2h
MO2
#skola
Roberts Eberliņš
1985
Latvija
Aivars Skridulis
1989
Latvija
O.E.
Oskars Cimermanis
1985
Latvija
Edgars Cimermanis
1988
Latvija
Dūmiņš
Ivo Krupenkovs
1986
Latvija
Uldis Kaldre
1986
Latvija
ABCD.....
Normunds Grava
1975
Latvija
Kristers Grava
1999
Latvija
Valdis Sirsniņš
1959
Latvija
Perimetrs
Kristaps Kudlāns
1990
LV
Pēteris Skudra
1990
LV
Oskars Zauers
1994
LV
NetRat's
Vladimir Tarasov
1978
Latvija
Sergey Titlov
1976
Krievija
RJM
Jānis Skvarnavičs
1996
Latvia
Mareks Doroškēvics
1996
Latvia
Renārs Stacēvičs
1996
Latvia
KAS JĀMEKLĒ?
Edvards Jermušs
1995
Latvija
Mārtiņš Neimanis
1994
Latvija
ISOSTAR HIGH ENERGY
VALTERS FREIDENFELDS
1969
LATVIJA
JĀNIS ŠNEPSTE
1974
LATVIJA
TomSon
Toms Veits
1978
Latvija
Viesturs Veits
1999
Latvija
Oskars Veits
2002
Latvija
Bibliotēkas saplāksnis
UGIS OZOLS
1967
Latvija
SANDIJS MADREVIČS
1980
Latvija
Nav
Mārtiņš Puriņš
1988
Latvija
Mikus Puriņš
1994
Latvija
Purva mīkstie
Uldis Žimants
1981
Latvija
Ivars Rušmanis
1984
Latvija
Šacis un Bricis
Rūdolfs Šadrins
1992
Latvija
Edgars Bričonoks
1991
Latvija
Es, es pats un Andris
Kārlis Jurševics
1986
Latvija
Andris Kalniņš
1986
Latvija
WO2
Marta zaķi
Gunta Blūzma
1978
Latvija
Evija Turla
1977
Latvija
Kristīne Kamerāde
1984
Latvija
Sestdienas viesi
Baiba Auziņa
1973
Latvija
Madara Auziņa
2000
Latvija
Tūristi
Zane Saudorga
1985
Latvija
Maija Māliņa
1988
Latvija
Frīki
Elīna Skopāne
2000
Latvija
Elizabete Kokarēviča
1999
Latvija
Zāļu sievas
Dace Peiseniece
1973
Latvija
Ilze Kalve
1973
Latvija
Trakās Vāveres Bamby team
Agnese Meikšāne
1980
Latvija
Anda Lūciņa
1987
Latvija
Frīdas iedvesmotās
Andra Vanaga
1969
Latvija
Ilze Grīnberga
1975
Latvija
Elizabete Grīnberga
1999
Latvija
Guna Emīlija Zobena
2005
Latvija
Divplākšņi 2
Lāsma Āboliņa
1970
Latvija
Guna Ūsele
1985
Latvija
2 Bļinčiki
Taiga Lazdāne
2002
Latvija
Elīna Akolova
2002
Latvija
XO2
Ka.Si.
Kaspars Ofkants
1986
Latvija
Sintija Apse
1986
Latvija
Supercompensation
Jūlija Jačmeņeva
1984
Latvija
Aleksandra Ščedrova
1982
Latvija
Oļegs Živs
1983
Latvija
Valerija Birjukova
1983
Latvija
Žanna Baikova
1985
Latvija
Abi divi
Kristīne Žolnere
1990
LV
Jānis Majors
1989
LV
Zumm...
Normunds Šneps
1987
Latvija
Mārīte Kuzmina
1987
Latvija
2KO
Pēteris Kokarēvičs
1962
Latvija
Ilze Kokarēviča
1991
Latvija
BEZ NOSAUKUMA
INGA BĒNIŅA
1979
LATVIJA
DĀVIS BEIMO
1991
LATVIJA
Andis Minkevičs
1989
Latvija
EDGARS DEJUS
1982
LATVIJA
AE
Armands Lunts
1969
Latvija
Elīna Lunte
1999
Latvija
MAAN
Matīss Litvins
1989
Latvia
Ance Celmiņa
1992
Latvia
Riga Adventure Team - XO2
Mārtiņš Ozoliņš
1984
Latvija
Nellija Baliko
1980
Latvija
Huhtamaki
Alvils Ermīns Maļinovskis
1995
Latvija
Alīna Arikāne
1996
Latvija
Jurijs Dubatovka
1995
Latvija
Dins Ļahtiņins
1995
Latvija
Roberts Kesmins
1996
Latvija
TURĪGIE
Enija Freiberga
1993
Latvija
Ilze Zaķe
1983
Latvija
Edgars Zeltīts
1995
Latvija
Jānis Mivreniks
1995
Latvija
Līdz Rīgai tālu? Nu jau tālu!
Kaspars Kiesners
1983
Latvija
Marita Masule
1989
Latvija
A-ČIEKURI
Dāvis Alksnis
1995
Latvija
Marta Bāgante
1997
Latvija
Dalībnieki
Ritvars Mūrnieks
1985
Latvija
Madara Zemarāja
1983
Latvija
Garmin Junior
Viktorija Lisicina
1986
Latvija
Karina Trence
1992
Latvija
Antons Trofimovs
1987
Latvija
Kurmis / Bērziņi
Mārtiņš Bērziņš
1985
Latvija
Žanete Bērziņa
1987
Latvija
Les touristes
Vivien Maloumian
1992
France
Baiba Niparte
1988
Latvia
Minku Bedre
Dace Rostoka
1984
Latvija
Valters Rostoks
1984
Latvija
Navieradušies
Lāsma Šlosberga
1971
Latvija
Santa Blūma
1971
Latvija
Pēteris Šlosbergs
2002
Latvija
TT
Kristaps Tīrums
1992
Latvija
Liene Tukiša
1992
Latvija
ZAJEC
Zane Dzirkale
1983
Latvija
Juris Kļaviņš
1966
Latvija
OpusCapitans
Baiba Zīberga
1988
Latvija
Eva Sapijane
1987
Latvija
Aldis Šalučka
1989
Latvija
Micānīši
Pēteris Micāns
1984
Latvia
Zane Micāne
1984
Latvia
Zeņuki
Agnese Zeņuka
1988
Latvija
Mareks Zeņuks
1984
Latvija
Nelsoni
Dace Nelsone
1983
Latvija
Ivars Nelsons
1982
Latvija
Family2
Deaf fox
Iveta Kraze
1980
Latvija
Liena Čerepko
1972
Latvija
Kristofers Kraze
2003
Latvija
Vienkārši pūces
Anita Millere
1984
Latvija
Arturs Vertijs
2007
Latvija
Rodrigo Millers
2013
Latvija
Zini mēru!
Uģis Inka
1976
Latvija
Kārlis Inka
2011
Latvija
Gunita Leite
1980
Latvija
MAIKE
Aiga Švalbe
1981
Latvija
Modris Švalbe
1982
Latvija
Kevins Švalbe
2007
Latvija
Ātrums
Lolita Kauķe
1979
Latvija
Jānis Bižāns
2008
Latvija
DELFI 2.0
Egmonts Gržibovskis
1973
Latvija
Haralds Gržibovskis
2007
Latvija
Kaķis un 2 susuri
Indra Skrastiņa
1978
Latvija
Līva Skrastiņa
2008
Latvija
Undīne Skrastiņa
2006
Latvija
Belerti
Viktorija Belerte
1983
Latvia
Edgars Belerts
1983
Latvia
Elīza Belerte
2008
Latvia
Čiekurs
Māris Bisenieks
1971
Latvija
Ričards Bisenieks
2005
Latvija
3Z
Andris Žagata
1959
Larvija
Karlīna Zēmele
2014
Larvija
Sproģīši
Sanita Sproģe
1970
Latvija
Uvis Sproģis
2005
Latvija
Dubļi līdz acīm!
