2h
MO2
rigoberto un aivarini
Roberts Eberliņš
1985
Latvija
Aivars Skridulis
1989
Latvija
Perimetrs
Kristaps Kudlāns
1990
LV
Oskars Zauers
1994
LV
Kaspars Jurāns
1988
LV
Kraukšķīgais Saplāksnis
Sandijs Madrēvičs
1980
Latvija
Uģis Ozols
1968
Latvija
VitkovskyTeam
Aigars Vitkovskis
1973
Latvija
Verners Vitkovskis
1998
Latvija
Kārlis Vitkovskis
2002
Latvija
AMAKATANAV !
Austris Kalniņš
2003
Latvija
Uvis Sproģis
2005
Latvija
Garmin
Dmitrijs Lisicins
1986
Latvia
Dmitrijs Vladimirovs
1986
Latvia
Neskrienot
Vladimirs Tarasovs
1978
Latvia
Dmitry Efremov
1980
Latvia
Dūmiņš
Roberts Eglītis
1986
Latvia
Ivo Krupenkovs
1986
Latvia
Uldis Kaldre
1986
Latvia
Tā mēs šaujam
Uģis Inka
1976
Latvija
Artūrs Topecs
1987
Latvija
O.E.
Oskars Cimermanis
1985
Latvija
Edgars Cimermanis
1988
Latvija
Skandi Motors
Aleksis Geske
1986
Latvija
Roberts Mišurovs
1986
Latvija
Šodien mežā neskriesim
Mārtiņš Puriņš
1988
Latvija
Uldis Kļaviņš
1984
Latvija
Makss&Morics
Matīss Saulīte
2003
Latvija
Jēkabs Ločmelis
2003
Latvija
Ore
Ainārs Lagzdiņs
1960
Latvija
Egīls Puriņš
1962
Latvija
WO2
-5 kg
Evija Birzniece
1984
Latvija
Evija Dzvinko
1986
Latvija
Sestdienas viesi
Baiba Auziņa
1973
Latvija
Madara Auziņa
2000
Latvija
Trakās Vāveres Bamby team
Agnese Meikšāne
1980
Anda Lūciņa
1987
Zāļu sievas
Dace Peiseniece
1973
Latvija
Ilze Kalve
1973
Latvija
Medus
Ilze Stundiņa
1986
Latvija
Anete Glušņeva
1988
Latvija
VorAn
Jeļena Voronova
1984
Latvija
Nadežda Ancāne
1980
Latvija
Tūristi
Zane Saudorga
1985
Latvija
Maija Māliņa
1988
Latvija
Optimists Club(-iņš)
Agnese Tupureina
1973
Latvija
Natālija Jauja
1985
Latvija
Svetlana Astašova
1984
Latvija
Agita Minka
1985
Kap-zeķes
Madara Zemarāja
1983
Latvija
Ieva Zemarāja
1988
Latvija
Frīdas iedvesmotās
Ilze Grīnberga
1975
Latvija
Elizabete Ieva Grīnberga
1999
Latvija
Andra Vanaga
1969
Latvija
2 fast 2 furious
Džeina Riekstiņa
1997
Latvia
Erika Olberkyte
1998
Latvia
Drama Queens
Inese Kauķe
1976
Latvija
Liene Vinogradova
1983
Latvija
SĒŅOTĀJI1
Inta Streiča
1961
LV
Ivita Peipiņa
1961
LV
Una Lapsiņa
1961
LV
Sandra Paradņa
1960
LV
Pa ātro
Nellija Baliko
1980
Latvia
Ilze Vanaga
1976
Latvia
XO2
Ka.Si
Kaspars Ofkants
1986
Latvija
Sintija Apse
1986
Latvija
Divi kurmji
Mārtiņš Bērziņš
1985
Latvia
Žanete Bērziņa
1987
Latvia
Jānis un meitenes
Marta Mistere
1982
Latvija
Linda Sniedze-Liepiņa
1983
Latvija
Kristīne Ponkratenko
1979
Latvija
Jānis Sniedze-Liepiņš
1977
Latvija
ZAJEC
Juris Kļaviņš
1966
Latvija
Zane Dzirkale
1983
Latvija
Dubult ramdiņš
Jurģis Īvāns
1985
Latvija
Indra Simsone
1986
Latvija
Gatis Berķis
1981
Latvija
Ilze Malaševska
1982
Latvija
ZIBŠŅI
Jānis Lagzdkalns
1958
LV
Inga Cirse
1974
LV
Armani Family
Toms Ārmanis
1987
Latvia
Zane Ārmane
1986
Latvia
Cepums beigās būs?
Nora Aleksīna
1989
Latvija
Valentīns Dmitrijevs
1988
Latvija
Betona bridēji
Mārcis Vijups
1993
Latvija
Madara Veilande
1994
Latvija
LES GRENOUILLES
Vivien Maloumian
1992
FRANCE
Evelyne Maloumian
1963
FRANCE
Saule būs?
Uldis Zīle
1963
Latvija
Sintija Zīle
1992
Latvija
AE
Armands Lunts
1969
Latvia
Elīna Lunte
1999
Latvia
Vējiem līdzi...
Andris Āboliņš
1963
Latvija
Inga Vīksna
1966
Latvija
Wow
Dana Behmane
1986
Latvija
Aigars Mačiņš
1989
Riga Adventure Team MIX
Mārtiņš Ozoliņš
1984
Latvija
Līva Medne
1988
Latvija
Lielie un mazie
Kārlis Dzalbs
1972
LV
Lūkass Dzalbs
1995
LV
Elizabete Dzalbe
2002
LV
Agate Paula Dzalbe
2003
LV
Zaļi un Aktīvi
Mārtiņš Martinsons
1985
Latvija
Sigita Bebre
1991
Latvija
O!Cool!
Krists Zambergs
1989
Latvija
Karina Verižņikova
1991
Latvija
Anda Lūkina
1978
Latvija
Ilze Eriksone
1982
Latvija
Knaši ašā PO
Katrīna Ulberte
1992
Latvija
Agnese Varlamova
1993
Latvija
Kitija Zandberga
1995
Latvija
Niks Leske
1992
Latvija
Ofiss Cīnās Vienmēr
Daiga Gulbe
1963
Latvija
Margarita Kozuņa
1961
Latvija
Toms Dzenis
1985
Latvija
Dobeļi
Ēriks Dobelis
1976
Latvija
Maija Dobele
1977
Latvija
Elgars Dobelis
2003
Latvija
@Vasariņi
Aigars Zumbergs
1989
Latvia
Anna Urtāne
1992
Latvia
Zumm...
