2h
MO2
Isostar Energy Shot
Mārtiņš Puriņš
1988
Latvija
Jānis Kūms
1988
Latvija
Valters Āboliņš
1985
Latvija
Riepu dzinēji
Raimonds Bērziņš
1978
Latvija
Iļja Lūsis
1980
V&A team
Vadims Vorobejs
1980
Latvija
Andrejs Savčenko
1983
Latvija
WO2
Normālais sadalījums
Malgožata Raščevska
1956
Latvija
Madara Orlovska
1986
Latvija
Lāsma Katšena
1986
Latvija
Marija Morozova
1974
Latvija
Inga Broka
1973
Latvija
Māsīcas saules zaķim
Zane Ķemere
1985
Latvija
Diāna Lauska
1986
Latvija
Klinta Lauska
1991
Latvija
GATA MEIČUKU KOMANDA
BAIBA KOKINA
1983
Latvija
KRISTĪNE DZENE
1988
Latvija
Zāļu sievas
Dace Peiseniece
1973
Latvija
Ilze Kalve
1973
Latvija
Trakās Vāveres Bamby team
Agnese Meikšāne
1980
Latvija
Evita Kalmane- Pivkina
1979
Latvija
Anda Lūciņa
1987
Latvija
Nē nu jā
Ilze Birzniece
1985
Latvija
Ildze Lauka
1983
Latvija
Iepazīsti Pārdaugavu
Dace Dūklava-Kokina
1976
Latvija
Lolita Kokina
1956
Latvija
Arnita Holsta
1975
Latvija
Ilze Apine
1975
Latvija
XO2
SNIKERI 2
AGNIS BERZINS
1989
Latvija
EVIJA MELBERGA
1991
Latvija
GrST
Normunds Kārkliņš
1969
Latvija
Dace Kārkliņa
1968
Latvija
Baiba Rituma
1990
Latvija
MEDIAPARKS DIVI
Aija Feldmane
1988
Latvija
Arnis Minikovičs
1987
Latvija
Ģimene
Andrejs Dubovskis
1973
Latvija
Rita Dubovska
1997
Latvija
Iemetēji
Eduards Hermans
1982
Latvija
Ieva Hermane
1982
Latvija
Kā mēs Te nokļuvām?
Jurģis Īvāns
1985
Latvija
Indra Simsone
1986
Latvija
Aleksis Doma
1984
Latvija
Montana
Juris Ducens
1969
Latvija
Elīna Gediņa-Ducena
1976
Latvija
Vienmēr uz Viļņa
Vladimirs Isajevs
1972
Latvija
Valērija Fedotova
1981
Latvija
Lebedoki
Madara Lebedoka
1987
Latvija
Ēriks Lebedoks
1985
Latvija
Rainis
Jānis Siliņš
1981
Latvija
Laura Treimane
1989
Latvija
2B
Gunārs Bergmanis
1963
Latvija
Zane Bergmane
1992
Latvija
Garmin
Dmitrijs Lisicins
1986
Latvija
Nikolajs Rjabovs
1987
Latvija
Zane Mazā
1985
Latvija
!ASAP II
Rulands Vorkals
1977
Latvija
Ilze Kuzņecova
1972
Latvija
Laine Ašmane
1992
Latvija
VoronNest
Jelena Voronova
1984
Latvija
Olegs Voronovs
1978
Latvija
Svetlana Nesterova
1985
Latvija
Aleksejs Nesterovs
1986
LAtvija
B3
Gustavs Godiņš
2005
Latvija
Anna Godiņa
2009
Latvija
Dace Kozule
1976
Latvija
Aiga Nebare
1977
Latvija
Santa Sausiņa
1977
Latvija
A-komanda
Raimonds Krieviņš
1983
Latvija
Ilona Krieviņa
1982
Latvija
Rekā Riko !
Katrīna Dzene
2001
Latvija
Jānis Dzenis
1959
Latvija
Miķelis Dzenis
2001
Latvija
Sēņotāji!
Inta Streiča
1961
Latvija
Inese Streiča
1961
Latvija
Aiva Stomere
1972
Latvija
Raitis Stomers
1969
Latvija
Jā&Ne
Nellija Baliko
1980
Latvia
Jānis Vanags
1981
Latvia
MINCHI
Andis Laveiķis
1989
Latvija
Elīna Mētra
1989
Latvija
Eži
Andris Elksnītis
1952
Latvija
Ilga Elksnīte
1953
Latvija
Orientūristi
Rūdolfs Šadrins
1992
Latvija
Zane Saudorga
1985
Latvija
Family2
2.K.
Juris Kačoreks
1972
Latvija
Dāvis Kačoreks
2008
Latvija
Labs garastāvoklis
Arkādijs Šišlovs
1979
Latvija
Jekaterina Dmitrijeva
1981
Latvija
Hanna Dmitrijeva
2013
Latvija
3 Z
Andris Žagata
1959
Latvija
Andra Zēmele
1993
Latvija
Karlīna Zēmele
2014
Latvija
TSUNAMI TEAM
Viktors Ikaunieks
2006
Latvia
Arturs Ikaunieks
1983
Latvia
Jelena Ikauniece
1985
Latvia
Tatsiana Darafeichyk
1988
Latvia
Pekaiņi
Ieva Spriņģe
1975
Latvija
Jurate Kapočus
2006
Latvija
Rolands Kapočus
1974
Latvija
Amakatanav !
Raivis Kalniņš
1974
Latvija
Austris Kalniņš
2003
Latvija
Čiekurs
Māris Bisenieks
1971
Latvija
Ričards Bisenieks
2005
Latvija
DAMBĪŠI
Armands Dambītis
1984
Latvija
Vēsma Dambīte
1983
Latvija
Andris Miks Dambītis
2011
Latvija
SMILGAS 2015
Kārlis Smilga
1975
Latvija
Reinis Smilga
2007
Latvija
Юшеньки
Aļona Purvlīce
1980
Latvija
Ulla Purvlīce
2007
Anna Burilova
2003
LūzerX-Junior
Kārlis Priedītis
1980
Latvija
Eleonora Priedīte
2008
Latvija
Henriete Priedīte
2010
Latvija
Lielākā veiksme
Sergejs Segala
1973
Latvija
Žanna Ivanova
1973
Latvija
Dominiks Segala
2004
4K3AP
Kaspars Aksenoks
1972
Latvija
Kristaps Aksenoks
2002
Latvija
Kristiāna Aksenoka
1995
Latvija
Kristaps Poddubnijs
1991
Latvija
Nenosauktie
Mārtiņš Vimba
1977
Latvija
Francis Vimba
2006
Latvija
Lielie un mazie
Kārlis Dzalbs
1972
Latvija
Elizabete Dzalbe
2002
Latvija
Agate Dzalbe
2003
Latvija
Lūkass Dzalbs
1995
Latvija
Trīs siventiņi un vilks
Jānis Savickis
1974
Latvija
Matīss Savickis
2004
Latvija
Mētra Savicka
2006
Latvija
Mariss Savickis
2006
Latvija
FIXIKI
Natalja Sidorova
1983
Latvia
Timurs Sidorovs
2011
Anna Saveljeva
1986
Anastasija MIROŠŅIČENKO
2011
Romans Sidorovs
1982
pirmo reizi mežā
Inese Gulbe
1981
LV
Laura Gulbe
1981
LV
Kārlis Gulbis
2010
LV
Apmierinātie
Mārtiņš Rikšis
1965
LV
Gustavs Rikšis
2004
LV
Snifs
Laura Allere
1977
Latvija
Ulrika Allere
2010
Latvija
Lācīši
Māra Vilciņa
1961
Latvija
Madara Vilciņa
2006
Latvija
Jurģis Vilciņš
2006
Latvija
Jānis Bērziņš
1964
Latvija
Draiskules
Sandra Busa-Kleusena
1985
Latvija
Sara Klausen
2013
Norvēģija
Bērziņi
Ilze Siņavska
1987
Latvija
Oskars Berziņš
1998
Latvija
Dana Berziņa
2003
Latvija
Rojs Berziņš
2002
Latvija
Piepes
Indulis Brauners
1975
Latvija
Daiga Braunere
1974
Latvija
Francis Brauners
2010
Latvija
Čika un Banijs
Kaspars Laizāns
1979
Latvija
Agnese Laizāne
1981
Latvija
Jēkabs Laizāns
2006
Latvija
walk
Kaķītis
Mārīte Zizlāne
2011
Latvija
Markuss Zizlāns
2011
Latvija
Bučuki
Elizabete Olengoviča
2004
Latvija
Ralfs Pētersons
2004
Latvija
RE!
