2h
Vjačeslavs Nebogatihs
1980
Tamara Dubava
1982
Vikija Bulina
1987
Galeo Consulting Due
XO2
Līva Šteinberga
1987
Kaspars Kumpiņš
1981
MO2
ISOSTAR BOOSTER ENERGY
Valters Freidenfelds
1969
Henrijs Šuķītis
1975
Riga Adventure Team
Mārtiņš Ozoliņš
1984
Kaspars Pīlādzis
1982
Kārlis Kostjukovs
1980
Izturība/Isostar 22
Alvis Krilovskis
1971
Aivars Spūlis
1979
Izturība/Isostar 23
Dāvis Uļģis
1990
Raimonds Dūmiņš
1973
Pie Dūņupes krastiem
Einārs Šillers
1973
Jurģis Stukuls
1990
Lēnām, bet riskanti
Mārtiņš Balodis
1981
Uldis Žimants
1981
Atis Krūmiņš
1981
Vitkovsky team
Aigars Vitkovskis
1973
Kārlis Vitkovskis
2002
Verners Vitkovskis
1998
O.E.
Oskars Cimermanis
1985
Edgars Cimermanis
1988
Mega stienis
Ivars Rušmanis
1984
Mārtiņš Levenšteins
1988
WO2
Dzīves baudītājas
Zinta Mača
1988
Jana Gabrāne
1986
Gerda Mežule
1987
Inta Zalecka
1987
TŪRISTI
Zane Saudorga
1985
Inese Bāriņa
1976
Trakās Vāveres Bamby team
Agnese Meikšāne
1980
Sintija Auguste
1989
Urbānās kaijas
Marija Pavlovska
1987
Zane Simsone
1988
Lielie Dibeni
Signe Vilcāne
1985
Dace Nelsone
1983
PO Orma Trio
Liene Baika
1987
Ieva Ansone
1987
Ņina Riļejeva-Piskura
1981
2 fast 2 furious
Džeina Riekstiņa
1997
Erika Olberkyte
1998
Auklītes
Elīna Puļķe
1988
Kristīne Ingelande
1989
Kristīne Kazaka
1989
Estere Priedīte
1991
Slinkie šampinjoni
Linda Kokare
1993
Beatrise Šlitke
1994
Beibes skrien
Liene Mudrova
1989
Elīna Lazdiņa
1993
Dig deep
Sandra Zvirgzdiņa
1968
Gerda Zvirgzdiņa
2001
Sēņotāji!!
Inta Streiča
1961
Una Lapsiņa
1961
Vaira Platača
1961
Ašās no Siguldas 1
Kristīne Brunere
2002
Tīna Lagzdiņa
2004
XO2
Mr.
Marta Mistere
1982
Juris Misters
1982
Kaimiņu komūna
Juris Vaidakovs
1972
Gita Stārastniece
1981
O!Cool!
Anda Lukina
1978
Karina Verižņikova
1991
Krists Zambergs
1989
Berķi un Īvāni
Emīlija Staģe
2001
Kristīne Berķe
2002
Jurģis Īvāns
1985
Lota Ozola
1985
Neskrienot
Vladimirs Tarasovs
1978
Nedezda Tarasova
1982
Turbogliemeži
Rūta Kalniņa
1991
Kaspars Upenieks
1989
TT
Kristaps Tīrums
1992
Liene Tukiša
1992
@Vasariņi
Aigars Zumbergs
1989
Anna Urtāne
1992
Micānīši
Pēteris Micans
1984
Zane Micāne
1984
Vienmēr uz Viļņa
Valērija Fedotova
1981
Vladimirs Isajevs
1972
Lielie un mazie
Kārlis Dzalbs
1972
Elizabete Dzalbe
2002
Agate Paula Dzalbe
2003
Lūkass Dzalbs
1995
Simona
Simona Purmale
1988
Edgars Kišuro
1985
Mākoņgājēji
Ludmila Kozačenko
1990
Dace Ahiļčenoka
1990
Gatis Zenčenok
1988
Divi kurmji
Mārtiņš Bērziņš
1985
Žanete Bērziņa
1987
Lakstigalniekii
Toms Solovjovs
1991
Zane Solovjova
1991
Vineta Solovjova
1968
SIA "Sniegpulksteņu meklētāji"
Artūrs Mucenieks
1999
Simona Granta
1999
Ieva Žube
1999
Bubuči
Kalvis Brūns
1986
Ilze Brūna
1991
ZUMM...
Normunds Šneps
1987
Mārīte Kuzmina
1987
JamJam Teams
Sandijs Madrēvičs
1980
Ieva Madrēviča
1988
HOMA
Andrejs Horošavins
1984
Jekaterīna Horošavina
1984
Valērijs Markovskis
1989
Negativus adventure
Mārcis Gedins
1979
Ieva Nora Gediņa
1982
Čūska un Kaza
Rolands Vorkals
1977
Alise Vorkale
2003
Jugio
Jurģis Zumbergs
1996
Agija Vintere
1997
Vienradži
Kārlis Groskaufmanis
1959
Grieta Groskaufmane
2003
Purva Kurmji
Anete Danelsone
1984
Linda Fedotova
1985
Guntars Jākobsons
1979
Kukainītis™
Kaspars Kiesners
1983
Marita Masule
1989
Raimis un Lāsma
Raimonds Tidriķis
1993
Lāsma Raģele
1992
SĒŅOTĀJI
INGUS KASPARĀNS
1979
LĪGA LANGMANE
1982
ĀRIS KASPARĀNS
1987
IEVA RIMŠA
1989
Aktīvie dīvānā sēdētāji
Inga Ozola
1983
Mārtiņš Kalniņš
1974
Hruščovka 4eva
Lelde Stukle
1985
Taavi Ojasalu
1986
Tripisori
Niks Špilbergs
1998
Anete Rutka
2000
Kristaps Martinsons
1999
Family2
4Z
Andris žagata
1959
Kārlis Zēmelis
2016
Karlīna Zēmele
2014
Andra Zēmele
1993
2M
Māris Klimavičius
1979
Marta Klimavičiusa
2007
Špociņi
Lolita Kauķe
1979
Jānis Bižāns
2008
Jenoti
Armands Greiskans
1968
Kārlis Greiškāns
2005
Anrijs Greiskans
2009
Eži
Kate Dobelniece
1989
Tīna Dobelniece
2007
Sofija Greiškāne
2007
Joprojām smaidam!