Normunds Šneps
1987
Latvija
Mārīte Kuzmina
1987
Latvija
ZIBENS BULTAS
KRISTOFERS METUMS
2008
Latvija
OSKARS METUMS
2011
Latvija
EVIJA LAZDIŅA
2008
Latvija
EDGARS LAZDIŅŠ
2006
Latvija
Kukainītis™  
Kaspars Kiesners
1983
Latvija
Marita Masule
1989
Latvija
501&508
Aigars Jakovels
1978
Latvia
Anne Jakovela
2003
Latvia
Maris Bumanis
1978
Latvia
Lauki pilsētā
Lauris Lauka
1986
Latvija
Ildze Lauka
1983
Latvija
Family2
3Z
Andris Žagata
1959
Latvija
Kārlis Zēmelis
2016
Latvija
Andra Zēmele
1993
Karlīna Zēmele
2014
Vienkārši Pūces
Anita Millere
1984
Latvija
Arturs Vertijs
2007
Latvija
Rodrigo Millers
2013
Latvija
3 Dūmi, New Edition
Pēteris Tamužs
1984
Kristīna Tamuža
1982
Artūrs Tamužs
2009
Dubļi līdz acīm
Aija Konrāde
1986
Latvija
Katrīna Laura Terentjeva
2007
Latvija
Jenoti
Armands Greiškāns
1968
Latvija
Valts Greiskans
2004
Latvija
Gravas
Normunds Grava
1975
Latvija
Zane Grava
1975
Latvija
Kristers Grava
1999
Latvija
Matīss Grava
2007
Latvija
Brīnumjaukadiena
Rolands Auziņš
1970
Latvija
Dārta Auziņa
2004
Latvija
Saulkrast SRT
Eduards Pāķis
1976
Latvija
Lelde Pāķe
2006
Latvija
Viesturs Raipulis
1979
Latvija
Šnepstes
Jānis Šnepste
1974
Latvija
Alberts Emīls Šnepste
2005
Latvija
Ašās kājas ZID
Inese Zepa
1984
Latvija
Dāniels Ziemelis
2004
Latvija
DAINU ZAĶI
Valdis Indrikovs
1979
Latvija
Arta Barupe-Indrikova
1980
Latvija
Alekss Indrikovs
2005
Latvija
Leila Indrikova
2009
Latvija
Čūska un Kaza
Rolands Vorkals
1977
Latvija
Alise Vorkale
2003
Latvija
Priedīši
Andrejs Priedītis
1962
Latvija
Aija Ozola-Priedīte
1972
Latvija
Valdis Priedītis
2010
Latvija
Špociņi
Lolita Kauķe
1979
Latvija
Jānis Bižāns
2008
Latvija
Panda un citi zvēri
Anda Sproģe
1983
Latvija
Justīne Brutāne
2007
Latvija
Meitenes atpūšas
Linda Krūmiņa
1980
Linda
Māra Krūmiņa
2005
Latvia
KT Team
Kristīne Tihanova
1980
Latvija
Tomass Tihanovs
2007
Latvija
SuperBanda
Sandra Viekale - Gasjūne
1978
Latvija
Armīns Gasjūns
1978
Latvija
Elīza Viekale - Gasjūne
2003
Latvija
Toms Viekals - Gasjūns
2010
Latvija
Pitonieši
Ilze Birzniece
1985
Latvija
Mārtiņš Birznieks
1984
Latvija
Alberts Birznieks
2013
Latvija
Sportiskie Zuši
Santa Suta-Zute
1977
Latvija
Jānis Zutis
1978
Latvia
Krišjānis Zutis
2005
Latvia
Tomass Zutis
2007
Latvia
Dhanu Mates
Kaspars Cers
1975
LV
Oto Cers
2007
LV
Enerģiskie sniegavīri
Ruta Zimnoha
1978
Latvija
Klāvs Zigmunds Zimnohs
2009
Latvija
Dāvids Roberts Goldbergs
2008
Latvija
Jautrās sniegameitas
Guna Sirmā
1985
Latvija
Kate Katrīna Pluto
2010
Latvija
KARUD
Alberts Lācis
1970
Latvija
Emīls Lācis
2007
Latvija
Brangi gan
Agnese Brangule
1973
LATVIJA
Pēters Brangulis
1973
Latvija
Rūta Brangule
2009
Latvija
Tseburaska
Triinu Piirisild
1977
Estonia
Eva Piirisild
2008
Estonia
Mārupītes bebri
Sandis Sproģis
1975
Latvija
Anete Bruževica
1973
Latvija
Imants Bruževics
2006
Latvija
Čiekurs
Māris Bisenieks
1971
Latvija
Ričards Bisenieks
2005
Latvija
Mēs un suņi
Emīls Saulīte
2005
Latvija
Anita Saulīte
1976
Latvija
Kafija ar bulciņu
Krišjānis Nesenbergs
1985
Latvija
Elīna Sprūde-Nesenberga
1984
Latvija
Jēkabs Nesenbergs
2009
Latvija
Kalvis Nesenbergs
2012
Latvija
Jauns sākuma
Armands Teteris
1973
Latvija
Tomas Egils Teteris
2008
Latvija
Tomēr skriesim
Ieva Rode
1971
Latvija
Kārlis Rode
2002
Latvija
Ričards Kārkliņš
2004
Latvija
Aivis Kārkliņš
1975
Latvija
Afanasija un dēla 1.rogainings
Juris Vaidakovs
1972
Latvija
Matīss Vaidakovs
2015
Latvija
JēZē GāZē
Guna Zagorska
1976
Latvija
Justīne Zagorska
2016
Latvija
Jānis Zagorskis
1975
Latvija
Siguldas takas
Dagnis Dubrovskis
1973
Latvija
Atis Dubrovskis
2007
Latvija
Ilze Skrodele-Dubrovska
1976
Latvija
Altotrons
Andris Malahovskis
1977
Kristaps Malahovskis
2006
Veiksme
Ralfs Eduards Garančs
2004
Latvija
Dāgs Gustavs Garančs
2006
Latvija
Edmunds Garančs
1978
Latvija
57
Laura Jankovska
2005
Latvija
Ģirts Jankovskis
1970
Latvija
walk
Eži
Kate Dobelniece
1980
Latvija
Sofija Greiškāne
2007
Latvija
Tīna Dobelniece
2007
Latvija
Anrijs Greiškāns
2009
Latvija
Belerti
Viktorija Belerte
1983
Latvia
Elīza Belerte
2008
Latvia
Līva Belerte
2011
Latvia
Edgars Belerts
1983
Latvija
Sigulda
Elīza Auziņa
2009
Latvija
RoEl
Elizabete Saicāne
2009
Latvija
Roberts Šaicāns
2005
Latvija
DaPaTo
Dāvis Lubejs
2005
Latvija
Toms Lubejs
2008
Latvija
Paula Lubeja
2008
Latvija
MaretaM
Mareta Maskoļūna
2006
Latvija
Vanesa Lapire
2007
Latvija
Patrīcija Lapire
2008
Latvija
EMIS
Emīlija Krapāne
2013
Latvia
MAHINATORI
Alberts Laksis
2009
Latvija
Helmuts Laksis
2009
Latvija
Marzans
Annmari Madlinska
2016
Latvija
Sarkanie
Kristers Sarkans
2012
Vilki
Inese Orlova
1981
Latvija
Toms Sedlenieks
2010
Latvija
Ātrākais
Ēriks Bobrovs
2006
Latvia
Jautrie putni
Emīlija Elza Krūmiņa
2007
Latvija
Kristiāns Krūmiņš
2007
Latvija
Miķelis Krūmiņš
2007
Latvija
Jānis Krūmiņš
2013
Latvija
Delveri
Reinis Delvers
2006
Latvija
Amanda Delvere
2009
Latvija
ZAJEC junior
Elīna Dzirkale
2008
Latvija
Kauliņi RG
Gustavs Kauliņš
2011
Latvija
Ramona Kauliņa
2013
Latvija
Tamāra Kosmačeva
1956
Latvija
Andrejs Vīķis
1956
Latvija
PŪCES
Dace Kiršteina
1970
Latvia
Marta Grauze
2010
Latvia
Miks Grauze
2010
Latvia
Gvidole
Ivo Ivanovs
1972
Latvija
Gvido Ivanovs
2011
Latvija
Bruno Ivanovs
2013
Latvija
Trīs trakie truši
Reilijs Emīls Zālītis
2014
Latvija
Kristers Berģis-Kalns
2006
Latvija
Alekss Gaffe
2004
Latvija
Bērnu pastaiga
Dāvis Rapa
2009
Latvija
Līna Madsena
2008
Latvija
Roņi
Margarita Petelina
1977
Latvia
Polina Kendenkova
2010
Latvia
Ātrie
Vitalia Drozdova
1982
Latvia
Georgijs Vasiļjevs
2013
Latvia
Kira Vasiļjeva
2010
