežā
Mārīte Brice
1989
Jeļizaveta Morozova
1995
XO4
NLP
Gints Poris
1981
Dace Rozenberga
1985
Slinkums skriet
Ieva Leonoviča
1993
Eduards Leonovičs
1998
Toms Kudiņš
1991
Nebūs!
Jānis Sapats
1993
Dagnija Tērauda
1996
I&A
Ilze Cahrausa
1990
Artūrs Hirkovskis
1989
Večuki
Andris Kalniņš
1938
Maija Jansone
1944
Parasti neskrienu
Agita Kudlāne
1990
Pāvels Nikolajevs
1982
Meža susuri
Agris Veckalniņš
1968
Laura Veckalniņa
1981
Pēdējā sekundē
Jānis Brižs
1988
Guna Briža
1989
Viesulis un bezvējš
Vita Boša
1964
Uldis Bošs
1964
Mežakuilis M
Matīss Melecis
1977
Ieva Melece
1977
Vāveres kosmosā
Andris Bērziņš
1977
Ilvija Pukste
1984
Juris Kārkliņš
1978
Mazie
Ainārs Šiliņš
1968
Gundega Šiliņa
1977
L5 fārmklubs
Pāvels Naļivaiko
1957
Gunta Kinstlere
1956
Čāpotāji
Jānis Lorencs
1960
Iveta Rondberga
1963
Tahofobi
Aleksis Doma
1984
Lota Ozola
1985
Agnese Martina
1993
Roberts Osipovs
1993
99
Viktoras Saldžiūnas
1984
Margarita Kulnis
1990
Devyni
Zenonas Saldžiūnas
1961
Rasa Regina Saldžiūnienė
1961
DAA
Dairis Ellers
1986
Anda Ellere
1986
Artis Ellers
1983
Kāpieši
Atis Heinols
1996
Kendija Aparjode
1996
Aliņš un suliņa
Rihards Volfs
1984
Agnese Volfa
1984
Vienradži
Kristiāns Križmanis
1999
Virgīnija Vītola
1990
Aleksejs Jekomovs
1999
Pirmdienīši
Juris Austriņš
1984
Nora Vrubļevska
1985
Auce Jēkabsone
1986
Dace Jēkabsone
1985
Tā jau nu varēs!
Linda Leja
1982
Agris Bērziņš
1986
Treknie putni
Balvis Gulbis
1959
Līga Gulbe
1966
Marta Gulbe
2004
Mākoņgājēji
Ludmila Kozačenko
1990
Valters Veiss
1985
Gatis Zenčenko
1988
Seksīgie
Valters Āboliņš
1985
Ella Spuriņa
1991
Mieži
Raimonds Miezis
1983
Dace Mieze
1988
Piesēni
Ivars Tolmanis
1965
Ieva Tolmane
1970
Zane Degro
1970
Baiba Bolgzda
1968
Dusmīgs Jenots
Līva Rudzīte
1992
Jānis Celmiņš
1987
Latvijas Finieris Mežs
Agris Meilerts
1974
Kristīne Meilerte
1972
4 ledus pingvīni
Raitis Streičs
1987
Gita Mazprecniece
1989
Terēza Kazimirjonoka
1986
Fillmore
Arnis Veiders
1976
Laura Veidere
1986
Roberts Pakalns
1986
Linards Pakalns
2002
Steidzies lēnām!
Uldis Apsalons
1951
Normunds Limba
1960
Andžella Lūkina
1969
Anastasija Dovbenko
1987
ViMi
Mindaugas Strazinskas
1984
Violeta Labzentyte
1986
Plūmes
Inese Rūsa
1986
Andris Plūme
1985
Marinē 2-tā
Māris Siliņš
1973
Inese Kantore
1976
Auces aeroklubs
Raimonds Kaže
1983
Anita Zakse
1986
Niknie čiekuri
Rolands Kasatkins
1984
Una Uzkalna
1992
Jēkabs Kurzemnieks
1992
Aija Kurzemniece
1991
Lampā
Didzis Rozenbergs
1985
Elita Poplavska
1985
Riga Adventure Team / KoBalts
Jānis Šneiders
1985
Andis Grandāns
1987
Līva Medne
1988
Stenetāji
Jānis Ansons
1988
Ance Ansone
1985
Māris Kuģis
1990
Kapteinis Bremze
Aleksandrs Bodiļevs
1983
Elizabete Neimiševa
1980
Kur tilti?