Aivars Belis
2008
Latvija
Roberts Belis
2008
Elizabete Bele
2004
Es no vilka nebaidos
INTARS METUMS
2008
LATVIJA
KRISTOFERS METUMS
2008
LATVIJA
ROJS JAKĀNS
2008
LATVIJA
Brāļi Ilguni
Artūrs Ilguns
2004
Latvija
Rihards Ilguns
2006
Latvija
Susurs
Sintija Jermacāne
2007
Latvija
Runcis
Linda Mertena
2006
Latvija
Arvils Mertens
2006
Anrijs Mertens
2009
Kukainīts
Mārtiņš Misāns
2007
Latvija
Bruno Kalniņš
2007
Latvija
Martēns
Marta Mišina
2006
Beta
Elizabete Deruma
2007
Latvija
Surikātes
Karīna Mellace
2005
Latvija
Elīza Anna Valtere
2006
Latvija
Zibens
Tailers Gulbinskis
2008
Latvija
Sanita Zute
1986
Rīga
Pele
Māris Lūciņš
2005
Latvija
Jānis Pivkins
2005
Latvija
Grauzēji
Agris Zaharovs
2005
Latvija
Laura Zaharova
2007
Latvija
Marija Zaharova
2009
Latvija
Superīgie Mārupieši 2
Aivars Krūmiņš
2009
Latvija
Miķelis Krūmiņš
2009
Latvija
Superīgie Mārupieši 1
Velga Krūmiņa
2009
Latvija
Kristiāns Frančesko Krūmiņš
2009
Latvija
Jēkabs Krūmiņš
2002
Latvija
Emīlija Elza Krūmiņa
2007
Latvija
Katrīna Kangare
2003
Latvija
Smaidiņi 2
Ruta Zimnoha
2009
Latvija
Klāvs Zigmunds Zimnohs
2009
Latvija
Kate Pluto
2010
Latvija
Kate Buševica
2005
Latvija
Biķernieki
Jānis Lazdiņš
2008
Latvija
Evija Lazdiņa
2008
Latvija
Edgars Lazdiņš
2006
Latvija
Kaķi pilsētā
Linda Gintēna
2008
Latvija
Katrīna Gintēna
2008
Latvija
Murīši
Indra Eizentāle
2010
Latvija
Ralfs Eizentāls
2010
Latvija
Kate Katiņa
Kate Straume
2007
Latvijā
Foksīši
Sandris Fokerots
2004
Latvija
Sanija Fokerote
2006
Latvija
Pētnieki
Ralfs Rasmanis
2003
Latvija
Ojārs Jekste
2003
Latvija
Gerhards Juris Grobiņš
2003
Latvija
Valters Dimitrijevs
2002
Latvija
Jota
Lauris Kudliška
2003
Latvija
Ričards Heidemans
2003
Latvija
Ilze Andersone
1965
Latvija
Nikijas dienasgrāmta
Marta Pētersone
2006
Latvija
Santa Pētersone
2002
Latvija
Pelītes
Inese Orlova
2011
Latvija
Toms Sedlenieks
2011
Latvija
Annite
Annmari Madlinska
2006
Latvija
Valent
Andrejs Podgornovs
2009
Latvija
Valentins Podgornovs
2009
Latvija
Demidos
Demids Podgornovs
2007
Latvija
"Goldbergu spēks" (kopā ar Smaidiņi 2)
Annija Goldberga
2008
Latvija
Dāvids Goldbergs
2008
Latvija
4h
MO4
Joma sport team
Mindaugas Grasys
1979
Lithuania
Jonas Garsva
1982
Lithuania
Volvo Ocean Race
Arnis Grasis
1970
Latvija
Artis Krjukovs
1976
Latvija
Kaspars Mankops
1974
Latvija
Rūjienas pēdas Rīgas mežā
Arnis Ķibers
1967
Latvija
Krišjānis Ķibers
1989
Latvija
Aigars Strods
1986
Latvija
Raivo Kužums
1974
Latvija
mežā galvenais
Māris Freimanis
1982
Latvija
Renārs Pūce
1982
Latvija
Atea Global Services
Roberts Eberliņš
1985
Latvija
Aivars Skridulis
1989
Latvija
Vibram Fivefingers Latvia
Sergejs Poļanskis
1982
Latvia
Jānis Ābele
1982
Latvia
Mareks Krūmiņš
1982
Latvia
Riga Adventure Team III
Kaspas Pīlādzis
1982
Latvija
Mārtiņš Pjalkovskis
1991
Latvija
Rihards, Jēkabs un Pretīgā Cūka
Gļebs Fiļipovs
1987
LV
Rihards Zauers
1990
Latvija
Jēkabs Bricis
1990
LV
Gentlemen's Club
Kristaps Pilskalns
1984
Latvija
Viktors Saveļjevs
1984
Latvija
Pigori
Jānis Eimuss
1967
Latvija
Klāvs Eimuss
2001
Latvija
Alvis Eimuss
1997
Latvija
Tīrumlāči
Mārcis Tīrums
1977
Latvija
Andris Tīrums
2000
Latvija
Kristaps Lācis
1999
Latvija
Bandžo Andris
Andris Zvejnieks
1986
Latvija
Jānis Banders
1979
Latvija
Divi Vīri
Egils Zarakovskis
1975
Latvija
Ilgvars Ebels
1976
Latvija
NeTurbo
Normunds Grava
1975
Latvija
Valdis Sirsniņš
1959
Latvija
Relax team
Rolands Auziņš
1970
Latvija
Normunds Baķis
1971
Latvija
MEDIAPARKS.LV
Mārtiņš Buršs
1975
Latvija
Ansis Bērziņš
1990
Latvija
Dainis Ābols
1982
Latvija
LUBRE
Ivars Brečs
1987
Latvija
Māris Lukašēvičš
1982
Latvija
Kailie brieži
Toms Duboviks
1989
Latvija
Mārtiņš Duboviks
1988
Latvija
Didzis Glušņevs
1991
Latvija
Y-Not
Juris Allis
1986
Latvija
Normunds Šneps
1987
Latvija
Da Bro
Kristaps Pūliņš
1981
Latvija
Gatis Straubergs
1988
Latvija
Didzis neskries.