Aija Konrāde
1986
Latvija
Katrīna Laura Terentjeva
2007
Latvija
ZIBENS BULTAS
INTARS METUMS
1977
Latvija
KRISTOFERS METUMS
2008
Latvija
OSKARS METUMS
2011
Latvija
EDGARS LAZDIŅŠ
2006
Latvija
EVIJA LAZDIŅA
2008
Latvija
!ASAP II
Rolands Vorkals
1977
Latvija
Alise Vorkale
2003
Latvija
Passione
Mart Kelk
1984
Estonia
Eerika Vahtra
1986
Estonia
Li-Liis Grosnõi
2007
Estonia
Angelika Vosel
2002
Estonia
Voroni
Jeļena Voronova
1984
Latvija
Oļeg Voronov
1978
Latvija
Ksenija Voronova
2003
Latvija
Oļesja Voronova
2008
Latvija
Gimene
Darja Kolesnikova
2007
Latvija
Fjodors Kolesnikovs
2012
Latvija
DDDDD-17
Jānis Damškalns
1981
Latvija
Kristīne Damškalne
1986
Latvija
Daniela Damškalne
2007
Latvija
Dariuss Damškalns
2011
Latvija
Edvards Damškalns
2015
Latvija
Falcons & Bongos
Andis Leontjevs
1981
Latvija
Ilona Frīdmane
1978
Latvija
Kristiāna Šaško
2006
Latvija
Ernests Šaško
2008
Latvija
Krustknābji
Arnis Eriņš
1980
Latvija
Klāvs Zigmunds Zimnohs
2009
Latvija
Ruta Zimnoha
1978
Latvija
VIĻUMI
Marika Viļuma
1985
Latvia
Raivis Viļums
1981
Latvia
Paula Viļuma
2012
Latvia
Dainu Zaķi
Arta Barupe-Indrikova
1980
Latvija
Valdis Indrikovs
1979
Latvija
Alekss Indrikovs
2005
Latvija
Leila Indrikova
2009
Latvija
Tīģeri
Roberts Pivkins
1976
Latvija
Evita Kalmane-Pivkina
1979
Latvija
Jānis Pivkins
2005
Latvija
Marija Pivkina
2003
Latvija
Māris Lūciņš
2005
Latvija
Purva Bridējs
Alberts Lācis
1970
Latvija
Emīls Lācis
2007
Latvija
RĪVE
Ilze Lūkina
1967
Latvija
Vita Rudzīte
1969
Latvija
Elza Rudzīte
2007
Latvija
Ronalds Lūkins
2002
Latvija
Potsataja
Tõnis Piirisild
1973
Estonia
Olev Piirisild
2004
Estonia
Pitonieši
Ilze Birzniece
1985
Latvija
Mārtiņš Birznieks
1984
Latvija
Alberts Birznieks
2013
Latvija
Jauna ēra
Aivars Belis
1977
Latvija
Roberts Belis
2008
Latvija
Elizabete Bele
2004
Latvija
Ligeri
Inga Ligere
1979
Latvija
Jānis Ligers
1980
Latvija
Olivers Ligers
2006
Latvija
Artūrs Ligers
2009
Latvija
Emīlija Ligere
2012
Latvija
42km.lv meitenes
Dace Kozule
1976
Polija
Anna Godiņa
2009
Latvija
42km.lv puikas
Gustavs Godiņš
2005
Latvija
Alberts Sarkans
2005
Latvija
Eži1
Armands Greiškāns
1968
Latvija
Valts Greiškāns
2004
Latvija
Anrijs Greiškāns
2009
Latvija
Eži2
Kate Dobelniece
1980
Latvija
Tīna Dobelniece
2007
Latvija
Sofija Greiškāne
2007
Latvija
I & E
Ieva Apše
1977
Latvija
Emīls Apšs
2014
Latvija
AD&DD
Dagnis Dubrovskis
1973
Latvija
Atis Dubrovskis
2007
Latvija
Atsperīgie
Kaspars Lācis
1981
Latvija
Anda Zariņa
1984
Latvija
Jete Lāce
2011
Latvija
Grieta Lāce
2013
Latvija
Altotrons
Andris Malahovskis
1977
Latvija
Kristaps Malahovskis
2006
Latvija
Meža bērni
Matīss Saulīte
2003
Latvija
Emīls Saulīte
2005
Latvija
Emīls Lazdāns
2004
Latvija
Afanasija un dēla 1.rogainings
Juris Vaidakovs
1972
Latvija
Matīss Vaidakovs
2015
Latvija
walk
Pūķis
Sergejs Bižāns
1983
Latvija
Klāvs Bižāns
2011
Latvija
ALBERTS & HELMUTS
Alberts Laksis
2010
Latvija
Helmuts Laksis
2011
Latvija
J&A
Renate Vidruska
1984
Latvia
Artūrs Vidrusks
2010
Latvia
Jēkabs Vidrusks
2009
Latvia
Vilki
Inese Orlova
1981
Latvija
Toms Sedlenieks
2010
Latvija
Ašie zaķi
Ansis Eglājs
2008
Latvija
Atis Eglājs
2011
Latvija
Idioti
Mārtiņš Sils
1969
Latvija
Agnese Sila
1984
Latvija
Anna Sila
2006
Latvija
Lielie un mazie
Kārlis Dzalbs
1972
Latvija
Lūkass Dzalbs
1995
Latvija
Agate Paula Dzalbe
2003
Latvija
Elizabete Dzalbe
2002
Latvija
Oži
Toms Čeksters
2005
LV
Matīss Purvēns
2006
LV
Divmeitiņas
Līva Šlosberga
2007
Latvija
Elza Šlosberga
2006
Latvija
RRA
Reinis Auce
2007
Latvija
Sibilla Vanadziņa
2007
Latvija
Rūdolfs Vanadziņš
2007
Latvija
URBANTEAM
Kārlis Urbāns
1981
Daina Dzelme-Urbāne
1980
Latvija
Nikola Paula Urbāne
2006
Latvija
Līvija Marta Urbāne
2009
Latvija
Emīlija Anna Urbāne
2015
Latvija
Vienmer pirmie!