Edgars Zaķis
1988
Jana Puze
1987
3 Dūmi limited edition
Pēteris Tamužs
1984
Kristīna Tamuža
1982
Vāgnerielas censoņi
Silvija Sjakste
1988
Liene Kaminska
1984
Artūrs Pankrats
1988
French Toast Mafia
Edgars Kokorevičs
1987
Inese Kokoreviča
1984
Rolands Rudītis
1987
Krones iela
Linda Rožkalna
1967
Kristaps Rožkalns
1992
Kafija, rums un citrons
Santa Liepkalne
1985
Andrejs Liepkalns
1982
Vineta Trimalniece
1992
Adrenalīns uz dienvidiem
Mikus Bērziņš
1989
Vita Rusiņa
1990
Līga Rusiņa
1989
Klāvs Ivanovs
1991
AE
Armands Lunts
1969
Elīna Lunte
1999
Nepieskaitāmie
Normunds Budevičs
1990
Līga Lauva
1989
Longchips
Karīna Trence
1992
Artis Puķītis
1990
Rūdis Janovskis
1990
Elīna Balode
1993
Ašās kājas ZID
Dāniels Ziemelis
2004
Inese Zepa
1984
Čajņiki
Guntars Ķirsis
1978
Sindija Agare
1981
Briksnis
Kārlis Prauliņš
1980
Benita Prauliņa
1982
Riga Adventure Team win-win
Juris Ritums
1983
Gunita Kirmuška
1987
Lacerta Running Team
Alīna Fisenkova
1983
Vitālijs Fisenkovs
1990
2 Surikati
Oskars Seilis
1986
Simona Seile
1987
No fear!
Inta Zīriuse
1987
Artūrs Riekstiņš
1983
Ofiss Cīnās Vienmēr
Daiga Gulbe
1963
Andrejs Macuks
1968
Knaši Ašā PO
Katrīna Ulberte
1992
Kitija Zandberga
1995
Agnese Varlamova
1993
Aigars Ivaņenko
1993
Maldoņi
Ilze Kronberga
1978
Vairis Kronbergs
1980
Madara Lukstaraupa
1989
Reinis Lukstaraups
1986
Pulles
Diāna Pulle
1977
Jānis Pulle
1977
Baltie Zalkši
Baiba Kaskina
1976
Ivars Krenklis
1971
Iveta Skujiņa
1981
Baiba Krustiņa
1985
Run 4 fun
Dace Dūka
1982
Jānis Dūka
1989
Zilie Buki
Didzis Raits
1990
Beata Grickeviča
1985
Ātram jābūt vēl ātrākam
Anžela Šapovalova
1978
Edmunds Dremakovs
1980
Qbit
Salvis Daģis
1981
Ilona Daģe
1984
Meklēju dzīvokli
Mikus Voss
1990
Arta Kudlāne
1988
Ide Ja
Eduards Priednieks
1981
Ļubova Priedniece
1982
Irina Salova
1979
Divas priedes
Edijs Grants
1985
Ilze Grante
1986
Pavasara vējš
Ainārs Gailis
1962
Vita Gaile
1964
Labie Slīdētāji
Alise Anitena
1983
Reimo Rander
1974
Andis Zviedris
1962
OKZK XO
Dmitrijs Skripačevs
1986
Valērija Skripačeva
1988
Es no vilka nebaidos
Inese Bļodniece
1968
Miks Blodnieks
2002
Timma Team
Laura Liepa-Timma
1985
Rihards Timma
1984
Negativus Adventure
Mārcis Gediņš
1979
Ieva Nora Gediņa
1982
Spriganie plāksteri
Zanda Taupmana
1970
Antra Lukševica
1981
Madara Kārkliņa
1990
Andis Ozoliņš
1980
Liedagi-35
Fadejs Precinieks
1979
Zelma Preciniece
1982
UnderSun+
Krists Andersons
1981
Rūta Andersone
1984
Krista Grasberga
1983
celmlauži
Toms Cietvīrs
1988
Anta Ošiņa
1990
Divi tankisti un suns
Luīze Mantiņa
1991
Jānis Leimanis
1989
skrr skrr
Madara Berga
1982
Valdis Bergs
1981
Rīgas Nami
Edgars Andersons
1983
Agnese Kvedere
1990
Sigita Grauduša
1990
Zigmunds Mednieks
1972
Radio TEV
INTARS VĒBERIS
1979
LINDA LAURENA
1985
Stavro Staro
Alise Stavro
1989
Einārs Stavro
1989
Buberts
Kaspars Anckalniņš
1981
Inese Anckalniņa
1981
Scrambled legs
Jānis Veļķeris
1997
Līva Veļķere
1987
TT
Ivars Žagars
1971
Astra Šauere
1975
Teika nemirst!