Aija Konrāde
1986
Katrīna Laura Terentjeva
2007
Saulkrasti Showel Racing Team
Eduards Pāķis
1976
Lelde Pāķe
2006
Viesturs Raipulis
1979
Vienkārši pūces
Anita Millere
1984
Arturs Vertijs
2007
Rihards Strads
2002
Čiekurs
Māris Bisenieks
1971
Ričards Bisenieks
2005
Tehniskās pagales
Sevda Latkovska
1986
Kristiāna Latkovska
2004
Atkal Veiksme
Dāgs Gustavs Garančs
2006
Ralfs Eduards Garančs
2006
Edmunds Garančs
1978
Pūces
Dace Kiršteina
1970
Aldis Grauze
1963
Marta Grauze
2010
Miks Grauze
2010
Idioti
Līga Platais
1969
Anna Sila
2006
-=Lazy Hedgehogs=-
Dmitrijs Jefremovs
1980
Valentina Jefremov
1981
Artjoms Jefremovs
2013
Trīs Sušļiki
Arnis Eriņš
1980
Inese Lonuka
1979
Anete Luriņa
2006
Pavasara mazputniņi
Rihards Opmanis
1984
Ieva Opmane
1985
Dace Opmane
2014
Kārlis Opmanis
2016
KT Team
Kristīne Tihanova
1980
Tomass Tihanovs
2007
A kur ir ziemeļi?
Andris Zvejnieks
1986
Gustavs Zvejnieks
2011
PEKAUSIS
Didzis Krastiņš
1972
Tija Krastiņa
2010
Dāgs Krastiņš
2008
KARUD
Alberts Lācis
1970
Emīls Lācis
2007
Strela
Artūrs Jakovļevs
2007
Sorina Jakovļeva
1980
Divi zaķi
Jasmīne Vanaga
2013
Līva Broka
1970
Jānis Vanags
1981
Ernests Apšs
2013
Dhanu mates
Kaspars Cers
1975
Oto Cers
2007
Turbo
Baiba Kļaviņa
1976
Terēze Bleidele
2009
Tomass Bleidels
2011
Rudzīši
Ērika Rudzīte
1973
Jans Rudzītis
2006
Jānis Rudzītis
2009
Edīte Rudzīte
1974
Potsataja
Triinu Piirisild
1977
Olev Piirisild
2004
Eva Piirisild
2008
Latvijas Finieris Mežs
Agris Meilerts
1974
Kristīne Meilerte
1972
Heinrihs Meilerts
2002
Keta Meilerte
2005
ZIBENS BULTAS
KRISTOFERS METUMS
2008
OSKARS METUMS
2011
EDGARS LAZDIŅŠ
2006
EVIJA LAZDIŅA
2008
Vietējie
Sigita Vāce
1979
Rūdolfs Spridzāns
2004
Ģirts Spridzāns
1978
ČIEKURU VĀCĒJI
Austris Kalniņš
2003
Kristers Lārmanis
2005
Z-TĪM
Paula Zandersone
2007
Andris Zandersons
1970
Piepes
Indulis Brauners
1975
Rūdolfs Brauners
2004
Francis Brauners
2010
Daiga Braunere
1974
ZAJEC junior
Zigmunds Šīns
1993
Elīna Dzirkale
2008
Ķemeri
Jānis Ķemers
1986
Zane Ķemere
1985
Laura Ķemere
2014
Sarkanvīns
Anna Haļčicka
1988
Ričards Haļčickis
2005
Inga Martinsone
1983
Antonete Martinsone
2007
Sīkais
Uvis Sproģis
2005
Sandis Sproģis
1992
1M < SANESE >1M
Edmunds Gergelevics
1975
Arta Krūze
1977
Evelīna Greta Gergeleviča
2004
Ever After Betmens
Lāsma Kļaviņa
1981
Mārtiņš Kļaviņš
1981
Karlīna Kļaviņa
2007
Roberts Kļaviņš
2011
Turbo gliemezis
Dace Krapāne
1983
Vestards Krapans
2010
42km.lv/Smiltene
Rihards Spilva
1991
Anna Godiņa
2009
Baiba Līkane
1995
42km.lv/puikas
Gustavs Godiņš
2005
Alberts Sarkans
2005
Gaņģīši
Gatis Gaņģītis
1982
Līga Gaņģīte
1985
Linards Gaņģītis
2010
RODEENI
Ieva Rode
1971
Kārlis Rode
2002
Aivis Kārkliņš
1975
Ričards Kārkliņš
2004
Paro Rūro
Paula Rocēna
2002
Rūdolfs Rocēns
2006
OLAINES SALAS
AIGARS SALA
2010
AGATE NOVORŽEVSKA
2002
UPENIEKI
DĀVIS UPENIEKS
2006
ILZE UPENIECE
2007
AŠMAŅI
ADRIANS AŠMANIS
2003
LINARDS AŠMANIS
2006
TOMASI
VIESTURS TOMASS
2003
MAREKS TOMASS
2006
SPRIŅĢI
MĀRIS SPRIŅĢIS
2005
MARKS SPRIŅĢIS
2010
Lilastnieki
Girts Jankovskis
1970
Laura Jankovska
2005
Lūsenes
Kristīne Lūse
1983
Melānija Lūse
2006
walk
Ārona patruļa
Hugo Vētra
2006
Otto Krēmers
2009
Žanete Rūtena
2011
MAHINATORI
Alberts Laksis
2009
Helmuts Laksis
2009
Ejam-trix
Roberts Šaicāns
2005
Dāvis Lubejs
2006
Toms Lubejs
2008
Abas divas
Elizabete Šaicāns
2009
Paula Lubeja
2008
Vilki
Toms Sedlenieks
2011
Inese Orlova
1981
Amanda Agate Ārmane
2010
Dusmīgie putni
Kristiāns Krūmiņš
2009
Miķelis Krūmiņš
2009
Jānis Krūmiņš
2013
Emīlija Krūmiņa
2007
Tornado
Ksenija Lomova
2010
Stiprie+
Laura Gudena
2014
Vizminātori
Toms Vizma
1976
Santa Vizma
1983
Emīls Vizma
2011
Izturība/Isostar 11
Laimdota Krilovska
2010
Gundega Saulīte
1973
Susļiks
Amanda Mankus
2008
Spures
Ilze Gabrusenoka
1978
Emīls Spure
2009
Marija Spure
2012
Agnese Spure
2012
Lielais ērglis un mamma
Ieva Vorkale
1974
Ella Vorkale
2010
Ķiļķēns un klimpa
Dāvis Rapa
2009
Līna Madsena
2008
4h
Kalvis Upītis
1989
Sanita Ivanova
1990
Mareks Tumašs
1976
Sergejs Muromcevs
1988
Ēriks Timrots
1991
Mārcis Pētersons
1978
MO4
Mežakuilis OK
Reinis Dzenis
1983
Rihards Ošiņš
1984
Pa Vienam
Aigars Eglajs
1990
Edgars Bumanis
1990
Aktīvisti
Kaspars Vīksniņš
1986
Mārtiņš Seimuškins
1985
Ilvalde
Ilvars Mizniks
1971
Valdemārs Plociņš
1983
Divi Vīri
Egils Zarakovskis
1975
Ilgvars Ebels
1976
Dispečers Kļaviņš
Artūrs Verza
1986
Āris Godiņš
1979
Salsas mērce
Jānis Eimuss
1967
Klāvs Eimuss
2001
Alvis Eimuss
1997
Uz grāvi..