Juris Breicis
1981
Latvija
Agnese Breice
1983
Latvija
Dārta Breice
2007
Latvija
Madara Breice
2011
Latvija
Alisone Brīniņa
2008
Latvija
ZAJEC junior
Elīna Dzirkale
2008
Latvija
Jautrīši
Laura Šileikiste
1982
Latvija
Dastins Jevdokimovs
2007
Latvija
zaķēni
Gita Grīviņa-Aldermane
1986
Latvija
Keita Aldermane
2009
Latvija
Māris Aldermanis
2010
Latvija
Dipu Dapu
Aiga Babre
1983
Latvia
Jasmīne Vanaga
2013
Latvia
Ozons - Baloži
Alise Zēģele
2007
Latvija
Darja Viderkere
2007
Latvija
Trakie putni
Kristiāns Krūmiņš
2009
Latvija
Emīlija Krūmiņa
2007
Latvija
Jānis Krūmiņš
2013
Latvija
Miķelis Krūmiņš
2009
Latvija
Jēkabs Krūmiņš
2004
Latvija
Alise un Elina
Alise Ozola
2004
Latvija
Elīna Rudzīte
2004
Latvija
Dārta & Līga
Dārta Rengarde
2013
Latvija
Līga Pērkona
1989
Latvija
4h
MO4
Didzis neskries
Kaspars Vīksne
1989
Latvija
Kārlis Vīksne
1989
Latvija
Etiķis no Ventas
Dmitrijs Žarovs
1995
Latvija
Igors Jakušonoks
1965
Latvija
Pa Vienam
Aigars Eglājs
1990
Latvia
Edgars Būmanis
1990
Latvia
ELEVATION
Mārtiņš Galvanovskis
1981
Latvija
Atis Caune
1981
Latvija
Anrijs Tērauds
1977
Latvija
Didzis šoreiz skries
Didzis Raits
1990
Latvija
Ernests Važa
1990
Latvija
Gentlemen's Club
Kristaps Pilskalns
1984
Latvija
Viktors Saveljevs
1984
Latvija
Arvis Jauniņš
1985
Latvija
BEZ STRESA
VIESTURS ŠLOSBERGS
1977
Latvija
JĀNIS VALERTS
1977
Latvija
RENĀRS SKUDRA
1977
Latvija
UzKalnu
Mārtiņš Rozentāls
1986
Latvija
Edgars Ostaņēvičs
1994
Latvija
Ilvars Jēčs
1970
Latvija
K2
Kaspars Aksenoks
1972
Latvija
Kristaps Poddubnijs
1991
Latvija
Bračkas
Didzis Pētersons
1966
Latvija
Pēteris Pētersons
1978
Latvija
Melnais Ērglis
Klāvs Stiprais
1995
Latvija
Kalvis Māliņš
1988
Latvija
Tishe jedesh - dal'she budesh
Dmitrijs Minajevs
1988
Latvija
Aleksejs Kolpakovs
1988
Latvija
Vitālijs Siļvestrovs
1988
Latvija
Spamma OK
Raitis Birznieks
1983
Latvija
Kaspars Vītols
1983
Latvija
Divi vīri
Egils Zarakovskis
1975
Latvija
Ilgvars Ebels
1976
Latvija
French Toast Mafia
Edgars Kokorevičs
1987
Latvija
Rolands Rudītis
1987
Latvija
Ilvalde
Ilvars Mizniks
1971
Latvija
Valdemārs Plociņš
1983
Latvija
Tīrumlāči
Mārcis Tīrums
1977
Latvija
Andris Tīrums
1999
Latvija
Kristaps Lācis
2000
Latvija
Celmu ģimene I
Edgars Celms
1971
Latvija
Rinalds Celms
2002
Latvijas
Vyrapuks
Aigars Strods
1986
Latvija
Arnis Ķurbis
1986
Latvija
Vitkovsky teams
Aigars Vitkovskis
1973
Latvija
Verners Vitkovskis
1998
Latvija
Šī šauj šim, šis šauj šai
Endijs Melecis
1990
LV
Rūdolfs Matīss Vimba
2000
LV
Vova nav formā
Edgars Šadris
1981
Latvija
Ģirts Slaviņš
1980
Latvija
Tik uz priekšu
Uldis Germans
1980
Latvija
Edgars Bērziņš
1980
Latvija
Neliels treniņš
Zigmārs Gailis
1990
Latvija
Andris Gailis
1992
Latvija
84 rullē!
Didzis Šapkus
1984
Latvija
Artūrs Vaselis
1984
Latvija
CV Online Latvia
Sergejs Poļanskis
1982
Latvija
Uldis Nipers
1983
Latvija
Jānis Ābele
1982
Latvija
Sūnu meklētāji
Raimonds Ozoliņš
1983
Latvia
Edgars Šulckis
1980
Latvia
Garmin
Dmitrijs Lisicins
1986
Latvija
Vjačeslavs Ņebogatihs
1980
Latvija
Skrien Sigulda
Kaspars Kārkliņš
1972
Latvija
Kristaps Bruners
1999
Latvija
Brāļi Zvidriņi no Anzāģes
Ēriks Lebedoks
1985
Latvija
Gundars Balodis
1985
Latvija
Īstie E & K
Kristaps Dzvinko
1981
Latvija
Einārs Sietiņš
1986
Latvija
SPAMMA
Jānis Strazdiņš
1983
Latvija
Andis Šķēle
1981
Latvija
AZAP
Andris Zandersons
1970
Latvija
Andris Pastors
1967
Latvija
IZTURĪBA/ISOSTAR 99
Alvis Krilovskis
1971
Latvija
Uldis Kirtovskis
1962
Latvija
Raimonds Dūmiņš
1973
Latvija
IZTURĪBA/ISOSTAR 96
Intars Opolais
1979
Latvija
Dāvis Uļģis
1990
Latvija
Janis un Aigars
Jānis Deksnis
1983
Latvija
Aigars Beks
1970
Vēl vienu punktu?
Alvis Lepiksons
1971
Latvija
Valdis Lepiksons
1971
Latvija
I code for food
Renārs Kudiņš
1981
Latvija
Andis Krauklis
1984
Latvija
Krasnaja Tapočka
Ņikita Martovs
1992
Latvia
Viktors Buivids
1992
Latvia
Kulturāli bēgļi
Lauris Lizbovskis
1973
Latvija
Kaspars Kārkliņš
1975
Latvia
WO4
Perfekts noziegums
Ieva Stoldere
1999
Latvija
Emīlija Radzeviča
1999
Latvija
LUKA we're your sisters!
Laura Ūdre
1988
Latvija
Agnese Kundziņa
1989
Latvija
Zelta vistiņas
Māra Viška
1982
Latvia
Agnese Caune
1979
Latvia
Lolita Sniega
1988
Latvija
Naskās skrējējas
Anda Auce
1974
Latvija
Sarmīte Mūze
1975
Latvija
Avietyno meitenes
Roma Baleišienė
1956
Lithuania
Rasa Baleišytė
1986
Lithuania
Kristina Vičiūtė
1982
Lithuania
Upes Līdaka
Elīna Upīte
1986
Latvija
Alīna Vasiļjeva
1992
Latvija
i2
Inguna Eglīte
1964
Latvija
Inga Vaļska
1972
Latvija
Imanta Babīte nepietur
Baiba Puriņa
1961
Ginta Ratniece
1965
Latvija
Pāri tiltam uz kalnu.