Kaspars Kārkliņš
1975
Dace Podkalne
1980
Family4
Pa lapsu taku
Līga Gaigule
1981
Gunta Šlosberga
1974
Leo Ivanovs
2009
Lēnais sprinteris
Uģis Viļums
1979
Hedija Viļuma
1980
Evelīna Patrīcija Viļuma
2005
Kārlis Viļums
2009
sidla
Aldis Strožs
1969
Mārtiņš Strožs
2005
Beciņas
Juris Borovikovs
1970
Daiga Borovikova
1981
Kristīne Borovikova
2008
Nejaukais Mēs
Māris Cīrulis
1975
Mārtiņš Cīrulis
2008
Papa Karlo un meitiņas
Ivars Brolītis
1976
Līva Brolīte
2003
Paula Brolīte
2005
Staigātāji
Iveta Brolīte
1978
Viesturs Brolītis
2012
Gunta Zariņa
1958
GuDi
Didzis Andersons
1974
Gustavs Andersons
2006
Jansonu meičas un Čalis
Ieva Jansone
1985
Amanda Jansone
2007
Maija Jansone
2009
Roberts Jansons
2013
Jaunie roņi
Juris Jegorovs
1980
Elīna Konstantinova
1980
Ernests Jegorovs
2009
Marks Jegorovs
2011
Mežonīgās Bizamžurkas
Mārtiņš Norberts
1979
Evita Gorbunova
1987
Nikola Gorbunova
2009
Eduards Gorbunovs
2011
OC IMANTAS BĒRZIŅI
Gatis Bērziņš
1987
Ieva Bērziņa
1977
Una Bērziņa
2007
Līga Bērziņa
2012
Vidzemes šosejas Pandiņas
Anda Sproģe
1983
Justīne Brutāne
2007
Renāte Ribaka
1994
Mārupītes bebri
Sandis Sproģis
1975
Anete Bruževica
1973
Imants Bruževics
2006
Rūta Bruževica
1997
Iesim apkārt
Ilze Mīlenberga
1982
Alise Mīlenberga
2007
RĪVE
Ilze Lūkina
1967
Ronalds Lūkins
2002
Vita Rudzīte
1969
Elza Rudzīte
2007
Gobas
Ģirts Goba
1979
Kristers Goba
2006
Edvards Goba
2012
Ātrie susuri
Andris Daniels Klagišs
2009
Lāsma Klagiša
1977
Jauna ēra
Aivars Belis
1977
Roberts Belis
2008
6H
MJ6
Dubultbriesmas
Tomass Reinis Tīss
2000
Tomass Neuss-Lucs
1999
ORIENTĒŠANĀS JUNIORI
Emīls Kužums
2003
Kristaps Roķis
2003
Renārs Roķis
1999
WJ6
LAIMS
Anete Salmiņa
1998
Laine Melece
1996
Ātrās pastalas
Laura Nikola Pinne
2002
Daniela Krasovska
2005
XJ6
Kāpseklis
Krišjānis Krēmers
2005
Lauma Simsone
2004
Krēmerbērni
Elīna Krēmere
2000
Ričards Krēmers
2012
Svešie Sekešfēhervārieši
Valts Ulmanis
1996
Ilvija Jakāne
1996
Haralds Ulmanis
1998
Ervīns Jansons
1996
MO6
Rogaininga profi
Māris Videmanis
1979
Didzis Videmanis