Latvia
Bieriņu banda
Maija Birkena - Dzelzkalēja
1984
Latvija
Rihards Dzelzkalējs
2010
Latvija
Zaķi
Jasmīne Vanaga
2013
Latvia
Līva Broka
1987
Latvia
4h
MO4
ELEVATION
Mārtiņš Galvanovskis
1981
Latvija
Atis Caune
1981
Latvija
Anrijs Tērauds
1977
Latvija
Divi Vīri
Egils Zarakovskis
1975
Latvija
Ilgvars Ebels
1976
Latvija
Pretīgās cūkas
Gļebs Fiļipovs
1987
LV
Edgars Sproģis
1987
LV
Edgars Zariņš
1986
LV
Didzis neskries :(
Kaspars Vīksne
1989
Latvija
Kārlis Vīksne
1989
Latvija
VEJK BRĪNUMAINĀS PERMUTĀCIJAS
Varis Liepiņš
1988
Latvija
Jānis Birznieks
1984
Latvija
Einārs Sietiņš
1986
Latvija
Pa Vienam
Aigars Eglājs
1990
Latvija
Edgars Būmanis
1990
Latvija
ARMS
Mārtiņš Sapats
1988
Latvija
Andris Roberts
1990
Latvija
Bračkas
Pēteris Pētersons
1978
Latvija
Didzis Pētersons
1966
Latvija
Divstāvu gulta
Gints Jubelis
1984
Latvija
Emīls Stiprais
1999
Latvija
DimDim
Dmitrijs Žarovs
1995
Latvija
Dmitrijs Skripačevs
1986
Latvija
Aktīvisti
Kaspars Vīksniņš
1986
Latvija
Mārtiņš Seimuškins
1985
Latvija
Vichy Vitamin
Viesturs Uzuleņš
1988
Latvija
Kārlis Bīrmanis
1989
Latvija
K2
Kaspars Aksenoks
1972
Latvija
Kristaps Poddubnijs
1992
Latvija
SW
Guntars Logins
1992
Latvija
Mārtiņš Vecvagars
1995
Latvija
Nauris Blumbahs
1994
Latvija
Plakano pēdu treniņš
Ģirts Salmiņš
1969
Latvija
Uldis Bergmanis
1969
Latvija
OK Kurmis
Emīls Endele
1986
Latvija
Ēriks Lebedoks
1985
Latvija
Pelmenis!
Didzis Raits
1990
Latvija
Ivo Līdaks
1994
Latvija
ISOSTAR HIGH ENERGY
VALTERS FREIDENFELDS
1969
LATVIJA
HENRIJS ŠUĶĪTIS
1976
LATVIJA
Stamina
Rolands Irklis
1980
Latvija
Valdis Bergs
1981
Latvija
TDK Sānsolītis
Edgars Šadris
1981
Latvija
Arnis Kadakovskis
1981
Latvija
Jānis Kristaps Bičkovičs
1981
Latvija
Arena
Igors Jamčuks
1962
LAT
Daniks Jamčuks
1999
LAR
Kājāmgājēji
Normunds Dārznieks
1978
Latvija
Ansis Ailis
1983
Latvija
LUBRE
Ivars Brečs
1987
Latvija
Māris Lukašēvičs
1982
Latvija
Neliels Treniņš
Andris Gailis
1992
Latvija
Zigmārs Gailis
1990
Latvija
SpicEži
Vilnis Bičevskis
1979
LV
Andris Strapcāns
1973
LV
Mammoth On Fire
Leonīds Stepanovs
1989
Latvija
Leonards Berežnojs
1990
Latvija
EdIvRi
Edgars Celms
1971
Latvija
Ivars Krenklis
1971
Latvija
Rinalds Celms
2002
Latvija
4H PASTAIGA
Aigars Enkurs
1977
LATVIJA
Uģis Ašais
1975
LATVIJA
Mārtiņš Stiprais
1977
LATVIJA
2 Surikati
Oskars Seilis
1986
Latvia
Mārtiņš Lauriņš
1987
Latvia
Ilvalde
Ilvars Mizniks
1971
Latvija
Valdemārs Plociņš
1983
Latvija
Riga Adventure Team / KoBalts
Jānis Šneiders
1985
Latvija
Andis Grandāns
1987
Latvija
Ejam uz Skulti
Ģirts Pavliņš
1972
Latvija
Valdis Portnajs
1972
Latvija
D&A
Dairis Ellers
1986
Latvija
Artis Ellers
1983
Latvija
#taisnā keda
Rihards Volfs
1984
Latvija
Ivars Vertuls
1981
Latvija
1/2 relaksētie viesuļi
Pēteris Stepiņš
1981
Latvija
Gatis Pūcītis
1981
Latvija
adidas adventure team
Atis Krūmiņš
1981
Latvija
Uldis Žimants
1981
Latvija
Saaristo
Dāvis Lūsa
1990
Latvija
Jānis Kukks
1979
Latvija
Skrien Sigulda
Kaspars Kārkliņš
1972
Latvija
Kristaps Bruners
1999
Latvija
SPAMMA
Jānis Strazdiņš
1983
Latvija
Kaspars Vītols
1983
Latvija
Resnais&tievaiss
Arnis Veidemanis
1988
Latvija
Kārlis Jursevics
1986
Latvija
Aventuro
Raivis Miezītis
1984
Latvija
Māris Čipēns
1976
Latvija
WO4
Salaspils Zīriņi
Ilze Putriņa
1978
Larvija
Liāna Maldere
1975
Latvija
i2
Inguna Eglīte
1964
Latvija
Inga Vaļska
1972
Latvija
Ieli
Līva Liepkalne
1994
Latvija
Ieva Spruženiece
1987
Latvija
Raganu klubiņš
Anda Ozoliņa
1976
Latvija
Ita Eglīte
1980
Latvija
Izanda Puncule
1984
Latvija
LM&LM
Lāsma Midrijāne
1983
Latvija
Lauma Muceniece
1985
Latvija
Imanta Babīte nepietur
Baiba Puriņa
1961
Latvia
Brigita Tamuža
1962
Latvia
Suns ar galvu lejā
Jekaterina Dmitrijeva
1981
Latvija
Linda Beldava
1980
Latvija
Perfekts noziegums
Emīlija Radzeviča
1999
Latvija
Ieva Stoldere
1999
Latvija
Zelta vistiņas
Agnese Caune
1979
Latvija
Māra Viška
1982
Latvija
Double Nasty (OK STIGA)
Anastasija Smoļakova
1992
Latvija
Anastasija Isajeva
1994
Latvija
takzinis.lv
Katrīna Grundšteine
1989
Latvija
Dagmāra Krūmiņa
1993
Latvija
Zane Zaķe
1993
Latvija
Absolut Lavash
Agnese Kundziņa
1989
Latvija
Evija Čaupale
1988
Latvija
Pipars
Helēna Etmane
1996
Latvija
Indra Kiršteine
1983
Latvija
Trīs mazi burunduki
Diāna Stoldere
1996
Latvija
Eva Mediņa
1995
Latvija
Kristīne Stoldere
2003
Latvija
ZINTAS
ILVA PUTNIŅA
1986
LATVIJA
GINTA ZARIŅA
1988
LATVIJA
INESE AISPURIETE
1978
LATVIJA
NATĀLIJA BAIDA
1989
LATVIJA
Bruno Smaidiņa komanda
Maija Selezņova
1990
Latvija
Baiba Kaspare
1985
Latvija
Ai&Sa
Sandija Stanke
1971
Latvija
Aiga Priedniece
1970
Latvija
Ūdensvērsis
Inta Brūna
1957
Latvija
Anita Lauva
1958
Latvija
SEL Team
Zanda Abzalone
1974
Latvia
Kristīne Brunere
2002
Latvia
Asiņainie tomātiņi
Tīna Kate Spektore
2003
Latvija
Līva Cera
2003
Latvija
Alise Zagorska
2002
Latvija
Aiga Irbe Blūma
2003
Latvija
Vidzemnieces
Nora Baranovska
1976
Latvija
Marta Golubova
1981
Latvija
Keksiņas
Signe Kaminska
1982
Latvija
Zane Muceniece
1992
Latvija
Maija Brice
1958
Latvija
OC VISI vinnēs
Inga Šakare
1973
Latvija
Sandra Pereca
1979
Sandra Segliņa
1981
Latvija
ČIKO
Agnese Jubele
1992
Latvija
Kristīne Kivlāne
1989
Latvija
Baiba Bardovska
1983
Latvija
Taterņiki
Inese Pučeka
1990
Latvija
Beāte Spalva
1989
Latvija
MIGLA
Aija Orniņa
1964
Latvija
Marita Šalta
1971
Latvija
Gailenes
Kristīne Ruka
1979
Latvija
Nelda Rode Kuželenko
1983
Latvija
Mēs no Jelgavas
Santa Blūma
1971
Latvija
Zane Ozoliņa
1984
Latvija
Linda Rirdance
1981
Latvija
Le Rojas
Aiva Ķēniņa
1971
Latvija
Elīna Ķēniņa
2002
Latvija
Tālu vēl ?