Didzis Raits
1990
Ivo Līdaks
1994
French Toast Mafia
Edgars Kokorevičs
1987
Rolands Rudītis
1987
Spamojošais Surikats
Kaspars Vītols
1983
Sandis Zukulis
1981
ČOMAKI
INTS MARCINKEVIČS
1973
KASPARS LAURIS
1981
Siguldas Maratona klubs
Kaspars Kārkliņš
1972
Kristaps Bruners
1999
ELEVATION
Mārtiņš Galvanovskis
1981
Anrijs Tērauds
1977
Atis Caune
1981
Tīrumlāči
Mārcis Tīrums
1977
Kristaps Lācis
1999
Vāveres kosmosā
Juris Kārkliņš
1978
Edgars Fortiņš
1979
Kodēji
Kalvis Māliņš
1988
Reinis Braķis
1990
Andis Konovalovs
1990
Oskars Feodorovs
1990
Riga Adventure Team / KoBalts
Jānis Šneiders
1985
Andis Grandāns
1987
Neliels treniņš
Zigmārs Gailis
1990
Andris Gailis
1992
OK Kurmis
Emils Endele
1986
Ēriks Lebedoks
1985
Husarai
Dmitrijus Šachovas
1977
Vitalis Mažuolis
1970
SPAMMA
Jānis Strazdiņš
1983
Andis Šķēle
1981
sirken.ATI
Kristaps Šaka
1986
Kristaps Deksnis
1988
Relaxx
Kaspars Lukačovs
1982
Vladislavs Mironovs
1984
Zemgus Eglītis
1989
#taisnā keda
Rihards Volfs
1984
Ivars Vertuls
1981
Motors un Sports
Mārtiņš Berts
1983
Krists Andrersons
1981
Edgars Leonovs
1978
LOST
Gatis Pūcītis
1981
Kaspars Sausais
1986
Bračkas
Pēteris Pētersons
1978
Didzis Pētersons
1966
Krasnaja tapočka
Ņikita Martovs
1992
Siarhei Pryvalau
1979
192.168.0.2
Einārs Sietiņš
1986
Elvijs Dulko
1986
Ko Te Notiek?
Uldis Kleinbergs
1987
Raitis Streičs
1987
Alpha males I
Zemgus Zagata
1989
Raivis Blaumanis
1990
Alpha males II
Dāvis Grundmanis
1989
Henrijs Jansons
1987
Arturs Pulkis
1987
Zemo plauktu karaļi
Aleksejs Kolpakovs
1988
Vitalijs Silvestrovs
1988
Andrii Shekhirev
1986
A komanda
Rūdolfs Krūklis
1991
Arvīds Zariņš
1989
Meža troļi
Viesturs Kriškalns
1981
Dans Hadanonoks
1978
Juris Poļakovs
1976
Brašie Puikas
Aleksandrs Oksenuks
1988
Aleksejs Jevdokimovs
1986
Derēs jebkas!
Kārlis Jurševics
1986
Mārtiņš Sergejevs
1991
WO4
Acis žilbst!
Evija Birzniece
1984
Evija Dzvinko
1986
Vaļļu meitenes
Marta Valle
1985
Lelde Valle
1978
Asnate Grēve
1977
Raganu klubiņš
Anda Ozoliņa
1976
Ita Eglīte
1980
Laura Zariņa
1980
Velta Holcmane
1955
Stirniņas
Zane Vitenberga
1989
Kristīna Bojāre
1991
Fridas iedvesmotas
Ilze Grīnberga
1975
Andra Vanaga
1969
Elizabete Ieva Grīnberga
1999
Vidzemnieces
Nora Baranovska
1976
Marta Golubova
1981
Imanta Babīte nepietur
Baiba Puriņa
1961
Brigita Tamuža
1962
Trakie zvēri
Rinalda Liepa
1990
Sandra Semjonova
1990
Madara Melne
1991
Liene Vanaga
1988
Pāri kalniem un tiltiem.
Inta Tiltiņa
1960
Ingrīda Kleinberga
1961
ČETRAS SANTAS UN ELITA
Dita Blūma
1988
Elita Peresoļaka
1986
"Vietējie Eifeļi"
Alīna Vasiļjeva
1992
Signe Krastiņa
1993
VenērasExpedīcija!
Līva Mīlenberga
1990
Jeļena Stūriška
1983
Agnese Aleksejeva
1992
Diāna Olonceva
1984
Knaši Ašā PO
Agnese Varlamova
1993
Inga Andronova
1992
Katrīna Ulberte
1992
Kitija Zandberga
1995
Optio Trieciendateles
Maija Knēziņa
1983
Madara Dūmiņa
1991
Inga Jurčinska
1993
Daiga Bērziņa
1991
OC VISI vinnēs
Inga Šakare
1973
Sandra Pereca
1979
Sandra Segliņa
1981
OPTIMISTS CLUB(-IŅŠ)
Agnese Tupureina
1973
Natālija Jauja
1985
Svetlana Astašova
1984
Marija Magarama
1982
Pazudušais azimuts
Madara Elksne
1988
Madara Štorha
1986
Alīna Solovjova
1990
Gerda Rozīte-Pupkeviča
1985
Uzvarētājas
Inga Priede
1978
Kristīne Goldmane
1972
Mans telefons 2922....
Aiga Kalniņa
1974
Kristīne Veita
1974
Ai&Sa
Sandija Stanke
1971
Aiga Priedniece
1970
Koki
Ita Bērziņa
1984
Zane Lazda
1974
ZINTAS
GINTA ZARIŅA
1988
NATĀLIJA BAIDA
1989
Kaut kas mīļš, bet ar zobiņiem
Elīna Mankus
1983
Agnese Martina
1993
Suns ar galvu lejā
Jekaterina Dmitrijeva
1981
Linda Beldava
1980
Skabarga aiz naga
Anita Apine
1991
Rūta Putniņa
1993
Absolut Lavash
Agnese Kundziņa
1989
Evija Čaupale
1988
Aspazija
Laura Slaviņa
1985
Zanda Šadre
1982
Zaļš nav Zils
Jana Smelēna
1992
Zane Vanaga
1987
LAIVA
Laine Niedra
1994
Ieva Riteniece
1976
Zelta vistiņas
Agnese Caune
1979
Māra Viška
1982
KaZa
Kate Dūdele
1990
Zane Grīnšteina
1990
COKK
Karīna Krūmiņliepa
1986
Oļesja Cisa
1985
G&J
Jūlija Aņisko
1987
Ginta Sniķere
1956
Buen camino
Gita Lukaševiča
1982
Valērija Kutuzova
1994
Simona Krapse
1995
Šurpu-turpu!