1985
Andris Rēders
1979
Ką aš žinau
Emilis Domarkas
1983
Jonas Narkeliūnas
1991
Staying alive
Arnis Mālbergs
1981
Mārtiņš Ozoliņš
1981
Naids
Mārtiņš Krūze
1987
Edgars Jurjāns
1987
Laid mums tur laimē diet
Kristaps Broks
1988
Uldis Klepers
1980
Azimuts miglā
Raitis Smirnovs
1989
Armands Lange
1986
ASTes
Dzintars Suts
1965
Jurģis Suts
1992
Tačka team
Aldis Pecka
1985
Andris Roberts
1990
70 balstā guļus? Mierīgi!
Kaspars Lācis
1981
Matīss Vaivods
1992
Krūšu inspekcija
Guntis Šmaukstelis
1985
Miķelis Zumbergs
1982
ne pirmo reizi ar alus kausu!
Kalvis Silgals
1986
Artūrs Topecs
1987
EDI
Krišjānis Nesenbergs
1985
Roberts Kadiķis
1988
Pa Vienam
Aigars Eglājs
1990
Edgars Būmanis
1990
Baltu lokys
Audrius Rudys
1983
Tomas Jasinevicius
1981
Zobratu tējkanna un MMME
Jānis Kavieris
1984
Kaspars Vīksniņš
1986
Jānis Tirzītis
1984
3 man on tree
Leons Mednis
1978
Mārtiņš Zariņš
1976
Artjoms Jefimovs
1986
Biezpienmaize 2
Raitis Berzins
1986
Jānis Sedlenieks
1981
Galma Āpši
Jānis Bidiņš
1985
Ivars Lapiņš
1975
Boo
Ivars Lukaševics
1980
Mārtiņš Allers
1976
STIHL Adventure Team
Peep Teppo
1984
Mart Kelk
1984
Visurgājēji
Mārtiņš Ēķis
1979
Jānis Eimuss
1967
Zebraforce One
Atis Brikmanis
1982
Pāvels Ņevodņičenko
1987
GP
Valdis Gabrāns
1983
Sandis Pētersons
1981
TRItonas
Arunas Maciulevicius
1974
Arvydas Ciuzas
1984
TDK Sānsolītis
Edgars Sadris
1981
Kristaps Tamužs
1981
Hala Madrid!
Andris Pumpurs
1972
Artūrs Jēkabs Pumpurs
2003
Kapteini Grantu maklējot
Arnis Vanags
1960
Andris Vanags
1983
Vichy
Kaspars Adijāns
1987
Aivars Braučs-Jusupovs
1982
Apstāties un stāvēt aizliegts
Artūrs Verza
1986
Andris Sprūds
1982
Mollers
Daniels Jeļisejevs
1980
Mārtiņš Popelis
1981
Lizums.BBteam
Gunārs Bumburs
1988
Ingars Bumburs
1986
O.E.
Oskars Cimermanis
1985
Edgars Cimermanis
1988
Seiklushunt.ee rogainings
Joosep Tammemäe
1990
Arvi Anton
1992
WO6
Taylor-Hawke
Emma Taylor
1988
Kay Hawke
1983
Acis Žilbst!
Evija Dzvinko
1986
Evija Birzniece
1984
Kažokzvēri
Inga Kāpiņa
1973
Dace Veipa
1979
Kas meklē, tas atrod!