Inga Ludzeniece
1979
Latvia
Ingūna Folberga
1965
Latvia
Viltīgās Lapsas
Elīza Madsena
2004
Latvija
Anete Strauta
2005
Latvija
XO4
Dabas vērotāji
Māris Kilups
1970
Latvija
Baiba Rozentāle
1989
Latvija
Nebūs!
Jānis Sapats
1993
Latvija
Dagnija Tērauda
1996
Latvija
Riga Adventure Team Līgas D&G
Gatis Kaušs
1983
Latvia
Daniels Jeļisejevs
1980
Latvia
Līga Berķe
1981
Latvia
Sēņotāji
Kaspars Kalējs
1991
Zviedrija
Laura Runce
1992
Latvija
eS kvadrātā
Agnija Seļezņova
1984
Latvija
Pāvels Seļezņovs
1986
Latvija
I&A
Ilze Cahrausa
1990
Latvija
Artūrs Hirkovskis
1989
Latvija
KriLau
Lauma Briška
1983
Latvija
Kristaps Ceriņš
1982
Latvija
Kājas pār pleciem
Artūrs Blūmiņš
1983
Latvija
Gunta Blūmiņa
1989
Latvija
Krones iela
Linda Rožkalna
1967
Latvija
Aivars Rožkalns
1967
Latvija
Kristaps Rožkalns
1992
Latvija
Inese Purmale
1968
Latvija
Celms & Čemurs
Andris Meļķerts
1965
Latvija
Līga Meļķerte
1989
Latvija
Lost
Ildze Straume
1974
Latvija
Andulis Šmidlers
1967
Latvija
Čāpotāji
Vizma Kigitoviča
1985
Latvija
Andrejs Vihrovs
1986
Latvija
Pāri ielai
Ralfs Jumiķis
1994
Latvija
Ilva Kārkliņa
1972
Latvija
DaZaRi
Dagnis Kjahjars
1975
Latvija
Zane Kjahjare
1978
Latvija
Sandis Kambergs
1978
Latvija
TTT
Viktoras Saldžiūnas
1984
Lietuva
Margarita Kulnis
1990
Lietuva
Devyni
Zenonas Saldžiūnas
1961
Lietuva
Rasa Saldžiūnienė
1961
Lietuva
PŪĶI
VALDIS PŪĶIS
1972
Latvija
JANA PŪĶE
1968
Latvija
PAULA PŪĶE
1993
Latvija
Lācīša apskāviens
Agnese Skujiņa
1992
Latvija
Fjodors Pohodņevs
1993
Latvija
Foršais Briksnis
Edijs Šmits
1979
Latvija
Kārlis Prauliņš
1980
Latvija
Benita Alberta-Prauliņa
1982
Latvija
3ASI
Ivars Spalis
1976
Latvija
Sandra Šimkus
1979
Latvija
Aleksejs Loskutovs
1962
Latvija
VAGU
Valdis Jēkabsons
1969
Latvija
Gunta Jēkabsone
1972
Latvija
4 Bundzinieki
Gatis Ģērmanis
1983
Latvia
Gunda Zviedre
1990
Latvia
Kārlis Klušs
1980
Latvia
Ieva Kluša
1983
Latvia
Krasnaja tapočka
Nikita Martovs
1992
Latvija
Margarita Saņkova
1998
Latvija
MTRunning / SK Tērauds
Jēkabs Dzenis
1989
Latvija
Vieda Lūsa
1989
Latvija
No pusvārda
Raivis Grīviņš
1981
Latvija
Anda Saliņa
1971
Latvija
MĀMIŅA UN PARAUGBĒRNI
Inese Bļodniece
1968
Latvija
Reinis Bļodnieks
1997
Latvija
Miks Bļodnieks
2002
Latvija
Krievi :)
Haralds Krievs
1975
Latvija
Iveta Krieva
1976
Latvija
Kaspars Krievs
2001
Latvija
Kapteinis Bremze
Aleksandrs Bodiļevs
1983
Latvija
Elizabete Neimiševa
1980
Latvija
Vāveres kosmosā
Juris Kārkliņš
1978
Latvija
Ilze Kārkliņa
1980
Latvija
Andris Bērziņš
1977
Latvija
Ilvija Pukste
1984
Latvija
Pirmais piegājiens
Kaspars Šics
1971
Latvija
Svetlana Černuhina
1977
Latvija
Zane Blankenfelde
1978
Latvija
Dace Priede
1983
Latvija
Mazie
Ainārs Šiliņš
1968
Latvija
Gundega Šiliņa
1977
Latvija
CO-OP
Annija Jenča
1985
Latvija
Anete Jenča
1988
Latvija
Ieva Strautiņa
1988
Latvija
Edijs Strautiņš
1985
Latvija
Asteorīdi
Anete Midrijāne
1989
Latvija
Ģirts Segliņš
1986
Latvija
SKAIDAS PA GAISU
Zane Bulāne
1988
Latvija
Ģirts Bulāns
1984
Latvija
Vienmēr uz Viļņa
Valerija Fedotova
1981
Latvija
Vladimirs Isajevs
1972
Latvija
Gentlemen's Club
Kristaps Pilskalns
1984
Latvija
Viktors Saveljevs
1984
Latvija
Uldis Raipalis
1986
Latvija
Gita Vilensone
1983
Latvija
Surikati mp
Sandis Zukulis
1981
Latvija
Aiga Lazdiņa
1988
Latvija
Rudzupuķu spēks
Dmitrijs Minajevs
1988
Latvija
Kate Rudzīte
1990
Latvija
Īstie Sēņotāji
Edgars Briedis
1984
Latvija
Ieva Janelsiņa
1982
Latvija
ZieRe
Renāte Kokorēviča
1959
Latvija
Ziedonis Ūdris
1963
Latvija
METRUM
Agnese Vēze
1988
Latvija
Artis Markots
1983
Latvija
Smārde Activ
Santa Liepiņa
1986
Latvija
Māris Sprūdžs
1987
Latvija
Čāpotāji no Talsiem
Jānis Lorencs
1960
Latvija
Aija Lorence
1986
Latvija
Blaumanis
Ģirts Slaviņš
1980
Latvija
Laura Slaviņā
1985
Latvija
EsiAktivs.lv
Āris Kundziņš
1975
Latvija
Inga Zālīte
1977
Latvija
Čiepa un Deils
Mārtiņš Šteinalts
1989
Latvija
Laura Manuša
1990
Latvija
Mārtiņš Puķe
1993
Latvija
STARO RIGA