Inta Tiltiņa
1960
Latvija
Ingrīda Kleinberga
1961
Latvija
Suns ar galvu lejā
Linda Beldava
1980
Latvija
Jekaterina Dmitrijeva
1981
Latvija
Nelegālie pieminekļi
Kristīne Suta
1993
Latvija
Ieva Balode
1993
Latvija
Luīze Bicāne
1993
Latvija
Laura Balode
1996
Latvija
Meitenes zeltenes
Laura Leiboma
1996
Latvija
Agnese Rudzīte
1997
Latvija
Raganu klubiņš
Anda Ozoliņa
1976
Latvija
Ita Eglīte
1980
Latvija
Laura Zariņa
1980
Latvija
EKOVIETES
Sanita Pavāre
1981
LV
Svetlana Konovalova
1975
LV
Egita Rozniece
1975
LV
AITAS PASTAIGĀ
Sandra Pereca
1979
Latvija
Sandra Segliņa
1981
Latvija
Double Nasty (OK Stiga)
Anastasija Smoļakova
1992
Latvija
Anastasija Isajeva
1994
Latvija
Run away
Linda Eglīte
1986
Latvija
Laura Egle
1985
Latvija
Dace Spalva
1985
Latvija
Asie Kaktusi un tā
Laura Lapiņa
2000
Latvija
Elīza Gūtmane
2000
Latvija
Anna Niedre
2000
Latvija
Estere Sosāre
2000
Latvija
TRAKĀS KRIZDOLES
Līga Balode
1985
Latvia
Sanita Ulpe
1984
Latvija
Vidzemnieces
Nora Baranovska
1976
Latvija
Marta Golubova
1981
Latvija
Bruno Smaidiņa komanda
Maija Selezņova
1990
Latvija
Baiba Kaspare
1985
Latvija
Zelmas
Gunta Šlosberga
1974
Latvija
Jana Fronta
1971
Latvija
Zane Meldera
1971
Latvija
Vaļļu meitenes
Marta Valle
1985
Latvija
Lelde Valle
1978
Latvija
Asnate Grēve
1977
Latvija
Pēdu Partneri
Agita Kudlāne
1990
Latvija
Kristiāna Meldere
1992
Latvija
Pārdaugavas Twix
Inese Bļodniece
1968
LV
Ginta Nažinska
1968
LV
SEL Team
Zanda Abzalone
1974
Latvija
Kristīne Brunere
2002
Latvija
ŠOREIZ BEZ MILDRONĀTA
Tīna Kate Spektore
2003
Latvija
Aiga Irbe Blūma
2003
Latvija
Laura Berķe
2004
Latvija
Ozona Unda
Aiva Jakovela
1977
Latvia
Inguna Kupča
1969
Latvija
Spamma 1
Lidija Luņeva
1983
Latvija
Ludmila Strazdiņa
1981
Latvija
SISTERS POWER
JŪLIJA AŅISKO
1987
LV
VIKTORIJA AŅISKO
1989
LV
Ar putniem galvā
Natālija Pavļuha
1989
Latvija
Līva Rudzīte
1990
Latvija
Madara Brīdiņa
1991
Latvija
Kristiāna Zvezdiņa
1994
Latvija
Bujaka (all night long)
Ineta Briede
1985
Latvija
Inese Keiša
1978
Latvija
XO4
AI
Ilze Cahrausa
1990
Latvija
Artūrs Hirkovskis
1989
Latvija
Celms & Čemurs
Andris Meļķerts
1965
Latvija
Līga Meļķerte
1989
Latvija
Riga Adventure Team Līgas D&G
Līga Berķe
1981
Latvija
Daniels Jeļisejevs
1980
Latvija
Foršais Briksnis
Linda Krūmiņa
1980
Latvija
Edijs Šmits
1979
Latvija
Kārlis Prauliņš
1980
Latvija
Krievi
Haralds Krievs
1975
Latvija
Iveta Krieva
1976
Latvija
Kaspars Krievs
2001
Latvija
Reaktīvie Eži
Toms Duboviks
1989
Latvija
Ralfs Rogaļevs
1998
Latvija
Niklāvs Biernis
1989
Latvija
Rūta Liflande
1996
Latvija
Didzis Glušņevs
1991
Latvija
SALDUS SIROTĀJI
Agris Robs
1976
Latvija
Ērika Roba
1976
Latvija
Gunta Bernāne
1985
Latvija
ČIKO
Gints Jubelis
1984
Latvia
Agnese Dadzīte
1992
Latvia
Skaidas pa gaisu
Ģirts Bulāns
1984
Latvija
Zane Bulāne
1988
Latvija
Turbo Divplākšņi
Arnis Grasis
1970
Latvija
Santa Roze
1968
Latvija
Divplākšņi 4
Antra Lukševica
1981
Latvija
Jolanta Romanova
1967
Latvija
Jānis Briedis
1971
Latvija
Riga Adventure Team čiekuri
Līva Medne
1988
Latvija
Ivo Lūkins
1984
Latvija
Gunta Amola
1984
Zviedrija
E&K
Edgars Peilāns
1983
Latvija
Kristīne Peilāne
1983
Latvija
DABAS VĒROTĀJI
MĀRIS KILUPS
1970
LATVIJA
BAIBA GULBE
1989
LATVIJA
Čāpotāji
Aija Lorence
1986
Latvija
Jānis Lorencs
1960
Latvija
Lācis & Zaķis
Pāvels Ņevodņičenko
1987
Latvia
Viktorija Aleksejeva
1992
Latvia
Zemeņu eklēriņi
Denis Aļeksejevs
1988
Latvija
Marina Bulkina
1976
Latvija
Nebūs!
Jānis Sapats
1993
Latvija
Dagnija Tērauda
1996
Latvija
Krones iela
Linda Rožkalna
1967
Latvija
Inese Purmale
1968
Latvija
Kristaps Rožkalns
1992
Latvija
Kur jāiet?!
Jānis Brokāns
1989
Latvija
Santa Pastore
1993
Latvija
Varavīksnes Zibsna
Inese Bērziņa
1978
Latvija
Atis Rektiņš
1981
Cepums beigās būs?
Nora Aleksīna
1989
Latvija
Valentīns Dmitrijevs
1988
Latvija
A&D
Dairis Ellers
1986
Latvija
Anda Ellere
1986
Latvija
Devintieji
Viktoras Saldžiūnas
1984
Lietuva
Margarita Kulnis
1990
Lietuva
Trotuāra slīpētāji
Edgars Krūmiņš
1984
Latvija
Lauris Krūmiņš
1990
Latvija
Sevda Latkovska
1986
Latvija
Vāveres kosmosā
Edgars Fortiņš
1979
Latvija
Ilze Kārkliņa
1980
Latvija
Juris Kārkliņš
1978
Latvija
Andris Bērziņš
1977
Latvija
Riga Adventure Team win-win
Juris Ritums
1983
LV
Jana Kalagina
1984
LV
Mežakuilis M
Matīss Melecis
1977
Latvija
Ieva Melece
1977
Latvija
Iveta Veidemane
1977
Latvija
Brīvsolis
Laura Stūrīte
1985
Latvija
Mārtiņš Klucis
1974
Latvija
Zane Kjahjare
1978
Latvija
Dagnis Kjahjars
1975
Latvija
Sandis Kanbergs
1978
Latvija
30draugi.lv
Sandis Zuzāns
1980
Latvija
Inārs Utkins
1983
Latvija
Gita Vilensone
1983
Latvija
Visneiedomājamākie šķībšķautņi
Guna Meistere
1981
Latvija
Jānis Grāmatnieks
1987
Latvija
ROGBAND
Karīna Krūmiņliepa
1986
Latvia
Gints Eglītis
1973
Latvia
MONTANA
Juris Ducens
1969
Latvija
Elīna Gediņa-Ducena
1976
Latvija
Kristīne Sekace
1980
Latvija
STEIDZIES UZ VIRSOTNI !