Kristīna Ēce
1973
Angelika Boitmane Sumakovska
1989
Pīlādži
Anda Daine
1983
Inta Eškina
1961
Medus
Ilze Birzniece-Stundiņa
1986
Anete Glušņeva
1988
Zane Ārmane
1986
MEŽA OGAS
Sintija Alaine
1969
Vizbulīte Celmiņa
1976
Gunita Dravniece
1984
Evija Grīnmane
1982
ILZENE
Inese Žīgure
1973
Dace Kārkliņa
1979
Duodenum
Džeina Mežale
1990
Ilze Fridrihsone
1991
Vidzemnieces
Nora Baranovska
1976
Marta Liepiņa
1981
Smaidiņš NE-skries
Maija Selezņova
1990
Elza Gulbe
1998
Baiba Kaspare
1985
Ritrālie bioģeogrāfi
Jolanta Jēkabsone
1989
Agnija Skuja
1980
Dace Brigmane
1989
Mēs ar putniem
Laura Mazmača
1976
Evija Prauliņa
1974
Anna Aļijeva
1987
Trusītis SIT
TATJANA ĻEBEDEVA
1992
ILZE BUŠA
1987
SANDRA BUŠA-KLEUSENA
1985
Lēnās Latvijas lapsiņas
Madara Šneidere
1992
Baiba Zīberga
1988
Cielaviņas
Mairita Buklagina
1991
Laura Igaviņa
1994
Restarts
Liga Gutnika
1974
Liza Osovija
1993
Čia
Dita Zaharova
1991
Egija Mangulsone
1991
XO6
Apmaldījušies mežā
Agnese Svilpe
1984
Kārlis Piģēns
1989
Sūrie pingvīni
Agris Lietaunieks
1992
Dace Grīnberga
1991
Kristīne Eglīte
1991
Mārtiņš Pastars
1990
Ampēriņš
Madara Apsalone
1985
Jānis Kalniņš
1988
ČIŅČIDRIĻČIKS
Juris Pētersons
1979
Dace Pētersone
1979
JAUNIE PROFESIONĀĻI
Agnese Jenina
1990
Arnolds Timofejevs
1991
Īzī pīzī
Gatis Kaušs
1983
Līga Berķe
1981
Sergejs Poļanskis
1982
JNSC
Krista Strautniece
1993
Aivis Šiliņš
1997
L5
Gunta Nalivaiko
1985
Pēteris Nalivaiko
1992
Sigulda AR
Aiga Rozenberga
1980
Andris Rozenbergs
1977
TE!
Toms Biders
1991
Elza Žumbure
1991
Aktimel
Oskars Laucis
1995
Nelda Neilande
1998
BUT WHO CARES ANYWAY
Vizma Kigitoviča
1985
Jānis Pizičs
1985
Artūrs Graube
1983
Integrēt ir jāmāk
Mārtiņš Peisenieks
1984
Ieva Grauduma
1992
Ar kompasu var atvērt alu
Mārcis Laganovskis
1982
Aiga Tora
1985
Inese Rudavina
1982
Lieliskie Engures Sportam
Ainārs Grīnvalds
1975
Ance Ziediņa
1980
Rimants Liepiņš
1973
Ivo Levāns
1978
Mežā dzīvo Oļegs
Jānis Rukšāns
1985
Līga Rukšāne
1986
Mana labākā komanda
Mārtiņš Eglijs
1985
Iveta Eglija
1988
Māris Penkulis
1957
Apmaldīties 3 priedēs
Zigmunds Fricsons
1980
Inga Vīnerte
1991
SIILIHUNT
Sander Schmidt
1980
Tiia Toming
1985
VĀVERES RIEKSTOS
Ilmārs Ķauķītis
1990
Laura Jansona
1992
Inga Ruska
1992
Zemeņu eklēriņi
Denis Aļeksejevs
1988
Marina Bulkina
1976
Skispirit
Siim Saidla
1981
Heidi Toome
1986
Meža dīvainīši
Einārs Masteiko
1972
Elīna Masteiko
1984
INĀRS
Ingrīda Nukša
1978
Valdis Sedlovs
1983
Õnnevalem
Reeda Tuula
1977
Ain Fjodorov
1972
Riga Adventure Team
Mārtiņš Ozoliņš
1984
Nellija Baliko
1980
Riboksīns un Mildronāts
Mārtiņš Vimba
1977
Daiga Jermaka
1984
30draugi.lv
Sandis Zuzāns
1980
