2h
MO2
Apstāties un stāvēt aizliegts
Artūrs Verza
1986
Andrejs Verza
1983
Vecmilgrāvis
Normunds Langins
1965
Raimonds Langins
1995
Žuko
Igors Kozlovs
1965
Emīls Žubulis
2001
WO2
Viņas zina labāk
Agate Streipa
1986
Renāte Trapiņa-Jēče
1987
Andra Zvejniece
1987
Arita Trimalniece
1985
Mēs necepsim, mēs nevārīsim
Marita Masule
1989
Ieva Ziediņa
1979
Antra Rumševiča
1986
LM&LM
Lauma Muceniece
1985
Lāsma Midrijāne
1983
Kaķu Tantes
Liene Mudrova
1989
Ieva Ozoliņa
1994
Pa lapsu taku
Līga Gaigule
1981
Ilze Vilks
1974
XO2
Pingvīni
Samanta Vilka
2001
Kristaps Krūmiņš
2000
Cīmurēni
Inta Cīmure
1984
Jānis Cīmurs
1986
Pilnīgi vienalga
Arturs Ģēģeris
1986
Evita Kļaviņa
1980
VaSiTiŠa
Valdemārs Timofejevs
1997
Sintija Šaitere
1997
Run for Life
Rūdolfs Brauners
2004
Elīza Zvīgule
2002
Germans Dravants
2004
Prieciņš IR!
Agnese Meikšāne
1980
Gunārs Ozoliņš
1987
Sintija Auguste
1989
EsiAktīvs.lv
Āris Kundziņš
1975
Indra Kundziņa
1982
Amanda Kundziņa
2004
Būsim uz pjedestāla!
Kaspars Kiesners
1983
Margarita Peteļina
1977
2 kaķi
Juta Pastore
1966
Kārlis Pastors
2004
PaViDu
Tomas Jaunzems
1990
Inese Jaunzeme
1989
ESTMA & OCS
Daniils Ozoliņš
1988
Gļebs Voskresenskis
1990
Jurijs Ļubars
1986
Tatjana Dragunova
1982
Bez lāča
Lelde Grīnvalde
1989
Māris Grīnvalds
1979
Sūrais Skočs
Roberts Mišurovs
1986
Ivo Krupenkovs
1986
Marija Vasiļjeva
1987
Dzeņi
Dzintars Dzenis
1974
Irena Dzene
1972
CentrPOls
Marina Ribaka
1983
Kristīne Šmiukše
1994
Ņina Riļejeva- Piskura
1981
Māris Berkulis
1978
Family2
V3G4
Armīns Gasjūns
1978
Sandra Viekale - Gasjūne
1978
Elīza Viekale - Gasjūne
2003
Toms Viekals - Gasjūns
2010
wAlts
Artis Mednis
1974
Teodors Mednis
2013
Piepes
Indulis Brauners
1975
Francis Brauners
2010
Daiga Braunere
1974
KMDL
Sandra Šimkus
1979
Sanita Salmiņa
1979
Aleksandra Loskutova
2007
Tobijas draugi
Elita Locāne
1970
Dainis Locāns
1971
Laura Locāne
2006
Toms Locāns
2009
Tētis negrib skriet
Edvards Robins Straume
2009
Jurģis Straume
1978
Klāss Horens Straume
2011
Špociņi
Lolita Kauķe
1979
Jānis Bižāns
2008
SAULKRASTI SHOWEL RACING TEAM
Eduards Pāķis
1976
Lelde Pāķe
2006
Zvejnieki
Andris Zvejnieks
1986
Gustavs Zvejnieks
2011
UnderdorkSTUDIO
Dmitrijs Jefemovs
1980
Valintina Jefremova
1981
Artjoms Jefemovs
2012
Baranciņi
Iveta Lange
1986
Jēkabs Lange
2017
Tiepšīgie čiekuri
Līga Koloda
1990
Mārcis Koloda
1990
Anna Emīlija Koloda
2017
Dūkalīši
Evita Zvane
1985
Kaspars Zvanis
1987
Eduards Zvanis
2015
Marta Zvane
2017
Divi Draugi
Antons Pronausks
2008
Arturs Danilovs
2008
Šīmaņi
Gatis Šīmanis
1987
Santa Šīmane
1987
Krišjānis Šīmanis
2014
Madara Šīmane
2016
100gades zvaigznes
Laura Bunte
2009
Roberts Bunte
2013
IEĒD picu!
