Rīgas rudens rogainings jau pēc mēneša, jauns sacensību apvidus

image

Sestdien, 18.novembrī pie t/c Spice Home norisināsies jau tradicionālais Rīgas rogainings. Lai gan sacensību centrs jau otro rudeni atradīsies pie tirdzniecības centra Spice, tomēr sacensību karte un distance vedīs pavisam uz citu pusi – šoruden sacensību kartē būs iekļauti tādi Rīgas rajoni kā Zolitūde, Zasulauks, Imanta, Āgenskalns, Kleisti, Dzirciems, Iļģuciems, Ķīpsala, kā arī Spilve un Mežāres Babītes novadā, līdz ar to dalībniekiem būs iespēja iepazīt pavisam jaunas vietas Rīgā un tās rajonos.

Arī šoreiz sacensībām starti tiks dalīti divos laikos – plkst. 11.00 startēs 4h un 6h distances dalībnieki, savukārt plkst. 12.00 distancē dosies 2h, Asics 7km rogaininga skrējiena dalībnieki un Rogaininga pastaiga bērniem. Sacensību kartes tiks izsniegtas sacensību rītā reģistrācijā, kas tiks atvērta plkst. 9.00 un darbosies līdz pat starta brīdim, tādējādi ikviena komanda savas sacensību kartes un dalībnieku numurus varēs saņemt ērtā laikā.
 

Ik reizi sacensībās pulcējas pašmāju un ārvalstu orientēšanās entuziasti, kas piedalās 2, 4 vai 6 stundu distancēs, Rogaininga pastaigā bērniem vai skrējējiem bez orientēšanās prasmēm piemērotajā Asics rogaininga skrējienā. Dalības maksa līdz 12.novembrim bērniem līdz 12 gadiem ir bez maksas, jauniešiem līdz 18 gadiem un senioriem ir samazināta maksa – 10 EUR par 4h vai 6h rogainingu un 8 EUR par 2h rogainingu un Asics rogaininga skrējienu, savukārt pieaugušajiem dalības masa 2h distancē un rogaininga skrējienā ir 15 EUR, taču garākajā distancēs – 20 EUR.
 

Rogaininga distancēs dalība notiek komandās no 2 līdz 4 dalībniekiem, kur apvienojas draugi, ģimenes, uzņēmumu kolektīvi, kā arī pārstāvji no orientieristu, skrējēju un citu sporta veidu vidus, taču Asics rogaininga skrējienā ikviens ir aicināts piedalīties individuāli. Reģistrācija sacensībām pieejama mājas lapā www.rigasrogainings.lv. Sacensības piedāvā Rīgas dome, atbalsta Isostar, Garmin, Asics, Spice Home, Baltais Protein.