Kaspars Vīksne
1989
Latvija
Kārlis Vīksne
1989
Latvija
Z:reborn
Maratkuls Košojevs
1983
Latvia
Aleksandrs Gadzāns
1983
Latvia
Bračkas
Didzis Pētersons
1966
Latvija
Pēteris Pētersons
1978
Latvija
JuPE-MA
Egīls Puriņš
1962
Latvija
Pēteris Strazdiņš
1962
Latvija
Aivars Veiss
1959
Latvija
Miks Vilsons
1969
Latvija
Tas tak ir kobra
Jānis Reinfelds
1986
Latvija
Edgars Puķītis
1986
Latvija
NetRat's
Vladimir Tarasov
1978
Latvia
Nadežda Andrejeva
1982
Latvia
Zviedru eži
Renārs Liepa
1983
Latvija
Jānis Prindulis
1980
Latvija
Tautas deju kolektīvs "Sānsolītis"
Kristaps Tamužs
1981
Latvija
Edgars Šadris
1981
Latvija
ÆØÅ
Mikus Apinis
1987
Latvia
Joar Karling Borgli
1989
Norway
Ai-Sa
Lauris Stanke
1999
Latvija
Valters Lūriņš
2004
Latvija
TC MOTORS
Edgars Puriņš
1969
Latvija
Zigmunds Regža
1981
Latvija
Rīga Adventure Team win-win
Juris Ritums
1983
LV
Ivars Griezitis
1982
LV
Klubs
Edmunds Dremakovs
1980
Latvia
Uldis Matīss
1982
Latvia
Van Damme
Andris Vanags
1983
Latvija
Uldis Bukšs
1982
Latvija
Ilvalde
Ilvars Mizniks
1971
Latvija
Valdemārs Plociņš
1983
Latvija
Viss ir galvās
Viesturs Tamužs
1962
Latvija
Mārtiņš Knipšis
1976
Latvija
Jānis Bērziņš
1971
Latvija
komandas nosaukums
Agris Stūris
1984
Latvija
Atis Rešķis
1985
Latvija
J & K
Kristaps Dzvinko
1981
Latvija
Jānis Birznieks
1985
Latvija
Īstenībā vienalga
Raitis Gržibovskis
1989
Latvija
Edmunds Gržibovskis
1964
Latvija
Pa vienam
Aigars Eglājs
1990
Latvia
Edgars Būmanis
1990
Latvia
ASTes
Jurģis Suts
1992
Latvija
Dzintars Suts
1965
Latvija
M.E.K.A
Edgars Medisons
1984
Latvija
Kaspars Ābols
1984
Latvija
R5
Mārtiņš Galvanovskis
1981
Latvija
Anrijs Tērauds
1977
Latvija
Mārtiņš Dakša
1990
Latvija
Kārlis Kalniņš - Liberis
1978
Latvija
Ingars Liedags
1977
Latvija
SPAMMA
Raitis Birznieks
1983
Latvija
Kaspars Vītols
1983
Latvija
GGOZ
oskars gavriševs
1984
lv
gatis siliņš
1980
lv
ģirts treide
1984
lv
zigis krūmiņš
1984
lv
Slow Motion
Andrius Jasiunas
1979
Lithuania
Valdas Lelkaitis
1978
Lithuania
Vaivariņvāveres (vai varēs?)
Arnis Vanags
1960
Latvija
Dainis Ragovskis
1961
Latvija
izKusties
Ģirts Pavliņš
1972
Henrijs Rullis
1972
Andris Vecvagars
1977
4H pastaiga
Aigars Kokins
1977
Latvija
Uģis Holsts
1975
Latvija
DM & VS
Dmitrijs Minajevs
1988
Latvija
Vitālijs Siļvestrovs
1988
Latvija
French Toast Mafia
Edgars Kokorevičs
1987
Latvija
Rolands Rudītis
1987
Latvija
Izturība/Isostar 99
Uldis Kirtovskis
1962
Latvija
Edgars Bremze
1974
Latvija
Izturība/Isostar 66
Alvis Krilovskis
1971
Latvija
Mārtiņš Ketners
1980
Latvija
IZTURĪBA/ISOSTAR 69
Valdis Kulpe
1975
Latvija
Intars Opolais
1979
Latvija
WO4
Medus
Ilze Stundiņa
1986
Latvija
Zane Stankeviča
1986
Latvija
Anete Glušņeva
1988
Latvija
80B85F
Sandra Pereca
1979
Latvija
Inga Šakare
1973
Latvija
iLadies
Baiba Hincenberga
1987
Latvija
Solvita Jegorova
1987
Latvija
Anna Kirilova
1991
Latvija
Pārdaugavas Twix
Ginta Nažinska
1968
Latvija
Inese Bļodniece
1968
Latvija
Garbizes
Anta Veite
1984
Latvija
Katrīna Briede
1985
Latvija
Silvija Sjakste
1988
Latvija
Marta Valle
1985
Latvija
KaZa
Kate Dūdele
1990
Latvija
Zane Švāne
1990
Latvija
Keksiņas
Signe Brice
1982
Latvija
Zane Muceniece
1992
Latvija
Maija Brice
1958
Latvija
Migla
Aija Orniņa
1964
Latvija
Marita Šalta
1970
Latvija
LīLo un karte
Līga Berķe
1981
Latvija
Lota Ozola
1985
Latvija
3 Sarkangalvītes un suns (ne vilks)
Dace Zbitkovska
1974
Latvija
Ieva Brante
1974
Latvija
Kristīne Fiļimonova
1986
Latvija
Meža ogas
Liene Tamuža
1989
Latvija
Juta Brasliņa
1989
Latvija
Dzenis
Renāte Kviese
1982
Latvija
Inese Kazule
1966
Latvija
Agnese Celma
1977
Latvija
RANGO DRAUGI
ILZE LOBA
1969
LATVIJA
LĪGA BUĻA
1969
LATVIJA
Jaunās zebiekstes
Elīza Madsena
2004
Latvia
Marija Rapa
2002
Latvija
Rokam Nost!
Sandija Stanke
1971
latvija
Aiga Priedniece
1970
Latvija
RAMA
Marga Jekabsone
1939
Latvija
Raisa Mazzarina
1933
Latvija
Pa lapsu taku
Līga Gaigule
1981
Latvija
Gunta Šlosberga
1974
Latvija
Lācenes
Madara Stapāne
1989
Latvija
Arita Rumpe
1990
Latvija
Bez orientētas kaķenes
Aiva Murāne
1986
Latvija
Nora Freimane
1985
Latvija
Uzrāviens
Meldra Žīgure
1986
Latvija
Ance Jankava
1987
Latvija
Digna Lazdiņa
1987
Latvija
Baiba Kroņkalne
1988
Latvija
Divplākšņi 4
Santa Roze
1968
Latvija
Dace Taurīte
1973
Latvija
Inga Pavloviča
1985
Latvija
Cepums beigās būs?