Daiga Anspoka
1987
Lāsma Pauniņa
1991
Purva ņuksis
Anete Geduševa
1993
Artūrs Bērziņš
1994
Crossfitfamily
Kristīne Puziņa
1990
Lilita Saulīte
2000
Marta Simona Štila
2002
Kristers Kalniņš
1999
Pirmie soļi
Ralfs Jumiķis
1994
Ilva Kārkliņa
1972
Roberts Jumiķis
1991
Čop Čop Čop
Gunita Sprūde
1990
Toms Birznieks
1991
Ātrās ļipas
Uldis Pormeisters
1987
Eva Matīsa
1989
Fišiņa
Madara Kukaine
1991
Juris Dzērve
1988
Garmin Sport
Vjačeslavs Ņebogatihs
1980
Svetlana Kuļčihina
1975
MV6
Alnis brīvsolī
Ilmārs Dukulis
1964
Arne Lūsis
1966
AO un EP
Arvīds Ozoliņš
1974
Edgars Peičs
1977
Kedu patruļa
Vilnis Frišfelds
1974
Uģis Inka
1976
Bez steigas
Jurijs Narels
1968
Pēteris Krastiņš
1971
BEZ STRESA
Viesturs Šlosbergs
1977
Renārs Skudra
1977
OKZK MV
Aigars Vārna
1970
Ainārs Skrubis
1968
AUTOSTARTS PREMIO EXPRESS
Juris Golubevs
1971
Agris Antonovičs
1971
BE44
Ivars Eskins
1962
Elmārs Pitura
1969
Tad jau redzēs!
Jānis Šnepste
1974
Andris Ludriks
1972
TITURGAS IESPĒJU PARKS
Sandis Rudzītis
1976
Aigars Putnis
1977
Juris Mitčenko
1971
Aleksandrs Tambovcevs
1976
TANDĒMS
Raivo Kužums
1974
Arnis Ķibers
1967
ALUSALA
Arvis Zvanītājs
1969
Austris Lepiksons
1967
AT2
Armands Teteris
1973
Arvīds Teteris
1940
Ātrs un bez žēlastības
Jānis Miezers
1974
Sandis Svarinskis
1973
Arvils norotē
Edmunds Gergelevičs
1975
Gints Ērmanis
1975
KARVAJALAD
ARMO HIIE
1968
REIGO LEHTLA
1970
WV6
Apesciems
Līga Vabulniece
1969
Daiga Krēsliņa
1965
Vidzemes ekspresis
Iveta Zāģere
1965
Inese Bērziņa
1969
Piedzīvojumu meklējot
Vita Žukovska
1970
Jana Adata
1972
Dzintarlapsas
Ilze Krēmere
1976
Ieva Simsone
1975
Trijatā
Dace Ikšele
1967
Līga Ābelniece
1964
Uzvarētājas
Inga Priede
1978
Kristīne Goldmane
1972
Purva dzērvenes
Ilze Heinola
1974
Inese Ozola
1972
Neverending story
Zane Grava
1975
Regīna Siksna
1973
Tur kaut kam ir jābūt
Santa Blūma
1971
Lāsma Šlosberga
1971
Migla
Aija Orniņa
1964
Marita Šalta
1970
Piparmētras
Dina Alksne
1976
Evija Stračinska
1970
Pūznis@Alnis
Gerda Sirmā
1965
Zane Blumberga
1969
Blondīņu duets
Inta Luksa
1972
Sigita Upeniece
1973
Divplākšņi avenēs
Santa Roze
1968
Lāsma Āboliņa
1970
Jūra līdz ceļiem
Indra Segliņa
1970
Ieva Vītoliņa
1970
RANGO DRAUGI
LĪGA BUĻA
1969
ILZE LOBA
1969
Tõttajad
Imbi Soome
1969
Anneken Lemberg
1977
ALI IRI
ANITA LIEPIŅA
1967
IEVA RITENIECE
1976
XV6
SUSLIKI
RASA LIEPIŅA
1971
MAREKS MEŅŠIKOVS
1977
Krievu spēks
Haralds Krievs
1975
Iveta Krieva
1976
Lēni un prātīgi
Sandris Lācis
1962
Ieva Rozentāle
1963
Skudrulāči
Anita Paidere
1967
Juris Paiders
1963
ROMANICHI
Romāns Koškins
1975
Ilva Koškina
1974
Hooponopono
Jānis Pelēķis
1961
Ilze Pelēķe
1971
Vējiem līdzi...
