ATBALSTĪTĀJU PIEDĀVĀJUMI RĪGAS ROGAININGA DALĪBNIEKIEM

 
Izmanto iespēju un uzdāvini sev vai draugam jaunu palīgu treniņos un sacensībās! Pasaki kodu ROGAININGS360 Garmin salonveikalā t/c Domina un tiec pie 15% atlaides visiem Garmin sporta pulksteņiem un 10% atlaides sporta kamerām. Atceries, ka piedāvājums ir spēkā tikai līdz 20.novembrim!
Garmin_Rogainings_112017_w700px.jpg
 
Sporta uzturs "Isostar" piedāvā īpašus sporta uztura komplektus, kas speciāli sagatavoti Rīgas rogaininga distancēm! Ieskaties Isostar mājas lapā un pasūti komplektu arī savai komandai! 6h distances komplekts pieejams ŠEIT
isostar_6h.JPG
 
Os_veikals_rr.jpg
 

Möller's Junior - Nākotnes gudriniekam! Visgaršīgākā zivju eļļa, lai mazais augtu gudrs, stiprs un ņiprs. Dabīga omega-3(GHS) smadzeņu darbībai un redzei*, D vitamīns normālai imūnsistēmas darbībai, kaulu un zobu veselībai. Möller’s - labākais no dabas tavai veselībai. Vairāk nekā 160 gadu pieredze dod mums pārliecību.

* Labvēlīgo ietekmi uz sirds darbību, redzi un smadzeņu darbību panāk katru dienu uzņemot 250 mg EPS un DHS.

Junior_jaunais_ar_apels__nu_citronu_gar__u.jpgJunior_jaunais_ar_aug__u_gar__u.jpg
 

LITOZIN + KOLAGĒNS II tabletes N30 un Litozin Strong kapsulas N90. Kusties ar prieku! Litozin® produktu sastāvā esošās mežrozītes palīdz uzturēt veselas un elastīgas locītavas, saglabāt locītavu kustīgumu un sekmē ilgstošu locītavu izturību. Produkti ieteicams cilvēkiem ar palielinātu slodzi locītavām – tiem, kuri mīl sportot, strādā smagu fizisku darbu, arī personām ar palielinātu ķermeņa svaru.

litozin.JPG litozin_strong.JPG
 
Izmanto iespēju iepirkties izdevīgāk. MySport veikalos Rīgā ar paroli "RīgasRogainings15" saņem 15% atlaidi visiem taku skriešanas apaviem. Ņem vērā, ka šī atlaide nesummējas ar citām atlaidēm. Piedāvājums spēkā līdz 30.11.2017
my_sport.jpg
 
Svetku_piedavajums_banner.gif