Nora Aleksīna
1989
Latvija
Sabīne Erte
1989
Latvija
Anete Vjakse
1989
Latvija
Zelta vistiņas
Agnese Caune
1979
Latvija
Maija Ozoliņa
1978
Latvija
Māra Viška
1982
Latvija
Baiba Veļika
1982
Latvija
Kārklu muiža
Inese Kauķe
1976
Latvija
Arnita Toka
1979
Latvija
Lolita Kauķe
1979
Latvija
Pas de stress
Dina Zobena
1975
Latvija
Ilze Krišlauka
1972
Latvija
ZEMĀK PAR EGLĒM
Elizabete Vimba
2001
Latvija
Nora Ķigure
2001
Latvija
Niprie pedotaji
Ilze Talmane
1977
Latvija
Liga Linuza
1993
Latvija
ZINTAS
ILVA PUTNIŅA
1986
LATVIJA
ANETE GRĪNHOFA
1991
LATVIJA
LĪGA DZĒRVE
1985
LATVIJA
LUĪZE MĪKSTĀ
1993
LATVIJA
Zebiekstes riekstos
Ilze Putriņa
1978
Latvija
Zane Kārkliņa
1984
Latvija
Run like an animal
Anete Midrijāne
1989
Latvija
Sanita Ivanova
1990
Latvija
Parādnieka parādnieces
Marta Kontiņa
1983
Latvija
Ieva Fogele
1982
Latvija
Katrīna Gaile
1982
Latvija
Ieva Kauliņa
1979
Latvija
Imanta Babīte nepietur
Baiba Puriņa
1961
Latvija
Brigita Tamuža
1962
Latvija
Silabrieži
Gunda Kleinberga-Karsa
1974
Latvija
Sandra Sprukta
1974
Latvija
Briedis Bedrē Brīkšķināja
Linda Mātere
1981
Latvija
Sanita Bitko
1983
Latvija
Alise Strautmane
2001
Latvija
Deizas
Ieva Čača
1988
Latvija
Viktorija Everte-Burve
1987
Latvija
Vienradži
Elīza Ozola
2000
Latvija
Emīlija Staģe
2001
Latvija
Paula Alksne
2000
Latvija
Kristīne Berķe
2002
Latvija
OK Dainava/ Best Team
Ramunė Kmieliauskaitė
1988
Lithuania
Viktorija Kalvelytė
1990
Lithuania
XO4
ROGBAND
Karīna Krūmiņliepa
1986
Latvija
Gints Eglītis
1973
Latvija
Normunds Tukišs
1973
Latvija
Ūsaiņi
Jānis Leimanis
1989
Latvija
Luīze Mantiņa
1991
Latvija
Luīze Zaksa-Ozola
1987
Latvija
Mārtiņš Ozols
1981
Latvija
Skaidas pa gaisu
Ģirts Bulāns
1984
Latvija
Zane Zamarina
1988
Latvija
Čāpotāji
Aija Lorence
1986
Latvija
Jānis Lorencs
1960
Latvija
Anete Jenča
1988
Latvija
Annija Jenča
1985
Latvija
A&D
Dairis Ellers
1986
Latvija
Anda Ellere
1986
Latvija
SUSLIKI-ČĀPOTĀJI
Vizma Kigitoviča
1985
Latvija
Viktorija Kigitoviča
1987
Latvija
Andrejs Vihrovs
1986
Latvija
Mežakuilis MM
Matīss Melecis
1977
Latvija
Ieva Melece
1977
Latvija
Deivis Ķelderis
1969
Latvija
Parasti neskrienu
Mareks Ruskuls
1984
Latvija
Agita Kudlāne
1990
Latvija
Stiprās vārnas
Agnese Katlapa
1991
Latvija
Uldis Katlaps
1993
Latvija
Klīstošais Kabriolets
Edgars Vanters
1982
Latvija
Dace Veipa
1979
Latvija
EZĪTIS MIGLĀ
Gints Kalniņš
1972
Latvija
Agnese Vēze
1988
Lelde Bādere
1975
Latvija
ČIKO
Gints Jubelis
1984
Latvia
Agnese Dadzīte
1992
Latvija
MEŽA SUSURI
AGRIS VECKALNIŅŠ
1968
LATVIJA
LAURA ŠADRE
1981
LATVIJA
Борщ с пампушкой
Kirils Kolbins
1986
Latvija
Anastasija Djakonova
1992
Latvija
Celms & Čemurs
Andris Meļķerts
1965
Latvija
Līga Meļķerte
1989
Latvija
Ātrās čības
Uldis Apsalons
1951
Latvija
Normunds Limba
1960
Latvija
Andžella Lūkina
1969
Latvija
Agnese Brangule
1973
Latvija
Brīvdieņi
Oskars Ceips
1988
Latvija
Edīte Bērziņa
1989
Latvija
Biezpienmaize 3
Raitis Bērziņš
1986
Latvija
Maija Sedleniece
1984
Latvija
Jānis Sedlenieks
1981
Latvija
Lido zemu AAA
Aivars Žogla
1960
Latvija
Aija Žogla
1958
Latvija
Artūrs Žogla
1981
Latvija
Brondo
Einārs Jaunzems
1987
Latvija
Arta Kazaka
1987
Latvija
Rikmaņtēvi un meitas
Gatis Kaušs
1983
Latvija
Daniels Jeļisejevs
1980
Latvija
Kristīne Ponkratenko
1979
Latvija
ANDRIS DLOHI
1984
Latvija
Darba rūķi
Renārs Lūsis
1978
Latvija
Imants Lipskis
1974
Latvija
Aiga Rakēviča
1983
Latvija
Metriņš pie metriņa
Inga Koklače
1986
Latvija
Ģirts Patriks Klapers
1986
Latvija
Maija Sveķe
1984
Latvija
Igors Grass
1988
Latvija
Kreisais zvēru un putnu dārzs
Jēkabs Balodis
1992
Latvija
Rūdolfs Balodis
1992
Latvija
Viesturs Balodis
1991
Latvija
Jānis Balodis
1987
Latvija
Laura Tuktēna
1990
Latvija
Gatves iela un Ainārs
Rimants Liepiņš
1973
Latvija
Mārtiņš Gūtmanis
1979
Latvija
Līga Blumfelde
1979
Latvija
Ainārs Grīnvalds
1975
Latvija
Empower
Viktoras Saldžiūnas
1984
Lietuva
Margarita Kulnis
1990
Lietuva
Devyni
Zenonas Saldžiūnas
1961
Lietuva
Rasa Regina Saldžiūnienė
1961
Lietuva
Ko mēs te darām?!!