ULDIS APSALONS
1951
LATVIJA
NORMUNDS LIMBA
1960
LATVIJA
ANDŽELLA LŪKINA
1969
LATVIJA
ANITA PASTARE
1964
LATVIJA
GITA KRIEVIŅA
1983
LATVIJA
Čiekuri
Oskars Silārs
1990
Latvija
Laura Stiebra
1990
Latvija
4H pastaiga
Aigars Kokins
1977
Latvija
Uģis Holsts
1975
Latvija
Rolands Kutsars
1983
Latvija
Kristīne Bertuka
1985
Latvija
RILS
Lauris Rakauskis
1987
Latvija
Inga Supe
1986
Latvija
3ASI
Ivars Spalis
1976
Latvija
Sandra Šimkus
1979
Latvija
Aleksejs Loskutovs
1962
Latvija
Aliņš un suliņa
Rihards Volfs
1984
Latvija
Agnese Volfa
1984
Latvija
VAGU
Valdis Jēkabsons
1969
Latvija
Gunta Jēkabsone
1972
Latvija
Pāri ielai
Ralfs Jumiķis
1994
Latvija
Ilva Kārkliņa
1972
Latvija
Henrijs Šmits
1981
Latvija
Krāsainie pelmeņi
Edgars Purins
1969
LATVIJA
Lelde Patmalniece
1990
LATVIJA
Vīnoga.lv
Inese Bajāre
1976
Latvija
Edgars Ots
1992
Latvija
Edgars Miglāns
1983
Latvija
Rolands Rudāns
1973
Latvija
Pīlēm grūti
Nikolajs Lucāns
1965
Latvija
Iveta Rozenfelde
1969
Latvija
Kapteinis Bremze
Elizabete Neimiševa
1980
Latvija
Aleksandrs Bodiļevs
1983
Latvija
Šņākuļotāji
Rolands Kasatkins
1984
Latvija
Una Uzkalna
1992
Latvija
Auseklis
Anžela Šapovalova
1978
Latvija
Edmunds Dremakovs
1980
Latvija
Atis Ģēģeris
1972
Latvija
Ko Te Notiek?
Uldis Kleinbergs
1987
Latvija
Gunda Straume
1982
Latvija
Kājas pār pleciem
Artūrs Blūmiņš
1983
Latvija
Gunta Blūmiņa
1989
Latvija
Pavasaris galvā
Edgars Bomiks
1974
LV
Elīna Daile
1984
LV
Burkānciema Eži
Jānis Melbārdis
1978
Latvija
Anita Saulīte
1976
Latvija
Apmierinātie
Mārtiņš Rikšis
1965
Latvija
Sandra Riekstiņa
1975
Latvija
1+1
Ivars Asnis
1982
Latvija
Ilona Kemp
1980
Dienvid Afrika
Pa maliņu, pa maliņu ...
Andris Leja
1970
Latvija
Sanita Leja
1972
Latvija
Ezītis Miglā
Gints Kalniņš
1972
Latvija
Alda Smoļenska
1971
Latvija
Arena
Igors Yamchuks
1962
Latvija
Igors Yamchuks
2000
Latvija
Mums noteikti paveiksies
Mikus Voss
1990
Latvija
Arta Kudlāne
1988
Latvija
B2
Agris Auce
1966
Lavija
Zanda Auce
1969
Latvija
Kur lai skrien?
KRISTAPS CERIŅŠ
1982
Latvija
LAUMA BRIŠKA
1983
Latvija
Čiepa un Deils
Mārtiņš Šteinalts
1989
Latvija
Laura Manuša
1990
Latvija
Pūči
Zanda Doļģe
1988
Latvija
Guntis Doļģis
1962
Latvija
Cini - Minis
Kristers Saulītis
2001
Latvija
Kristīne Teicāne
2001
Latvija
Tīna Sipčenoka
2001
Latvija
AMATKALNI
Viesturs Ziediņš
1955
LV
Daila Vīksne-Pizika
1964
LV
SW
Guntars Logins
1992
Latvija
Arta Voicehovska
1994
Latvija
Nauris Blumbahs
1994
Latvija
Mārtiņš Vecvagars
1995
Latvija
Isostar Mix
Guntars Mankus
1969
Latvija
Irita Puķīte
1974
Latvija
Čupakabra
Baiba Bardovska
1983
Latvija
Mārtiņš Bardovskis
1977
Latvija
Ru-Ru Team
Inese Rūsa
1986
Latvija
Edgars Rumbenieks
1987
Latvija
Ilze
Edgars Čerkovskis
1989
Latvija
Uldis Saukums
1987
Latvija
Agijs Saukuma
1990
Latvija
Monta Beķere
1990
Latvija
BOB
Mareks Baroniņš
1987
Latvija
Meldra Baroniņa
1990
Latvija
Sintija Ozoliņa
1987
Latvija
Lācīša apskāviens
Agnese Skujiņa
1992
Latvija
Fjodors Pohodņevs
1993
Latvija
IZTURĪBA/ISOSTAR 66
Artis Dobulis
1975
Latvija
Jānis Romanovskis
1986
Latvija
Ieva Mauliņa
1976
Latvija
42km.lv
Mārtiņš Godiņš
1974
Latvija
Ieva Godiņa
1976
Latvija
Z:reborn
Maratkuls Kosojevs
1983
Latvija
Olga Dmitricenko
1985
Latvija
MiZa
Zane Grīnberga
1993
Latvija
Miķelis Pušilovs
1992
Latvija
ABRENE ir MŪSU
Ainis Sproģis
1978
LATVIJA
Kristaps Caune
1993
LATVIJA
Veronika Reiziņa
1985
LATVIJA
Viktors Saulītis
1984
LATVIJA
Mairis Feldmanis
1991
LATVIJA
DJV
Dimitrijs Kozubovs
1975
Latvija
Jeļena Zaharova-Kozubova
1980
Latvija
Veronika Kozubova
1998
Latvija
Lazdāni
Jānis Lazdāns
1969
Latvija
Sarma Novicāne Lazdāne
1974
Latvija
Family4
BRĪNUMJAUKADIENA
Rolands Auziņš
1970
Latvija
Dārta Auziņa
2004
Latvija
Treknie putni
Līga Gulbe
1966
Latvija
Marta Gulbe
2004
Latvija
Balvis Gulbis
1959
Latvija
Kundziņi
Āris Kundziņš
1975
Latvija
Amanda Kundziņa
2004
Latvija
AMAKATANAV
Austris Kalniņš
2003
Latvija
Raivis Kalniņš
1974
Latvija
Negativus Adventure Jr. mix
Mārcis Gediņš
1979
Latvija
Jēkabs Gediņš
2006
Latvija
Ieva Nora Fīrere
1982
Latvija
Zebiekste un lapsa
Elīza Madsena
2004
Latvija
Marija Rapa
2002
Latvija
Elīnas vīrieši
Krišjānis Nesenbergs
1985
Latvija
Valdis Sprūds
1952
Latvija
Jēkabs Nesenbergs
2009
Latvija
2 kaķi
Juta Pastore
1966
Latvija
Kārlis Pastors
2004
Latvija
Foršiņās
KRISTĪNE MELNE
1983
Latvija
ZANE DUMBRE
1985
Latvija
JETE LAPIŅA
2009
Latvija
ROBERTA ANNA ALEKSEJEVA
2013
Latvija
ELĪZA ANNA MELNE
2012
Latvija
Pēteris un Vilnis
Vilnis Gailis
1972
Latvija
Pēteris Gailis
2005
Latvija
Lēnās Beibes
Agnese Baltmane
1975
Latvija
Paula Baltmane
2004
Latvija
Rāmavas naži
Jānis Garisons
1972
LV
Inga Stabulniece
1974
LV
Ulrika Garisone
2005
LV
Patriks Garisons
2009
LV
6h
MJ6
ORIENTĒŠANĀS JUNIORI
Emīls Kužums
2003
Latvija
Mārtiņš Zviedris
2003
Latvija
Kristaps Roķis
2003
Latvija
Krišjānis Dāvids Birkavs
2003
Latvija
Sviesta pupiņu šņebureks
Ēriks Plušs
2000
Latvija
Niklavs Ogņevs
2001
Latvija
Jānis Veļķeris
1997
Latvija
Edgars Sināts
1997
Latvija
Rokam Nost!