Anete Zābere
1985
Līga Krūmiņa
1994
ARHITEKTES
Erika Kalnina
1952
Inara Caunite
1952
Zebiekste un lapsa
Elīza Madsena
2004
Marija Rapa
2003
Dublis Nr.2
Svetlana Černuhina
1977
Dace Priede
1983
Inese Jesse
1977
Tā Kā Tā
Aiga Irbe Blūma
2003
Baiba Birzniece
1979
Ilze Birzniece
1981
XO4
3ASI
Sandra Šimkus
1979
Ivars Spalis
1976
Aleksejs Loskutovs
1962
Nebūs!
Jānis Sapats
1993
Dagnija Tērauda
1996
Večuki
Andris Kalniņš
1938
Maija Jansone
1944
Stenētāji
Jānis Ansons
1988
Ance Ansone
1985
Dumiķīši paliek dumiķīši!
Katrīna Grundšteine
1989
Jānis Grundšteins
1987
Viesulis un bezvējš
Vita Boša
1964
Uldis Bošs
1964
I&A
Ilze Cahrausa
1990
Artūrs Hirkovskis
1989
Riga Adventure Team Līgas D&G
Gatis Kaušs
1983
Daniels Jeļisejevs
1980
Līga Berķe
1981
Mēs nebūsim pirmie!
Ieva Sproģe
1994
Artis Sproģis
1993
Mazie
Ainārs Šiliņš
1968
Gundega Šiliņa
1977
Kapteinis Bremze
Aleksandrs Bodiļevs
1983
Elizabete Neimiševa
1980
ātrs vēl ātrāks
Liena Gūtmane
1995
Iveta Gūtmane
1971
Edgars Ārgals
1994
Dabas vērotāji
Ringolds Rozentāls
1987
Ieva Rozentāle
1989
Kaspara Komanda
Kaspars Vīksne
1989
Līva Medne
1988
Klinta Lauska
1991
Devyni
Zenonas Saldžiūnas
1961
Rasa Saldžiūnienė
1961
Celms & Čemurs
Andris Meļķerts
1965
Līga Meļķerte
1989
99
Viktoras Saldžiūnas
1984
Margarita Kulnis
1990
JNSC3990
Krista Strautniece
1993
Aivis Šiliņš
1997
ZAJEC
Zane Dzirkale
1983
Juris Kļaviņš
1966
Deaf fox
Iveta Kraze
1980
Liena Čerepko Čerepko
1972
Kristofers Kraze
2003
Airita Krasnā
1981
Pavārnieki
Olga Pavārniece
1990
Dzintars Pavārnieks
1975
VAGU
Valdis Jēkabsons
1969
Gunta Jēkabsone
1972
Implenia
Kaspars Kalējs
1991
Janeta Turka
1987
Pūķi
Valdis Pūķis
1972
Jana Pūķe
1968
Paula Pūķe
1993
MiZa
Zane Grīnberga
1993
Miķelis Pušilovs
1992
KRILAU
KRISTAPS CERIŅŠ
1982
LAUMA BRIŠKA
1983
Pa Vējam
Inese Eglīte
1981
Sanita Balode
1981
Artis Stahovskis
1979
Krones iela
Linda Rožkalna
1967
Aivars Rožkalns
1967
Kristaps Rožkalns
1992
Inese Purmale
1968
E&K
Edgars Peilāns
1983
Kristīne Peilāne
1983
Foršais Briksnis
Edijs Šmits
1979
Linda Krūmiņa
1980
Kārlis Prauliņš
1980
Apņemos neskriet ātri
Austris Langenfelds
1965
Agrita Beļinska
1964
Inta Brūna
1957
Bliezējkomanda
Anžela Šapovalova
1978
Edmunds Dremakovs
1980
VIJ skrien
Jānis Bērziņš
1969
Inga Vīksniņa
1978
Valters Veiss
1985
Zaļi un Aktīvi
Mārtiņš Martinsons
1985
Sigita Bebre
1991
Pilnīgs Kosmoss
Jānis Stašāns
1980
Laura Berkolde
2002
SLOW MOVING ITEMS
Márcis Drulle
1985
Madara Petrovska
1986
Laura Žandecka
1990
Mārtiņš Uškāns
1985
RuZa
Vija Saltone
1980
Haralds Saltons
1979
IDE JA
Eduards Priednieks
1981
Ļubova Priedniece
1982
Irina Salova
1976
Gentlemen's Club
Kristaps Pilskalns
1984
Viktors Saveļjevs
1984
Gita Vilensone
1983
Amber
Dziugas Juozapaitis
1986
Dovile Venckute
1987
Lurking Aliens
Edgars Zaķis
1988
Vladimirs Tiščenko
1985
Rūta Kuzmane
1990
IlDaVaKaPe
Dace Peiseniece
1973
Ilze Kalve
1973
Valdis Peisenieks
1967
Karīna Peiseniece
2002
Truši
Simona Rutkovska
1996
Didzis Vīksne
1991
Mežakuilis M
Matīss Melecis
1977
Ieva Melece
1977
Artis un divi enkuri
Agnese Vēze
1988
Artis Markots
1983
Dagmāra Krūmiņa
1993
Smirdīgie sieriņi
Normunds Skrebelis
1992
Kristīne Skuja
1999
Matīss Kauliņš
1992
Zefīrs
Inese Bļodniece
1968
Reinis Bļodnieks
1997
Kkādi gudrīši!
Kristīne Teicāne
2001
Sindija Vītoliņa
2003
Evars Geršebeks
2003
AE
Armands Lunts
1969
Elīna Lunte
1999
Blaumanis un Stabs
Ģirts Slaviņš
1980
Dagnija Lejiņa
1979
VISNEIEDOMĀJAMĀKIE ŠĶĪBŠĶAUTŅI
Jānis Grāmatnieks
1987
Guna Meistere
1981
Supercompensation vol 3
Jūlija Jačmeņeva
1984
Aleksandra Ščedrova
1982
Andrejs Jakovļevs
1979
Dmitrijs Varfolomejevs
1981
Mākam, bet lēnām
Jānis Mākulēns
1991
Renāte Matule
1995
BK Amatieri
Kristaps Saulītis
1986
Baiba Eglīte
1989
Fast & Furious
Diana Ļisicinska
1986
Konstantins Holmanskis
1982
Pa maliņu, pa maliņu
Andris Leja
1970
Sanita Leja
1972
D8 Spēks
Nikolajs Kovancovs
1976
Līga Buļa
1969
Igors Geletko
1973
Lauris Radzevičs
1992
42km.lv
Mārtiņš Godiņš
1974
Ieva Godiņa
1976
Gudrie Lūši
Juris Nikiforovs
1984
Marika Priede
1988
Linda Ķirša
1993
Steidzies lēnām!