Daiga Kalnbērza
1985
Latvija
Kaspars Kalnbērzs
1981
Latvija
Spaiņu pāris
Nauris Priedītis
1984
Latvija
Kristīne Priedīte
1982
Latvija
Metam mieru
Estere Antāne
1992
Latvija
Linda Brumele
1992
Latvija
Kristaps Ķemme
1992
Latvija
Mārcis Smalkais
1991
Latvija
Komanda nr.1
Viesturs Kriškalns
1981
Latvija
Kristīne Visočanska
1979
Latvija
30draugi.lv
Sandis Zuzāns
1980
Latvija
Ieva Dukse
1986
Latvija
Riga Adventure Team - Chill
Mārtiņš Ozoliņš
1984
Kārlis Kostjukovs
1980
Māris Čevers
1982
Ieva Bogustova
1993
Latvija
42km.lv
Mārtiņš Godiņš
1974
Latvija
Ieva Godiņa
1976
Latvija
Raimonds Soopargs
1967
Latvija
!ASAP IV
Laura Zeibote
1990
Latvija
Agnese Neilande
1987
Latvija
Reinis Ornicāns
1992
Latvija
Kapteinis Bremze
Aleksandrs Bodiļevs
1983
Latvija
Elizabete Neimiševa
1980
Latvija
OGAS
Gatis Ozoliņš
1985
Latvija
Alīna Sokaļska
1991
Latvija
Mō&Co
Andris Konstantinovs
1988
Latvija
Monta Sprede
1989
Latvija
Viesturs Kursītis
1988
Latvija
SLO LATVIA TEAM
Uldis Mediņš
1984
Latvija
Irina Mariņina
1991
Latvija
Labs HDD ir SSD
Mārcis Laganovskis
1982
Latvija
Sabīne Birzgale
1992
Latvija
socktoys.lv
Ritvars Gedrovičs
1985
Latvija
Liene Bikše
1981
Latvija
NLP
Gints Poris
1981
Latvija
Dace Rozenberga
1985
Latvija
OK Rogovka
Viesturs Smildziņš
1986
Latvija
Mārtiņš Dundurs
1985
Latvija
Edgars Kušķis
1985
Latvija
Sanita Lomanovska
1989
Latvija
Aklais randiņš
Aivars Birks
1965
Latvija
Ilze Urtāne
1976
Latvija
LV-1026
Gustavs Poga
1981
Latvija
Iveta Šarkūne
1984
Latvija
Pingvīns un Žirafe
Pāvels Ņevodņičenko
1987
Latvija
Madara Ņevodņičenko
1989
Latvija
Rudes Vētras
Dace Lesiņa
1974
Latvija
Artis Svitiņš
1951
Latvija
JAUTRĪTE
Arvis Zeibots
1999
Latvija
Zane Lazda
1974
Latvija
Saulainie
Ilona Heinrihsone
1975
Latvija
Lāsma Stankeviča-Druķe
1986
Latvija
Arnis Heinrihsons
1970
Latvija
Banāni un Melones
Edgars Melkis
1987
Latvija
Kristīne Brinfelde
1986
Latvija
Auce Jēkabsone
1986
Latvija
Dace Jēkabsone
1985
Latvija
Mārtiņš Meļķis
1988
Latvija
Mildiņš
Krista Luīze Bicāne
1993
Latvija
Ojārs Bicāns
1964
Latvija
Elīza Elizabete Bicāne
2000
Latvija
Digna Bicāne
1969
Latvija
Vāveres kosmosā
Juris Kārkliņš
1978
Latvija
Ilze Kārkliņa
1980
Latvija
Lana Amsila
1980
Latvija
Edgars Fortiņš
1979
Latvija
Kristīne Fortiņa
1980
Latvija
LOVI
Oskars Silārs
1990
Latvija
Laura Stiebra
1990
Latvija
Valdis Meirēns
1990
Latvija
Iluta Meirēna
1989
Latvija
MASATANAV
Artūrs Blūmiņš
1983
Latvija
Madara Balanas
1983
Latvija
Meklējot sisu*
Ilze Bērtule
1981
Latvija
Ilze Berga
1982
Latvija
Uldis Pogels
1982
Latvija
Pelmenīši
Denis Aļeksejevs
1988
Latvija
Alise Aļeksejeva
1996
Latvija
RūZa
Haralds Saltons
1979
Latvija
Vija Saltone
1980
Latvija
JUDŽO
Juris Lebedoks
1989
Latvija
Džoanna Miteniece
1992
Latvija
Ko Te Notiek?
Uldis Kleinbergs
1987
Latvija
Jānis Pelšs
1983
Latvija
Gunda Straume
1982
Latvija
IA
Ilze Cahrausa
1990
Latvija
Artūrs Hirkovskis
1989
Latvija
Mona E
Jānis Nāgelis
1960
LV
Līga Plakane
1970
LV
Graciozais stīvums
Edgars Bomiks
1974
Latvija
Gita Keistere
1983
Latvija
Saknītes
Iveta Zālīte
1972
Latvija
Raivis Zālītis
1975
Latvija
Rita Rimša
1976
Latvija
Sandris Jaunzems
1971
Latvija
3 dūmi un 14 Putni
Kristīna Tamuža
1982
Latvija
Gatis Ģērmanis
1982
Latvija
Kārlis Kluša
1977
Latvija
Hedija Viļuma
1980
Latvija
Ieva Spule - Kluša
1982
Latvija
Upenieki
Jānis Upenieks
1988
Latvija
Santa Upeniece
1988
Latvija
Blēdīgie mākleri
Ervīns Ivanovskis
1982
Latvija
Renārs Liepiņš
1978
Latvija
Amela Al-Asbahi
1981
Miks Duburs
1976
Katrīna Kalnozola
1987
M&M ar riekstiem
Marija Lešinska
1984
Latvija
Mārcis Gediņš
1979
Latvija
Наша Иманта
Станислав Филиппов
1981
Латвия
Анна Филиппова
1986
Латвия
Марина Костина-Лаврентьева
1985
Латвия
Вадим Русак
1981
Латвия
Resnais Susurs
Māris Avotiņš
1972
Latvija
Ieva Balode
1982
Latvija
CibricCibric
Juris Lazdiņš
1961
LV
Ramona Lazdiņa
1996
LV
Linda Stanka
1964
LV
Lāsma Stanka
1991
LV
Es Meklēju
Miķelis Kaņeps
1990
Latvija
Aiga Kompa
1989
Latvija
Normunds Pauders
1989
Lavija
21 LĀB
Pēteris Apinis
1958
Latvija
Baiba Baškere
1964
Latvija
Arena
Igor Yamchuk
1962
Latvija
Astrida Celmina
1966
LV
Family4
OlexTeam
Raimonds Olekšs
1982
Latvija
Ričards Olekšs
2008
Latvija
Treknie putni
Līga Gulbe
1966
Latvija
Marta Gulbe
2004
Latvija
Balvis Gulbis
1959
Latvija
BLONDIE BRIDĒJI
Dita Seržāne
1976
LATVIJA
Kristaps Cipkaitis
2002
LATVIJA
N2L2
Nikolajs Lucāns
1965
Latvija
Nils Lucāns
2002
Latvija
Mežoņi
Ivars Inkins
1983
Latvija
Gustavs Inkins
2011
Latvija
Madara Inkins
1984
Latvija
Kristīne Šeļepova
1973
Latvija
Agnija Švalkovska
1984
Latvija
Rodeeni
Ieva Rode
1971
Latvija
Kārlis Rode
2002
Latvija
Divīši
Gatis Berķis
2981
Latvija
Laura Berķe
2004
Latvija
6h
MJ6
ORIENTĒŠANĀS JUNIORI
EMĪLS KUŽUMS
2003
LATVIJA
KRISTAPS ROĶIS
2003
LATVIJA
KRIŠJĀNIS DĀVIDS BIRKAVS
2003
LATVIJA
Tardokijangi
Rihards Lācis
2000
Latvija
Ēriks Plūšs
2000
Latvija
RIGAGA
Gunārs Gaumigs
1999
Latvija
Vadims Makarenko
1999
Latvija
WJ6
Meitēni no Ausekļa
Elīna Krēmere
2000
Latvijas
Laura Lapiņa
2000
Latvijas
Meža māsas
Katrīna Stašinska
1997
Latvija
Patrīcija Zālīte
1997
Latvija
Pingvīnu riksītis
Tīna Kate Spektore
2003
LV
Ieva Moļņika
2004
LV
XJ6
Bandarseribegavanas paraskevide- katriafobiķu elektorāts
Ilvija Jakāne
1996
Latvija
Elza Gulbe
1998
Latvija
Anna Freimane
1997
Latvija
Valts Ulmanis
1996
Latvija
Haralds Ulmanis
1998
Latvija
MO6
Autostarta ašie čaļi
Normunds Freimanis
1970
LATVIJA
Didzis Pabērzs
1990
LATVIJA
Milzu puķes
Aigars Gedroics
1984
Latvija
Gatis Kveders
1981
Latvija
Slapjie pumpuri
Aigars Čeksters
1981
Latvija
Vilnis Frišfelds
1974
Latvija
Boo
Hugo Jakobi
1979
Latvija
Mārtiņš Allers
1976
Latvija
Īsāk sakot, būs grūti!
