7-10km Skrējiens
LAIKS AKTIVITĀTE
9:00 SĀKAS REĢISTRĀCIJA UN KARŠU DALĪŠANA
11:00  STARTS 6H UN 4H ROGAININGAM
12:00 STARTS 2H DISTANCEI, PASTAIGAI, SKRĒJIENAM
14:00 KONTROLLAIKS 2H DISTANCEI UN SKRĒJIENAM
14:15 LOTERIJA 2H DISTANCEI UN SKRĒJIENAM
14:30 APBALVOŠANA 2H DISTANCEI, SKRĒJIENAM
15:00 KONTROLLAIKA BEIGAS 4H DISTANCEI
15:30 APBALVOŠANA UN LOTERIJA 4H DISTANCEI
17:00 KONTROLLAIKA BEIGAS 6H DISTANCEI
17:30 APBALVOŠANA UN LOTERIJA 6H DISTANCEI
 
image

Skrējiens ir lieliska iespēja Rīgas rogainingā piedalīties individuāliem dalībniekiem, tajā skaitā dalībniekiem, kuriem nav pieredzes orientēšanās sportā. Skrējiena distance vedīs pa takām un asfaltētiem celiņiem, un būs lielisks treniņš, lai uzturētu sevi sportiskā formā! Distancē var doties dažādu vecumu dalībnieki un ātrā skrējienā vai iešanas solī izstaigāt nelielu daļu no lielā rogaininga kartes.

KĀ JĀVEIC DISTANCE?

Rogaininga skrējiens ir ~7-10km gara distance rogaininga ietvaros - dabā nemarķēts maršruts rogaininga kartē, ko dalībnieki veic individuāli orientējoties - skrienot, ejot vai nūjojot un pa ceļam atzīmējoties nepieciešamajos kontrolpunktos. Rogaininga karte ir viegli lasāma un saprotama arī iesācējiem. Rogaininga laikā satiksme netiek apturēta, un dalībnieku pienākums, apmeklējot distances kontrolpunktus, ir ievērot Ceļu satiksmes noteikumus. Sacensībās uzvar dalībnieks, kurš distanci veicis visātrāk un apmeklējis visus nepieciešamos kontrolpunktus. Sacensību kontrollaiks ir 2 stundas, un dalībniekam jāatzīmējas finiša kontrolpunktā līdz kontrollaika beigām. Pēc kontrollaika beigām apmeklētie kontrolpunkti netiks skaitīti. Finišā obligāti jānodod tiesnesim SI karte, lai būtu iespējams reģistrēt skrējiena rezultātu. Rezultāti būs redzami elektroniski uz ekrāna sacensību centrā, kā arī vienlaicīgi būs pieejami arī sacensību mājas lapā. 

SACENSĪBU CENTRS

Sacensību centrā tiks nodrošinātas tualetes, mantu glabātuve, ģērbtuves sievietēm un vīriešiem, reģistrācija un numuru izņemšana, karšu saņemšana, pirmā medicīniskā palīdzība, kā arī rezultāti un apbalvošana. Dalībniekiem būs iespēja iegādāties Isostar enerģijas dzērienus, želejas un batoniņus, kā arī citas lietas sacensību atbalstītāju teltīs. Visi dalībnieki finišā saņems medaļas un enerģijas paciņas.

SACENSĪBU KARTE

Sacensību rītā reģistrācijā dalībnieki saņems rogaininga kartes, kur būs attēlots sacensību skriešanas maršruts ar kontrolpunktiem, kuros jāatzīmējas skrējiena gaitā. Kontrolpunkti jāapmeklē jebkādā secībā. Ja dalībniekam finišā iztrūkst kāds kontrolpunkts, dalībnieks rezultātos ierindojas pēc dalībniekiem, kuri ir atzīmējušies visos nepieciešamajos kontrolpunktos.