Uldis Apsalons
1951
Andžella Lūkina
1969
Normunds Limba
1960
Stamina
Rolands Irklis
1981
Valdis Bergs
1981
Madara Berga
1982
38 papagaiļi
Juris Keišs
1975
Ginta Safranoviča
1985
Jelgavas Kērlinga klubs
Kārlis Smilga
1975
Jānis Klīve
1977
Artis Zentelis
1979
Ieva Rudzīte
1989
3 DŪMI New edition
Pēteris Tamužs
1984
Kristīna Tamuža
1982
Mežā galvenais
Baiba Kaškina
1976
Ivars Krenklis
1970
Vita Skuja
1978
Māra Rozenberga
1985
Ja BAr
Arnolds Linītis
1986
Baiba Linīte
1989
Jānis Linītis
1990
VIKINGI
Guna Martinsone
1986
Jānis Uzulēns
1988
Kājas pār pleciem
Artūrs Blūmiņš
1983
Gunta Blūmiņa
1989
Ritvars Mūrnieks
1985
L&D
Didzis Šapkus
1984
Linda Rone
1984
No pusvārda
Raivis Grīviņš
1981
Anda Saliņa
1971
Kājāmgājēji
Normunds Dārznieks
1978
Zanda Krēsliņa
1985
Orientēšanās studenti
Mikus Voss
1990
Laura Vēze
1991
briļļainie
Jānis Rumba
1988
Agnese Liepiņa
1986
3. jūnijā uz Depeche Mode
Kaspars Kārkliņš
1975
Dace Podkalne
1980
Lauma Ose
1989
Marta zaķi
Aija Freiberga
1989
Sintija Langenfelde
1981
Kaspars Eglītis
1983
Klāvs Eglītis
1988
Brondo
Einārs Jaunzems
1987
Arta Kazaka
1987
Lācīša apskāviens
Agnese Skujiņa
1992
Fjodors Pohodņevs
1993
Where's The Finish?
Guntars Mankus
1969
Irita Puķīte
1974
4H Pastaiga - paldies STENDERS
Aigars Kokins
1977
Dace Duklava Kokina
1976
Ugis Holsts
1975
Reālie Divplākšņi
Inta Amoliņa
1959
Jolanta Romanova
1967
Ilga Žeibe
1967
Andris Sprūds
1982
Vidēji ātrie bruņurupuči
Ivars Žagars
1971
Astra Šauere
1975
Ai, nu moš
Līva Rudzīte
1990
Rihards Gilis
1990
Riga Adventure Team win-win
Juris Ritums
1983
Gunita Kirmuška
1987
Savam priekam
Jānis Pelšs
1983
Līga Korņenkova
1984
KRUSTPUNKTS
Jānis Malcāns
1985
Aija Skrastiņa
1982
D&J
Jānis Dūka
1989
Dace Dūka
1982
M.M.B.
Mareks Baroniņš
1987
Meldra Baroniņa
1990
Komandas nosaukums
Ansis Lukss
1985
Aleksandra Fjodorova
1989
Family4
Pa lapsu taku
Gunta Šlosberga
1974
Līga Gaigule
1981
Leo Ivanovs
2009
Andris Klagišs
2009
sidla
Aldis Strožs
1969
Mārtiņš Strožs
2005
Maike
Aiga Švalbe
1981
Modris Švalbe
1982
Kevins Švalbe
2007
Treknie putni
Līga Gulbe
1966
Marta Gulbe
2004
Balvis Gulbis
1959
Pokemonu ķērāji
Agris Kudrjavcevs
1963
Valdis Kudrjavcevs
2004
Ašās kājas ZID
Inese Zepa
1984
Dāniels Ziemelis
2004
Ofiss Cīnās Vienmēr
Daiga Gulbe
1963
Margarita Kozuņa
1961
Elīna Kārkliņa
1979
Ričards Kārkliņš
2009
Tērauda Dobules
Ieva Dobule
1980
Anna Kate Tērauda
1997
Estere Dobule
2010
Karlīna Dobule
2011
Foršie Ķikusti
Toms Ķikusts
1979
Anete Ķikuste
1981
Loreta Ķikuste
2003
Lūkass Ķikusts
2009
RĪVE
Ilze Lūkina
1967
Vita Rudzīte
1969
Elza Rudzīte
2007
Ronalds Lūkins
2002
Rūdolfa mantojums
Inga Braunere-Beke
1979
Rūdolfs Beks
2016
ANDALIRE
Andris Ruskuls
1972
Reinis Hugo Brūvelis
2006
Ašie sprinteri
Mārtiņš Norberts
1979
Uģis Viļums
1979
Nikola Gorbunova
2009
Kārlis Viļums
2009
Pēteris un Vilnis
Vilnis Gailis
1972
Pēteris Gailis
2005
Papa Karlo un meitiņas
Ivars Brolītis
1976
Līva Brolīte
2003
Paula Brolīte
2005
Jaunie roņi
Juris Jegorovs
1980
Elīna Konstantinova
1980
Ernests Jegorovs
2009
Marks Jegorovs
2011
Rāmavas naži
Jānis Garisons
1972
Inga Stabulniece
1974
Ulrika Garisone
2005
Patriks Garisons
2009
KĀPAS JUNIORI
LAUMA SIMSONE
2004
EMĪLS LECINSKIS
2005
Gandrīz ekovieši
Aleksandrs Baranovskis
2004
Svetlana Konovalova
1975
Foršiņās 1
Kristīne Melne
1983
Elīza Anna Melne
2012
Foršiņās 2
Zane Dumbre
1985
Jete Lapiņa
2009
Roberta Anna Aleksejeva
2013
Dalbes bruņinieki
Andris Pastors
1967
Kārlis Pastors
2004
Iesim apkārt
Ilze Mīlenberga
1982
Alise Mīlenberga
2007
Jauna ēra
Aivars Belis
1977
Roberts Belis
2008
6h
cafe Leningrad
XO6
Sergejs Bižāns
1983
Ilze Branta
1989
MJ6
Chicken-Duck-Woman thing
Valts Ulmanis
1996
Otto Pēteris Pirtnieks
1996
Seagulls
Haralds Ulmanis
1998
Ģirts Siliņš
1994
Ernests Ozols
1998
Zirga Spērniens
Arvis Zeibots
1999
Kristers Kalniņš
1999
Ņinas Biezpiens
Vits Ādams Olte
2002
Ilgvars Ratnieks
2002
Rihards Vasels
2002
Kristaps Gūts
2002
Gorillas - Orangutāni
Leonards Kaspars
1999
Jānis Serovs
2001
Rimants Stankevičs
1999
Rūjienas čaļi
Emīls Kužums
2003
Kristaps Roķis
2003
Krišjānis Birkavs
2003
Mārtiņš Zviedris
2003
MALĒNIEŠI
Jānis Veļķeris
1997
Ēriks Plūšs
1998
WJ6
camondamon
Tabita Tīna Lūka
2002
Laine Odzileviča
2003
Agate Šicāne
2003
Sarkanās Zeķubikses
Linda Jansone
2001
Viktorija Vīgube
2000
''LAIMS''
Sindija Žīgure
1998
Laine Melece
1996
Vieglā maizīte
Elīna Krēmere
2000
Laura Elīza Lapiņa
2000
XJ6
Dumidora armija
Elīza Katlapa
1998
Alberts Trucis
1999
Andris Neimanis
1998
Rēzija Laumane
1999
BroSis
Krista Ķelpa
1998
Ginters Ķelps
2003
Pūkainie vienradži
Ieva Ivbule
1998
Aivars Lucijanovs
1999
parvārdabrīvību
Ervīns Jansons
1996
Ilvija Jakāne
1996
Aiva Laķe
1997
Trīs Dadzīši
Madis Ciglis
1999
Magda Cigle
2000
Nils Ciglis
2002
Kloķvārpstas
Kristīne Krista Lejniece
1994
Deivs Georgijs Predibailo
1994
Mazie āpši
Laura Drunka
1998
Edgars Kalniņš
1998
MO6
Laid mums tur laimē diet
Zigmunds Bībers
1981
Andris Ronimoiss
1984
Apakšgrāvja Adipināts
Mārtiņš Krūze
1987
Edgars Jurjāns
1987
Jokers - Santa Monica Networks
Algimantas Janusauskas
1974
Audrius Rudys
1983
Bratani
Mārtiņš Bošs
1986
Kristaps Bošs
1991
Slapjie pumpuri
Aigars Čeksters
1981
Vilnis Frišfelds
1974
Biezpienmaizes 2
Jānis Sedlenieks
1981
Raitis Bērziņš
1986
Zobratu tējkanna
Janis Kavieris
1984
Mareks Lazda
1986
Friend4ever
Raimonds Olekšs
1982
Mārtiņš Matvejs
1986
ROGBAND
Mārtiņš Ēķis
1979
Gints Eglītis
1973
ASRDz
Aigars Strods
1986
Rihards Dziedātājs
1989
Jamaika tepat
Mārcis Laganovskis
1982
Andris Vanags
1983
Sēņu vērotāji
Mārtiņš Ketners
1980
Valdis Gabrāns
1983
Galma Āpši
Jānis Bidiņš
1985
Alvis Mazkalns
1985
Jankas
Jānis Krūmiņš
1979
Jānis Kūms
1989
Spēks ir gailī!