Ingrid Ranna
1963
Estonia
Mare Kitsnik
1962
Estonia
Tiit Saarva
1956
Estonia
Bliezējkomanda
Anžela Šapovalova
1978
Latvija
Edmunds Dremakovs
1980
Latvija
Manieres
Ainārs Cīrulis
1958
LV
Dace Kalniņa
1967
LV
4 vēji
Aivis Gusts
1969
Latvija
Jana Fronta
1971
Latvija
Zane Meldera
1971
Latvija
Uģis Melders
1976
Latvija
Kailbriežgliemežzaķi
Ritvars Karpikovs
1994
Latvija
Klinta Alpa
1994
Latvija
Matīss Šulmanis
1992
Latvija
Supercompensation Vol.2
Jūlija Jačmeņeva
1984
Latvija
Andrejs Jakovļevs
1979
Latvija
Oļegs Živs
1983
Latvija
Sergejs Smirnovs
1984
Latvija
fillmore
Arnis Veiders
1976
Latvija
Laura Veidere
1986
Latvija
Serious&Intent
Ilze Lapiņa
1968
Latvija
Aigars Actiņš
1969
Latvija
Meminatori
Jānis Pūgulis
1991
Latvija
Ļuba Tihomirova
1990
Latvija
AUTOSTARTA REZERVISTI
Signija Elva Lapa
1999
Latvija
Anna Rebeka Strautmane
1996
Latvija
Zigmārs Lapa
1996
Latvija
Pavārnieki
Olga Pavārniece
1990
Latvija
Dzintars Pavārnieks
1975
Latvija
Kulakbumsis
Mikus Milgrāvis
1992
Latvija
Laura Vēze
1991
Latvija
Riga Adventure Team Chill
Kārlis Kostjukovs
1980
Latvija
Kaspars Pīlādzis
1982
Latvija
Anete Danelsone
1984
Latvija
Ivars Griezītis
1982
Latvija
Stendes_3
Ance Ansone
1985
Latvija
Jānis Ansons
1988
Latvija
#pirmaisrogainings
Madara Petrovska
1986
Latvija
Gatis Bērziņš
1984
Latvija
Mārtiņš Bankovskis
1981
Latvija
Mežakuilis M
Matīss Melecis
1977
Latvija
Ieva Melece
1977
Latvija
Večuki
Andris Kalniņš
1938
Latvija
Maija Jansone
1944
Latvija
Mums noteikti paveiksies
Mikus Voss
1990
Latvia
Arta Kudlāne
1988
Latvia
Viesulis un bezvējš
Vita Boša
1964
Latvija
Uldis Bošs
1964
Latvija
Mieži
Dace Mieze
1988
Latvija
Raimonds Miezis
1983
Latvija
Vēl staltāki brieži!
Mārtiņš Levenšteins
1988
Latvija
Ģirts Levenšteins
1984
Latvija
Patrisia Himenes
1981
Latvija
Sandra Seimane
1977
Latvija
Superīgais trijnieks
Normunds Štoferts
1968
Latvija
Inta Štoferte
1967
Latvija
Loreta Štoferte
2002
Latvija
Rokam nost
Lauris Stanke
1999
Latvija
Anna Gerda Kauce
2000
Latvija
French Toast Mafia
Edgars Kokorevičs
1987
Latvija
Inese Kokoreviča
1984
Latvija
Zemeņu eklēriņi
Denis Aļeksejevs
1988
Latvija
Marina Bulkina
1976
Latvija
Pa maliņu, pa maliņu...
Andris Leja
1970
LV
Sanita Leja
1972
LV
Komandas nosaukums
Atis Rešķis
1985
Latvija
Agris Stūris
1984
Latvija
Baiba Vekša
1992
Latvija
Tipu-tapu!
Juris Bogdanovs
1985
Latvija
Baiba Bogdanova
1987
Latvija
Jānis Smirnovs
1985
Latvija
Krāsainie Pelmeņi
Edgars Purins
1969
Latvija
Lelde Patmalniece
1990
Latvija
Briedis bedrē brikšķināja
Normunds Skrebelis
1992
Latvija
Kristīne Skuja
1999
Latvija
Matīss Kauliņš
1992
Latvija
KaJaKi
Karīna Krūmiņliepa
1986
Latvija
Jekaterina Černobrovaja
1979
Latvija
Jānis Bērziņš
1969
Latvija
42km.lv
Mārtiņš Godiņš
1974
Latvija
Ieva Godiņa
1976
Latvija
Pārdaugavas bieds
Andis Zviedris
1963
Latvija
Alise Anitena
1983
Latvija
OSI
Dace Kārkle
1979
Latvija
Aigars Jirgensons
1973
Latvija
Burkānciems 1
Aldis Leitlands
1970
Latvija
Ieva Leitlande
1975
Latvija
Brondo
Einārs Jaunzems
1987
Latvija
Arta Kazaka
1987
Latvija
KABAČU PROTESTS
Lauris Lizbovskis
1973
Latvija
Kaspars Kārkliņš
1975
Latvija
Dace Podkalne
1980
Latvija
KEELEGURU.EE
Martti Kuldma
1971
Estonia
ANNELI JUUL
1977
Estonia
Zaķpastalas
Māris Pūdists
1980
Latvija
Ginta Pūdiste
1984
Latvija
Pēda
Raimonds Ronis
1989
Latvija
Guna Ķirse
1990
Latvija
Lorenz Hilfiker
1989
Šveice
Laura Lapiņa
1990
Latvija
Pirmā reize
Madara Lazdiņa
1990
Latvija
Raitis Streičs
1987
Latvija
Family4
Maike
Aiga Švalbe
1981
Latvija
Modris Švalbe
1982
Latvija
Kevins Švalbe
2007
Latvija
Treknie putni
Līga Gulbe
1966
Latvija
Marta Gulbe
2004
Latvija
Balvis Gulbis
1959
Latvija
sidla
Aldis Strožs
1969
Latvija
Mārtiņš Strožs
2005
Latvija
Lēnās Beibes
Agnese Baltmane
1975
Latvija
Paula Baltmane
2004
Latvija
Pa Lapsu taku
Gunta Šlosberga
1974
Latvija
Līga Gaigule
1981
Latvija
Leo Ivanovs
2009
Latvija
Dāgs Krastiņš
2008
Latvija
Ko Te Notiek?