Inga Vīksna
1966
Andris Āboliņš
1963
Bukaušu expresis
Jānis Virbulis
1966
Līga Ruža
1967
Edgars Ruža
1966
Līga Virbule
1969
AUTOSTARTS.LV
Marita Lapa
1970
Aivars Lapa
1969
Burkānciems
Aldis Leitlands
1970
Ieva Leitlande
1975
Inese Ločmele
1970
2BANANAS
Ilze Roķe
1976
Ģirts Roķis
1971
Gandrīz Trio
Juris Naglis
1962
Ginta Bērziņa
1968
Paulīnes un Māris
Skaidrīte Otaņķe
1960
Mudīte Šteina
1963
Māris Otaņķis
1956
MSV6
Rīdzinieki
Ilmārs Jermaks
1961
Jānis Zariņš
1949
ASIE PIPARI
ILMĀRS KAULAKANS
1955
AIVARS DRUVENIEKS
1956
HARIJS LĀCARS
1958
Mežabrāļi
Juris Drunka
1952
Ilmārs Bērziņš
1951
Vecie buki
Ilmārs Rieksts
1945
Jānis Kaprālis
1943
WSV6
KĀ2
SARMĪTE VLODARE
1958
DACE SAULĪTE
1959
Ūdensvērsis
Inta Bruna
1957
Anita Lauva
1958
Durbe & Kurmis
Gunta Lebedoka
1954
Silvija Penkule
1960
HO-HO
Izolde Jumare
1956
Andra Melbārde
1957
Velmara
Māra BOLŠTEINA
1943
VELTA Zjatkova
1939
RŪVENIETES
Vilhelmīne Bērzupe
1948
Inta Šmite
1958
XSV6
Rolling Snails
Ilze Laure
1960
Jānis Eglītis
1954
Malači
Uldis Pekuss
1958
Velga Buša
1957
O!Sigulda
Aldis Zavickis
1954
Andra Jansone
1959
Līvāni
Gundega Jurāne
1959
Odeta Turka
1962
Jānis Turks
1955
Amatciems
Viesturs Ziediņš
1955
Inta Tabaka
1953
DO
Daina Celma-Zida
1950
Oskars Zids
1948
KĀPA LR
Rolands Laveiķis
1956
Ligita Grunde
1954
Jugla
Juris Zariņš
1961
Līga Zariņa
1960
Bebri soļo
Imants Daugulis
1957
Ilze Vabole
1958
KĀPA VR
Volli Kukk
1949
Ruta Kukka
1950
Family6
teampetersoni
Kaspars Pētersons
1981
Laura Pētersone
1982
Marta Luize Pētersone
2007
Pēteris un Vilnis
Vilnis Gailis
1972
Pēteris Gailis
2005
4Brieži
Inese Breide
1984
Raimonds Breide
1983
Reinis Breide
2005
Jēkabs Breide
2010
Ugunskoks
Jānis Mirķis
1980
Toms Mirķis
2007
Laura Vilka
1981
O-Run
V
Andrejs Movļaiko
1984
Austris Kalniņš
2003
Daniils Ozoliņš
1988
Gļebs Voskresenskis
1990
Jurijs Ļubars
1986
Kristaps Aksenoks
2002
Olivers Ligers
2006
Olli Kantanen
1967
Radivils Maskoļūns
2018
Raivo Pienis
1979
Romans Daņilovs
1992
S
Baiba Maskoļūna
1978
Eva Liškovska
1989
ILZE KRONBERGA
1980
Ilona Pupause
1972
Jeļena Siņakova
1987
Lāsma Raģele
1992
Patrīcija Paula Lapire
2008