Andris Ronimoiss
1984
Latvija
Zigmunds Bībers
1981
Latvija
OK Kurmis
Emīls Endele
1986
Latvija
Matīss Vīksne
1986
Latvija
Riga Adventure Team AJJS
Jānis Šneiders
1985
Latvija
Alberts Jasāns
1982
Latvija
KP caching
Ints Bruņenieks
1976
Latvia
Andris Kosmačevs
1955
Latvia
Mežakuilis OK
Reinis Dzenis
1983
Latvija
Juris Bogdanovs
1985
Latvija
Rihards Ošiņš
1984
Latvija
LAMA
Maksims Petrovs
1986
Latvija
Jānis Umurs
1984
Latvija
Turbo gliemeži
Jurijs Narels
1968
Latvija
Pēteris Krastiņš
1971
Latvija
Sergejs Ostrovskis
1975
Latvija
4.maina
Sandis Rudzītis
1976
Latvija
Aigars Putnis
1977
Latvija
Lūžņi
Mārtiņš Krūze
1987
Latvija
Edgars Jurjāns
1987
Latvija
GIGURAKA
Egons Šolmanis
1969
LV
Dāvis Šolmanis
2001
LV
PFFT
Kristaps Soms
1989
Latvija
Sandis Pētersons
1981
Gentlemen's Club - The One
Roberts Sukonovs
1984
Latvija
Roberts Sukonovs
1984
Latvija
Southwestern Advantage
Guntars Logins
1992
Latvija
Uldis Ķemers
1992
Latvija
RIGA ADVENTURE TEAM XXX
Jānis Ķemers
1986
Latvija
Ivo Lūkins
1984
Lavija
3Rstudija
Uģis Ģērmanis
1986
Latvija
Aigars Pilenieks
1983
Latvija
Zaķītis zem priedes
Ainārs Butāns
1967
Latvija
Eduards Butāns
2000
Latvija
KUR JĀIET?
Miķelis Zumbergs
1982
Latvija
Agris Dreimanis
1984
Latvija
Zoste
Prans Brazdausks
1987
Latvija
Māris Auželis
1985
Latvija
Isostar Powerplay
Kristaps Magone
1992
Latvija
Nauris Spalviņš
1989
Latvija
Andris un Jānis
Andris Malahovskis
1977
Latvija
Jānis Deksnis
1983
Latvija
Gandrs
Uldis Žimants
1981
Latvija
Atis Krūmiņš
1981
Latvija
BŪS JAU LABI...
Jānis Peilāns
1985
Latvija
Gunārs Petuhovs
1984
Latvija
ČIŅČIDRIĻČIKS
Juris Pētersons
1979
Latvija
Jānis Lecinskis
1981
Latvija
SLX
Aigars Jakovels
1978
Latvia
Māris Būmanis
1978
Latvia
Ķikuti-99
Jurģis Eberhards
1971
Latvija
Renārs Eberhards
2002
Latvija
Rūdolfs Eberhards
2002
Latvija
2AD
Dainis Krieviņš
1970
Latvija
Aleksandrs Tambovcevs
1976
Latvija
Lost
Toms Straume
1998
Latvija
Aivar Tihane
1978
Igaunija
Surströmming
Jānis Zaharans
1989
Latvija
Jēkabs Dzenis
1989
Latvija
Taku Skrējējs
Juris Dzenis
1980
Latvija
Jānis Viškers
1976
Latvija
LTU Trail Running People F.O.C.U.S Running
Arturas Cesnavicius
1974
Lithuania
Mantas Mendelevicius
1980
Lithuania
RajA
Jānis Bormeisters
1985
Latvija
Rihards Volfs
1984
Latvija
SAKAS-LTU Trail Running People
Modestas Bacys
1981
Lithuania
Jonas Žakaitis
1983
Lithuania
Pousandas iemītnieki
Ivars Lukaševičs
1981
Latvija
Igors Teremko
1976
Latvija
Artūrs Brants
1986
Latvija
SMART ACTION
Ivan Petrov
1980
Russian Federation
Ilya Tsygankov
1981
Russian Federation
Artem Rostovtsev
1978
Mežonīgā kartīte
Uģis Inka
1976
Latvija
Gatis Višņevskis
1976
Latvija
Elita
Kristaps Epners
1976
Latvija
Guntis Pikurs
1973
Latvija
Spararats
Mareks Tumašs
1976
Latvija
Kristaps Skujiņš
1986
Latvija
WO6
LūzerX
Sandra Priedīte
1980
Latvija
Ulvija Brīvlauka
1975
Latvija
Mēs ar putniem
Gunta Blūzma
1978
Latvija
Evija Prauliņa
1974
Latvija
Laura Mazmača
1976
Latvija
VSK Noskrien meitenes
Dina Alksne
1976
Latvija
Evija Stračinska
1970
Latvija
Zebiekstes
Maija Rumaka
1973
Latvija
Ilvija Madsena
1975
Latvija
Jõehobud
Liina Laul
1991
Estonia
Kadri Järve
1991
Estonia
Cāļi eža kažokā
Madara Melne
1991
Latvija
Rinalda Liepa
1990
Latvija
Sandra Semjonova
1990
Latvija
!ASAP VI
Ilze Buša
1986
Latvija
Tatjana Ļebedeva
1992
Latvija
Topogrāfiskie zaķi
Džaneta Suta
1964
Latvija
Kristīne Suta
1993
Latvija
Pīlādži
Anda Daine
1983
Inta Eškina
1961
Purva Rupuči
Edīte Brikmane
1981
Latvia
Antra Celma
1984
Latvia
Siauliai
Dainora Samcenkiene
1965
Lietuva
Danute Kulikauskiene
1978
Lietuva
Ruta Strainiene
1962
Lietuva
Siauliai 2
Dalia Vaicenaite
1974
Lietuva
Violeta Martinskaite
1977
Lietuva
XO6
SuperKleperīgs meža skuvums
Uldis Klepers
1980
Latvija
Aiva Klepere
1985
Latvija
SNIKERI
Einārs Stavro
1989
Latvija
Alise Vītola
1989
Latvija
KOMANDA
Toms Ukstiņš
1988
Latvija
Gundega Stepanova
1987
Latvija
SUSLIKI
MAREKS MEŅŠIKOVS
1977
Latvija
SINTIJA ALAINE
1969
Latvija
PIENA ZOBI
Edmunds Fadiņš
1981
Latvija
Katrīna Poliščuka
1980
Latvija
Valdis Šteinhards
1984
Latvija
Friend Fit
Elīna Rozīte
1982
Latvija
Matīss Rozītis
1984
Latvija
Artūrs Dehniks
1985
Latvija
Oskars Dzalbs
1986
Latvija
TE!