Mārtiņš Lukstaraups
1986
Mārtiņš Sandars
1988
DimDim
Dmitrijs Žarovs
1995
Dmitrijs Skripačevs
1986
Vichy
Valdis Čunka
1982
Kaspars Adijāns
1987
Rūjienas pēdas Rīgas mežā
Arnis Ķiberis
1967
Krišjānis Ķiberis
1989
Krūšu inspekcija
Guntis Šmaukstelis
1985
Miķelis Zumbergs
1982
Ozo un Peičs
Arvīds Ozoliņš
1974
Edgars Peičs
1977
Čiņčidriļčiks
Juris Pētersons
1979
Jānis Lecinskis
1981
50/50
Aris Peics
1989
Kristaps Ozols
1988
Prieka prizma
Sandis Pētersons
1981
Didzis Rozenbergs
1985
Azimuts miglā
Raitis Smirnovs
1989
Armands Lange
1986
3 man on tree
Leons Mednis
1978
Artjoms Jefimovs
1985
Mārtiņš Zariņš
1976
Tonuss
Jevģēnijs Bondins
1979
Aleksandrs Kņazevs
1979
Izturība/Isostar 69
Intars Opolais
1979
Valdis Kulpe
1975
Jums karte otrādi
Arnis Mālbergs
1981
Ingus Šmits
1975
BOO
Hugo Jakobi
1979
Ivars Lukaševičs
1981
1979
Andris Rēders
1979
Māris Videmanis
1979
Domenikss - M.B.
Gunārs Bumburs
1988
Toms Cietvīrs
1988
WO6
Kas meklē, tas atrod!
Kristīna Ēce
1973
Zita Grante
1978
Calla Van Wyk
1992
Kažokzvēri
Dace Veipa
1979
Inga Kāpiņa
1973
Smaidiņš NE-skries
Maija Selezņova
1990
Baiba Kaspare
1985
Salaspils/Zīrińi
Liāna Maldere
1975
Ilze Putrińa
1978
Daira Marčenkova
1973
Ritrālie bioģeogrāfi
Jolanta Jēkabsone
1989
Agnija Skuja
1980
Linda Uzule
1988
KO ES BEZ TEVIS !!!
Dace Ikšele
1967
Liene Ikšele
1987
Meža zvēriņi
Tatjana Ļebedeva
1992
Ilze Buša
1986
LūzerX
Sandra Priedīte
1980
Ulvija Brīvlauka
1975
Ilzene
Inese Žīgure
1973
Dace Kārkliņa
1979
Nūjotājas riksī!
Zane Grava
1975
Regīna Siksna
1973
Ieva Jansone
1985
Mēs ar putniem
Evija Prauliņa
1974
Laura Mazmača
1976
Anna Pimanova
1987
Putni ar mums
Gunta Blūzma
1978
Ieva Beitāne
1980
Čop Čop Čop
Gunita Sprūde
1990
Arta Kudlāne
1988
Meža skaistules
Monika Gotcaitytė
1991
Neringa Urbonienė
1985
Putnāki
Kristīne Puziņa
1990
Anete Podjava
1999
Lilita Saulīte
2000
Marta Simona Štila
2002
Zebiekstes
Maija Rumaka
1973
Ilvija Madsena
1977
KAP-ZEĶES
MADARA ZEMARĀJA
1983
IEVA ZEMARĀJA
1988
Briedis Bedrē Brikšķināja
Sanita Bitko
1983
Linda Mātere
1981
Rūjienas pērles
Ilze Roķe
1976
Indra Kužuma
1979
Zanda Undīne Ozola
1997
Purva rupuči
Edīte Brikmane
1981
Antra Celma
1984
Vāveres Brīvsolī
Lelde Broka
1986
Ilze Limanāne
1978
Taka Kurmāle
Inese Midrijāne
1963
Anete Midrijāne
1989
Cielaviņas
Mairita Buklagina
1991
Laura Igaviņa
1994
Pīlādži
Anda Daine
1983
Inta Eškina
1961
Meža Krizdoles
Džaneta Suta
1964
Kristīne Suta
1993
Luna
Māra Loce
1991
Estere Gerdena
2002
EviSinGU
Gunita Dravniece
1984
Evija Grinmane
1982
Sintija Alaine
1969
Čiepiņas
Madara Strauta
1991
Zane Kaļva
1991
Miķelis
Linda Eglīte
1986
Laura Egle
1984
XO6
LIELISKIE
Ainārs Grīnvalds
1975
Rimants Liepiņš
1973
Mārtiņš Gūtmanis
1979
Ance Ziediņa
1980
zane un brāļi
Valdis Linde
1992
Klāvs Linde
1996
Zane Meldere
1992
Ampēriņš
Madara Apsalone
1985
Aleksandrs Riguns
1988
Foršie Lāči
Kaspars Lācis
1981
Anda Lāce
1981
Piedzīvojumu meklētāji
Ģirts Goško
1982
Kristīne Jansone
1975
TE!