Ivars Sproģis
1984
Danija Barone
2007
Elīza Lipšāne
2008
Emīls Lipšāns
2009
Briedīshi
Ilvars Jēcs
1970
Daniels Jēcs
2010
Počkas
Mārtiņš Bērziņš
1985
Liene Piķe
1986
Lūcija Vasiļevska
2009
Katrīna Laura Terentjeva
2007
Operatīvie cāļi I
Svetlana Astašova
1984
Viktorija Astašova
2008
Operatīvie cāļi II
Agnese Tupureina
1973
Daniels Tupureins
2008
Helvijs Tupureins
2008
OC VISION IT
Mārtiņš Baika
1990
Liene Baika
1987
Roberts Baika
2014
Jānis Baika
2018
OC Dzeņi
Toms Dzenis
1985
Evita Dzene
1986
Jānis Dzenis
2013
ROMANICHI
Romāns Koškins
1975
Ilva Koškina
1974
Elīza Koškina
2010
Ance Koškina
2002
walk
Iļja
Iļja Potapovs
2008
Divi Pro
Antons Pronausks
2008
Tehniskās pagales
Emīls Krūmiņš
2006
Kārlis Krūmiņš
2009
Aigars Latkovskis
2009
ZVAIGZNES
EVA VILUMSONE
2007
STELLA VILUMSONE
2010
Riteņvasara
LAUMA LANGE
2009
LOTE LANGE
2011
Ilja Potapovs
Iļja Potapovs
2008
MJC estētika
Vladimirs Daņilovskis
2013
Polina Zdanovska
2013
Semjons Blagonadeždins
2013
Ādamsi
Ralfs Devjatņikovs
2013
Kristīne Stukule
1982
Ādams Stukuls
2017
MAHINATORI
Alberts Laksis
2010
Helmuts Laksis
2011
4h
MO4
NEVER 2KND
NORMUNDS KRONBERGS
1990
DAINIS KRONBERGS
1976
sidla
Aldis Strožs
1969
Mārtiņš Strožs
2005
3ASI
Ivars Spalis
1976
Aleksejs Loskutovs
1962
Kaspara komanda
Kaspars Vīksne
1989
Kārlis Vīksne
1989
Kaut kā tikām galā!
Normunds Grava
1975
Valdis Sirsniņš
1959
Minhenes Inter
Gatis Taurenis
1981
Sergejs Ronis
1983
Ulvis Jankavs
1984
FC Barcelona fani
Kārlis Babulis
1983
Jānis Taurenis
1982
Andrejs Aleksandrovičs
1982
MKAA
Andris Alksnis
1976
Mārtiņš Kāns
1986
Pretīgās Cūkas
Gļebs Fiļipovs
1987
Edgars Zariņš
1986
SPAMMA OK
Raitis Birznieks
1983
Kaspars Vītols
1983
40% Alus zaldāti
Gatis Bērziņš
1984
Kristaps Saulītis
1986
SPAMMA Walks
Jānis Strazdiņš
1983
Andis Šķēle
1981
Neskrienot
Vladimir Tarasov
1978
Antons Kranga
1981
TITURGAS IESPĒJU PARKS
Sandis Rudzītis
1976
Aigars Putnis
1977
Bez sponsora
Ģirts Rautenbergx
1984
Lauris Svars
1991
Neliels treniņš
Zigmārs Gailis
1990
Andris Gailis
1992
WO4
Divmāsiņas
Inga Jansone
1982
Iveta Pazare
1979
Ķirši matos
Annija Jenča
1985
Anete Jenča
1988
Bites citronos
Inguna Eglīte
1964
Inga Vaļska
1972
Čemurs & Čiekurs
Līga Meļķerte
1989
Anete Meļķerte
1992
Tā jau nu varēs gan!
Linda Leja
1982
Kristīne Krūkle-Bērziņa
1985
Vivobarefoot Dāmas
Iveta Sondore
1980
Gunita Barisa
1979
Trojas zirgs
Aiga Dzenža
1992
Ginta Viļuma
1989
Modrīte Krēsliņa
1985
Santa Viļuma
1991
Frīdas iedvesmotaās
Ilze Grīnberga
1975
Andra Vanaga
1969
Elizabete Ieva Grīnberga
1999
BAIL
Ilze Bieze
1970
Baiba Āķe
1976
Raganu klubiņš
Anda Ozoliņa
1976
Laura Zariņa
1980
Ita Eglīte
1980
Izanda Puncule
1984
Pļavu Tilbītes
Sanita Ivanova
1990
Anete Segliņa
1989
Ilzes
Ilze Birzniece
1981
Ilze Bērziņa
1981
Māsu spēks!
