7KM Skrējiens
LAIKS AKTIVITĀTE
9:00  SĀKAS REĢISTRĀCIJA UN KARŠU DALĪŠANA
11:00   STARTS 6H UN 4H ROGAININGAM
12:00  STARTS 2H ROGAININGAM, ROGAININGA PASTAIGAI UN  Neatkarības SKRĒJIENAM
14:00  KONTROLLAIKA BEIGAS 2H DISTANCEI UN Neatkarības SKRĒJIENAM
15:00  KONTROLLAIKA BEIGAS 4H DISTANCEI
17:00  KONTROLLAIKA BEIGAS 6H DISTANCEI
 
Skrējiens ir lieliska iespēja Rīgas rogainingā piedalīties individuāliem dalībniekiem, tajā skaitā dalībniekiem, kuriem nav pieredzes orientēšanās sportā. Aptuveni 7 kilometrus garā skrējiena distance vedīs pa takām un asfaltētiem celiņiem, un būs lielisks treniņš, lai uzturētu sevi sportiskā formā! 

 

KĀ JĀVEIC DISTANCE?
Skrējiens ir ~7km garš daļēji marķēts maršruts pilsētā, ko dalībnieki veic individuāli skrienot, ejot vai nūjojot. Distance ved pa asfaltētiem celiņiem un takām, kur pa ceļam ir jāatzīmējas kontrolpunktos norādītajā secībā. Lai pārliecinātos par distances pareizu veikšanu, katram dalībniekam tiks izsniegta A4 izmēra karte ar sacensību maršrutu un kontrolpunktu atrašanās vietām. Kontrolpunkti atradīsies labi redzamās vietās. Nozīmīgākos distances pagriezienos būs bultas un norādes. Sacensībās uzvar dalībnieks, kurš distanci veicis visātrāk un apmeklējis visus nepieciešamos kontrolpunktus. Sacensību kontrollaiks ir 2 stundas, un dalībniekam jāatzīmējas finiša kontrolpunktā līdz kontrollaika beigām. Pēc kontrollaika beigām apmeklētie kontrolpunkti netiks skaitīti. Finišā obligāti jānodod tiesnesim SI karte, lai būtu iespējams reģistrēt skrējiena rezultātu. Rezultāti būs redzami elektroniski uz ekrāna sacensību centrā, kā arī vienlaicīgi būs pieejami arī sacensību mājas lapā. 
 

 

SACENSĪBU CENTRS  SACENSĪBU KARTE
Sacensību centra atrašanās: t/c Spice, Lielirbes iela 29, Rīga. Sacensību centrā tiks nodrošinātas tualetes, mantu glabātuve, ģērbtuves, reģistrācija, karšu saņemšana, pirmā medicīniskā palīdzība, apbalvošana. Dalībniekiem būs iespēja iegādāties Isostar enerģijas dzērienus, želejas un batoniņus, kā arī citas lietas sacensību atbalstītāju teltīs.  Sacensību rītā reģistrācijā dalībnieki saņems A4 izmēra rogaininga kartes, kur būs attēlots sacensību skriešanas maršruts ar kontrolpunktiem, kuros jāatzīmējas skrējiena gaitā. Kontrolpunkti būs izvietoti aptuveni ik pēc 1 kilometra un ir jāapmeklē norādītajā secībā. Ja dalībniekam finišā iztrūkst kāds kontrolpunkts, dalībnieks rezultātos ierindojas pēc dalībniekiem, kuri ir atzīmējušies visos nepieciešamajos kontrolpunktos.