Toms Biders
1991
Elza Žumbure
1991
SK Sigulda
Andris Rozenbergs
1977
Elīna Masteiko
1984
Liedagi-35
Fadejs Precinieks
1979
Zelma Preciniece
1982
Pirmie soļi
Ralfs Jumiķis
1994
Ilva Kārkliņa
1972
NLP
Gints Poris
1981
Dace Rozenberga
1985
SuperKleperīgs meža skuvums
Uldis Klepers
1980
Aiva Klepere
1985
Turp un atpakaļ.
Ints Bruņenieks
1976
Gundega Bruņeniece
1981
Čāpotāji
Jānis Lorencs
1960
Aija Lorence
1986
Toms Upenieks
1988
Dejojošie ziloņi
Jānis Brižs
1988
Guna Mangusa
1989
Velux/mySport
Māris Sumčenko
1980
Dace Linde
1977
Elīzai līdzi netiksim
Agnese Katlapa
1991
Uldis Katlaps
1993
SUSLIKI
MAREKS MEŅŠIKOVS
1977
RASA LIEPIŅA
1971
ZĪĻUKS
Andris Ažēns
1982
Elīna Ažēna
1985
Tontoni
Ivo Zemturis
1980
Mārtiņš Zemturis
1991
Dace Blūma
1985
Turbo Jenoti
Guntis Jurāns
1988
Madara Paraga
1988
Mārtiņš Peisenieks
1984
STK
Jānis Prieditis
1986
Elīna Aģe
1990
PIENA ZOBI
Edmunds Fadins
1981
Katrīna Poliščuka
1980
Valdis Šteinhards
1984
Nestreb karstu
Nils Johansons
1976
Vineta Johansone
1978
Vladimirs Seļms
1982
Apmaldījušies mežā
Kārlis Piģēns
1988
Agnese Svilpe
1984
But Who Cares Anyway
Artūrs Graube
1983
Jānis Pizičs
1985
Vizma Kigitoviča
1985
NEKO Runners
Antanas Steponavicius
1978
Vaiva Kurpytė
1983
Īstie sēńotāji :)
Edgars Briedis
1984
Ieva Janelsińa
1982
TDK Sānsolītis
Edgars Sadris
1981
Kristaps Tamužs
1981
Lydia Konakova
1986
Zemeņu eklēriņi
Denis Aļeksejevs
1988
Marina Bulkina
1976
Kristālu mednieki
Agris Bērziņa
1986
Kristīne Krūkle-Bērziņa
1986
Krāsainie Pelmeņi
Edgars Puriņš
1969
Lelde Patmalniece
1990
Neko Trail
Egmontas Kalinauskas
1983
Marija Miselytė
1985
Liepiņkoks
Ilze Kokarēviča
1991
Krists Liepiņš
1991
Pelēns&Mazais meža dīvainītis
Antra Lukševica
1981
Edgars Melkins
1988
Štrunts par bitēm
Jānis Zaļais
1982
Liene Lelle
1988
Riboksīns un Mildronāts
Mārtiņš Vimba
1977
Daiga Jermaka
1984
BE44
Ivars Eškins
1962
Anna Krista Eškina
1995
Divi Auni
Tõnis Piirisild
1973
Inga Siegert
1983
Naskie gliemeži
Zane Zvirbule
1986
Krista Evelīna Liepiņa
2000
Viesturs Zariņš
1999
Pēdas mežā
Māris Vabulnieks
1966
Linda Vabulniece
1993
OK ZD
Dzintars Šuriņš
1962
Sanita Šuriņa
1978
Traktors un Tanks
Jānis Rukšāns
1985
Ieva Rukšāne
1991
Gudrie Lūši 2
Atis Brikmanis
1982
Pāvels Ņevodņičenko
1987
Inese Koševaja
1978
Tā IR!!
Edgars Bomiks
1974
Vineta Vaivode
1984
Resnais Susurs
Māris Avotiņš
1972
Dinija Frijāre
1979
Lankas
Anna Lanka
1994
Liene Lanka
1990
Ojārs Freimanis
1976
Ātrās ļipas
Uldis Pormeisters
1987
Eva Matīsa
1989
Priekšpēdejā vieta
Jānis Paiders
1990
Elīna Plūme
1991
RAMJAU
Aigars Jakovels
1978
Anne Jakovela
2003
MV6
Alnis brīvsolī
Ilmārs Dukulis
1964
Arne Lūsis
1966
Meža Rūķi JāĒr
Jānis Bogdanovs
1964
Ēriks Melkurts
1963
Bebri
Uģis Ozols
1974
Māris Heinols
1973
OKZK MV
Aigars Vārna
1970
Ainārs Skrubis
1968
Bez steigas
Jurijs Narels
1968
Pēteris Krastiņš
1971
Ģeosomatiskā idille
Lauris Lizbovskis
1973
Guntars Rubenis
1973
Laukinis trail Lietuva
Arunas Maciulevicius
1974
Julius Tomasevicius
1974
Otrā jaunība
Andris Graudiņš
1972
Jānis Plūme
1972
Aivars Burtnieks
1975
Rūjienas dimanti
Raivo Kužums
1974
Ģirts Roķis
1971
5:59
Raitis Muižnieks
1968
Guntis Vijgriezis
1971
GuN-2017
Nikolajs Lucāns
1965
Guntis Pikurs
1973
Kristaps Epners
1976
VAI VAI
Viesturs Otomers
1970
Andis Goldbergs
1970
KALSARIKÄNNIT
Jānis Šnepste
1974
Andris Ludriks
1972
Izturība/Isostar 66
Edgars Bremze
1974
Uldis Kirtovskis
1962
TITURGAS IESPĒJU PARKS
Sandis Rudzītis
1976
Aleksandrs Tambovcevs
1976
Vēl vienu punktu?
Alvis Lepiksons
1971
Valdis Lepiksons
1971
AT2
Armands Teteris
1973
Arvīds Teteris
1940
KARVAJALAD
REIGO LEHTLA
1970
ARMO HIIE
1968
Burkānciema puikas
Gints Trēziņs
1975
Artis Ločmelis
1971
WV6
Apesciems
Daiga Krēsliņa
1965
Līga Vabulniece
1969
Vidzemes ekspresis
Inese Bērziņa
1969
Iveta Zāģere
1965
Bites citronos
Inguna Eglīte
1964
Inga Vaļska
1972
Piparmētras
Dina Alksne
1976
Evija Stračinska
1970
Piedzīvojumu meklējot
Vita Žukovska
1970
Jana Adata
1972
Alnis&Pūznis
Gerda Sirmā
1965
Zane Blumberga
1967
Purva dzērvenes
Ilze Heinola
1974
Inese Ozola
1972
Skudriņas
Gundega Jurāne
1959
Rita Šķipare
1965
Matrix
Rota ŠŅUKA
1963
Anda Lejasblusa
1963
Restart
Marika Cabija
1973
Līga Gutnika
1974
DIVPLĀKŠŅI AVENĒS
Santa Roze
1968
Lāsma Āboliņa
1970
Pozitīvie skorpioni
Liene Buša
1953
Inta Poriķe
1963
Alpu vijolītes
Indra Segliņa
1970
Ginta Narnicka
1973
Ieva Vītoliņa
1970
MIGLA
Aija Orniņa
1964
Marita Šalta
1970
XV6
Krievi
Haralds Krievs
1975
Iveta Krieva
1976
Skudrulāči
Anita Paidere
1967
Juris Paiders
1963
Mona V
Uģis Inka
1976
Baiba Ozola
1964
Nu pagaidi!