Anda Dzenža
1987
Linda Dzenža
1986
Kasieris pie lodziņa
Baiba Birzniece
1979
Ineta Popēna
1978
Domuzīme
Aiga Priedniece
1970
Sanita Feldmane
1970
OC OPTIMISTES
Baiba Bauze
1993
Marija Magarama
1982
Madara Dūmiņa
1991
Nataļja Karpušina
1979
OCV Stirnas
Inga Sakare
1973
Sandra Pereca
1979
Sandra Segliņa
1981
VE Nāk!
Līva Mīlenberga
1990
Jeļena Stūriška
1983
Jūlija Rjazanova
1996
Agnese Aleksejeva
1992
Jaunais kasieris pie lodziņa
Aiga Irbe Blūma
2003
Alise Zagorska
2002
raķetes bez benzīna
Kristīne Berķe
2002
Laura Berķe
2004
Taiga Lazdāne
2002
laura balode
2001
XO4
Treknie putni
Balvis Gulbis
1959
Līga Gulbe
1966
Marta Gulbe
2004
Parasti neskrienu
Agita Kudlāne
1990
Pāvels Nikolajevs
1982
Nebūs!
Dagnija Tērauda
1996
Jānis Sapats
1993
I&A
Ilze Cahrausa
1990
Artūrs Hirkovskis
1989
Mazie
Ainārs Šiliņš
1968
Gundega Šiliņa
1977
Zi un Kā
Zita Štrausa
1964
Kārlis Banķieris
1964
Susurzvēri
Gunārs Rumpēters
1985
Laura Grīnbauma
1986
S2
Santa Jundzīte
1988
Sintija Miķelsone
1986
Krasnaja tapočka
Ņikita Martovs
1992
Margarita Saņkova
1998
NLP
Gints Poris
1981
Dace Rozenberga
1985
No pusvārda
RAIVIS GRĪVIŅŠ
1981
ANDA SALIŅA
1971
Es no vilka nebaidos
Inese Bļodniece
1968
Miks Bļodnieks
2002
Gliemeža ātrums
Katrīna Ulberte
1992
Aigars Ivaņenko
1993
Agnese Kiršteine
1990
Ilmārs Martinsons
1986
French Toast Mafia
Edgars Kokorevičs
1987
Rolands Rudītis
1987
Inese Kokoreviča
1984
Pārbaudījums
Inese Rudavina
1982
Aleksandrs Rudavina
1983
V & V Vienmēr uz viļņa
Vladimirs Isajevs
1972
Valērija Fedotova
1981
Riga Adventure Team
Jānis Šneiders
1985
Līva Medne
1988
Cilpo Taisni
Jānis Kļimenkovs
1984
Liene Gasiņa
1980
Jānis Zaļums
1982
Slinkums skriet
Ieva Leonoviča
1993
Eduards Leonovičs
1998
Toms Kudiņš
1991
ViMi
Mindaugas Strazinskas
1984
Violeta Labzentyte
1986
Have a good time!