Uldis Kleinbergs
1987
Latvija
Daniels Leiguts
2006
Latvija
Konn&Siil
Alari Saarepera
1969
Estonia
Kristina Saarepera
1972
Estonia
Kaspar Saarepera
2002
Estonia
Art Saarepera
2005
Estonia
PARASTIE PUTNI
Alvis Putnis
1972
Lavija
Dārta Putne
2004
Latvija
C7
Jānis Čaune
1969
Latvija
Mārtiņš Čaune
2004
Latvija
Pokemonu ķērāji
Agris Kudrjavcevs
1963
LV
Valdis Kudrjavcevs
2004
LV
Potsataja
Tõnis Piirisild
1973
Estonia
Olev Piirisild
2004
Estonia
Zvaigžņu komanda
Selīna Stepsone
2001
Latvija
Raivis Stepsons
1974
Latvija
Agrita Stepsone
1976
Latvija
Rodrigo Stepsons
2010
Latvija
KNAPIE
MĀRTIŅŠ DRAVANTS
1977
Latvija
NIKLĀVS DRAVANTS
2007
LATVIJA
EMĪLIJA DRAVANTE
2009
LATVIJA
INETA BĀRDIŅA
1974
LATVIJA
Jaunie roņi
Juris Jegorovs
1980
Latvija
Elīna Konstantinova
1980
Latvija
Ernests Jegorovs
2009
Latvija
Marks Jegorovs
2011
Latvija
Pēteris un Vilnis
Vilnis Gailis
1972
Latvija
Pēteris Gailis
2005
Latvija
Stirnu Buks II - mazais lēnais
Ilze Tiesnese
1980
Latvia
Markuss Tiesnesis
2008
Latvia
Markuss Gaļinovskis
2005
Latvia
Mareks Gaļinovskis
1976
Latvia
6h
MJ6
Don't bite me
Ervīns Jansons
1996
Latvija
Ernests Ozols
1998
Latvija
Ģirts Siliņš
1994
Latvija
Lauztā pēda
Artis Lādēns
1998
Latvija
Andris Plāciņš
1999
Latvija
Vējpūtis
Arvis Zeibots
1999
Latvija
Kristers Kalniņš
1999
Rīga
Maize
Dāvis Šolmanis
2001
Latvija
Fricis Spektors
2000
Latvija
A ko?
Rihards Gailis
2001
Latvija
Kārlis Stradiņš
2002
Latvija
Pauls Verners Johansens
2001
Latvija
Trijupes
Vits Ādams Olte
2002
Latvija
Ilgvars Ratnieks
2002
Latvija
Rihards Vasels
2002
Latvija
Nosaukums komandas
Matīss Leitlands
2000
Latvija
Pauls Alberings
2001
Latvija
Malēnijas bizoņi
Jānis Veļķeris
1997
Latvija
Ēriks Plūšs
1998
Latvija
WJ6
FOSSA REGULUM
Elvita Alksne
1999
Latvija
Ance Eva Ragaine
2000
Latvija
JNSC+Auseklis
Signe Sirmā
2000
Latvija
Paula Līga Alksne
2000
Latvija
Surikāts un Skudrulācis
Elīna Krēmere
2000
Latvija
Laura Lapiņa
2000
Latvija
Ieskaties gravā
Emīlija Anna Staģe
2001
Latvija
Elīza Ozola
2000
Latvija
MazPisSāņu Modeles
Arta Renāte Rulle
2000
Latvija
Elizabete Ločmele
2000
Igaunija
Purva vistas
Anna Emīlija Suta
2002
Latvija
Aija Denija Trēziņa
2002
Latvija
Es jau skrienu!
Viktorija Vīgube
2000
Latvija
Linda Jansone
2001
Latvija
Svētās Zinavadijas
Tabita Tīna Lūka
2002
Latvija
Laine Odzileviča
2003
Latvija
Agate Šicāne
2003
Latvija
XJ6
E=MC^2
Ieva Ivbule
1998
Latvija
Aivars Lucijanovs
1999
Latvija
Semieniakovščiznas traktoristi
Ilvija Jakāne
1996
Latvija
Valts Ulmanis
1996
Latvija
Haralds Ulmanis
1996
Latvija
Luis don't bit me.
Otto Pēteris Pirtnieks
1996
Latvija
Anna Freimane
1997
Latvija
Mazie āpši
Laura Drunka
1998
Latvija
Edgars Kalniņš
1998
Latvija
Sintija Zepa
1998
Latvija
Una Zelmene
1999
Latvija
Mežoņi
Sintija Ozola
2000
Latvija
Māris Heinols
2001
Latvija
Šķībie kaktusi
Marta Simona Štila
2002
Latvija
Sanda Leimane
2002
Latvija
Ralfs Bolzans
2002
Latvija
PIEPES
RŪDIS LAPIŅŠ
1999
Latvija
KRIŠJĀNIS IVBULIS
1999
Latvija
ANASTASIJA MURAŠKO
1999
Latvija
M&V
Matīss Slikšjānis
1998
Latvija
Vilma Alberinga
1999
Latvija
Divīzija
Jānis Rapa
1998
Latvija
Marija Rapa
2002
Latvija
Visvarenais Deivs
Kristīne Krista Lejniece
1994
Latvija
Deivs Georgijs Predibailo
1994
Latvija
MO6
Galma Āpši
Jānis Bidiņš
1985
Latvija
Alvis Mazkalns
1985
Latvija
D&R
Didzis Šapkus
1984
Latvija
Roberts Koleda
1973
Latvija
Vajag bik ātrāk
Zigmunds Bībers
1981
Latvija
Andris Ronimoiss
1984
Latvija
eBIOpower
Raimonds Olekšs
1982
Latvija
Juris Pētersons
1979
Latvija
KSK
Andris Saldūksnis
1985
Latvija
Artūrs Kaurovs
1988
Latvija
Dispečers Kļaviņš
Artūrs Verza
1986
Latvija
Arvīds Ozoliņš
1974
Latvija
Slapjie Runči
Kristaps Skujiņš
1986
Latvija
Mareks Tumašs
1976
Latvija
Piedzīvojumu meklētāji
Ģirts Goško
1982
Latvija
Andris Rozenbergs
1977
Latvija
Tomēr
Normunds Orlovs
1976
Latvija
Arnis Eriņš
1980
Latvija
Urbānisti
Raimonds Ozoliņš
1983
Latvija
Edgars Vanters
1982
Latvija
Vichy
Valdis Čunka
1982
Latvija
Kaspars Adijāns
1987
Latvija
Apakšgrāvja adipināts
Mārtiņš Krūze
1987
Latvija
Edgars Jurjāns
1987
Latvija
Mežakuilis OK
Reinis Dzenis
1983
Latvija
Rihards Ošiņš
1984
Latvija
KUR JĀIET?
MIĶELIS ZUMBERGS
1982
LATVIJA
AGRIS DREIMANIS
1984
LATVIJA
IVARS JANKAVS
1970
Latvija
ANDRIS SPRŪDS
1982
Latvija
EvolutionGaming
Aris Peics
1989
Latvia
Edgars Peics
1977
Latvia
Auces Aeroklubs
Mārtiņš Višņevskis
1992
Latvija
Vilnis Frišfelds
1974
Latvija
Slapjie pumpuri
Aigars Čeksters
1981
Latvija
Guntis Šmaukstelis
1985
Latvija
Jo jaunais vilnis
Didzis Rozenbergs
1985
Latvia
Kristaps Soms-Tiesnesis
1989
Latvia
Zāģis un Zebiekste
Gints Ģērmanis
1973
Latvija
Uģis Ģērmanis
1986
Latvija
BEZ STRESA
VIESTURS ŠLOSBERGS
1977
Latvija
RENĀRS SKUDRA
1977
Latvija
JĀNIS VALERTS
1977
Latvija
Jaukie džeki
Edijs Dzalbs
2000
Latvia
Uldis Katlaps
1993
Latvia
ASTes
Jurģis Suts
1992
Latvija
Dzintars Suts
1965
Latvija
Visurgājēji
Mārtiņš Ēķis
1979
Latvija
Jānis Eimuss
1967
Latvija
Leningrad Super Ultras
Sergejs Bižāns
1983
Latvija
Mārtiņš Krūmiņs
1981
Latvija
Gints Pčolka
1983
Latvija
Surströmming
Jānis Zaharans
1989
Latvija
Kristaps Magone
1992
Latvija
Zeļļi
Helmuts Knopkens
1977
Latvija
Artūrs Knopkens
1986
Latvija
Pēdas mežā
Arnis Ķibers
1967
Latvija
Krišjānis Ķibers
1989
Latvija
Žāvējam Airus
Gints Kalniņš
1972
Latvija
Jānis Deksnis
1983
latvija
Jo visas tās blondīnes...