Lauris Stanke
1999
Latvija
Ansis Poikāns
2000
Latvija
WJ6
VIENOTĪBA
Elvita Alksne
1999
Latvia
Ance Eva Ragaine
2000
Latvia
Atskabargas
Tabita Tīna Lūka
2002
Latvija
Laine Odzileviča
2003
Latvija
Agate Šicāne
2003
Latvija
Meh nē
Una Čonka
1994
Latvija
Zane Nāgele
1994
Latvija
Meža māsas
Patrīcija Zālīte
1997
Latvija
Katrīna Stašinska
1997
Latvija
XJ6
JNSC
Krista Strautniece
1993
Latvija
Aivis Šiliņš
1997
Latvija
Transmio kardlāzer revaskularizācija
Ilvija Jakāne
1996
Latvija
Elza Gulbe
1998
Latvija
Valts Ulmanis
1996
Latvija
Haralds Ulmanis
1998
Latvija
Anna Freimane
1997
Latvija
E=mc^2
Ieva Ivbule
1998
Latvija
Aivars Lucijanovs
1999
Latvija
Cookie Monsters
Sintija Ozola
2000
Latvija
Māris Heinols
2001
Latvija
2 Fast 2 Furious
Edijs Dzalbs
2000
Latvia
Sabīne Dzalba
1998
Latvia
MO6
Niknie vilki
Kristaps Vilks
1979
Latvija
Uldis Kondratovičs
1963
Latvija
Vajag bik ātrāk
Zigmunds Bībers
1981
Latvija
Andris Ronimoiss
1984
Latvija
eBIOpower
Gatis Gaņģītis
1982
Latvija
Juris Pētersons
1979
Latvija
ANKOSKAR AZŪR
Andris Kosmačevs
1955
Latvija
Kārlis Kosmačevs
1995
Latvija
Milzu Puķes
Aigars Gedroics
1984
Latvija
Gatis Kveders
1981
Latvija
Slapjie Runči
Mareks Tumašs
1976
Latvija
Kristaps Skujiņš
1986
Latvija
Ūdenszāles
Kārlis Kučinskis
1983
Latvija
Mārtiņš Deičmanis
1986
Latvia
Avietyno puiši
Šarūnas Baleišis
1981
Lithuania
Kęstutis Baleišis
1955
Lithuania
Krūšu inspekcija
Mārtiņš Sandars
1988
Latvija
Guntis Šmaukstelis
1985
Latvija
Rīga 13
Ints Bruņenieks
1976
Latvia
Zigmunds Fricsons
1980
Latvija
Meža Rūķi
Jānis Bogdanovs
1964
Latvija
Mārcis Bogdanovs
1989
Latvija
Galma Āpši
Jānis Bidiņš
1985
Latvija
Alvis Mazkalns
1985
Latvija
SILVA
Agnis Lukačovs
1992
Latvija
Helmuts Lukačovs
1950
Latvija
Krogainings
Jānis Leimanis
1989
Latvija
Mikus Jačmenkins
1987
Latvija
Sēlijas mežs 2/Jēkabpils
Renārs Druvenieks
1986
Latvija
Guntis Jurāns
1988
Latvija
Burkānciems & Maskačka
Sandis Pētersons
1981
Latvija
Kaspars Kalnbērzs
1981
Latvija
ZOBRATU TĒJKANNA
Jānis Kavieris
1984
Latvija
Jānis Tirzītis
1984
Latvija
ASTes
Jurģis Suts
1992
Latvija
Dzintars Suts
1965
Latvija
Boo
Hugo Jakobi
1979
Latvija
Mārtiņš Allers
1976
Latvija
Ivars Lukaševičs
1981
Latvija
Brīvie Ūdeņi
Atis Bērziņš
1977
Latvija
Artūrs Vikmanis
1979
Latvija
Ā.D.A.
Andris Saldūksnis
1985
Latvija
Dāvis Saldūksnis
1991
Latvija
Āris Peičs
1989
Latvija
Pēdas mežā
Arnis Ķibers
1967
Latvija
Krišjānis Ķibers
1989
Latvija
Apakšgrāvja adipināts
Mārtiņš Krūze
1987
Latvija
Edgars Jurjāns
1987
Latvija
Mežakuilis OK
Reinis Dzenis
1983
Latvija
Rihards Ošiņš
1984
Latvija
Visurgājēji
Mārtiņš Ēķis
1979
Latvija
Jānis Eimuss
1967
Latvija
Vichy
Valdis Čunka
1982
Latvija
Kaspars Adijāns
1987
Latvija
Zāģis un Zebiekste
Uģis Ģērmanis
1986
Latvija
Gints Ģērmanis
1973
Latvija
Slapjie pumpuri
Aigars Čeksters
1981
Latvija
Andris Sprūds
1982
Latvija
Koksinels
Edgars Briedis
1984
Latvija
Andris Pirtnieks
1986
Latvija
2AD
Aleksadrs Tambovcevs
1976
Latvija
būs būs
1981
Latvija
JO JO
ĒVALDS ŽOGLA
1963
LATVIJA
ARTŪRS ŽOGLA
1981
LATVIJA
Blomes trio
Jurģis Eberhards
1971
Latvija
Rūdolfs Eberhards
2002
Latvija
SK Sigulda
Normunds Kuzāks
1980
Latvija
Andris Bergmanis
1984
Latvija
42km.lv vīri
Guntis Pikurs
1973
Latvija
Kristaps Epners
1976
Latvija
WO6
Medus
Ilze Stundiņa
1986
Latvija
Zane Ārmane
1986
Latvija
Anete Glušņeva
1988
Latvija
Veiklās
Ieva Andžāne
1983
Latvija
Ilona Semjonova
1986
Latvija
Sciurus vulgaris
Inga Kāpiņa
1973
Latvija
Dace Veipa
1979
Latvija
Lizuma Dāmas
Madara Stapāne
1989
Latvija
Mairita Buklagina
1991
Latvija
Mēs ar putniem
Evija Prauliņa
1974
Latvija
Laura Mazmača
1976
Latvija
Ieva Beitāne
1980
Latvija
LūzerX
Sandra Priedīte
1980
Latvija
Ulvija Brīvlauka
1975
Latvija
2FAST
Aiga Rozenberga
1980
Latvija
Daiga Gavariņa
1980
Latvija
Čiepiņas
Zane Kaļva
1991
Latvija
Madara Strauta
1991
Latvija
C Vitaminizēts
Dace Pētersone
1979
Latvia
Linda Veikina-Zīle
1977
Latvia
Kristīne Zīle
1976
Latvija
Čiekurmeitas
Santa Grāvelsiņa
1989
Latvija
Elīna Līce
1985
Latvija
BET VAI VAJAG?
Džaneta Suta
1964
Latvija
Ilze Komasa
1986
Latvija
Pīlādži
Anda Daine
1983
Latvija
Inta Eškina
1961
Latvija
Zebiekstes
Ilvija Madsena
1977
Latvija
Maija Rumaka
1973
Latvija
KO ES BEZ TEVIS!!!