Toms Biders
1991
Latvija
Elza Žumbure
1991
Latvija
Zane un Draugs
Valdis Linde
1992
Latvija
Zane Meldere
1992
Latvija
Bezceris
Rihards Vālands
1961
Latvija
Jānis Leilands
1957
Inese Eklona
1977
Latvija
Airisa Freimane
1970
Latvija
EK priedēs
Kaspars Adijāns
1987
Latvija
Evita Bole
1990
Latvija
Starpgalaktiku neuzvaramie cīnītāj-supervaroņi
Kristīne Blagova
1989
LV
Gints Grīnbergs
1978
Latvija
Divplākšņi 6
Lāsma Āboliņa
1970
Latvija
Zanda Taupmana
1970
Latvija
Ēriks Dovnarovičs
1991
Latvija
Baltie Zalkši
Baiba Kaškina
1976
Latvija
Ivars Krenklis
1971
Latvija
Edgars Celms
1971
Latvija
Iveta Skujiņa
1981
Latvija
Gints Mālkalnietis
1978
Latvija
Pa vējam
Vizbulīte Celmiņa
1976
Latvija
Inese Eglīte
1981
Latvija
Zane Bērziņa
1982
Latvija
Ivars Eglītis
1976
Latvija
Artis Stahovskis
1979
Latvija
Ampēriņš
Madara Apsalone
1985
Latvija
Aleksandrs Riguns
1988
Latvija
Niknie vilki
Kristaps Vilks
1979
Latvija
Agnija Skuja
1980
Latvija
Jolanta Jēkabsone
1989
Latvija
Piedzīvojumu meklētāji
Ģirts Goško
1982
Latvija
Dace Goško
1981
Latvija
Lizums
Gunārs Bumburs
1988
Latvija
Mairita Buklagina
1991
Latvija
INĀRS
Valdis Sedlovs
1983
Latvija
Ingrīda Nukša
1978
Latvija
ČikČik
Tomass Fedotovs
1988
Latvija
Kristīne Fedotova
1989
Latvija
Linda Fedotova
1985
Latvija
Guntars Jākobsons
1979
Latvija
Ugunskoks
Anete Skrastiņa
1988
Latvija
Juris Šķesteris
1986
Latvija
Ieva Pauluka
1981
Latvija
KSK
Andris Saldūksnis
1985
Latvija
Agita Marena
1970
Latvija
Sēņotāji
Edgars Briedis
1984
Latvija
Ieva Janelsiņa
1982
Latvija
Tērauds
Mārtiņš Peisenieks
1984
Latvija
Ramona Zeltiņā
1992
Cīrulijs Valērijs
Normunds Orlovs
1976
Latvija
Baiba Beitika
1978
Latvija
Eža kažociņš
Dzintars Rērihs
1984
Latvija
Guna Ostrovska
1981
Latvija
Kristaps Broks
1988
Latvija
NO PUSVĀRDA
Raivis Grīviņš
1981
Latvija
Anda Saliņa
1971
Latvija
Betons
Juris Līpacis
1970
Latvija
Guntra Purmale
1975
Latvija
Velux/mySport
Māris Sumčenko
1980
Latvija
Baiba Močāne
1979
Latvija
Pēteris Zavadskis
1986
Latvija
Mežā drošāk
Edgars Peičs
1977
Latvija
Āris Peičs
1990
Latvija
Patrisia Himenes
1981
Latvija
Laimaskoks
Ance Aumeistere
1986
Latvija
Nora Grēniņa
1987
latvija
Inese Laure
1988
Latvija
Maksims Feofilovs
1990
Latvija
Butros Butros Butros Gali
Arnis Grišans
1978
Latvija
Elīna Neija
1990
Latvija
Kārlis Gabrilovičs
1976
Latvija
Sanita Ošiņa
1977
Latvija
Mana mīļākā komanda
Oskars Geide
1991
Latvija
Līga Rukšāne
1986
Latvija
MMME
Jānis Kavieris
1984
Latvija
Maija Priedīte
1986
Latvija
Galma Āpši
Jānis Bidiņš
1985
Latvija
Alvis Mazkalns
1985
Latvija
Monta Krūmiņa
1991
Latvija
Vējiem līdzi...
Andris Āboliņš
1963
Latvija
Inga Vīksna
1966
Latvija
DEGUNA URBINĀTĀJI
Krists Krastiņš
1986
Latvija
Līga Korņenkova
1984
Latvija
Vecais TRIO
Juris Naglis
1962
Latvija
Ginta Bērziņa
1968
Latvija
Sanda Bērziņa
1988
Latvija
Liedagi-35
Fadejs Precinieks
1979
Zelma Preciniece
1982
Gandrīz LAUĶI
Jānis Zaļaiskalns
1988
Latvija
Eva Puķīte
1990
Latvija
Helvijs Šnepsts
1988
Latvija
Madara Lamberte
1990
Latvija
BE44
Anna Krista Eškina
1995
Latvija
Ivars Eškins
1962
Latvija
LAB11
Kaspars Pļaviņš
1982
Latvija
Aija Kļaviņa
1983
England
Alise Kalniņa
1987
Latvija
Līga Pļaviņa
1985
Latvija
Apmaldījušies mežā
Kārlis Piģēns
1988
Latvija
Oskars Svilpe
1985
Latvija
Agnese Svilpe
1984
Latvija
Best Team
Mantas Tomkus
1981
Lithuania
Karolina Karpavičiūtė
1981
Lithuania
LTU Trail Running People
Renata Česnavičienė
1977
Lietuva
Egmontas Kalinauskas
1983
Lietuva
Izlūku Brigāde
Aigars Bergs
1981
Latvija
Linda Leja
1982
Latvija
Lēni Gari
Agnis Lukačovs
1992
Latvija
Annija Ozola
1994
Latvija
Zīļuks
Andris Ažēns
1982
Latvija
Elīna Ažēna
1985
Latvija
MV6
Hakuna Matata
Aigars Beks
1970
Latvija
Andris Drešmanis
1972
Latvija
Autostarts Premio Express
Ainārs Neulāns
1969
Latvija
Juris Golubevs
1971
Latvija
Alnis brivsolī
Ainārs Šiliņš
1968
Latvija
Arne Lūsis
1966
Latvija
Green Power Shoes
Gints Pētersons
1972
Latvija
Raitis Muižnieks
1968
Latvija
IvSa
Sandris Lācis
1962
Latvija
Ivars Pucens
1958
Latvija
Mēness Gaisma
Zintis Brasavs-Muižnieks
1970
Latvija
Salvis Brasavs
1974
Latvija
TAKA
Pēteris Īvāns
1967
Latvija
Rainers Meiers
1961
Latvija
OKZK MV
Ainārs Skrubis
1968
Latvija
Aigars Vārna
1970
Latvija
RĪDZINIEKI
ILMĀRS JERMAKS
1961
LATVIJA
JĀNIS ZARIŅŠ
1949
LATVIJA
Concorde
Ingus Portnajs
1972
Latvija
Einārs Masteiko
1972
Latvija
VAI VAI
Viesturs Otomers
1970
Latvija
Andis Goldbergs
1970
Latvija
Evisit
Jānis Šnepste
1974
Latvija
Pēteris Druķis
1971
Latvija
LATVIJAS FINIERIS
ARVĪDS OZOLIŅŠ
1974
LATVIJA
UĢIS OZOLS
1967
LATVIJA
WV6
PAULĪNES
SKAIDRĪTE OTAŅĶE
1960
Latvija
SILVIJA PENKULE
1960
Latvija
Piedzīvojumu meklējot
Vita Žukovska
1970
Latvija
Jana Adata
1972
Latvija
Pāri tiltam uz kalnu.