Anžela Šapovalova
1978
Arnis Grasis
1970
Vaveres kosmosā
Andris Bērziņš
1977
Ilvija Bērziņa
1984
Juris Kārkliņš
1978
AVIA Team
Alīna Fisenkova
1983
Vitālijs Fisenkovs
1990
4 zirņi
Alvis Tauriņš
1994
Undīne Gudina
1994
Ieva Gudina
1990
Anna Meldera
2004
Bikšopi
Arita Krīgere
1985
Renārs Krīgers
1986
4 vēji
Aivis Gusts
1969
Jana Fronta
1971
Zane Meldera
1971
Uģis Melders
1976
fillmore
Arnis Veiders
1976
Laura Veidere
1986
Ieva Spundiņa
1982
Kaspars Spundiņš
1983
Isostar Reload
Janis Kums
1988
Zane Tilta-Kūma
1989
Ofiss Cīnās Vienmēr
Daiga Gulbe
1963
Andrejs Macuks
1968
Ašās kājas ZID
Dāniels Ziemelis
2004
Inese Zepa
1984
Family4
Team Locmelis
Artūrs Ločmelis
1983
Monta Ločmele
1986
Renārs Ločmelis
2009
Beciņas
Juris Borovikovs
1970
Daiga Borovikova
1981
Kristīne Borovikova
2008
4K
Kaspars Aksenoks
1972
Karina Aksenoka
1974
Kristaps Aksenoks
2002
Kristofers Aksenoks
2013
Mārupītes bebri
Sandis Sproģis
1975
Anete Bruževica
1973
Imants Bruževics
2006
Imantas Bērziņi
Gatis Bērziņš
1987
Ieva Bērziņa
1977
Līga Bērziņa
2012
Iveta Kaša
1978
Pārdaugavas ķenguri
Mārtiņš Liekniņš
1977
Ilva Liekniņa
1974
Gustavs Liekniņš
2006
Horens Liekniņš
2008
Koņčas
Līga Ēķe
1985
Elita Lecko
1980
Laura Leja
2007
6h
MJ6
Tankists un Serjoža
Matīss Nils Griģuško
2003
Eduards Kodols
2003
Barsiks, Mursiks un Cucurs
Jānis Kalniņš
2001
Rihards Vasels
2002
Ilgvars Ratnieks
2002
Latvju dēli
Tomass Reinis Tīss
2000
Tomass Neuss-Lucs
2000
WJ6
Kentaura kāja
Kristiāna Savicka
2002
Samanta Bringule
2004
BūBas
Līva Grēta Tirzmale
2004
Kristiāna Renckulberga
2004
Gumiņu Uzbrukums
Sanda Leimane
2002
Jana Gulbe
2004
Ieva Poča
2004
XJ6
Pematansiantaras kreisā kāja
Valts Ulmanis
1996
Ilvija Jakāne
1996
Haralds Ulmanis
1998
Anna Freimane
1997
Raw Meat
Ieva Ivbule
1998
Viesturs Ivbulis
1995
Bocmaņi
Benita Kārkliņa
2003
Markuss Užāns
2004
Sardīnes Eļļā
Mikus Štils
2004
Ilona Riekstiņa
2003
Anda Katrīna Reine
2003
Harijs un Voters
Viktorija Vīgube
2000
Alens Kārlis Kārkliņš
2001
Pipari
Pauls Alberings
2001
Elīza Ozola
2000
Mēs no laukiem
Elīna Krēmere
2000
Normunds Zaharāns
2003
MO6
Laid mums tur laimē diet
Zigmunds Bibers
1981
Uldis Klepers
1980
Kristaps Broks
1988
Komandas nosaukums
Andris Rēders
1979
Didzis Videmanis
1985
Māris Videmanis
1979
Visurgājēji
Mārtiņš Ēķis
1979
Jānis Eimuss
1967
Naids
Mārtiņš Krūze
1987
Edgars Jurjāns
1987
O.E.
Oskars Cimermanis
1985
Edgars Cimermanis
1988
Staying alive
Arnis Mālbergs
1981
Mārtiņš Ozoliņš
1981
AB3D
Pēteris Spuriņš
1980
Uldis Tučs
1982
Ko? Balts Surikats?!
Pēteris Grīviņš
1985
Andis Grandāns
1987
Baltu lokys
Audrius Rudys
1983
Tomas Jasinevicius
1981
Azimuts miglā
Armands Lange
1986
Raitis Smirnovs
1989
RESNAIS UN GARAIS
JANIS MIEZERS
1974
IVARS LUKAŠEVIČS
1981
Krūšu inspekcija
Guntis Šmaukstelis
1985
Miķelis Zumbergs
1982
Biezpienmaize2
Raitis Berzins
1986
Jānis Sedlenieks
1981
STIHL Adventure Team
Peep Teppo
1984
Mart Kelk
1984
Vaidava 2000
Aris Peics
1989
Dmyitro Fedorenko
1992
ne pirmo reizi ar alus kausu!