Dace Ikšele
1967
Latvija
Liene Ikšele
1987
Latvija
Purva Rupuči
Edīte Brikmane
1981
Latvia
Antra Celma
1984
Latvia
XO6
Tērauds
Mārtiņš Peisenieks
1984
Latvija
Ramona Zeltiņa
1992
Lavija
RIEKSTKOŽI
Mārtiņš Reiniks
1974
Latvija
Marta Reinika
2003
Latvija
2.K.
Juris Kačoreks
1972
Latvija
Gerda Kačoreka
1999
Latvija
zane un draugs
Valdis Linde
1992
Latvija
Zane Meldere
1992
Latvija
NLP
Gints Poris
1981
Latvija
Dace Rozenberga
1985
Latvija
BE44
Anna Krista Eškina
1995
Latvija
Ivars Eškins
1962
Latvija
Superkleperīgs meža skuvums
Uldis Klepers
1980
Latvija
Aiva Klepere
1985
Latvija
Back on track
Normunds Orlovs
1976
Latvija
Luīze Čikone
1984
Latvija
SUSLIKI
MAREKS MEŅŠIKOVS
1977
LATVIJA
RASA LIEPIŅA
1971
LATVIJA
PIENA ZOBI
Edmunds Fadiņš
1981
Latvija
Katrīna Poliščuka
1980
Latvija
Valdis Šteinhards
1984
Latvija
Indra Zvejsalniece
1989
Latvija
Ampēriņš
Aleksandrs Riguns
1988
Latvija
Ieva Grauduma
1992
Latvija
Liedagi-35
Fadejs Precinieks
1979
Zelma Preciniece
1982
Biezpienmaize 3
Raitis Bērziņš
1986
Latvija
Jānis Sedlenieks
1981
Latvija
Maija Sedleniece
1984
Latvija
Piedzīvojumu meklētāji
Ģirts Goško
1982
Latvija
Linda Freidenfelde
1980
Latvija
TREE GROUP
Anete Kampuse
1989
Latvija
Jānis Priedītis
1986
Latvija
Velux/mySport
Māris Sumčenko
1980
Latvija
Baiba Močāne
1979
Latvija
APMALDĪJUŠIES MEŽĀ
Kārlis Piģēns
1988
Latvija
Agnese Svilpe
1984
Latvija
LIELISKIE
Ainārs Grīnvalds
1975
Latvija
Rimants Liepiņš
1973
Latvija
Ance Ziediņa
1980
Latvija
Mārtiņš Gūtmanis
1979
Latvija
Resnais Susurs
Māris Avotiņš
1972
Latvija
Elīna Krēmere
2000
Latvija
Ritrālie bioģeogrāfi
Jolanta Jēkabsone
1989
Latvija
Agnija Skuja
1980
Latvija
Jānis Saušs
1988
Latvija
Pūpols
Ieva Sveķe
1990
Latvija
Mārtiņš Pujāts
1989
Latvija
Jaunie roņi
Elīna Konstantinova
1980
Latvija
Juris Jegorovs
1980
Latvija
KLAIPĖDA TEAM
KĘSTUTIS VAIČIUS
1972
LIETUVA
KRISTINA VIRŠILAITĖ
1991
LIETUVA
INDRĖ PLEGEVIČIŪTĖ
1984
LIETUVA
EGLĖ KRIŠTAPONYTĖ
1986
LIETUVA
OK ZD
Dzintars Šuriņš
1962
Latvija
Sanita Šuriņa
1978
Latvija
RaguNimbs
Māra Zvezdiņa
1988
Latvija
Elīna Bite
1975
Latvija
Mārtiņš Čākurs
1983
Latvija
Surströmming
Vieda Lūsa
1989
Latvija
Jānis Zaharans
1989
Latvija
Jēkabs Dzenis
1989
Latvija
ZĪĻUKS
Andris Ažēns
1982
Latvija
Elīna Ažēna
1985
Latvija
No pusvārda
Raivis Grīviņš
1981
Latvija
Anda Saliņa
1971
Latvija
Pa vējam
Vizbulīte Celmiņa
1976
Latvija
Inese Eglīte
1981
Latvija
Ivars Eglītis
1976
Latvija
Artis Stahovskis
1979
Latvija
Sanita Balode
1981
Latvija
2BANANAS
Raivo Kužums
1974
Latvija
Ilze Roķe
1976
Latvija
Meža Dīvainīši
Einārs Masteiko
1972
Latvija
Elīna Millere
1984
Latvija
Mana mīļākā komanda
Oskars Geide
1991
Latvija
Līga Rukšāne
1986
Latvija
Ātrās ļipas
Uldis Pormeisters
1987
Latvija
Eva Matīsa
1989
Latvija
Vitaly's Secret
Vitālijs Seržans
1992
Latvija
Luīze Bebriša-Fedotova
1995
Latvija
Pēdējās vietas pavēlnieki
Krišjānis Neijs
1981
Latvija
Gunta Amoliņa
1985
Latvija
Eža puskažociņš
Dzintars Rērihs
1984
Latvija
Kristaps Broks
1988
Latvija
Ilze Limanāne
1978
Latvija
Briedis Bedrē Brikšķināja
Sanita Bitko
1983
Latvija
Normunds Skrebelis
1992
Latvija
Kristīne Skuja
1999
Latvija
Stāvbremze
Madara Kukaine
1991
Latvija
Alvis Lapiņš
1988
Latvija
!ASAP VI
Nauris Salnājs
1991
Latvija
Tatjana Ļebedeva
1992
Latvija
Traktors un Tanks
Jānis Rukšāns
1985
Latvija
Ieva Rukšāne
1991
Latvija
Laukinis Trail
Julius Tomasevicius
1974
Lithuania
Viktorija Tomaseviciene
1980
Lithuania
Arunas Maciulevicius
1974
Lithuania
ultrataka.lv
Sigita Vāce
1979
Latvija
Matīss Vecvagaris
1980
Latvija
Vai KP vēl tālu
Valdis Sedlovs
1983
Latvija
Agnese Vēze
1988
Latvija
Uz kraujas skriešanas laukā
Krists Krastiņš
1986
Latvija
Līga Korņenkova
1984
Latvija
Nākotnes Buši
Miervaldis Bušs
1952
Latvija
Ilze Buša
1986
Latvija
Lauvas
Jānis Znotiņš
1983
Latvija
Lauma Žubule
1987
Latvija
Silabrieži
Mareks Kilups
1977
Latvija
Gunda Kleinberga-Karsa
1974
Latvija
UGUNSKOKS
Ance Aumeistere
1986
Latvija
Jurģis Vidzis
1985
Latvija
Ieva Bērziņa
1991
Latvija
Nora Grēniņa
1987
Latvija
LAIMASKOKS
Anete Skrastiņa
1988
Latvija
Liene Lelle
1988
Latvija
Valdis Stuķēns
1969
Latvija
Ieva Pauļuka
1981
Latvija
MV6
Alnis brīvsolī
Ilmārs Dukulis
1964
Latvija
Arne Lūsis
1966
Latvija
Vai Vai
Viesturs Otomers
1970
Latvija
Andis Goldbergs
1970
Latvija
VADA
Māris Vabulnieks
1966
Latvija
Viesturs Dandens
1961
Latvija
AUTOSTARTS PREMIO EXPRESS
AINĀRS NEULĀNS
1969
LATVIJA
JURIS GOLUBEVS
1971
LATVIJA
AUTOSTARTS.LV-1
MĀRTIŅŠ BURŠS
1975
LATVIJA
NORMUNDS FREIMANIS
1970
LATVIJA
Turbo gliemeži