Sanda Rapa
1975
Jānis Rapa
1974
Paulīnes un Māris
Mudīte Šteina
1963
Skaidrīte Otanķe
1960
Māris Penkulis
1957
Marmotes
Guntars Vība
1968
Inese Rudzīte
1973
Raivo Pusbarnieks
1973
Kārlis
Pēteris Strazdiņš
1962
Astrīda Celmiņa
1966
Vējiem līdzi...
Andris Āboliņš
1963
Inga Vīksna
1966
Vējš vītolos
Pēteris Kokarēvičs
1962
Ineta Kravale
1959
Gandrīz Trio
Juris Naglis
1962
Ginta Bērziņa
1968
Hooponopono
Jānis Pelēķis
1961
Ilze Kārkliņa
1971
Noklīdušie dīvainīši
Ildze Straume
1974
Einārs Masteiko
1972
Bukaušu expresis
Jānis Virbulis
1966
Edgars Ruža
1966
Līga Virbule
1969
"Joka pēc"
Andris Mireckis
1973
Alvita Mirecka
1971
Anita Liepiņa
1967
Serious & Intent
Aigars Actiņš
1969
Ilze Lapiņa
1968
OM
Aigars Eriņš
1964
Zanda Kārkliņa
1970
Burkānciems
Aldis Leitlands
1970
Ieva Leitlande
1975
Romanichi
Romāns Koškins
1975
Ilva Koškina
1974
ALUSALA
ARVIS ZVANĪTĀJS
1969
INTA LUKSA
1972
Ai-Da
Ainārs Cīrulis
1958
Dace Kalniņa
1967
MSV6
TAKA 2017
Arnolds Kučinskis
1949
Andris Tauvens
1949
RIJS
Jānis Skrūzmanis
1948
Ilmārs Rieksts
1945
Rīdzinieki
Ilmārs Jermaks
1961
Jānis Zariņš
1949
ASIE PIPARI
ILMĀRS KAULAKANS
1055
HARIJS LĀCARS
1958
JURIS DRUNKA
1952
Divi Veči
Jānis Biezais
1950
Uldis Alksnis
1952
Sēlijas mežs
Aivars Druvenieks
1956
Andris Bērziņš
1957
PIRMO REIZI
Raimondas Kondrotas
1962
Gintaras Mikolavičius
1961
Privātbūve-Kocēni
Vairis Krauklis
1953
Jānis Dainis
1956
Valdis Tilts
1962
WSV6
KĀ2
SARMĪTE VLODARE
1958
DACE SAULĪTE
1959
DURBE & KURMIS
Gunta Lebedoka
1954
Silvija Penkule
1960
Polārlapsas
Dace Cebule
1959
Ilze Tāse
1959
HO-HO
Izolde Jumare
1956
Andra Melbārde
1957
Velmara
Māra Bolšteina
1943
Velta Zjatkova
1939
XSV6
Malači
Uldis Pekuss
1958
Velga Buša
1957
KĀPA LR
Rolands Laveiķis
1956
Ligita Grunde
1954
DO
Daina Celma-ZIda
1950
Oskars Zids
1948
Amatciems
Viesturs Ziediņš
1955
Inta Tabaka
1953
Jēkaba Ceļojumi
Uldis Alksnis
1946
Mudīte Alksne
1950
EZĪŠI MIGLĀ
ILGA ELKSNĪTE
1953
ANDRIS ELKSNĪTIS
1952
O!Sigulda
Andra Jansone
1959
Aldis Zavickis
1954
Rolling snails
Ilze Laure
1960
Jānis Eglītis
1954
Persiki
Juris Šinke
1957
Ārija Šinke
1957
Mona-XA
Pēteris Zariņš
1961
Alīda Ābola
1956
KĀPA VR
Volli Kukk
1949
Ruta Kukka
1950
Jugla
Juris Zariņš
1961
Līga Zariņa
1960
Family6
BEZ STRESA
Renārs Skudra
1977
Katrīna Skudra
2004
Letīcija Skudra
2007
Valters Skudra
2007
Dzintarlapsas
Ilze Krēmere
1976
Ieva Simsone
1975
Krišjānis Krēmers
2005
Kuš, es mācos!
Jānis Kalniņš
1988
Annija Kalniņa
2004
Ar soli tālāk
Laura Nikola Pinne
2002
Daniela Krasovska
2005
Pētersoni
Kaspars Pētersons
1981
Laura Pētersone
1982
Marta Luize Pētersone
2007
Spēkakoks un virtuļviesuļi
Jānis Mirķis
1980
Evija Mirķe
1980
Laura Vilka
1981
Toms Mirķis
2007
7km
V
Andrey Morozov
1980
Artūrs Portnovs
1985
Fredrik Palm
1973
Jurģis Kļavpurs
1993
Miks Bļodnieks
2002
Māris Vizulis
1983
Mārtiņš Stabulnieks
1988
Normunds Gudens
1974
Olegs Krutikovs
1980
Olli Kantanen
1967
Radivils Maskoļūns
2010
Rauls Spickus
1998
Reinis Virza
1995
Rihards Gross
1994
Rolands Millers
1978
Rolands Heinrihs Millers
2011
Rūdis Marcinkevičs
2002
Toms Dambis
1990
VALDIS SIRSNIŅŠ
1959
S
Agate Štauere
2007
Alise Logina
1998
Anda Tumaševska
1972
Aneka Kļaviņa
1991
Ausma Krievāne
1966
Baiba Maskoļūna
1978
Beate Tumaševska
1973
Beāte Štauere
2006
Eva Ķeruže
1998
Gerda Logina
1984
Gunta Važa
1967
IRINA BOJARINOVA
1974
Ieva Palma
1974
Ilona Pupause
1972
Inga Ludborža
1977
Inta Zīriuse
1987
Jogita Millere
1972
Julija Krutikova
1984
Kamilla Vanadziņa
2003
Katrīna Stafecka
1994
Krista Opmane
1988
Kristīne Bērze
1975
Kristīne Zvejsalniece
1991
Lauma Marta Līberga
2001
Laura Ķirsone
1997
Laura Anna Laizāne
2007
Liene Neimane
1994
Līga Briža
1989
Līva Cimure
1986
Mareta Maskoļūna
2006
Marta Kalniņa
2007
Monta Logina
1988
Patrīcija Cīrule
2001
Rūta Šneidere
1991
Sigita Upeniece
1973
Vanesa Lapire
2007