Mārtiņš Sandars
1988
Latvia
Robrts Kiršteins
1991
Latvia
Biezpienmaize 2
Raitis Bērziņš
1986
Latvija
Jānis Sedlenieks
1981
Latvija
Zobratu tējkanna
Jānis Kavieris
1984
Latvija
Mareks Lazda
1986
Latvija
Jelgavas ventilatori
Ainārs Gudēvics
1983
Latvija
Oskars Bartuševics
1979
Latvija
WO6
Kažokzvēri
Inga Kāpiņa
1973
Latvija
Dace Veipa
1979
Latvija
SK Sigulda meitenes
Aiga Rozenberga
1980
Latvija
Linda Līce
1989
Latvija
Kas meklē, tas atrod!
Kristīna Ēce
1973
Latvia
Zita Grante
1978
Latvia
Ritrālie bioģeogrāfi
Jolanta Jēkabsone
1989
Latvija
Agnija Skuja
1980
Latvija
Mēs ar putniem
Gunta Blūzma
1978
Latvija
Evija Prauliņa
1974
Latvija
Laura Mazmača
1976
Latvija
KO ES BEZ TEVIS!!!
Dace Ikšele
1967
Latvija
Liene Ikšele
1987
Latvija
C VITAMINIZĒTS
Dace Pētersone
1979
Latvia
Linda Veikina-Zīle
1977
Latvia
Kristīne Zīle
1976
Latvia
Māsu spēks
Ilze Buša
1986
Latvia
Sandra Buša-Kleusena
1985
Latvia
VIENĀ RITMĀ
Mairita Buklagina
1991
Latvija
Laura Igaviņa
1994
Latvija
Tõttajad
Imbi Soome
1969
Estonia
Anneken Lemberg
1977
Estonis
Ilzene
Inese Žīgure
1973
Latvija
Dace Kārkliņa
1979
Latvija
STANDARTNOVIRZE
Santa Grāvelsiņa
1989
Latvija
Ieva Kalka
1991
Latvija
Party Maker
Lilita Saulīte
2000
Latvija
Kristīne Puziņa
1990
Latvija
Anete Podjava
1999
Latvija
Kitija Ratniece
2000
Latvija
BET VAI VAJAG?
Džaneta Suta
1964
Latvija
Ilze Komasa
1986
Latvija
Kristīne Suta
1993
Latvija
Pīlādži
Anda Daine
1983
Latvija
Inta Eškina
1961
Latvija
Zebiekstes
Maija Rumaka
1973
Latvija
Ilvija Madsena
1977
Latvija
Vāverēns kviešos
Laila Vāverīte
1991
Latvija
Renāte Kviese
1982
Latvija
XO6
Jelgavas Novada Sporta Centrs
Krista Strautniece
1993
Latvija
Aivis Šiliņš
1997
Latvija
SUSLIKI
MAREKS MEŅŠIKOVS
1977
LATVIJA
RASA LIEPIŅA
1971
LATVIJA
Traktors un Tanks
Jānis Rukšāns
1985
Latvija
Ieva Rukšāne
1991
Latvija
čop čop čop!
Mārtiņš Lukstaraups
1986
Latvija
Gunita Sprūde
1990
Latvija
Ampēriņš
Aleksandrs Riguns
1988
Latvia
Madara Apsalone
1985
Latvia
PIENA ZOBI
Edmunds Fadiņš
1981
Latvija
Katrīna Poliščuka
1980
Latvija
Valdis Šteinhards
1984
Latvija
LIELISKIE
Ainārs Grīnvalds
1975
Latvija
Rimants Liepiņš
1973
Latvija
Ance Ziediņa
1980
Latvija
Mārtiņš Gūtmanis
1979
Latvija
Visneiedomājamākie šķībšķautņi
Jānis Grāmatnieks
1987
Latvija
Guna Meistere
1981
Latvija
TREE GROUP
Anete Kampuse
1989
Latvija
Jānis Priedītis
1987
Latvija
Elīna Aģe
1990
Latvija
Velux/mySport
Māris Sumčenko
1980
Latvija
Dace Linde
1977
Latvija
NLP
Gints Poris
1981
Latvija
Dace Rozenberga
1985
Latvija
Meža zvēriņi
Tatjana Ļebedeva
1992
Latvija
Nauris Salnājs
1991
Latvija
Foršie Lāči
Kaspars Lācis
1981
Latvija
Anda Lāce
1984
Latvija
Zīļuks
Andris Ažēns
1982
Latvija
Elīna Ažēna
1985
Latvija
Mana mīļākā komanda
Oskars Geide
1991
Latvija
Līga Rukšāne
1986
Latvija
RaguNimbs
Māra Zvezdiņa
1988
Latvija
Elīna Bite
1975
Latvija
Mārtiņš Čākurs
1983
Latvija
Vaniļas sēkliņas
Ints Bruņenieks
1976
Latvia
Gundega Bruņeniece
1981
Latvia
TE!
Toms Biders
1991
Latvija
Elza Žumbure
1991
Latvija
Laimīgie Jenoti
Agris Bušs
1983
Latvija
Laura Strupiša
1987
Latvija
zane un brāļi
Valdis Linde
1992
Latvija
Zane Meldere
1992
Latvija
Klāvs Linde
1996
Latvija
OK Ogre Meža dīvainīši
Einārs Masteiko
1972
Latvija
Elīna Masteiko
1984
Latvija
Apmaldījušies mežā
Kārlis Piģēns
1988
Latvija
Agnese Svilpe
1985
Latvija
Gudrie Lūši
Atis Brikmanis
1982
Latvija
Juris Nikiforovs
1984
Latvija
Marika Priede
1988
Latvija
Santa Pokromoviča
1986
Latvija
Apmaldīties trīs priedēs
Zigmunds Fricsons
1980
Latvija
Inga Vīnerte
1991
Latvija
STĀVBREMZE
Madara Kukaine
1991
Latvija
Alvis Lapiņš
1988
Latvija
Veikals Maratons/ASICS
Elīna Medne
1997
Latvija
Sintija Langenfelde
1981
Latvija
Nikolajs Lucāns
1965
Latvija
Raivis Indrāns
1983
Latvija
Vikingi
Guna Martinsone
1986
Latvija
Jānis Uzulēns
1988
Latvija
Pilnīgs Kosmoss
Jānis Stašāns
1980
Latvija
Līga Saulgoze
1983
Latvija
Rīgas sargi 1
Kaspars Eglītis
1983
Igaunija
Aija Freiberga
1989
Latvija
Laura Freiberga
1994
Latvija
Danute Fibiga-Daukste
1978
Latvija
3 tankisti un kompass
Arnis Mālbergs
1981
Latvija
Ivonna Strazdiņa
1980
Latvija
Rīgas sargi 2
Artis Ielejs
1987
Latvija
Laura Lasmane
1987
Latvija
Ilmārs Lasis
1987
Latvija
Andris Brencis
1988
Latvija
Ģimene tomēr
Inese Purgaile
1956
Latvija
Toms Purgailis
1988
Latvija
Liedagi-35
Zelma Preciniece
1982
Fadejs Precinieks
1979
Ātrās ļipas
Uldis Pormeisters
1987
Latvija
Eva Matīsa
1989
Latvija
Laimaskoks
Liene Lelle
1988
Latvija
Laura Vilka
1986
Latvija
Jānis Zaļais
1988
Latvija
Ance Aumeistere
1986
Latvija
Krituši ozoli nelūst!