Jurijs Narels
1968
Latvija
Pēteris Krastiņš
1971
Latvija
GANDRĪZ TRIO
Ainārs Šiliņš
1968
Latvija
Juris Naglis
1962
Latvija
Bebri
Māris Heinols
1973
Latvija
Uģis Ozols
1974
Latvija
OKZK MV
Aigars Vārna
1970
Latvija
Ainārs Skrubis
1968
Latvija
Rīdzinieki
Ilmārs Jermaks
1961
Latvija
Jānis Zariņš
1949
Latvija
TITURGAS IESPĒJU PARKS
SANDIS Rudzītis
1976
Latvija
Juris Mitčenko
1971
Latvija
Piebaldzēni
Jānis Biezais
1950
Latvija
Dainis Bormanis
1967
Latvija
AT2
Armands Teteris
1973
Latvija
Arvīds Teteris
1940
Latvija
Armo & Juha
Armo Hiie
1968
Estonia
Juha Skinnari
1971
Finland
WV6
Apesciems
Daiga Krēsliņa
1965
Latvija
Līga Vabulniece
1969
Latvija
BURKĀNCIEMA DAILE
Dina Alksne
1976
Latvija
Evija Stračinska
1970
Latvija
Crazy Sisters
Gunta Lebedoka
1954
Latvija
Iveta Zāģere
1965
Latvija
Piedzīvojumu meklējot
Vita Žukovska
1970
Latvija
Jana Adata
1972
Latvija
eSKā Vāvers
Inga Ziediņa
1971
Latvija
Ingrīda Greivule
1969
Latvija
Rāmi lēnām
Inese Bērziņa
1969
Latvija
Gunda Plūmane
1976
Latvija
Balto zalkšu cerība
Baiba Kaškina
1976
Latvija
Indra Segliņa
1971
Latvija
Ai-Sa
Sandija Stanke
1971
Latvija
Aiga Priedniece
1970
Latvija
Alnes HOP-HOP
Zane Blumberga
1969
Latvija
Gerda Sirmā
1965
Latvija
Čiekuru velnaukas
Rita Šķipare
1965
Latvija
Ruta Šķipare
1971
Latvija
Purva dzērvenes
Ilze Heinola
1974
Latvija
Inese Ozola
1972
Latvija
Paulīnes
Mudīte Šteina
1963
Latvija
Skaidrīte Otaņke
1960
Latvija
Silvija Penkule
1960
Latvija
Snowflakes ft. Tiukunen
Päivi Luoma
1974
Finland
Johanna Hakala-Kähäri
1973
Finland
Pozitīvie skorpioni
Inta Poriķe
1963
Latvija
Liene Buša
1053
Latvija
MIGLA
AIJA ORNIŅA
1964
Latvija
Marita Šalta
1970
Latvija
Zaļās vārnas
Zanda Kārkliņa
1970
Latvija
Iveta Priedīte
1970
Latvija
XV6
AUTOSTARTS.LV-2
MARITA LAPA
1970
LATVIJA
AIVARS LAPA
1969
LATVIJA
Vējiem līdzi...
Inga Vīksna
1966
Latvija
Andris Āboliņš
1963
Latvija
Marmotes
Guntars Vība
1968
Latvija
Inese Rudzīte
1973
Latvija
Vējš matos
Uldis Gaiss
1973
Latvija
Gita Gaisa
1970
Latvija
Skudrulāči
Anita Paidere
1967
Latvija
Juris Paiders
1963
Latvija
Teļubauska
Didzis Čonka
1969
Latvija
Aija Čonka
1966
Latvija
Tā gadās!
Ģirts Strujevičs
1972
Latvija
Renāte Kārkliņa
1973
Latvija
Mona V
Jānis Nāgelis
1960
LV
Baiba Ozola
1964
LV
Nu pagaidi!
Sanda Rapa
1975
Latvija
Jānis Rapa
1974
Latvija
Kārlis
Astrīda Celmiņa
1966
Latvija
Pēteris Strazdiņš
1962
Latvija
PATRIA TEAM
Indra Lange
1973
Latvija
Andis Nelke
1973
Latvija
ALUSALA
ARVIS ZVANĪTĀJS
1969
LATVIJA
INTA LUKSA
1972
LATVIJA
MSV6
Aptumsums
Juris Drunka
1952
Latvia
Vitolds Bērziņš
1950
Latvia
Asie pipari
Ilmārs Kaulakans
1955
Latvija
Harijs Lācars
1958
Latvija
TAKA 2016
Arnolds Kučinskis
1949
Latvija
Andris Tauvens
1949
Latvija
Līvāni
Varis Peisenieks
1957
Latvija
Jānis Turks
1955
Latvija
Privātbūve-Kocēni
Vairis Krauklis
1953
Latvija
Jānis Dainis
1955
Latvija
WSV6
RAMA
Marga Jekabsone
1939
Latvija
Raisa Mazzarina
1933
Latvija
HO-HO
Izolde Jumare
1956
Latvija
Andra Melbārde
1957
Latvija
Inese Purgaile
1956
Latvija
Polārlapsas
Dace Cebule
1959
Latvija
Ilze Tāse
1959
Latvija
KĀ2
Dace Saulīte
1959
Latvija
Sarmīte Vlodare
1958
Latvija
Velmara
Māra Bolšteina
1943
Latvija
Velta Zjatkova
1939
Latvija
XSV6
MAZVAITIŅI
Uldis Brūns
1954
LV
Inta Brūna
1957
LV
Malači
Uldis Pekuss
1958
LV
Velga Buša
1957
LV
DO
Daina Celma- Zīda
1950
LV
Oskars Zīds
1948
LV
KĀPA LR
Rolands Laveiķis
1956
Latvija
Ligita Grunde
1954
Latvija
Sēlijas mežs/Jēkabpils
Aivars Druvenieks
1956
Latvija
Gundega Jurāne
1959
Latvija
KĀPA VR
Volli Kukk
1949
Latvija
Ruta Kukka
1950
Latvija
B&B
Aigars Ūdris
1959
Latvija
Zaiga Ūdre
1958
Latvija
Mona-XA
Pēteris Zariņš
1961
Latvija
Alīda Ābola
1954
Latvija
EŽI
Ilga Elksnīte
1953
Latvija
Andris Elksnītis
1952
Latvija
Family6
Dzintarlapsas
Ilze Krēmere
1976
Latvija
Ieva Simsone
1975
Latvija
Krišjānis Krēmers
2005
Latvija
Rupie
Emīls Rupais
1977
Latvija
Ilze Rupā
1974
Latvija
Gustavs Ēriks Rupais
2008
Latvija
Dejojošie kači
Jānis Kalniņš
1988
Latvija
Annija Kalniņa
2004
Latvija
DUSMĪGIE KURMJI
Jānis MIEZERS
1974
Latvija
Gvido MIEZERS
2003
Latvija
Bārbijas un Kens
Anastasija Muraško
1998
Latvija
Renārs Lucijanovs
2001
Latvija
Laura Nikola Pinne
2002
Latvija
Daniela Krasovska
2005
Latvija
C7
Jānis Čaune
1969
Latvija
Mārtiņš Čaune
2004
Latvija
Emīls Saulītis
1998
Latvija
SPĒKAKOKS
Toms Rusovs
1989
Latvija
Inese Jermaka
1982
Latvija
Hugo Jermaks
2009
Latvija
Teo Jermaks
2010
Latvija
ZEMESKOKS
Jānis Mirķis
1980
Latvija
Evija Mirķe
1980
Latvija
Toms Mirķis
2007
Latvija
Laura Vilka
1981
Latvija