Sanita Sproģe
1970
Tatjana Dragunova
1982
Vanesa Vendija Lapire
2007
Ērika Rudzīte
1973
walk
Agata
Agata Turmanova
2013
Saules bērni 2
Aigars Nazarovs
2013
Tehniskās pagales
Aigars Latkovskis
2009
Emīls Krūmiņš
2006
Kārlis Krūmiņš
2009
MAHINATORI
Alberts Laksis
2010
Helmuts Laksis
2010
Divi Pro
Antons Pronausks
2008
Irina Pronauska
1969
Komanda
Darja Kolesnikova
2007
Fjodors Kolesnikovs
2012
Dima un Katja
Dmitrijs Kohanciks
2012
Jekaterina Kohancika
2014
Mēs to varam!
Dārta Breice
2007
Madara Breice
2011
Rausīši
Emīlija Dadeika
2008
Krišs Apinis
2010
Ligerīši
Emīlija Ligere
2012
Artūrs Ligers
2009
Inga Ligere
1979
Inese Slokenberga
1986
Zvaigznes
Eva Vilumsone
2007
Stella Vilumsone
2010
Dimdiņi
Gints Ikaunieks
1975
Leonards Leimanis
2011
Lāči un susuri
Indra Lāce
1978
Undīne Skrastiņa
2006
Līva Skrastiņa
2008
Valts Lācis
1980
Skudras
Ingrīda Kazaka
1956
Jēkabs Matīss Kazaks
2013
Annija Rasa Kazaka
2014
cīmurēni
Inta Cīmure
1984
Kārlis Cīmurs
2009
Viesturs Cīmurs
2014
Pikčureka
Ivars Gulbis
1973
Liene Gulbe
1978
Madara Gulbe
2011
Grēta Gulbe
2012
Iļja
Iļja Potapovs
2008
LAUVAS
JEGORS ŅIKIŠINS
2006
Daniils Tisčenko
2006
SOFIJA ŅIKIŠINA
2010
MIHAILS Tisčenko
2009
Saules bērni
Jasmīne Vanaga
2013
Melānija Brensone
2013
Māra Saule
2013
Ernests Apšs
2013
Katrīna brīvsolī
Katrīna Cīrule
2011
Iveta Grebeža
1980
KRISTOFERS
Kristofers Aksenoks
2013
Karīna Aksenoka
1974
Susuri
Kristīne Šulberga
1980
Raitis Šulbergs
1976
Melānija Šulberga
2009
Roberts Šulbergs
2011
Riteņvasara
Lauma Lange
2009
Lote Lange
2011
Dana Alksne
1979
UGUNS NINDZAS
Laura Bunte
2009
Roberts Bunte
2013
Trakie putni 2
Miķelis Krūmiņš
2009
Jānis Krūmiņš
2013
Kristiāns Krūmiņš
2009
Emīlija Krūmiņa
2013
Susuri 2
Roberts Meiris
2009
Emīlija Strauta
2007
Auziņi
Roberts Auziņš
1985
Sabīne Auziņa
1992
Reinis Auziņš
2012
Matīss Auziņš
2012
Tomass
Tomass Tihanovs
2007
Vilki
Toms Sedlenieks
2010
Zvirbuļi
Vadims Vorobejs
1980
Marija Vorobejs
2011
Rabarberu rausis
Valentina Nunjesa-Vaskesa
2014
Evans Kālis
2013
Anna Vaivade
1983
Baltie pūkainie
Vladimirs Daņilovskis
2013
Deivids Bārzdainis
2011
Jānis Barzd6
2015