Ingrīda Kleinberga
1961
Latvija
Inta Tiltiņa
1960
Latvija
Crazy Sisters
Gunta Lebedoka
1954
Latvija
Iveta Zāģere
1965
Latvija
OK Pūznis
Sarmīte Gobiņa
1969
Latvija
Daiga Krēsliņa
1965
Latvija
DIVAS ALNES
Māra Buša
1962
Latvija
Inta Poriķe
1963
Latvija
Cerība mirst pēdējā
Indra Segliņa
1970
Latvija
Zane Blumberga
1969
Latvija
Ieviņa un Pindacīša
Rota Šņuka
1963
Latvija
Ilze Laure
1960
Latvija
eSKā Vāvers
Inga Ziediņa
1971
Latvija
Ingrīda Greivule
1969
Latvija
XV6
AUTOSTARTS.LV
Aivars Lapa
1969
LATVIJA
Marita Lapa
1970
LATVIJA
Easy
Aigars Actiņš
1969
Latvija
Ilze Lapiņa
1968
Latvija
Ceļam pa eju.
Jānis Bogdānovs
1964
Latvija
Inese Bērziņa
1969
Latvija
Marmotes
Guntars Vība
1968
Latvija
Inese Rudzīte
1973
Latvija
Mežciems
Rodrigo Slaviņš
1939
Latvija
Anna Slaviņa
1940
Latvija
Mona X
Pēteris Zariņš
1961
LV
Baiba Ozola
1964
LV
Nu pagaidi!
Jānis Rapa
1974
Latvija
Sanda Rapa
1975
Latvija
Shadow of the Wind
Indra Lange
1973
Latvija
Andis Neļķe
1973
Latvija
VIVACE
Antra Gaumiga
1963
Latvija
Andrejs Gaumigs
1963
Latvija
Vaidava
Jānis Zagorskis
1960
Latvija
Iveta Ločmele
1972
Latvija
PALEJU BUKI
Andris Mireckis
1973
Latvija
Alvita Mirecka
1971
Latvija
Vējš matos
Uldis Gaiss
1973
Latvija
Gita Gaisa
1970
Latvija
Isostar Long Distance Energy
Guntars Mankus
1969
Latvija
Irita Puķīte
1974
Latvija
SKATS NO
Māris Grundšteins
1960
Latvija
Diāna Antipova
1965
Latvija
Aivars Pauļuks-Saulis
1962
Latvija
MA-TI
Armands Teteris
1973
Latvija
Marika Tetere
1971
Latvija
MSV6
JAKS 2015
Arnolds Kučinskis
1949
Latvija
Jānis Skrūzmanis
1948
Latvija
Aptumsums
Juris Drunka
1952
Latvia
Vitolds Bērziņš
1950
Latvia
Asie pipari
Ilmārs Kaulakāns
1955
Latvija
Harijs Lācars
1958
Latvija
LB-64
JĀNIS BIEZAIS
1950
LATVIJA
HELMUTS LUKAČOVS
1950
LATVIJA
Privātbūve
Vairis Krauklis
1953
Latvija
Jānis Dainis
1955
Latvija
WSV6
HO-HO
Izolde Jumare
1956
Latvija
Andra Melbārde
1957
Latvija
Bebres
Inese Purgaile
1956
Latvija
Ilze Vabole
1958
Latvija
Velmāras
Māra Bolšteina
1943
Latvija
Velta Zjatkova
1939
Latvija
REAL
Alīda Ābola
1954
Latvija
Renāte Kokoreviča
1959
Latvija
KĀ2
Dace Saulīte
1959
Latvija
Sarmīte Vlodare
1958
Latvija
XSV6
Mazvaitiņi
Uldis Brūns
1954
LV
Inta Brūna
1957
LV
Olaines kāpa
Juris Šinke
1957
Latvija
Ārija Šinke
1957
Latvija
Malači
Uldis Pekuss
1958
Latvija
Velga Buša
1957
Latvija
Miera Buši
Miervaldis Bušs
1952
Latvija
Liene Buša
1953
Latvija
OSK Sēlijas mežs
Aivars Druvenieks
1956
Latvija
Gundega Jurāne
1959
Latvija
Varis Peisenieks
1957
Latvija
DO
DAINA CELMA-ZIDA
1950
LV
OSKARS ZIDS
1948
LV
KĀPA LR
ROLANDS LAVEIĶIS
1956
Latvija
LIGITA GRUNDE
1954
Latvija
2A5R
Aldis Zavickis
1954
Latvija
Andra Jansone
1959
Latvija
Ikšķiles KĀPA
Volli Kukk
1949
Latvija
Ruta Kukka
1950
Latvija
Family6
RUPIE
Emīls Rupais
1977
Latvija
Ilze Rupā
1974
Latvija
Gustavs Rupais
2008
Latvija
Dzintarlapsas
Ilze Krēmere
1976
Latvija
Krišjānis Krēmers
2005
Latvija
Ieva Simsone
1975
Latvija
Saulesmeitas
Evija Zvirbule-Mirķe
1980
Latvija
Dace Mita
1973
Latvija
Beāte Mita
2009
Latvija
Virtuļviesuļi
Jānis Mirķis
1980
Latvija
Mārtiņš Mits
1972
Latvija
Edvards Mits
2003
Latvija
Toms Mirķis
2007
Latvija
Makatana
Gints Malzubris
1979
Latvija
Ralfs Malzubris
2007
Latvija
Marita Malzubre
1982
Latvija
Lielie trakuļi
Līga Marcinkeviča
1996
Latvija
Ints Marcinkevičs
1973
Latvija
Rūdis Marcinkevičs
2002
Latvija
2 soļotāji
Ingus Grasis
1972
Latvija
Markus Grasis
2005
Latvija
Dejojošie kači
Jānis Kalniņš
1988
Latvija
Annija Kalniņa
2004
Latvija
Adamsu ģimene
Jānis Bethers
1982
Latvija
Klāvs Bethers
2003
Latvija