Māris Andersons
1986
Latvija
Daina Pastare
1986
Latvija
Eduards Kalnāre
1983
Latvija
Purva Bridēji
Didzis Krogzems
1995
Latvija
Mārtiņš Markovs
1991
Latvija
Kristīna Bojāre
1991
Latvija
Mērķi nemainīt!
Anita Liepiņa
1967
Latvija
Ģirts Dakša
1987
Latvija
MV6
TITURGAS IESPĒJU PARKS
Sandis Rudzītis
1976
Latvija
Aleksandrs Tambovcevs
1976
Latvija
OKZK MV
Aigars Vārna
1970
LAT
Ainārs Skrubis
1968
LAT
Bez steigas
Jurijs Narels
1968
Latvija
Pēteris Krastiņš
1971
Latvija
Alnis brīvsolī
Ilmārs Dukulis
1964
Latvija
Arne Lūsis
1966
Latvija
Bebri
Māris Heinols
1973
Latvija
Uģis Ozols
1974
Latvija
AUTOSTARTS PREMIO EXPRESS
Juris Golubevs
1971
Latvija
Normunds Freimanis
1970
Latvija
5:59
Raitis Muižnieks
1968
Latvia
Pēteris Druķis
1971
Latvia
Error
Juhan Aasaru
1983
Estonia
Alar Virumäe
1973
Estonia
Burkānciems
Artis Ločmelis
1971
LV
Gints Trēziņš
1975
Latvia
Otrā jaunība
Jānis Plūme
1972
Latvija
Andris Graudiņš
1972
Latvija
KARVAJALAD
Armo Hiie
1968
Estonia
Reigo Lehtla
1970
Estonia
Veikals 42km.lv/Saucony
Guntis Pikurs
1973
Latvija
Jānis Blanks
1970
Latvija
Meža Rūķi JāĒr
Jānis Bogdanovs
1964
Latvija
Ēriks Melkurts
1963
Latvija
WV6
JNSC
Gerda Sirmā
1965
Latvija
Zane Blumberga
1967
Latvija
Apesciems
Daiga Krēsliņa
1965
Latvija
Līga Vabulniece
1969
Latvija
Purva dzērvenes
Ilze Heinola
1974
Latvija
Inese Ozola
1972
Latvija
Piparmētras
Dina Alksne
1976
Latvija
Evija Stračinska
1970
Latvija
Piedzīvojumu meklējot
Vita Žukovska
1970
Latvia
Jana Adata
1972
Latvia
Crazy Sisters
Gunta Lebedoka
1954
Latvija
Iveta Zāģere
1965
Latvija
Zaļās vārnas
Zanda Kārkliņa
1970
Latvija
Iveta Priedīte
1970
Latvija
BALTO ZALKŠU CERĪBA
Indra Segliņa
1970
Latvija
Baiba Kaškina
1976
Latvija
Ieva Vītoliņa
1970
Latvija
eSKā Vāvers
Inga Ziediņa
1971
Latvija
Ingrīda Greivule
1969
Latvija
Divplākšņi uz slēpēm
Santa Roze
1968
Latvija
Lāsma Āboliņa
1970
Latvija
Mīļmāsiņas
Inese Bajāre
1976
Latvija
Egita Rozniece
1975
Latvija
Pozitīvie skorpioni
Inta Poriķe
1963
Latvija
Liene Buša
1953
Latvija
XV6
AUTOSTARTS.LV-2
Marita Lapa
1970
Latvija
Aivars Lapa
1969
Latvija
Skudrulāči
Anita Paidere
1967
Latvija
Juris Paiders
1963
Latvija
Where`s The Finish?
Guntars Mankus
1969
Latvija
Irita Puķīte
1974
Latvija
Hooponopono
Jānis Pelēķis
1961
Latvija
Ilze Kārkliņa
1971
Latvija
Mona V
Jānis Nāgelis
1960
LV
Baiba Ozola
1964
LV
Kārlis
Pēteris Strazdiņš
1962
Latvija
Astrīda Celmiņa
1966
Latvija
Resnais Susurs
Māris Avotiņš
1972
Latvija
Svetlana Kuļčihina
1975
Latvija
ALUSALA
ARVIS ZVANITAJS
1969
Latvija
Inta Luksa
1972
Latvija
DR Krasts
Mudīte Šteina
1963
Latvija
Silvija Penkule
1960
Latvija
Māris Penkulis
1957
Latvija
MSV6
TAKA 2016
Arnolds Kučinskis
1949
Latvija
Andris Tauvens
1949
Latvija
RIJS
Jānis Skrūzmanis
1948
Latvija
Ilmārs Rieksts
1945
Latvija
ARVADARA
Arnis Vanags
1960
Latvija
Dainis Ragovskis
1961
Latvija
Privātbūve
Vairis Krauklis
1953
Jānis Dainis
1956
RĪDZINIEKI
ILMĀRS JERMAKS
1961
LATVIJA
JĀNIS ZARIŅŠ
1949
LATVIJA
WSV6
VELMARA
Māra Bolšteina
1943
Latvija
Velta Zjatkova
1939
KĀ 2
SARMĪTE VLODARE
1958
Latvija
DACE SAULĪTE
1959
Latvija
Polārlapsas
Dace Cebule
1959
Latvija
Ilze Tāse
1959
Latvija
XSV6
KĀPA LR
Rolands Laveiķis
1956
Latvija
Ligita Grunde
1954
Latvija
Malači
Uldis Pekuss
1958
LV
Velga Buša
1957
LV
Ādaži
Volli Kukk
1949
Latvija
Ruta Kukka
1950
Jatvija
Āpši
Juris Drunka
1952
Latvija
Marija Drunka
1960
Latvija
DO
Daina Zida-Celma
1950
Latvija
Oskars Zids
1948
Latvija
Jēkaba Aģentūra
Uldis Alksnis
1946
Latvija
Mudīte Alksne
1950
Latvija
Līvāni
Varis Peisenieks
1957
Latvija
Gundega Jurāne
1959
Latvija
Jānis Turks
1955
Latvija
Mona-XA
Pēteris Zariņš
1961
LV
Alīda Ābola
1954
LV
AMATKALNI
Viesturs Ziediņš
1955
LV
Ināra Gipsle
1952
LV
JUGLA
Juris Zariņš
1961
LV
Līga Zariņa
1960
LV
Family6
Dzintarlapsas
Ilze Krēmere
1976
Latvija
Krišjānis Krēmers
2005
Latvija
RUPIE
Emīls Rupais
1977
Latvija
Ilze Rupā
1974
LA
Gustavs Ēriks Rupais
2008
Latvija
Elīna Rupā
2011
Latvija
Dejojošie kači
Jānis Kalniņš
1988
Latvija
Annija Kalniņa
2004
Pētersoni.
Kaspars Pētersons
1981
Latvija
Laura Pētersone
1982
Latvija
Marta Luize Pētersone
2007
Latvija
Ādamsu ģimene
Jānis Bethers
1982
LV
Klāvs Bethers
2003
LV
RŪĶI ROĶI
Raivo Kužums
1974
Latvija
Vilhelmīne Bērzupe
1948
Latvija
Ilze Roķe
1976
Latvija
Kristaps Roķis
2004
Latvija
BANZAI! 42,195km
Helmuts Lukačovs
1950
Latvija
Markos Lukačovs
2006
Latvija