Kalvis Silgals
1986
Artūrs Topecs
1987
WO6
DZINTARLAPSAS PRO
IEVA SIMSONE
1975
LAUMA SIMSONE
2004
Trusīts SIT
Ilze Buša
1986
Tatjana Ļebedeva
1992
Sandra Buša-Kleusena
1985
Vējš matos
Evija Birzniece
1984
Evija Dzvinko
1986
Liene Liepiņa
1985
Medus
Ilze Birzniece-Stundiņa
1986
Anete Glušņeva
1988
Vidzemnieces
Nora Baranovska
1976
Marta Liepiņa
1981
Žemāsas
Laura Stankuna
1989
Elza Žumbure
1991
XO6
Apmaldījušies mežā
Agnese Svilpe
1984
Kārlis Piģēns
1988
Voltiņš
Ieva Grauduma
1992
Aleksandrs Riguns
1988
TE!
Toms Biders
1991
Elza Žumbure
1991
Ampēriņš
Madara Apsalone
1985
Jānis Kalniņš
1988
JNSC
Krista Strautniece
1993
Aivis Šiliņš
1997
Surikati 1
Ieva Upmace-Grīviņa
1984
Pēteris Grīviņš
1985
Ūšuks & Mincīte
Dāvis Poliņš
1990
Santa Birģele
1992
VSK Burkānciems
Andis Ločmelis
1980
Aiga Tora
1985
Es mācos orientēties
Mikus Bērziņš
1989
Vita Rusiņa
1990
Skispirit
Siim Saidla
1981
Heidi Toome
1986
Čop Čop Čop
Gunita Sprūde
1990
Mārtiņš Lukstaraups
1986
Sigulda AR
Aiga Rozenberga
1980
Andris Rozenbergs
1977
Lielākie āpši
Linda Mellene
1980
Māris Bērziņš
1980
Crossfitfamily
Kristīne Puziņa
1990
Lilita Saulīte
2000
Marta Simona Štila
2002
Kristers Kalniņš
1999
L5
Gunta Nalivaiko
1985
Pēteris Nalivaiko
1992
MV6
Divi Vīri
Egils Zarakovskis
1975
Ilgvars Ebels
1976
AZAP
Andris Pastors
1967
Andris Zandersons
1970
Keset Loojangut
Heno Ivanov
1976
Raul Kangur
1970
WV6
Apesciems
Līga Vabulniece
1969
Daiga Krēsliņa
1965
Neverending story
Zane Grava
1975
Regīna Siksna
1973
Puznis@Alnis
Gerda Sirmā
1965
Zane Blumberga
1967
Piedzīvojumu meklējot
Vita Žukovska
1970
Jana Adata
1972
Vidzemes ekspresis
Inese Bērziņa
1969
Iveta Zāģere
1965
Zaķu tikšanās
Iveta Krieva
1976
Daina Arāja
1965
XV6
Skudrulāči
Anita Paidere
1967
Juris Paiders
1963
Alnis brīvsolī
Ilmārs Dukulis
1964
Inta Poriķe
1963
SUSLIKI
MAREKS MEŅŠIKOVS
1977
RASA LIEPIŅA
1971
KAUTKURTEPAT
Santa Blūma
1971
Lāsma Šlosberga
1971
Viesturs Šlosbergs
1977
Krievu spēks
Haralds Krievs
1975
Iveta Krieva
1976
MSV6
Rīdzinieki
Ilmārs Jermaks
1961
Jānis Zariņš
1949
ASIE PIPARI
Ilmārs Kaulakans
1955
Aivars Druvenieks
1956
Viesturs Ziediņš
1955
Krabji
Valdis Tilts
1962
Ēriks Melkurts
1963
WSV6
KĀ2
SARMĪTE VLODARE
1958
DACE SAULĪTE
1959
Susāņina Sindroms
Dace Vegnere
1963
Māra Vārpa
1955
XSV6
Amatciems
Viesturs Ziedins
1955
Ināra Gipsle
1952
Rolling Snails
Ilze Laure
1960
Jānis Eglītis
1954
Āpši
Juris Drunka
1952
Marija Drunka
1960
Family6
Bosiks un Krēmeri
Ilze Krēmere
1976
Krišjānis Krēmers
2005
Ričards Krēmers
2012
SKUDRAS
Renārs Skudra
1977
Katrīna Skudra
2005
Letīcija Skudra
2007
Valters Skudra
2007
teampetersoni
Kaspars Pētersons
1981
Laura Pētersone
1982
Marta Luize Pētersone
2007
7km
V
Ivo Lūkins
1984
Kaspars Stukuls
1979
Romans Danilovs
1992
S
Ilona Pupause
1972
Zane Vitenberga
1989
Ērika Rudzīte
1973